Olimpia Zambrów pozyskała zawodnika ligowego rywala. Do zespołu dowodzonego przez Tomasza Kulhawika dołączył Mariusz Wierzbowski, który ostatnio bronił barw Polonii Warszawa.


Mariusz Wierzbowski został nowym zawodnikiem trzecioligowej Olimpii Zambrów. 22-letni pomocnik urodzony w Ostrołęce, jesienią występował w Polonii Warszawa. W barwach popularnych "Czarnych koszul" rozegrał jedenaście spotkań na trzecioligowym froncie. To jednak nie koniec wzmocnień, bowiem jak informuje portal 90minut.pl, do ekipy biało-niebieskich został wypożyczony Paweł Łydkowski z KKS-u 1925 Kalisz.

Nowy nabytek ekipy z Zambrowa, pierwsze kroki stawiał w Narwi Ostrołęka. Kolejnym klubem w karierze 22-latka były przenosiny do Korony Ostrołęka, a ponadto występował także w Białych Orłach Warszawa, Victorii Sulejówek oraz Ruchu Wysokie Mazowieckie. Łydkowski natomiast ma 21 lat i jest wychowankiem Pogoni Siedlce. Obrońca w zespole z Kalisza występował od sezonu 2019/20.


Foto: Olimpia Zambrów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.