IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 9 22 7 1 1 26 11 15
2 Korona Rzeszów 9 21 6 3 0 13 6 7
3 Stal II Mielec 9 19 6 1 2 23 10 13
4 Partyzant Targowiska 9 18 5 3 1 17 8 9
5 JKS 1909 Jarosław 9 17 5 2 2 17 9 8
6 Głogovia Głogów Małopolski 9 14 4 2 3 16 8 8
7 Ekoball Sanok 9 13 3 4 2 12 9 3
8 Igloopol Dębica 9 13 3 4 2 13 11 2
9 Izolator Boguchwała 9 13 3 4 2 14 13 1
10 Piast Tuczempy 9 12 3 3 3 7 8 -1
11 Błękitni Ropczyce 9 11 3 2 4 14 13 1
12 Wisłok Wiśniowa 9 11 2 5 2 13 13 0
13 Polonia Przemyśl 9 9 2 3 4 13 13 0
14 Legion Pilzno 9 8 2 2 5 10 19 -9
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 9 7 1 4 4 8 18 -10
16 Stal II Stalowa Wola 9 5 1 2 6 11 20 -9
17 Karpaty Krosno 9 4 0 4 5 3 11 -8
18 Start Pruchnik 9 1 0 1 8 6 36 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 5 15 5 0 0 12 5 7
2 Korona Rzeszów 5 13 4 1 0 10 5 5
3 Partyzant Targowiska 5 11 3 2 0 11 4 7
4 Stal II Mielec 4 10 3 1 0 10 3 7
5 JKS 1909 Jarosław 5 10 3 1 1 10 5 5
6 Ekoball Sanok 5 8 2 2 1 6 1 5
7 Igloopol Dębica 4 8 2 2 0 8 3 5
8 Głogovia Głogów Małopolski 5 7 2 1 2 6 5 1
9 Piast Tuczempy 4 7 2 1 1 5 5 0
10 Błękitni Ropczyce 4 7 2 1 1 8 4 4
11 Wisłok Wiśniowa 4 7 2 1 1 9 5 4
12 Legion Pilzno 4 7 2 1 1 5 4 1
13 Izolator Boguchwała 4 6 1 3 0 6 5 1
14 Polonia Przemyśl 6 6 1 3 2 6 7 -1
15 Stal II Stalowa Wola 5 5 1 2 2 8 9 -1
16 Karpaty Krosno 4 2 0 2 2 1 4 -3
17 Start Pruchnik 5 1 0 1 4 4 23 -19
18 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 0 0 0 3 2 12 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Mielec 5 9 3 0 2 13 7 6
2 Korona Rzeszów 4 8 2 2 0 3 1 2
3 KS Wiązownica 4 7 2 1 1 14 6 8
4 Partyzant Targowiska 4 7 2 1 1 6 4 2
5 JKS 1909 Jarosław 4 7 2 1 1 7 4 3
6 Głogovia Głogów Małopolski 4 7 2 1 1 10 3 7
7 Izolator Boguchwała 5 7 2 1 2 8 8 0
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 6 7 1 4 1 6 6 0
9 Ekoball Sanok 4 5 1 2 1 6 8 -2
10 Igloopol Dębica 5 5 1 2 2 5 8 -3
11 Piast Tuczempy 5 5 1 2 2 2 3 -1
12 Błękitni Ropczyce 5 4 1 1 3 6 9 -3
13 Wisłok Wiśniowa 5 4 0 4 1 4 8 -4
14 Polonia Przemyśl 3 3 1 0 2 7 6 1
15 Karpaty Krosno 5 2 0 2 3 2 7 -5
16 Legion Pilzno 5 1 0 1 4 5 15 -10
17 Stal II Stalowa Wola 4 0 0 0 4 3 11 -8
18 Start Pruchnik 4 0 0 0 4 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Izolator Boguchwała

Gospodarze Wynik Goście Data
Ekoball Sanok 0 - 0 Izolator Boguchwała 9 listopada 2019
Legion Pilzno 1 - 1 Izolator Boguchwała 31 sierpnia 2019
Izolator Boguchwała 2 - 0 Ekoball Sanok 18 maja 2019
Izolator Boguchwała 3 - 0 Legion Pilzno 6 kwietnia 2019
Ekoball Sanok 2 - 2 Izolator Boguchwała 13 października 2018
Legion Pilzno 2 - 1 Izolator Boguchwała 29 sierpnia 2018
Izolator Boguchwała 5 - 4 Legion Pilzno 9 czerwca 2018
Ekoball Sanok 2 - 4 Izolator Boguchwała 31 marca 2018
Legion Pilzno 1 - 5 Izolator Boguchwała 11 listopada 2017
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 27 sierpnia 2017
Legion Pilzno 2 - 3 Izolator Boguchwała 2 kwietnia 2017
Izolator Boguchwała 3 - 1 Legion Pilzno 28 sierpnia 2016
Ekoball Sanok 2 - 1 Izolator Boguchwała 7 czerwca 2014
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 10 listopada 2013
Ekoball Sanok 2 - 1 Izolator Boguchwała 13 kwietnia 2013
Izolator Boguchwała 1 - 2 Ekoball Sanok 29 sierpnia 2012
Izolator Boguchwała 1 - 1 Ekoball Sanok 5 maja 2012
Ekoball Sanok 1 - 0 Izolator Boguchwała 1 października 2011
Ekoball Sanok 0 - 3 Izolator Boguchwała 19 marca 2011
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 14 sierpnia 2010
Izolator Boguchwała 3 - 0 Ekoball Sanok 2 czerwca 2010
Ekoball Sanok 3 - 3 Izolator Boguchwała 24 października 2009

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Rop KS Wiązownica 12
2 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 7
3 Robert Kozubal Partyzant Targowiska 6
4 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 6
5 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 6
6 Karol Karólak KS Wiązownica 5
7 Damian Wolański Legion Pilzno 4
8 Josip Barišić Stal II Mielec 4
9 Michał Daniel Izolator Boguchwała 4
10 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 4
11 Jakub Kloc Piast Tuczempy 3
12 Jaromir Skiba Korona Rzeszów 3
13 Mateusz Kuzio Ekoball Sanok 3
14 Marcin Dec Izolator Boguchwała 3
15 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 3
16 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
17 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 3
18 Mateusz Załucki Stal II Mielec 3
19 Damian Niemczyk Ekoball Sanok 3
20 Konrad Buć KS Wiązownica 2
21 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 2
22 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 2
23 Bartłomiej Wilk Partyzant Targowiska 2
24 Martin Adamski Polonia Przemyśl 2
25 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 2
26 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 2
27 Maciej Maślany Korona Rzeszów 2
28 Kamil Chmielowski Partyzant Targowiska 2
29 Tomasz Barycza Legion Pilzno 2
30 Piotr Szkolnik Głogovia Głogów Małopolski 2
31 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 2
32 Bartosz Sieradzki Ekoball Sanok 2
33 Davi . Stal II Mielec 2
34 Adam Kramarz Stal II Mielec 2
35 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 2
36 Mateusz Jędryas Korona Rzeszów 2
37 Patryk Róg KS Wiązownica 2
38 Jakub Szafar KS Wiązownica 2
39 Damian Skiba Stal II Mielec 2
40 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 2
41 Jakub Pluta Piast Tuczempy 2
42 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 2
43 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 2
44 Tomasz Walat Korona Rzeszów 2
45 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 2
46 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
47 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 2
48 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
49 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 2
50 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
51 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 2
52 Radosław Macnar Partyzant Targowiska 2
53 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 2
54 Karol Wilk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
55 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 1
56 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
57 Konrad Kozubal Partyzant Targowiska 1
58 Przemysław Lasek Start Pruchnik 1
59 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
60 Rafał Michalik Stal II Stalowa Wola 1
61 Kacper Śpiewak Stal II Stalowa Wola 1
62 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 1
63 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1
64 Eryk Ciemierkiewicz Izolator Boguchwała 1
65 Damian Karwacki Korona Rzeszów 1
66 Bartłomiej Karkut Sokół Kolbuszowa Dolna 1
67 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
68 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 1
69 Sebastian Sobolak Ekoball Sanok 1
70 Maciej Kozicki Błękitni Ropczyce 1
71 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 1
72 Mateusz Padiasek Korona Rzeszów 1
73 Piotr Syguła Igloopol Dębica 1
74 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 1
75 Krzysztof Kasperkowicz Partyzant Targowiska 1
76 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 1
77 Paweł Pawlus Korona Rzeszów 1
78 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 1
79 Dawid Gemra Start Pruchnik 1
80 Josip Šoljić Stal II Mielec 1
81 Przemysław Stelmach Stal II Stalowa Wola 1
82 Łukasz Tabisz Ekoball Sanok 1
83 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 1
84 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
85 Roman Ilnytskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 1
86 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 1
87 Mikołaj Wania Izolator Boguchwała 1
88 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 1
89 Paweł Olszewski Stal II Mielec 1
90 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
91 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
92 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
93 Marcin Borowczyk Partyzant Targowiska 1
94 Krystian Szubrycht Partyzant Targowiska 1
95 Mikołaj Płudowski Sokół Kolbuszowa Dolna 1
96 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
97 Sebastian Sobolewski JKS 1909 Jarosław 1
98 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 1
99 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
100 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
101 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Sanok 1
102 Karol Adamiak Ekoball Sanok 1
103 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 1
104 Kamil Dziewit Igloopol Dębica 1
105 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 1
106 Waldemar Znamieńczyków Start Pruchnik 1
107 Łukasz Szczoczarz Głogovia Głogów Małopolski 1
108 Sebastian Korbecki Głogovia Głogów Małopolski 1
109 Krzysztof Sieniawski Partyzant Targowiska 1
110 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
111 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
112 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 1
113 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
114 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 1
115 Sergiej Syvyi Korona Rzeszów 1
116 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
117 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
118 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
119 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 1
120 Damian Socha Igloopol Dębica 1
121 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 1
122 Dawid Bochniak Start Pruchnik 1
123 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
124 Damian Demski Piast Tuczempy 1
125 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
126 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
127 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
128 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 1
129 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1
130 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1