IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 13 29 9 2 2 29 16 13
2 Mławianka Mława 13 27 9 0 4 33 20 13
3 Wisła II Płock 12 26 8 2 2 28 16 12
4 Hutnik Warszawa 13 25 7 4 2 29 14 15
5 Świt Staroźreby 13 25 7 4 2 28 15 13
6 MKS Przasnysz 13 24 8 0 5 29 14 15
7 Żyrardowianka Żyrardów 13 18 5 3 5 23 23 0
8 Wkra Żuromin 13 18 5 3 5 16 19 -3
9 KS CK Troszyn 13 17 5 2 6 25 21 4
10 KS Łomianki 13 12 3 3 7 18 39 -21
11 Makowianka Maków Mazowiecki 13 11 2 5 6 16 26 -10
12 Bzura Chodaków 11 8 2 2 7 15 26 -11
13 Nadnarwianka Pułtusk 13 7 1 4 8 14 29 -15
14 Kasztelan Sierpc 12 2 0 2 10 10 35 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 7 19 6 1 0 20 6 14
2 Mławianka Mława 7 18 6 0 1 23 7 16
3 Wisła II Płock 5 13 4 1 0 15 4 11
4 Hutnik Warszawa 6 13 4 1 1 15 3 12
5 Świt Staroźreby 6 13 4 1 1 17 7 10
6 KS CK Troszyn 7 13 4 1 2 15 8 7
7 MKS Przasnysz 6 12 4 0 2 15 6 9
8 Wkra Żuromin 8 9 2 3 3 10 13 -3
9 Żyrardowianka Żyrardów 6 8 2 2 2 12 10 2
10 KS Łomianki 4 5 1 2 1 6 6 0
11 Nadnarwianka Pułtusk 6 5 1 2 3 7 14 -7
12 Makowianka Maków Mazowiecki 7 4 1 1 5 9 15 -6
13 Bzura Chodaków 6 2 0 2 4 7 15 -8
14 Kasztelan Sierpc 8 1 0 1 7 7 21 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 7 13 4 1 2 13 12 1
2 Hutnik Warszawa 7 12 3 3 1 14 11 3
3 Świt Staroźreby 7 12 3 3 1 11 8 3
4 MKS Przasnysz 7 12 4 0 3 14 8 6
5 Huragan Wołomin 6 10 3 1 2 9 10 -1
6 Żyrardowianka Żyrardów 7 10 3 1 3 11 13 -2
7 Mławianka Mława 6 9 3 0 3 10 13 -3
8 Wkra Żuromin 5 9 3 0 2 6 6 0
9 KS Łomianki 9 7 2 1 6 12 33 -21
10 Makowianka Maków Mazowiecki 6 7 1 4 1 7 11 -4
11 Bzura Chodaków 5 6 2 0 3 8 11 -3
12 KS CK Troszyn 6 4 1 1 4 10 13 -3
13 Nadnarwianka Pułtusk 7 2 0 2 5 7 15 -8
14 Kasztelan Sierpc 4 1 0 1 3 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKS Przasnysz

Gospodarze Wynik Goście Data
MKS Przasnysz 1 - 2 Huragan Wołomin 24 października 2020
MKS Przasnysz 3 - 0 Nadnarwianka Pułtusk 10 października 2020
Nadnarwianka Pułtusk 0 - 5 MKS Przasnysz 12 października 2019
Huragan Wołomin 1 - 0 MKS Przasnysz 17 sierpnia 2019
Huragan Wołomin 3 - 3 MKS Przasnysz 1 czerwca 2019
MKS Przasnysz 2 - 0 Huragan Wołomin 27 października 2018
Huragan Wołomin 1 - 0 MKS Przasnysz 14 kwietnia 2018
MKS Przasnysz 3 - 1 Huragan Wołomin 2 września 2017
Huragan Wołomin 4 - 0 MKS Przasnysz 18 maja 2016
MKS Przasnysz 1 - 2 Huragan Wołomin 3 października 2015
MKS Przasnysz 2 - 1 Huragan Wołomin 13 czerwca 2015
Nadnarwianka Pułtusk 1 - 2 MKS Przasnysz 25 kwietnia 2015
Huragan Wołomin 3 - 0 MKS Przasnysz 8 listopada 2014
MKS Przasnysz 1 - 2 Nadnarwianka Pułtusk 13 września 2014

IV liga mazowiecka (Ciechanów, Ostrołęka, Płock) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 11
2 Paweł Giel Hutnik Warszawa 10
3 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 9
4 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 8
5 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 8
6 Marcin Figiel Huragan Wołomin 8
7 Michał Kozaczkow Żyrardowianka Żyrardów 7
8 Łukasz Janik KS Łomianki 7
9 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 7
10 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 6
11 Szymon Masiak Mławianka Mława 6
12 Rafał Trakul Świt Staroźreby 6
13 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 6
14 Michał Sobczak Świt Staroźreby 5
15 Michał Sadowski Świt Staroźreby 5
16 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 5
17 Kacper Siudak Hutnik Warszawa 4
18 Jakub Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 4
19 Michał Stryjewski Mławianka Mława 4
20 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 4
21 Fryderyk Gerbowski Wisła II Płock 4
22 Radosław Grefkowicz Bzura Chodaków 4
23 Filip Januszczak Świt Staroźreby 4
24 Patryk Piasecki Mławianka Mława 3
25 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 3
26 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 3
27 Hubert Czady KS Łomianki 3
28 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 3
29 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 3
30 Damian Gałązka Nadnarwianka Pułtusk 3
31 Dawid Klepczyński Wkra Żuromin 3
32 Sebastian Krajewski Świt Staroźreby 3
33 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 3
34 Piotr Petasz Huragan Wołomin 3
35 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
36 Maciej Traczewski MKS Przasnysz 3
37 Adam Zając Bzura Chodaków 3
38 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 2
39 Nnamani Ndubuisi Nadnarwianka Pułtusk 2
40 Adrian Bieńkowski Wkra Żuromin 2
41 Konrad Owczarek Żyrardowianka Żyrardów 2
42 Szymon Kamiński MKS Przasnysz 2
43 Kacper Matusiak Makowianka Maków Mazowiecki 2
44 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 2
45 Maciej Ziemski Hutnik Warszawa 2
46 Łukasz Kamiński Nadnarwianka Pułtusk 2
47 Krzysztof Dąbrowski Mławianka Mława 2
48 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 2
49 Jakub Sokołowski Żyrardowianka Żyrardów 2
50 Konrad Koziarski Żyrardowianka Żyrardów 2
51 Jakub Stępień KS Łomianki 2
52 Dominik Lemanek Mławianka Mława 2
53 Kacper Wydra Mławianka Mława 2
54 Michał Pragacz MKS Przasnysz 2
55 Patryk Szczepański Kasztelan Sierpc 2
56 Marcin Kraska KS CK Troszyn 2
57 Jarosław Kułaga Kasztelan Sierpc 2
58 Bartłomiej Śmigrodzki Wkra Żuromin 2
59 Maciej Rogalski Mławianka Mława 2
60 Oskar Zawada Wisła II Płock 2
61 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
62 Damian Grędziński MKS Przasnysz 1
63 Czarek Majchrzak Żyrardowianka Żyrardów 1
64 Patryk Kępka KS Łomianki 1
65 Mariusz Baranowski Nadnarwianka Pułtusk 1
66 Michał Lichota KS Łomianki 1
67 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
68 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
69 Paweł Zaroślak Kasztelan Sierpc 1
70 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 1
71 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 1
72 Sergio Carbajal KS Łomianki 1
73 Adam Żółtowski Bzura Chodaków 1
74 Karol Górski KS CK Troszyn 1
75 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 1
76 Titas Milasius Wisła II Płock 1
77 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 1
78 Kacper Szczepaniak Bzura Chodaków 1
79 Kacper Pękała Nadnarwianka Pułtusk 1
80 Patryk Cynt Nadnarwianka Pułtusk 1
81 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Adrian Ciesielski Makowianka Maków Mazowiecki 1
83 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 1
84 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 1
85 Kamil Jagielski Nadnarwianka Pułtusk 1
86 Piotr Pydroł Wisła II Płock 1
87 Wojciech Szumilas Wisła II Płock 1
88 Maciej Knap Hutnik Warszawa 1
89 Bartłomiej Błachnio Kasztelan Sierpc 1
90 Patryk Koczara Makowianka Maków Mazowiecki 1
91 Karol Borowiec MKS Przasnysz 1
92 Radosław Śledziewski Nadnarwianka Pułtusk 1
93 Rafał Sobczak Kasztelan Sierpc 1
94 Adrian Tomczyk Bzura Chodaków 1
95 Dawid Krzyżański Wisła II Płock 1
96 Kacper Kondracki Wisła II Płock 1
97 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
98 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
99 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 1
100 Marcin Świderski KS CK Troszyn 1
101 Piotr Majchrzak Kasztelan Sierpc 1
102 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
103 Kamil Kacprzak Bzura Chodaków 1
104 Kacper Bałas KS CK Troszyn 1
105 Dominik Dąbrowski Mławianka Mława 1
106 Mariusz Unierzyński Świt Staroźreby 1
107 Jakub Kaimiński Nadnarwianka Pułtusk 1
108 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 1
109 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 1
110 Łukasz Stanisławski Hutnik Warszawa 1
111 Mikołaj Tokaj Huragan Wołomin 1
112 Michał Złotkowski Makowianka Maków Mazowiecki 1
113 Szymon Kiewel Wisła II Płock 1
114 Sebastian Pedynowski KS Łomianki 1
115 Michał Kowalski Bzura Chodaków 1
116 Marcin Rosa Bzura Chodaków 1
117 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 1
118 Maciej Sobiesiak Świt Staroźreby 1
119 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 1
120 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
121 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 1
122 Wiktor Budny Makowianka Maków Mazowiecki 1
123 Maciej Malinowski KS CK Troszyn 1
124 Filip Potrawiak Wisła II Płock 1
125 Krystian Ogrodowski Wisła II Płock 1
126 Maciej Pater Bzura Chodaków 1
127 Nico Wouters KS Łomianki 1
128 Mateusz Struzik Bzura Chodaków 1
129 Aron Majczyna KS Łomianki 1