IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 30 67 21 4 5 77 35 42
2 MKS Przasnysz 30 65 20 5 5 82 32 50
3 Ząbkovia Ząbki 30 63 20 3 7 72 26 46
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 62 19 5 6 56 31 25
5 Hutnik Warszawa 30 46 12 10 8 55 40 15
6 Drukarz Warszawa 30 46 14 4 12 55 49 6
7 KS Łomianki 30 44 13 5 12 55 46 9
8 Wisła II Płock 30 42 12 6 12 60 43 17
9 Pogoń II Siedlce 30 37 10 7 13 37 41 -4
10 Wkra Żuromin 30 36 11 3 16 42 67 -25
11 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 35 11 2 17 34 66 -32
12 Korona Ostrołęka 30 33 8 9 13 34 42 -8
13 Mławianka Mława 30 31 9 4 17 32 59 -27
14 Kasztelan Sierpc 30 25 5 10 15 33 56 -23
15 Mazur Gostynin 30 22 5 7 18 24 53 -29
16 MKS Ciechanów 30 21 5 6 19 25 87 -62
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 15 40 13 1 1 46 9 37
2 MKS Przasnysz 15 37 12 1 2 43 13 30
3 Huragan Wołomin 15 36 11 3 1 41 14 27
4 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 33 10 3 2 32 14 18
5 Hutnik Warszawa 15 26 7 5 3 37 21 16
6 Wisła II Płock 15 25 7 4 4 30 19 11
7 Wkra Żuromin 15 25 8 1 6 28 28 0
8 Drukarz Warszawa 15 23 7 2 6 32 22 10
9 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 22 7 1 7 19 29 -10
10 KS Łomianki 15 20 6 2 7 32 24 8
11 Pogoń II Siedlce 15 20 6 2 7 19 20 -1
12 Korona Ostrołęka 15 18 4 6 5 18 17 1
13 Mławianka Mława 15 18 5 3 7 12 24 -12
14 MKS Ciechanów 15 14 4 2 9 14 37 -23
15 Kasztelan Sierpc 15 12 2 6 7 16 26 -10
16 Mazur Gostynin 15 12 3 3 9 12 25 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Wołomin 15 31 10 1 4 36 21 15
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 15 29 9 2 4 24 17 7
3 MKS Przasnysz 15 28 8 4 3 39 19 20
4 KS Łomianki 15 24 7 3 5 23 22 1
5 Ząbkovia Ząbki 15 23 7 2 6 26 17 9
6 Drukarz Warszawa 15 23 7 2 6 23 27 -4
7 Hutnik Warszawa 15 20 5 5 5 18 19 -1
8 Wisła II Płock 15 17 5 2 8 30 24 6
9 Pogoń II Siedlce 15 17 4 5 6 18 21 -3
10 Korona Ostrołęka 15 15 4 3 8 16 25 -9
11 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 13 4 1 10 15 37 -22
12 Mławianka Mława 15 13 4 1 10 20 35 -15
13 Kasztelan Sierpc 15 13 3 4 8 17 30 -13
14 Wkra Żuromin 15 11 3 2 10 14 39 -25
15 Mazur Gostynin 15 10 2 4 9 12 28 -16
16 MKS Ciechanów 15 7 1 4 10 11 50 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Łomianki

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Łomianki 1 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 11 maja 2019
Kasztelan Sierpc 0 - 0 KS Łomianki 19 kwietnia 2019
Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 - 0 KS Łomianki 29 września 2018
KS Łomianki 3 - 1 Kasztelan Sierpc 8 września 2018
Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 - 1 KS Łomianki 7 kwietnia 2018
KS Łomianki 0 - 1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 30 sierpnia 2017
KS Łomianki 0 - 0 Mazovia Mińsk Mazowiecki 18 marca 2017
Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 - 0 KS Łomianki 13 sierpnia 2016
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 0 KS Łomianki 7 maja 2016
KS Łomianki 3 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 23 września 2015
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 - 0 KS Łomianki 28 marca 2015
KS Łomianki 1 - 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 27 sierpnia 2014

IV liga mazowiecka (północna) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Dominik Lemanek MKS Przasnysz 27
2 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 20
3 Damian Pracki Hutnik Warszawa 18
4 Marcin Figiel Huragan Wołomin 18
5 Patryk Szczepański Wisła II Płock 16
6 Daniel Mitura Kasztelan Sierpc 13
7 Dominik Dzwonkowski Korona Ostrołęka 12
8 Kamil Olszewski MKS Przasnysz 10
9 Konrad Cichowski Ząbkovia Ząbki 10
10 Maciej Rogalski Mławianka Mława 10
11 Szymon Masiak Wkra Żuromin 10
12 Piotr Piasecki MKS Przasnysz 10
13 Dominik Ołdak Huragan Wołomin 10
14 Krzysztof Pikus Huragan Wołomin 9
15 Mariusz Marczak Huragan Wołomin 9
16 Daniel Kozik Ząbkovia Ząbki 9
17 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 8
18 Karol Szeliga KS Łomianki 8
19 Patryk Szeliga Ząbkovia Ząbki 8
20 Michał Kielak KS Łomianki 8
21 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 8
22 Marcin Tomczak Mławianka Mława 7
23 Damian Matusiak MKS Ciechanów 7
24 Przemysław Górski Huragan Wołomin 7
25 Grzegorz Brzeziński Hutnik Warszawa 7
26 Sebastian Szerszeń KS Łomianki 7
27 Bartłomiej Nowacki Wkra Żuromin 7
28 Paweł Jabłoński Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7
29 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
30 Bartosz Komorowski Mazur Gostynin 6
31 Piotr Strzeżysz Korona Ostrołęka 6
32 Mateusz Mierzwa Drukarz Warszawa 6
33 Łukasz Kosiorek MKS Przasnysz 6
34 Bartosz Żelazny Wkra Żuromin 6
35 Paweł Barzyc Ząbkovia Ząbki 6
36 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 6
37 Rafał Wilamowski Mazur Gostynin 6
38 Wojciech Kalinowski KS Łomianki 6
39 Mikołaj Tokaj Mazovia Mińsk Mazowiecki 6
40 Ahmed Ayodeji Drukarz Warszawa 5
41 Krzysztof Langowski Drukarz Warszawa 5
42 Damian Świerblewski Ząbkovia Ząbki 5
43 Dariusz Dadacz Ząbkovia Ząbki 5
44 Aron Majczyna KS Łomianki 5
45 Przemysław Bella Ząbkovia Ząbki 5
46 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 5
47 Karol Angielski Wisła II Płock 5
48 Emil Żółtek MKS Ciechanów 5
49 Damian Pavlas KS Łomianki 5
50 Oskar Zawada Wisła II Płock 5
51 Michał Pragacz MKS Przasnysz 4
52 Dawid Matak Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
53 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 4
54 Eryk Agnyziak Drukarz Warszawa 4
55 Cezary Nowiński Ząbkovia Ząbki 4
56 Janusz Nojszewski Mazovia Mińsk Mazowiecki 4
57 Łukasz Stanisławski KS Łomianki 4
58 Bartosz Kryszczuk Pogoń II Siedlce 4
59 Kacper Kucharski Wisła II Płock 4
60 Filip Orłowski Kasztelan Sierpc 4
61 Mateusz Kowalski KS Łomianki 4
62 Yurii Hrushytskyii Wkra Żuromin 4
63 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 4
64 Michał Knajdrowski Drukarz Warszawa 4
65 Przemysław Boreczek Drukarz Warszawa 3
66 Michał Dzięgielewski Kasztelan Sierpc 3
67 Rafał Kalbarczyk Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3
68 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 3
69 Bartłomiej Balcer Ząbkovia Ząbki 3
70 Damian Kotkiewicz Kasztelan Sierpc 3
71 Paweł Łydkowski Pogoń II Siedlce 3
72 Jan Karczewski Drukarz Warszawa 3
73 Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 3
74 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 3
75 Bartosz Kwiatkowski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3
76 Karol Cimochowski Hutnik Warszawa 3
77 Bartosz Wiśniewski Kasztelan Sierpc 3
78 Paweł Giel Hutnik Warszawa 3
79 Piotr Petasz Huragan Wołomin 3
80 Patryk Turko Hutnik Warszawa 3
81 Emil Szostak Wisła II Płock 3
82 Marek Lendzion Huragan Wołomin 3
83 Kamil Marczak Drukarz Warszawa 3
84 Maciej Staszczuk Korona Ostrołęka 3
85 Fabian Hiszpański Wisła II Płock 3
86 Patryk Pięcek Huragan Wołomin 3
87 Artur Gawęda Mławianka Mława 3
88 Patryk Wieliczko Wisła II Płock 3
89 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 3
90 Łukasz Wodzyński Mławianka Mława 2
91 Kacper Grabowicz Ząbkovia Ząbki 2
92 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 2
93 Piotr Parobczyk Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
94 Alan Grabek Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
95 Dominik Marchelewicz Hutnik Warszawa 2
96 Rafał Grabowski Hutnik Warszawa 2
97 Aleksander Woźnica Pogoń II Siedlce 2
98 Przemysław Rodak Pogoń II Siedlce 2
99 Yeugen Romanov Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
100 Filip Dębek Drukarz Warszawa 2
101 Sebastian Tabaka MKS Ciechanów 2
102 Damian Koryto Kasztelan Sierpc 2
103 Dominik Konwerski Mazur Gostynin 2
104 Bartłomiej Świniarski Drukarz Warszawa 2
105 Sławomir Sieja Mławianka Mława 2
106 Piotr Majchrzak Wisła II Płock 2
107 Mateusz Ostrowski Wisła II Płock 2
108 Karol Borowiec MKS Przasnysz 2
109 Bartosz Przyborek Drukarz Warszawa 2
110 Alan Gańko Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
111 Paweł Tarnowski Hutnik Warszawa 2
112 Przemysław Szulakowski Ząbkovia Ząbki 2
113 Bartłomiej Śmigrodzki Kasztelan Sierpc 2
114 Tomasz Zając Pogoń II Siedlce 2
115 Karol Górski Korona Ostrołęka 2
116 Michał Patora Mazur Gostynin 2
117 Michał Wrzesiński Pogoń II Siedlce 2
118 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 2
119 Filip Januszczak Wisła II Płock 2
120 Artur Dębiec Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
121 Tomasz Żebrowski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
122 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 2
123 Jakub Teodorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
124 Kamil Waśniowski Hutnik Warszawa 2
125 Daniel Żurawski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
126 Daniel Nawrocki Ząbkovia Ząbki 2
127 Caló Oliveira Wisła II Płock 2
128 Paweł Dzbeński Korona Ostrołęka 2
129 Mateusz Bochnak Pogoń II Siedlce 2
130 Adrian Żuchniewicz Kasztelan Sierpc 2
131 Bartosz Wilga MKS Przasnysz 2
132 Jakub Wróblewski MKS Przasnysz 2
133 Bartosz Piec Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2
134 Grzegorz Trzonkowski Huragan Wołomin 2
135 Kordian Latos KS Łomianki 2
136 Tomasz Górski Pogoń II Siedlce 2
137 Adam Matejak Huragan Wołomin 2
138 Tomasz Więckiewicz Wkra Żuromin 1
139 Rafał Goluch Hutnik Warszawa 1
140 Bartosz Zieliński Wisła II Płock 1
141 Adrian Duchnowski Wisła II Płock 1
142 Michał Borkowski Korona Ostrołęka 1
143 Maciej Michalski MKS Przasnysz 1
144 Przemysław Cieślak Mławianka Mława 1
145 Jakub Płomiński Pogoń II Siedlce 1
146 Yehor Bilonozhko Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
147 Krzysztof Lis Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
148 Michał Lichota Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
149 Konrad Popławski Mazur Gostynin 1
150 Adrian Szczutkowski Wisła II Płock 1
151 Szymon Staska Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
152 Szymon Kołosowski KS Łomianki 1
153 Dawid Makuch Ząbkovia Ząbki 1
154 Piotr Białoskurski Mławianka Mława 1
155 Kamil Cistowski Wisła II Płock 1
156 Mikołaj Firek MKS Ciechanów 1
157 Bartosz Rudnik Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
158 Krystian Kij Drukarz Warszawa 1
159 Igor Kaczorek MKS Ciechanów 1
160 Mikołaj Kwiatkowski Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
161 Radosław Piotrowski MKS Ciechanów 1
162 Daniel Jurczuk Huragan Wołomin 1
163 Cezary Szczerbak Mazur Gostynin 1
164 Błażej Dąbrowski Wkra Żuromin 1
165 Bartłomiej Olszewski Pogoń II Siedlce 1
166 Mateusz Augustyniak Huragan Wołomin 1
167 Kamil Kądziela Drukarz Warszawa 1
168 Sebastian Maśniak Drukarz Warszawa 1
169 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
170 Błażej Tomaszewski Wisła II Płock 1
171 Radosław Dobrzeniecki Huragan Wołomin 1
172 Daniel Witak Huragan Wołomin 1
173 Sebastian Pociecha Pogoń II Siedlce 1
174 Jarosław Chełchowski MKS Przasnysz 1
175 Sebastian Barej Pogoń II Siedlce 1
176 Seweryn Nowicki MKS Ciechanów 1
177 Filip Skupiński Mazur Gostynin 1
178 Hubert Czady KS Łomianki 1
179 Damian Grędziński MKS Przasnysz 1
180 Adrian Rowicki Drukarz Warszawa 1
181 Aleksander Pawlak Wisła II Płock 1
182 Kacper Szczudliński Wisła II Płock 1
183 Patryk Kostyk Mławianka Mława 1
184 Radosław Gałązka Wisła II Płock 1
185 Jan Pobocha KS Łomianki 1
186 Bartłomiej Bochenek KS Łomianki 1
187 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 1
188 Kamil Walków Pogoń II Siedlce 1
189 Mateusz Drozdowski Korona Ostrołęka 1
190 Wojciech Skorupka Korona Ostrołęka 1
191 Patryk Skrzypek Pogoń II Siedlce 1
192 Paweł Garyga Pogoń II Siedlce 1
193 Tomasz Pragacz MKS Przasnysz 1
194 Łukasz Wróblewski Mławianka Mława 1
195 Michał Pocieżnicki Mławianka Mława 1
196 Kacper Pękała Drukarz Warszawa 1
197 Wojciech Kokoszewski Ząbkovia Ząbki 1
198 Wojciech Mazurowski Kasztelan Sierpc 1
199 Adrian Stępień KS Łomianki 1
200 Maciej Gedaj KS Łomianki 1
201 Bartłomiej Gołasiewicz Hutnik Warszawa 1
202 Jakub Laska Korona Ostrołęka 1
203 Tomasz Braniecki Kasztelan Sierpc 1
204 Artur Muchin Korona Ostrołęka 1
205 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
206 Mateusz Żbikowski MKS Ciechanów 1
207 Bartłomiej Dębicki Mazur Gostynin 1
208 Dawid Skrzycki Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
209 Michał Tarnogrodzki Ząbkovia Ząbki 1
210 Sebastian Bober Pogoń II Siedlce 1
211 Adam Brzozowski Hutnik Warszawa 1
212 Łukasz Szala Hutnik Warszawa 1
213 Kacper Sawczenko MKS Przasnysz 1
214 Patryk Kozierkiewicz Ząbkovia Ząbki 1
215 Grzegorz Wilczyński Drukarz Warszawa 1
216 Mateusz Stopczyński Wkra Żuromin 1
217 Michał Sadowski Wisła II Płock 1
218 Michał Jędrzejak Mazur Gostynin 1
219 Dariusz Jastrzębski Korona Ostrołęka 1
220 Michał Paradowski Hutnik Warszawa 1
221 Maksymilian Łukasiak Pogoń II Siedlce 1
222 Damian Surmak Mazur Gostynin 1
223 Karol Olszewski MKS Przasnysz 1
224 Piotr Melchinkiewicz Mławianka Mława 1
225 Szymon Janakakos MKS Ciechanów 1
226 Łukasz Jasiński Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
227 Maciej Malinowski Korona Ostrołęka 1
228 Bartosz Drożdżal Hutnik Warszawa 1
229 Jakub Pastusiak Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1
230 Dominik Barciak Pogoń II Siedlce 1
231 Jakub Jóźwiak Pogoń II Siedlce 1
232 Paweł Winnicki Kasztelan Sierpc 1
233 Dominik Lemanek MKS Przasnysz 1
234 Arakdiusz Wiśniewski MKS Przasnysz 1
235 Krystian Zbieć Pogoń II Siedlce 1
236 Konrad Biesiada Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
237 Oliwer Osmański Wisła II Płock 1
238 Marcin Kraska Korona Ostrołęka 1
239 Bartosz Orłowski MKS Przasnysz 1
240 Mateusz Matusiak MKS Ciechanów 1