IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 34 87 28 3 3 109 26 83
2 Oskar Przysucha 34 78 25 3 6 87 44 43
3 Victoria Sulejówek 34 72 22 6 6 91 36 55
4 Wilga Garwolin 34 70 22 4 8 77 41 36
5 Mszczonowianka Mszczonów 34 66 20 6 8 103 60 43
6 Orzeł Baniocha 34 65 19 8 7 72 35 37
7 Mazovia Mińsk Mazowiecki 34 65 21 2 11 85 57 28
8 Mazur Karczew 34 47 13 8 13 68 55 13
9 KS Raszyn 34 44 13 5 16 61 63 -2
10 Energia Kozienice 34 43 13 4 17 53 50 3
11 Tygrys Huta Mińska 34 43 13 4 17 63 71 -8
12 Pogoń II Siedlce 34 39 11 6 17 57 75 -18
13 Milan Milanówek 34 34 8 10 16 40 65 -25
14 Podlasie Sokołów Podlaski 34 33 9 6 19 42 60 -18
15 Żyrardowianka Żyrardów 34 31 9 4 21 50 104 -54
16 Naprzód Skórzec 34 26 8 2 24 46 102 -56
17 Płomień Dębe Wielkie 34 18 5 3 26 24 96 -72
18 Zamłynie Radom 34 14 4 2 28 30 118 -88
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 17 49 16 1 0 65 9 56
2 Oskar Przysucha 17 46 15 1 1 52 17 35
3 Victoria Sulejówek 17 39 12 3 2 51 15 36
4 Mszczonowianka Mszczonów 17 39 12 3 2 53 19 34
5 Orzeł Baniocha 17 36 11 3 3 42 16 26
6 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 29 9 2 6 38 28 10
7 Mazur Karczew 17 29 8 5 4 42 17 25
8 Wilga Garwolin 17 27 8 3 6 36 23 13
9 KS Raszyn 17 26 8 2 7 39 30 9
10 Tygrys Huta Mińska 17 22 7 1 9 31 32 -1
11 Pogoń II Siedlce 17 21 6 3 8 32 31 1
12 Energia Kozienice 17 20 6 2 9 28 23 5
13 Milan Milanówek 17 20 5 5 7 25 31 -6
14 Naprzód Skórzec 17 19 6 1 10 35 49 -14
15 Żyrardowianka Żyrardów 17 18 5 3 9 28 39 -11
16 Podlasie Sokołów Podlaski 17 14 4 2 11 24 33 -9
17 Zamłynie Radom 17 12 4 0 13 22 50 -28
18 Płomień Dębe Wielkie 17 9 2 3 12 13 40 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wilga Garwolin 17 43 14 1 2 41 18 23
2 MKS Piaseczno 17 38 12 2 3 44 17 27
3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 17 36 12 0 5 47 29 18
4 Victoria Sulejówek 17 33 10 3 4 40 21 19
5 Oskar Przysucha 17 32 10 2 5 35 27 8
6 Orzeł Baniocha 17 29 8 5 4 30 19 11
7 Mszczonowianka Mszczonów 17 27 8 3 6 50 41 9
8 Energia Kozienice 17 23 7 2 8 25 27 -2
9 Tygrys Huta Mińska 17 21 6 3 8 32 39 -7
10 Podlasie Sokołów Podlaski 17 19 5 4 8 18 27 -9
11 Mazur Karczew 17 18 5 3 9 26 38 -12
12 KS Raszyn 17 18 5 3 9 22 33 -11
13 Pogoń II Siedlce 17 18 5 3 9 25 44 -19
14 Milan Milanówek 17 14 3 5 9 15 34 -19
15 Żyrardowianka Żyrardów 17 13 4 1 12 22 65 -43
16 Płomień Dębe Wielkie 17 9 3 0 14 11 56 -45
17 Naprzód Skórzec 17 7 2 1 14 11 53 -42
18 Zamłynie Radom 17 2 0 2 15 8 68 -60
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mazur Karczew

Gospodarze Wynik Goście Data
Milan Milanówek 4 - 3 Mazur Karczew 15 czerwca 2022
Mazur Karczew 0 - 1 Victoria Sulejówek 11 czerwca 2022
Zamłynie Radom 2 - 3 Mazur Karczew 5 czerwca 2022
Mazur Karczew 5 - 0 Pogoń II Siedlce 1 czerwca 2022
Energia Kozienice 0 - 1 Mazur Karczew 28 maja 2022
Mazur Karczew 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 21 maja 2022
Płomień Dębe Wielkie 1 - 4 Mazur Karczew 18 maja 2022
Mazur Karczew 2 - 2 Tygrys Huta Mińska 14 maja 2022
Mazur Karczew 4 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 7 maja 2022
Mszczonowianka Mszczonów 3 - 0 Mazur Karczew 30 kwietnia 2022
KS Raszyn 0 - 0 Mazur Karczew 27 kwietnia 2022
Mazur Karczew 2 - 1 Oskar Przysucha 23 kwietnia 2022
Podlasie Sokołów Podlaski 5 - 2 Mazur Karczew 15 kwietnia 2022
Mazur Karczew 0 - 1 Orzeł Baniocha 9 kwietnia 2022
Mazur Karczew 0 - 0 Wilga Garwolin 26 marca 2022
MKS Piaseczno 3 - 0 Mazur Karczew 19 marca 2022
Mazur Karczew 5 - 0 Naprzód Skórzec 12 marca 2022
Mazur Karczew 1 - 1 Milan Milanówek 20 listopada 2021
Victoria Sulejówek 4 - 1 Mazur Karczew 12 listopada 2021
Mazur Karczew 9 - 0 Zamłynie Radom 6 listopada 2021
Pogoń II Siedlce 1 - 2 Mazur Karczew 31 października 2021
Mazur Karczew 1 - 1 Energia Kozienice 23 października 2021
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 3 Mazur Karczew 16 października 2021
Mazur Karczew 4 - 0 Płomień Dębe Wielkie 9 października 2021
Tygrys Huta Mińska 2 - 2 Mazur Karczew 2 października 2021
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Mazur Karczew 25 września 2021
Mazur Karczew 3 - 3 Mszczonowianka Mszczonów 18 września 2021
Oskar Przysucha 3 - 2 Mazur Karczew 11 września 2021
Mazur Karczew 5 - 1 Podlasie Sokołów Podlaski 4 września 2021
Orzeł Baniocha 1 - 0 Mazur Karczew 1 września 2021
Mazur Karczew 1 - 0 KS Raszyn 28 sierpnia 2021
Wilga Garwolin 4 - 2 Mazur Karczew 21 sierpnia 2021
Mazur Karczew 0 - 5 MKS Piaseczno 14 sierpnia 2021
Naprzód Skórzec 3 - 1 Mazur Karczew 8 sierpnia 2021

IV liga mazowiecka II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Wiejak MKS Piaseczno 28
2 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 26
3 Przemysław Śliwiński Oskar Przysucha 26
4 Mikołaj Napora Mszczonowianka Mszczonów 21
5 Serhii gerasymets Tygrys Huta Mińska 20
6 Michał Kucharczyk Energia Kozienice 19
7 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 19
8 Marcin Raszka Mazur Karczew 18
9 Michał Suchanek MKS Piaseczno 18
10 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 17
11 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 17
12 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 16
13 Konrad Rudnicki MKS Piaseczno 15
14 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 14
15 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 12
16 Kamil Matulka MKS Piaseczno 12
17 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 12
18 Jakub Grzeszak Mszczonowianka Mszczonów 11
19 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 11
20 Dorian Zdanowicz Milan Milanówek 11
21 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 11
22 Maciej Nalej Żyrardowianka Żyrardów 11
23 Paweł Jabłoński Żyrardowianka Żyrardów 11
24 Jan Skotnicki Victoria Sulejówek 11
25 Eryk Więdłocha Pogoń II Siedlce 10
26 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 10
27 Patryk Szeliga Victoria Sulejówek 10
28 Mateusz Omieciuch Podlasie Sokołów Podlaski 10
29 Bartłomiej Nowak Energia Kozienice 9
30 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 9
31 Kamil Dmowski Podlasie Sokołów Podlaski 9
32 Cezary Mitas Mazovia Mińsk Mazowiecki 9
33 Tomasz Pietrzak KS Raszyn 8
34 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 8
35 Sebastian Szerszeń Orzeł Baniocha 8
36 Patryk Skrzypek Naprzód Skórzec 8
37 Dominik Staluszka Mazur Karczew 8
38 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 8
39 Hubert Pakuła KS Raszyn 8
40 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 8
41 Marcel Kołodziejczuk Naprzód Skórzec 7
42 Bartłomiej Książek Energia Kozienice 7
43 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 7
44 Adam Banaszczyk Milan Milanówek 7
45 Ihor Krasnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 7
46 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 7
47 Piotr Haber Tygrys Huta Mińska 7
48 Daniel Matwiejczyk Płomień Dębe Wielkie 7
49 Julian Świątek Victoria Sulejówek 7
50 Sylwester Patejuk KS Raszyn 7
51 Sebastian Grzegorczyk Wilga Garwolin 7
52 Michał Madej Milan Milanówek 7
53 Oskar Miturski Oskar Przysucha 6
54 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 6
55 Piotr Czerwiński Energia Kozienice 6
56 Piotr Celiński Mazur Karczew 6
57 Roman Skowroński Energia Kozienice 6
58 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 6
59 Krystian Przyborowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
60 Karol Bienias KS Raszyn 6
61 Krzysztof Pikus KS Raszyn 5
62 Dawid Makuch KS Raszyn 5
63 Bartłomiej Faliszewski MKS Piaseczno 5
64 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
65 Patryk Szubiński Zamłynie Radom 5
66 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 5
67 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 5
68 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 5
69 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 5
70 Damian Chłopek Naprzód Skórzec 5
71 Paweł Michalski Tygrys Huta Mińska 5
72 Jakub Piekut Mazur Karczew 5
73 Sebastian Szczepaniak Pogoń II Siedlce 5
74 Mateusz Wysocki MKS Piaseczno 5
75 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 5
76 Łukasz Puciłowski Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
77 Bartosz Suchora Milan Milanówek 5
78 Michał Mruz Tygrys Huta Mińska 5
79 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 5
80 Dawid Jabłoński Mazovia Mińsk Mazowiecki 5
81 Maciej Górski Pogoń II Siedlce 5
82 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 5
83 Wojciech Trochim Pogoń II Siedlce 5
84 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 4
85 Sebastian Krasuski Naprzód Skórzec 4
86 Jakub Podsiadło Zamłynie Radom 4
87 Patryk Szachnowski Naprzód Skórzec 4
88 Piotr Grober Wilga Garwolin 4
89 Bartosz Wicenciak Pogoń II Siedlce 4
90 Jakub Stępkowski KS Raszyn 4
91 Riad Abbaszade Oskar Przysucha 4
92 Przemysław Ilczuk KS Raszyn 4
93 Jakub Miałkowski KS Raszyn 4
94 Krzysztof Bajurski Żyrardowianka Żyrardów 4
95 Kacper Kozikowski Wilga Garwolin 4
96 Filip Prochowski Mazur Karczew 4
97 Piotr Skałbania Oskar Przysucha 4
98 Przemysław Alot Wilga Garwolin 4
99 Miguel López Pogoń II Siedlce 4
100 Patryk Dąbkowski Orzeł Baniocha 3
101 Piotr Ćwikowski Żyrardowianka Żyrardów 3
102 Piotr Petasz Mszczonowianka Mszczonów 3
103 Patryk Sierociuk Naprzód Skórzec 3
104 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 3
105 Rafał Macioszek MKS Piaseczno 3
106 Kamil Hernik MKS Piaseczno 3
107 Sebastian Czapa Mszczonowianka Mszczonów 3
108 Robert Słomka Mazur Karczew 3
109 Bartosz Kuźmiński Żyrardowianka Żyrardów 3
110 Przemysław Sobolewski Zamłynie Radom 3
111 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 3
112 Dominik Barciak Podlasie Sokołów Podlaski 3
113 Patryk Czarnecki Mszczonowianka Mszczonów 3
114 Bartłomiej Gromek Victoria Sulejówek 3
115 Kacper Ciesielski Orzeł Baniocha 3
116 Marcel Mich Orzeł Baniocha 3
117 Kamil Domański Milan Milanówek 3
118 Adam Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 3
119 Tomasz Doliński Orzeł Baniocha 3
120 Alistair Selamolela letlhogonolo Podlasie Sokołów Podlaski 3
121 Igor Krashnevskyi Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
122 Miłosz Przybecki Pogoń II Siedlce 3
123 Michał Bojek Oskar Przysucha 3
124 Aleksander Woźnica Naprzód Skórzec 3
125 Maksymilian Bąk Mazur Karczew 3
126 Tomasz Zagórski Oskar Przysucha 3
127 Jakub Pasik Tygrys Huta Mińska 3
128 Paweł Pyra Wilga Garwolin 3
129 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 3
130 Jan Mruz Naprzód Skórzec 2
131 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 2
132 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 2
133 Miłosz Grzesiński Oskar Przysucha 2
134 Mateusz Tarnowski Tygrys Huta Mińska 2
135 Kacper Smoderek Płomień Dębe Wielkie 2
136 Michał Malesa Płomień Dębe Wielkie 2
137 Abdioglu Boran Victoria Sulejówek 2
138 Jakub Suchora Milan Milanówek 2
139 Kacper Pawlik Naprzód Skórzec 2
140 Eugeniusz Kołodziejczyk Energia Kozienice 2
141 Eryk Rakowski Mazur Karczew 2
142 Dawid Płudowski Pogoń II Siedlce 2
143 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 2
144 Krzysztof Kozaczuk Podlasie Sokołów Podlaski 2
145 Adrian Nowosadko Energia Kozienice 2
146 Maciej Chmielewski Naprzód Skórzec 2
147 Filip Kieraga Żyrardowianka Żyrardów 2
148 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 2
149 Hubert Gutkowski Mszczonowianka Mszczonów 2
150 Paweł Chudziński Zamłynie Radom 2
151 Jakub Wągrocki Wilga Garwolin 2
152 Jakub Teodorski Tygrys Huta Mińska 2
153 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 2
154 Konrad Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 2
155 Kamil Panufnik Tygrys Huta Mińska 2
156 Patryk Wielgosz Victoria Sulejówek 2
157 Kajetan Królikowski Zamłynie Radom 2
158 Kamil Wójcik Podlasie Sokołów Podlaski 2
159 Michał Koszela Tygrys Huta Mińska 2
160 Adrian Dobies MKS Piaseczno 2
161 Emil Więcek Energia Kozienice 2
162 Karol Karwowski Oskar Przysucha 2
163 Łukasz Szary Zamłynie Radom 2
164 Michał Litwa Pogoń II Siedlce 2
165 Karol Chojecki Naprzód Skórzec 2
166 Jan Helak Pogoń II Siedlce 2
167 Hubert Strzelczyk Energia Kozienice 2
168 Bartłomiej Grudziński Orzeł Baniocha 2
169 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 2
170 Jan Bińczak Żyrardowianka Żyrardów 2
171 Piotr Talar Wilga Garwolin 2
172 Balazs Boda Pogoń II Siedlce 2
173 Piotr Bogacki Orzeł Baniocha 2
174 Kamil Piotrowski Wilga Garwolin 2
175 Łukasz Skwarek Podlasie Sokołów Podlaski 2
176 Daniel Żurawski Tygrys Huta Mińska 2
177 Mateusz Bartoszewski Tygrys Huta Mińska 2
178 Mohamed Amzil el azouan Pogoń II Siedlce 2
179 Bartłomiej Woś Płomień Dębe Wielkie 2
180 Dmytro Skoblov Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
181 Mateusz Gromski Oskar Przysucha 2
182 Cezary Bujalski Pogoń II Siedlce 2
183 Dominik Jarek Tygrys Huta Mińska 2
184 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
185 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 1
186 Jarosław Kisiel Naprzód Skórzec 1
187 Paweł Zajkowski Żyrardowianka Żyrardów 1
188 Bartosz Kierzkowski Victoria Sulejówek 1
189 Dawid Nojszewski Pogoń II Siedlce 1
190 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
191 Michał Markiewicz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
192 Łukasz Janik Zamłynie Radom 1
193 Paweł Buczyński Podlasie Sokołów Podlaski 1
194 Piotr Jarzyna Wilga Garwolin 1
195 Michał Poławski Żyrardowianka Żyrardów 1
196 Stanisław Dźwigała Tygrys Huta Mińska 1
197 Jan Imiołek Oskar Przysucha 1
198 Jakub Pawlik Naprzód Skórzec 1
199 Dmytro Kholodkevych Płomień Dębe Wielkie 1
200 Grzegorz Siporski Płomień Dębe Wielkie 1
201 Maksymilian Czekaj Płomień Dębe Wielkie 1
202 Anatolii Masalov Tygrys Huta Mińska 1
203 Wiktor Adamiec Żyrardowianka Żyrardów 1
204 Karol Boniecki Orzeł Baniocha 1
205 Maciej Kiełkucki Pogoń II Siedlce 1
206 Krzysztof Urbanek Milan Milanówek 1
207 Kacper Kępka KS Raszyn 1
208 Adam Chojecki Mazur Karczew 1
209 Sergii Voronin Tygrys Huta Mińska 1
210 Adam Lewkowski Pogoń II Siedlce 1
211 Ahmed Luka Abdullah Mazur Karczew 1
212 Dominik Krupa Podlasie Sokołów Podlaski 1
213 Abaa Daniel Aminu Zamłynie Radom 1
214 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
215 Kacper Prusiński MKS Piaseczno 1
216 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
217 Dawid Ardej Podlasie Sokołów Podlaski 1
218 Alan Małecki Płomień Dębe Wielkie 1
219 Piotr Grygiel KS Raszyn 1
220 Ahmed toriola Ayodeji MKS Piaseczno 1
221 Przemysław Rodak Podlasie Sokołów Podlaski 1
222 Michał Panufnik Podlasie Sokołów Podlaski 1
223 Damian Pytel Płomień Dębe Wielkie 1
224 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
225 Maciej Sznitko KS Raszyn 1
226 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 1
227 Dominik Zabiegałowski Wilga Garwolin 1
228 Kacper Komycz Podlasie Sokołów Podlaski 1
229 Kacper Skwierczyński Naprzód Skórzec 1
230 Norbert Jędrzejczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
231 Rafał Słowik Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
232 Maksymilian Minchberg Tygrys Huta Mińska 1
233 Konrad Biesiada Tygrys Huta Mińska 1
234 Michał Lament Energia Kozienice 1
235 Adam Myszkowski Orzeł Baniocha 1
236 Jakub Szczechowicz KS Raszyn 1
237 Oskar Bawor Zamłynie Radom 1
238 Jakub Jabłoński Milan Milanówek 1
239 Hubert Fabisiak Podlasie Sokołów Podlaski 1
240 Joachim Majchrzak Mazur Karczew 1
241 Mateusz Kafara Naprzód Skórzec 1
242 Kacper Zalewski Wilga Garwolin 1
243 Jan Wojtasik Mazur Karczew 1
244 Jakub Papliński Żyrardowianka Żyrardów 1
245 Marcin Krawczyk Żyrardowianka Żyrardów 1
246 Wiktor Antolak Płomień Dębe Wielkie 1
247 Michał Borkowski Zamłynie Radom 1
248 Jakub Trzaskowski Wilga Garwolin 1
249 Bartłomiej Moch Pogoń II Siedlce 1
250 Kamil Oparcik Zamłynie Radom 1
251 Sebastian Rak Victoria Sulejówek 1
252 Daniel Mawiejczyk Płomień Dębe Wielkie 1
253 Kamil Kudelski Milan Milanówek 1
254 Piotr Cybulski Milan Milanówek 1
255 Marcin Siedlecki Podlasie Sokołów Podlaski 1
256 Mateusz Zawal Mazur Karczew 1
257 Jan Kwiatkowski KS Raszyn 1
258 Kacper Jarosz Victoria Sulejówek 1
259 Przemysław Eggink KS Raszyn 1
260 Mateusz Jeliński Mszczonowianka Mszczonów 1
261 Mateusz Domżalski Victoria Sulejówek 1
262 Karol Worach Mszczonowianka Mszczonów 1
263 Piotr Pacyna Zamłynie Radom 1
264 Maciej Bakuła Mazur Karczew 1
265 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
266 Kamil Szabłowski KS Raszyn 1
267 Bartosz Kozakiewicz Mazur Karczew 1
268 Maciej Kołoczek Pogoń II Siedlce 1
269 Kacper Kowalski Wilga Garwolin 1
270 Gryfin Cąkała Victoria Sulejówek 1
271 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
272 Piotr Nowosielski Zamłynie Radom 1
273 Jakub Skibiński Żyrardowianka Żyrardów 1
274 Kacper Penar Zamłynie Radom 1
275 Damian Chełmiński Mszczonowianka Mszczonów 1
276 Bartosz Kostrzewa Podlasie Sokołów Podlaski 1
277 Bartłomiej Feliszewski MKS Piaseczno 1
278 Szymon Kiewel MKS Piaseczno 1