IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Przemyśl 17 36 11 3 3 34 15 19
2 Wisłoka Dębica 17 36 10 6 1 36 12 24
3 Izolator Boguchwała 17 34 10 4 3 33 18 15
4 Ekoball Stal Sanok 17 33 9 6 2 29 12 17
5 Wisłok Wiśniowa 17 32 10 2 5 31 24 7
6 Rzemieślnik Pilzno 17 30 9 3 5 35 24 11
7 Karpaty Krosno 17 29 9 2 6 22 18 4
8 Piast Tuczempy 17 28 8 4 5 30 26 4
9 Igloopol Dębica 17 26 8 2 7 32 30 2
10 JKS Jarosław 17 25 6 7 4 25 18 7
11 KS Wiązownica 17 21 6 3 8 28 24 4
12 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 21 6 3 8 27 29 -2
13 Błękitni Ropczyce 17 20 6 2 9 32 34 -2
14 Orzeł Przeworsk 17 18 5 3 9 14 28 -14
15 Przełom Besko 17 12 3 3 11 12 32 -20
16 Stal Gorzyce 17 12 3 3 11 17 37 -20
17 Sokół Nisko 17 10 3 1 13 16 45 -29
18 Korona Rzeszów 17 6 1 3 13 12 39 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 10 21 6 3 1 22 8 14
2 Karpaty Krosno 9 21 7 0 2 12 5 7
3 Rzemieślnik Pilzno 8 19 6 1 1 20 9 11
4 Ekoball Stal Sanok 9 18 5 3 1 15 6 9
5 Wisłok Wiśniowa 9 18 6 0 3 18 13 5
6 Polonia Przemyśl 9 17 5 2 2 17 8 9
7 Izolator Boguchwała 8 17 5 2 1 17 8 9
8 Igloopol Dębica 10 17 5 2 3 16 13 3
9 Orzeł Przeworsk 10 17 5 2 3 11 12 -1
10 JKS Jarosław 9 15 4 3 2 16 8 8
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 14 4 2 4 18 17 1
12 Piast Tuczempy 9 12 3 3 3 17 16 1
13 Przełom Besko 10 11 3 2 5 11 17 -6
14 Błękitni Ropczyce 7 8 2 2 3 18 17 1
15 Sokół Nisko 8 6 2 0 6 8 20 -12
16 Stal Gorzyce 8 5 1 2 5 8 15 -7
17 Korona Rzeszów 8 4 1 1 6 5 16 -11
18 KS Wiązownica 2 3 1 0 1 4 4 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Przemyśl 8 19 6 1 1 17 7 10
2 KS Wiązownica 15 18 5 3 7 24 20 4
3 Izolator Boguchwała 9 17 5 2 2 16 10 6
4 Piast Tuczempy 8 16 5 1 2 13 10 3
5 Wisłoka Dębica 7 15 4 3 0 14 4 10
6 Ekoball Stal Sanok 8 15 4 3 1 14 6 8
7 Wisłok Wiśniowa 8 14 4 2 2 13 11 2
8 Błękitni Ropczyce 10 12 4 0 6 14 17 -3
9 Rzemieślnik Pilzno 9 11 3 2 4 15 15 0
10 JKS Jarosław 8 10 2 4 2 9 10 -1
11 Igloopol Dębica 7 9 3 0 4 16 17 -1
12 Karpaty Krosno 8 8 2 2 4 10 13 -3
13 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 7 2 1 4 9 12 -3
14 Stal Gorzyce 9 7 2 1 6 9 22 -13
15 Sokół Nisko 9 4 1 1 7 8 25 -17
16 Korona Rzeszów 9 2 0 2 7 7 23 -16
17 Orzeł Przeworsk 7 1 0 1 6 3 16 -13
18 Przełom Besko 7 1 0 1 6 1 15 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Izolator Boguchwała

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Przemyśl 1 - 2 Izolator Boguchwała 27 października 2018
Sokół Nisko 1 - 3 Izolator Boguchwała 29 września 2018
Polonia Przemyśl 4 - 2 Izolator Boguchwała 28 kwietnia 2018
Sokół Nisko 2 - 3 Izolator Boguchwała 14 kwietnia 2018
Izolator Boguchwała 0 - 1 Polonia Przemyśl 24 września 2017
Izolator Boguchwała 3 - 1 Sokół Nisko 2 września 2017
Sokół Nisko 2 - 0 Izolator Boguchwała 15 kwietnia 2017
Izolator Boguchwała 2 - 1 Polonia Przemyśl 8 kwietnia 2017
Izolator Boguchwała 5 - 0 Sokół Nisko 3 września 2016
Polonia Przemyśl 0 - 0 Izolator Boguchwała 31 sierpnia 2016
Polonia Przemyśl 2 - 1 Izolator Boguchwała 11 listopada 2015
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl 8 sierpnia 2015
Polonia Przemyśl 0 - 1 Izolator Boguchwała 5 kwietnia 2014
Izolator Boguchwała 7 - 1 Polonia Przemyśl 25 sierpnia 2013
Polonia Przemyśl 1 - 4 Izolator Boguchwała 18 maja 2013
Izolator Boguchwała 1 - 0 Polonia Przemyśl 7 października 2012
Izolator Boguchwała 0 - 0 Polonia Przemyśl 6 czerwca 2012
Polonia Przemyśl 0 - 0 Izolator Boguchwała 11 listopada 2011
Izolator Boguchwała 2 - 0 Polonia Przemyśl 11 czerwca 2011
Polonia Przemyśl 0 - 0 Izolator Boguchwała 23 października 2010

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Zieliński Izolator Boguchwała 14
2 Damian Wolański Rzemieślnik Pilzno 10
3 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 10
4 Kacper Rop KS Wiązownica 9
5 Szymon Gwiazda Wisłoka Dębica 9
6 Roman Vorobei Polonia Przemyśl 9
7 Bartłomiej Raba JKS Jarosław 8
8 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 8
9 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 7
10 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 7
11 Karol Karólak Piast Tuczempy 7
12 Adrian Nowak Wisłoka Dębica 7
13 Maciej Maślany Wisłok Wiśniowa 6
14 Dawid Guzek Wisłok Wiśniowa 6
15 Konrad Kijowski Przełom Besko 6
16 Dawid Bieniasz Polonia Przemyśl 6
17 Tomasz Barycza Rzemieślnik Pilzno 6
18 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 6
19 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 6
20 Rafał Michalik KS Wiązownica 6
21 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 6
22 Patryk Tur Stal Gorzyce 6
23 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 5
24 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 5
25 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 5
26 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 5
27 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 5
28 Grzegorz Szymanek Stal Gorzyce 5
29 Radosław Macnar Rzemieślnik Pilzno 5
30 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 5
31 Tomasz Walat Polonia Przemyśl 5
32 Adrian Ślęzak Rzemieślnik Pilzno 5
33 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 5
34 Adrian Sitek Izolator Boguchwała 4
35 Damian Lubera Wisłoka Dębica 4
36 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 4
37 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 4
38 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 4
39 Jaromir Skiba Polonia Przemyśl 4
40 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
41 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 4
42 Patryk Róg Izolator Boguchwała 4
43 Mateusz Jurczak JKS Jarosław 4
44 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 4
45 Marcin Tur Sokół Nisko 4
46 Kamil Rokita Igloopol Dębica 4
47 Eryk Sarzyński Korona Rzeszów 4
48 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 4
49 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 4
50 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 3
51 Adrian Szyszka Rzemieślnik Pilzno 3
52 Dawid Król Karpaty Krosno 3
53 Sylwester Sikorski Karpaty Krosno 3
54 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 3
55 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 3
56 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 3
57 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 3
58 Vasyl Hirka Błękitni Ropczyce 3
59 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 3
60 Kamil Bała JKS Jarosław 3
61 Piotr Syguła Igloopol Dębica 3
62 Michał Serafin Sokół Nisko 3
63 Dawid Pałys-Rydzik Izolator Boguchwała 3
64 Patryk Wilk Stal Gorzyce 3
65 Damian Bożek Wisłoka Dębica 3
66 Dawid Rokita Igloopol Dębica 3
67 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 2
68 Filip Brożyna Karpaty Krosno 2
69 Roman Botwynnyk Karpaty Krosno 2
70 Rafał Noga Piast Tuczempy 2
71 Paweł Bartnik KS Wiązownica 2
72 Tomasz Kapłon Przełom Besko 2
73 Albert Orzech Sokół Kolbuszowa Dolna 2
74 Damian Juda Sokół Nisko 2
75 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 2
76 Bartosz Sieradzki Ekoball Stal Sanok 2
77 Dawid Maziarz Sokół Kolbuszowa Dolna 2
78 Michał Daniel KS Wiązownica 2
79 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 2
80 Piotr Pyskaty Igloopol Dębica 2
81 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 2
82 Łukasz Korab Sokół Kolbuszowa Dolna 2
83 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
84 Bartosz Darłak Igloopol Dębica 2
85 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 2
86 Damian Karwacki Korona Rzeszów 2
87 Wadim Ukrainec JKS Jarosław 2
88 Dawid Mroczek Sokół Nisko 2
89 Jacek Maciorowski Sokół Nisko 2
90 Patryk Kwaśniczko Rzemieślnik Pilzno 2
91 Adrian Mołdoch Korona Rzeszów 2
92 Piotr Krawczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
93 Damian Demski Piast Tuczempy 2
94 Miłosz Folta Przełom Besko 1
95 Michał Śmietana Przełom Besko 1
96 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 1
97 Dawid Florian Rzemieślnik Pilzno 1
98 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 1
99 Łukasz Szczoczarz Izolator Boguchwała 1
100 Dawid Siudy Korona Rzeszów 1
101 Dawid Burka Karpaty Krosno 1
102 Karol Szustak Stal Gorzyce 1
103 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 1
104 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
105 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
106 Mateusz Stańczyk Igloopol Dębica 1
107 Krystian Lewiński Sokół Nisko 1
108 Wiesław Kozubek Wisłok Wiśniowa 1
109 Radosław Stanisz Wisłok Wiśniowa 1
110 Adrian Buszta Korona Rzeszów 1
111 Hubert Łukasiewicz Piast Tuczempy 1
112 Hubert Wiącek Piast Tuczempy 1
113 Radosław Rogowski Stal Gorzyce 1
114 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
115 Robert Sulisz Błękitni Ropczyce 1
116 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 1
117 Marcin Dobrzański Izolator Boguchwała 1
118 Tomasz Tragarz Rzemieślnik Pilzno 1
119 Dominik Toś Stal Gorzyce 1
120 Maciej Saramak JKS Jarosław 1
121 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
122 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
123 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 1
124 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 1
125 Krzysztof Domin Izolator Boguchwała 1
126 Damian Kata Sokół Nisko 1
127 Łukasz Czub Piast Tuczempy 1
128 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
129 Kacper Rączka Orzeł Przeworsk 1
130 Dominik Pielech Ekoball Stal Sanok 1
131 Krystian Błajda Orzeł Przeworsk 1
132 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
133 Maciej Listowski Orzeł Przeworsk 1
134 Mateusz Kalin Błękitni Ropczyce 1
135 Damian Socha Igloopol Dębica 1
136 Radosław Strączek Orzeł Przeworsk 1
137 Patryk Wójcik Ekoball Stal Sanok 1
138 Wojciech Filip Izolator Boguchwała 1
139 Karol Adamiak Ekoball Stal Sanok 1
140 Mateusz Rutyna Wisłok Wiśniowa 1
141 Krystian Jaklik Ekoball Stal Sanok 1
142 Mateusz Kuzio Przełom Besko 1
143 Jakub Delekta Korona Rzeszów 1
144 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 1
145 Kamil Aab Piast Tuczempy 1
146 Fabian Bober Piast Tuczempy 1
147 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 1
148 Jacek Broda Polonia Przemyśl 1
149 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
150 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
151 Dawid Pigan KS Wiązownica 1
152 Adam Osiniak Przełom Besko 1
153 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
154 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
155 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 1
156 Kamil Machnik Igloopol Dębica 1