IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 3 7 2 1 0 7 2 5
2 Piast Tuczempy 3 7 2 1 0 7 4 3
3 Igloopol Dębica 3 7 2 1 0 4 1 3
4 Karpaty Krosno 2 6 2 0 0 6 0 6
5 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 6 2 0 0 8 3 5
6 Wisłok Wiśniowa 2 6 2 0 0 7 4 3
7 Legion Pilzno 3 6 2 0 1 6 5 1
8 JKS Jarosław 3 4 1 1 1 4 3 1
9 Izolator Boguchwała 3 4 1 1 1 3 3 0
10 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3 4 1 1 1 3 3 0
11 Sokół Kolbuszowa Dolna 3 4 1 1 1 5 6 -1
12 Polonia Przemyśl 3 4 1 1 1 2 3 -1
13 Stal II Stalowa Wola 2 3 1 0 1 3 3 0
14 Lechia Sędziszów Małopolski 3 3 1 0 2 6 8 -2
15 Błękitni Ropczyce 3 3 1 0 2 3 7 -4
16 Resovia II 3 2 0 2 1 3 4 -1
17 Ekoball Stal Sanok 3 2 0 2 1 6 8 -2
18 Czarni Jasło 3 2 0 2 1 4 6 -2
19 Sokół Nisko 3 1 0 1 2 6 9 -3
20 Stal II Mielec 3 1 0 1 2 2 5 -3
21 Orzeł Przeworsk 3 1 0 1 2 4 8 -4
22 Start Pruchnik 3 1 0 1 2 1 5 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłok Wiśniowa 2 6 2 0 0 7 4 3
2 Piast Tuczempy 2 4 1 1 0 5 3 2
3 Igloopol Dębica 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1 3 1 0 0 4 1 3
6 Legion Pilzno 2 3 1 0 1 3 4 -1
7 Izolator Boguchwała 2 3 1 0 1 2 2 0
8 Polonia Przemyśl 2 3 1 0 1 2 3 -1
9 Lechia Sędziszów Małopolski 1 3 1 0 0 4 3 1
10 Błękitni Ropczyce 2 3 1 0 1 3 4 -1
11 Resovia II 2 2 0 2 0 0 0 0
12 Głogovia Głogów Małopolski 1 1 0 1 0 0 0 0
13 JKS Jarosław 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 1 1 0 1 0 2 2 0
15 Ekoball Stal Sanok 1 1 0 1 0 3 3 0
16 Czarni Jasło 2 1 0 1 1 2 4 -2
17 Orzeł Przeworsk 1 1 0 1 0 0 0 0
18 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1 0 0 0 1 1 2 -1
19 Stal II Stalowa Wola 1 0 0 0 1 2 3 -1
20 Sokół Nisko 2 0 0 0 2 3 6 -3
21 Stal II Mielec 1 0 0 0 1 0 1 -1
22 Start Pruchnik 1 0 0 0 1 1 3 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Głogovia Głogów Małopolski 2 6 2 0 0 7 2 5
2 Igloopol Dębica 2 4 1 1 0 2 0 2
3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2 4 1 1 0 2 1 1
4 Piast Tuczempy 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Karpaty Krosno 1 3 1 0 0 3 0 3
6 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1 3 1 0 0 4 2 2
7 Legion Pilzno 1 3 1 0 0 3 1 2
8 JKS Jarosław 2 3 1 0 1 3 2 1
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Stal II Stalowa Wola 1 3 1 0 0 1 0 1
11 Izolator Boguchwała 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Polonia Przemyśl 1 1 0 1 0 0 0 0
13 Ekoball Stal Sanok 2 1 0 1 1 3 5 -2
14 Czarni Jasło 1 1 0 1 0 2 2 0
15 Sokół Nisko 1 1 0 1 0 3 3 0
16 Stal II Mielec 2 1 0 1 1 2 4 -2
17 Start Pruchnik 2 1 0 1 1 0 2 -2
18 Wisłok Wiśniowa 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Lechia Sędziszów Małopolski 2 0 0 0 2 2 5 -3
20 Błękitni Ropczyce 1 0 0 0 1 0 3 -3
21 Resovia II 1 0 0 0 1 3 4 -1
22 Orzeł Przeworsk 2 0 0 0 2 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Igloopol Dębica

Gospodarze Wynik Goście Data
Igloopol Dębica 0 - 0 Błękitni Ropczyce 31 października 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Stal II Mielec 12 sierpnia 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Błękitni Ropczyce 25 kwietnia 2020
Igloopol Dębica 0 - 0 Stal II Mielec 11 kwietnia 2020
Błękitni Ropczyce 3 - 0 Igloopol Dębica 14 września 2019
Stal II Mielec 3 - 1 Igloopol Dębica 1 września 2019
Błękitni Ropczyce 5 - 0 Igloopol Dębica 8 czerwca 2019
Igloopol Dębica 1 - 3 Błękitni Ropczyce 10 listopada 2018
Igloopol Dębica 1 - 0 Błękitni Ropczyce 6 czerwca 2018
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Igloopol Dębica 19 sierpnia 2017
Igloopol Dębica 1 - 0 Błękitni Ropczyce 22 kwietnia 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Igloopol Dębica 14 września 2016
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Igloopol Dębica 25 maja 2013
Igloopol Dębica 0 - 2 Błękitni Ropczyce 6 października 2012
Błękitni Ropczyce 2 - 1 Igloopol Dębica 7 maja 2011
Stal II Mielec 0 - 1 Igloopol Dębica 30 kwietnia 2011
Igloopol Dębica 2 - 0 Błękitni Ropczyce 25 września 2010
Igloopol Dębica 2 - 0 Stal II Mielec 11 września 2010
Igloopol Dębica 0 - 2 Błękitni Ropczyce 28 marca 2010
Błękitni Ropczyce 3 - 2 Igloopol Dębica 15 sierpnia 2009

IV liga podkarpacka sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 4
2 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 3
3 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
4 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 3
5 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 3
6 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 3
7 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 2
8 Patryk Tur Sokół Nisko 2
9 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 2
10 Kamil Potwora Lechia Sędziszów Małopolski 2
11 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 2
12 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 2
13 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 2
14 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 2
15 Marcin Tur Sokół Nisko 2
16 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 2
17 Damian Wolański Legion Pilzno 2
18 Kacper Kogut Piast Tuczempy 2
19 Karol Czelny Karpaty Krosno 2
20 Karol Knap Karpaty Krosno 2
21 Valerii Nikitchuk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
22 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
23 Wojciech Kiełtyka Czarni Jasło 1
24 Pavlo Kulish Czarni Jasło 1
25 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
26 Marek Gwóźdź Orzeł Przeworsk 1
27 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
28 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 1
29 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 1
30 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 1
31 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 1
32 Michał Worosz Izolator Boguchwała 1
33 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 1
34 Vladyslav Valihura Polonia Przemyśl 1
35 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 1
36 Bartłomiej Buczek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
37 Paweł Piątek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
38 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 1
39 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
40 Tomasz Barycza Legion Pilzno 1
41 Jacek Słota Legion Pilzno 1
42 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
43 Igor Tarała Głogovia Głogów Małopolski 1
44 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
45 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
46 Karol Cholewa Resovia II 1
47 Szymon Urbaniak Lechia Sędziszów Małopolski 1
48 Kacper Bomba Resovia II 1
49 Filip Mikrut Resovia II 1
50 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 1
51 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 1
52 Łukasz Urban Czarni Jasło 1
53 Jakub Frączek Czarni Jasło 1
54 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
55 Jakub Turczyn Legion Pilzno 1
56 Roman Znamieńczyków Start Pruchnik 1
57 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
58 Karol Wajs Karpaty Krosno 1
59 Wojciech Bosak Stal II Stalowa Wola 1
60 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 1
61 Robert Świerad Stal II Stalowa Wola 1
62 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 1
63 Damian Demski Piast Tuczempy 1
64 Damian Juda Sokół Nisko 1
65 Kacper Rączka JKS Jarosław 1
66 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 1
67 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 1
68 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
69 Eryk Sarzyński Głogovia Głogów Małopolski 1
70 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
71 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 1