III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 17 41 13 2 2 29 12 17
2 Polonia Warszawa 17 34 11 1 5 35 19 16
3 Legionovia Legionowo 17 33 10 3 4 38 22 16
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 33 10 3 4 26 19 7
5 Unia Skierniewice 17 31 10 1 6 25 9 16
6 Sokół Ostróda 17 30 8 6 3 29 23 6
7 Legia II Warszawa 17 30 9 3 5 31 22 9
8 Znicz Biała Piska 17 24 7 3 7 27 28 -1
9 Pelikan Łowicz 17 23 6 5 6 24 25 -1
10 Olimpia Zambrów 17 22 5 7 5 28 26 2
11 Huragan Morąg 17 22 6 4 7 29 35 -6
12 Broń Radom 17 22 6 4 7 32 36 -4
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 17 20 6 2 9 23 21 2
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 17 5 2 10 25 45 -20
15 Ursus Warszawa 17 17 5 2 10 22 32 -10
16 Victoria Sulejówek 17 15 3 6 8 22 32 -10
17 MKS Ełk 17 10 2 4 11 19 32 -13
18 ŁKS 1926 Łomża 17 6 2 0 15 19 45 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Skierniewice 9 22 7 1 1 19 3 16
2 Polonia Warszawa 9 21 7 0 2 20 8 12
3 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 19 6 1 2 15 7 8
4 Legionovia Legionowo 8 18 6 0 2 17 7 10
5 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 17 5 2 1 15 5 10
6 Znicz Biała Piska 9 17 5 2 2 18 15 3
7 Sokół Ostróda 9 16 4 4 1 14 10 4
8 Huragan Morąg 8 16 5 1 2 17 9 8
9 Pelikan Łowicz 9 15 4 3 2 14 10 4
10 Broń Radom 9 15 4 3 2 22 17 5
11 Legia II Warszawa 8 13 4 1 3 15 13 2
12 Olimpia Zambrów 9 13 3 4 2 14 12 2
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 8 13 4 1 3 17 6 11
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 9 3 0 6 14 23 -9
15 Ursus Warszawa 8 9 3 0 5 12 16 -4
16 Victoria Sulejówek 8 7 1 4 3 11 12 -1
17 ŁKS 1926 Łomża 8 6 2 0 6 14 19 -5
18 MKS Ełk 8 5 1 2 5 8 15 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 22 7 1 0 14 5 9
2 Legia II Warszawa 9 17 5 2 2 16 9 7
3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 16 5 1 3 11 14 -3
4 Legionovia Legionowo 9 15 4 3 2 21 15 6
5 Sokół Ostróda 8 14 4 2 2 15 13 2
6 Polonia Warszawa 8 13 4 1 3 15 11 4
7 Unia Skierniewice 8 9 3 0 5 6 6 0
8 Olimpia Zambrów 8 9 2 3 3 14 14 0
9 Pelikan Łowicz 8 8 2 2 4 10 15 -5
10 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 8 2 2 4 11 22 -11
11 Ursus Warszawa 9 8 2 2 5 10 16 -6
12 Victoria Sulejówek 9 8 2 2 5 11 20 -9
13 Znicz Biała Piska 8 7 2 1 5 9 13 -4
14 Broń Radom 8 7 2 1 5 10 19 -9
15 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 7 2 1 6 6 15 -9
16 Huragan Morąg 9 6 1 3 5 12 26 -14
17 MKS Ełk 9 5 1 2 6 11 17 -6
18 ŁKS 1926 Łomża 9 0 0 0 9 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Olimpia Zambrów

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Aleksandrów Łódzki 4 - 1 Olimpia Zambrów 15 września 2018
Ursus Warszawa 2 - 1 Olimpia Zambrów 5 września 2018
Olimpia Zambrów 1 - 3 Ursus Warszawa 19 maja 2018
Olimpia Zambrów 4 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 5 maja 2018
Ursus Warszawa 0 - 1 Olimpia Zambrów 14 października 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Olimpia Zambrów 30 września 2017

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 18
2 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 11
3 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 11
4 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 8
5 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 8
6 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 7
7 Joao Augusto Huragan Morąg 7
8 Adam Imiela Broń Radom 7
9 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
10 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 6
11 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
12 Paweł Galik Huragan Morąg 6
13 Marcin Kajca Sokół Ostróda 6
14 Kamil Czarnecki Broń Radom 6
15 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 6
16 Emil Więcek Broń Radom 6
17 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
18 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 6
19 Konrad Paterek Broń Radom 6
20 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 5
21 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
22 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 5
23 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 5
24 Rafał Kruczkowski Huragan Morąg 5
25 Arkadiusz Gajewski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
26 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
27 Mariusz Łapiński MKS Ełk 5
28 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
29 Bartłomiej Maćczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
30 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
31 Damian Warchoł Unia Skierniewice 5
32 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
33 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 5
34 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 4
35 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 4
36 Cezary Demianiuk ŁKS 1926 Łomża 4
37 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
38 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 4
39 Adison brak Victoria Sulejówek 4
40 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 4
41 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
42 Michał Twardowski MKS Ełk 4
43 Paweł Wolski Ursus Warszawa 4
44 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
45 Hubert Otręba Sokół Ostróda 4
46 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
47 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 3
48 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 3
49 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 3
50 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
51 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
52 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 3
53 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 3
54 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 3
55 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
56 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 3
57 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
58 Piotr Łysiak Huragan Morąg 3
59 Igor Biedrzycki Huragan Morąg 3
60 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 3
61 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 3
62 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
63 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 3
64 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
65 Maciej Nalej Unia Skierniewice 3
66 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
67 Bartosz Szaraniec MKS Ełk 3
68 Michał Miller Sokół Aleksandrów Łódzki 3
69 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 2
70 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
71 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 2
72 Wojciech Gorczyca Broń Radom 2
73 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 2
74 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
75 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
76 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 2
77 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
78 Rafał Zembrowski Polonia Warszawa 2
79 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
80 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
81 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 2
82 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 2
83 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 2
84 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
85 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 2
86 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 2
87 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
88 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
89 Patryk Czarnota Broń Radom 2
90 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
91 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
92 Maciej Zieniewicz MKS Ełk 2
93 Patryk Woźniak MKS Ełk 2
94 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 2
95 Mateusz Małek Polonia Warszawa 2
96 Jakub Rozwandowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
97 Maksim Kventsar Broń Radom 2
98 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 2
99 Rafał Maciążek Huragan Morąg 2
100 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
101 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
102 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
103 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
104 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
105 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
106 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
107 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
108 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
109 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 1
110 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 1
111 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 1
112 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
113 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
114 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 1
115 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
116 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
117 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
118 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
119 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
120 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 1
121 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
122 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
123 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
124 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
125 Arkadiusz Mroczkowski Huragan Morąg 1
126 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
127 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 1
128 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 1
129 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
130 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
131 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
132 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
133 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
134 Bartosz Gołaszewski MKS Ełk 1
135 Patryk Zych Ursus Warszawa 1
136 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 1
137 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
138 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
139 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
140 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
141 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
142 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
143 Radosław Gulbierz MKS Ełk 1
144 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 1
145 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
146 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
147 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
148 Karol Worach Ursus Warszawa 1
149 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
150 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
151 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
152 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
153 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
154 Eryk Rakowski ŁKS 1926 Łomża 1
155 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
156 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
157 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 1
158 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 1
159 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 1
160 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
161 Luka Janković Legionovia Legionowo 1
162 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
163 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
164 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
165 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
166 Maksymilian Vogtman Ursus Warszawa 1
167 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
168 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 1
169 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
170 Maciej Famulak MKS Ełk 1
171 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1