Podopieczni Marcina Sasala słabo weszli w mecz z Olimpią, jednak w późniejszych minutach spotkania odrobili dwubramkową stratę i przechylili szalę na swoją korzyść.

Mecz dobrze rozpoczął się dla piłkarzy Olimpii Zambrów, która w 18. minucie wyszła na prowadzenie po pewnym uderzeniu z jedenastu metrów Łukasza Grzybowskiego. Fakt ten mocno podrażnił zawodników Legionovii Legionowo, którzy konstruowali dogodne okazje, ale nie przyniosły one oczekiwanego skutku.

Goście w 30. minucie zdobyli gola na 0-2, a do siatki trafił Michał Zarembski. Drugie trafienie zambrowian orzeźwiło gospodarzy, którzy rzutem na taśmę przed przerwą zdobyli kontaktową bramkę, a strzelcem okazał się Eryk Więdłocha.

Po zmianie stron Legionovia dążyła do wyrównania, lecz mocno utrudniła sobie zadanie, bowiem z boiska wyleciał Karol Podliński, który obejrzał bezpośrednią czerwoną kartkę. Miejscowi jednak byli nadal zdeterminowani i szukali wyrównującej bramki, a ta padła w 79. minucie za sprawą Patryka Paczuka.

180 sekund później radość spadkowiczowi z drugiej ligi dał Piotr Krawczyk, który wykorzystał rzut karny.

Legionovia Legionowo - Olimpia Zambrów 3-2 (1-2)

0-1 Łukasz Grzybowski (18-rzut karny)

0-2 Michał Zarembski (30)

1-2 Eryk Więdłocha (41)

2-2 Patryk Paczuk (79)

3-2 Piotr Krawczyk (82-rzut karny)

Legionovia Legionowo: Jakub Stefaniak – Jakub Kabala (70. Patryk Paczuk), Rafał Zembrowski, Konrad Zaklika, Eryk Więdłocha (90. Kacper Górski), Karol Podliński, Patryk Koziara, Luka Janković, Piotr Krawczyk (86. Kamil Wolski), Kacper Będzieszak, Daniel Choroś