IV liga pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 17 40 13 1 3 48 22 26
2 Arka II Gdynia 17 39 12 3 2 48 22 26
3 Gryf Słupsk 17 37 10 7 0 36 18 18
4 Kaszubia Kościerzyna 17 35 10 5 2 43 22 21
5 Stolem Gniewino 17 34 10 4 3 49 32 17
6 Lechia II Gdańsk 17 26 7 5 5 38 20 18
7 GOSRiT Luzino 17 25 7 4 6 38 27 11
8 Powiśle Dzierzgoń 17 25 7 4 6 33 38 -5
9 Pogoń Lębork 17 24 8 0 9 34 28 6
10 Wierzyca Pelplin 17 24 7 3 7 37 43 -6
11 Gedania Gdańsk 17 22 6 4 7 33 34 -1
12 Cartusia Kartuzy 17 22 6 4 7 29 35 -6
13 Wda Lipusz 17 21 6 3 8 34 36 -2
14 Gwiazda Karsin 17 16 5 1 11 31 47 -16
15 GKS Kowale 17 15 4 3 10 20 37 -17
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 17 11 2 5 10 22 47 -25
17 Jantar Ustka 17 9 3 0 14 28 51 -23
18 Lipniczanka Lipnica 17 5 1 2 14 14 56 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Przodkowo 9 24 8 0 1 31 12 19
2 Arka II Gdynia 8 21 7 0 1 26 10 16
3 Gryf Słupsk 9 21 6 3 0 22 11 11
4 Stolem Gniewino 8 19 6 1 1 26 8 18
5 Kaszubia Kościerzyna 9 18 5 3 1 24 16 8
6 Pogoń Lębork 10 18 6 0 4 27 14 13
7 Wierzyca Pelplin 8 17 5 2 1 21 12 9
8 Powiśle Dzierzgoń 8 16 4 4 0 16 10 6
9 Lechia II Gdańsk 9 15 4 3 2 31 10 21
10 Gedania Gdańsk 9 14 4 2 3 21 18 3
11 Wda Lipusz 8 13 4 1 3 23 18 5
12 Cartusia Kartuzy 9 12 3 3 3 19 17 2
13 GOSRiT Luzino 8 10 3 1 4 15 12 3
14 Gwiazda Karsin 8 9 3 0 5 10 19 -9
15 Jantar Ustka 8 6 2 0 6 11 19 -8
16 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8 3 0 3 5 7 23 -16
17 Lipniczanka Lipnica 9 2 0 2 7 3 22 -19
18 GKS Kowale 8 1 0 1 7 8 23 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Arka II Gdynia 9 18 5 3 1 22 12 10
2 Kaszubia Kościerzyna 8 17 5 2 1 19 6 13
3 GKS Przodkowo 8 16 5 1 2 17 10 7
4 Gryf Słupsk 8 16 4 4 0 14 7 7
5 Stolem Gniewino 9 15 4 3 2 23 24 -1
6 GOSRiT Luzino 9 15 4 3 2 23 15 8
7 GKS Kowale 9 14 4 2 3 12 14 -2
8 Lechia II Gdańsk 8 11 3 2 3 7 10 -3
9 Cartusia Kartuzy 8 10 3 1 4 10 18 -8
10 Powiśle Dzierzgoń 9 9 3 0 6 17 28 -11
11 Gedania Gdańsk 8 8 2 2 4 12 16 -4
12 Wda Lipusz 9 8 2 2 5 11 18 -7
13 Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 9 8 2 2 5 15 24 -9
14 Wierzyca Pelplin 9 7 2 1 6 16 31 -15
15 Gwiazda Karsin 9 7 2 1 6 21 28 -7
16 Pogoń Lębork 7 6 2 0 5 7 14 -7
17 Jantar Ustka 9 3 1 0 8 17 32 -15
18 Lipniczanka Lipnica 8 3 1 0 7 11 34 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Przodkowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Arka II Gdynia 0 - 2 GKS Przodkowo 23 listopada 2019
GKS Przodkowo 4 - 1 Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019
Arka II Gdynia 2 - 2 GKS Przodkowo 1 maja 2019
GKS Przodkowo 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 marca 2019
GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2018
Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo 8 sierpnia 2018
Lechia II Gdańsk 0 - 3 GKS Przodkowo 10 kwietnia 2016
Arka II Gdynia 2 - 0 GKS Przodkowo 12 marca 2016
GKS Przodkowo 2 - 0 Lechia II Gdańsk 19 września 2015
GKS Przodkowo 3 - 1 Arka II Gdynia 22 sierpnia 2015
Lechia II Gdańsk 2 - 1 GKS Przodkowo 23 maja 2015
Arka II Gdynia 3 - 2 GKS Przodkowo 19 kwietnia 2015
GKS Przodkowo 2 - 2 Lechia II Gdańsk 25 października 2014
GKS Przodkowo 1 - 1 Arka II Gdynia 20 września 2014

IV liga pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 14
2 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 12
3 Maciej Miecznikowski Jantar Ustka 12
4 Mateusz Dąbrowski GOSRiT Luzino 11
5 Krystian Opłatowski GOSRiT Luzino 11
6 Łukasz Racki Wierzyca Pelplin 11
7 Przemysław Kostuch Pogoń Lębork 11
8 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 10
9 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 10
10 Mateusz Borowski Gwiazda Karsin 10
11 Przemysław Żukowski Gedania Gdańsk 9
12 Tomasz Tuttas Kaszubia Kościerzyna 9
13 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 9
14 Roman Zalow Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 8
15 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 8
16 Patryk Lewandowski Powiśle Dzierzgoń 8
17 Adam Gross Wda Lipusz 7
18 Marcin Adamkiewicz Cartusia Kartuzy 7
19 Paweł Rypel Cartusia Kartuzy 7
20 Jakub Wilczyński Arka II Gdynia 7
21 Jakub Arak Lechia II Gdańsk 6
22 Mateusz Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 6
23 Kamil Sikora Kaszubia Kościerzyna 6
24 Jeremiasz Grela Wda Lipusz 6
25 Sebastian Rugowski Lechia II Gdańsk 6
26 Bartosz Zalewski Gedania Gdańsk 5
27 Mariusz Jary GKS Kowale 5
28 Błażej Troka Kaszubia Kościerzyna 5
29 Krystian Patok GKS Przodkowo 5
30 Damian Mikołajczyk Gryf Słupsk 5
31 Robert Felski Powiśle Dzierzgoń 5
32 Daniel Chmielnicki Arka II Gdynia 5
33 Michał Fierka GOSRiT Luzino 5
34 Mateusz Zbiranek Arka II Gdynia 5
35 Maksymilian Banaszewski Arka II Gdynia 5
36 Szymon Rychlowski Kaszubia Kościerzyna 5
37 Krzysztof Wańdzio Gryf Słupsk 4
38 Sebastian Dziadkowiec Kaszubia Kościerzyna 4
39 Jakub Prondziński Gwiazda Karsin 4
40 Arkadiusz Klarecki Stolem Gniewino 4
41 Artur Rzepiński Lipniczanka Lipnica 4
42 Kacper Bednarczyk Gryf Słupsk 4
43 Marcjan Majcher Gryf Słupsk 4
44 Kamil Wójcik Jantar Ustka 4
45 Tomasz Kotwica Stolem Gniewino 4
46 Mateusz Madziąg Stolem Gniewino 4
47 Julian Goyke Arka II Gdynia 4
48 Krzysztof Garczewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
49 Dawid Szałecki Arka II Gdynia 4
50 Patryk Laskowski Wda Lipusz 4
51 Paweł Pianka Gedania Gdańsk 4
52 Michał Szałek GKS Przodkowo 4
53 Krzysztof Cysewski Wda Lipusz 4
54 Jan Łoś Arka II Gdynia 4
55 Piotr Gryszkiewicz Lechia II Gdańsk 4
56 Radosław Szuba Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 4
57 Maciej Gajos Lechia II Gdańsk 3
58 Piotr Gierałtowski GKS Kowale 3
59 Sebastian Wąs Kaszubia Kościerzyna 3
60 Paweł Dirda Wierzyca Pelplin 3
61 Michał Lepczak Powiśle Dzierzgoń 3
62 Bartosz Gutorski Powiśle Dzierzgoń 3
63 Patryk Regulski GOSRiT Luzino 3
64 Karol Szopiński Gedania Gdańsk 3
65 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 3
66 Maciej Wardziński Stolem Gniewino 3
67 Adrian Bukowski Stolem Gniewino 3
68 Tomasz Piekarski Gryf Słupsk 3
69 Robert Cieszyński Wda Lipusz 3
70 Daniel Piechowski Gryf Słupsk 3
71 Krzysztof Kwasny GKS Kowale 3
72 Łukasz Kwaśnik Pogoń Lębork 3
73 Krystian Faltyński Arka II Gdynia 3
74 Mateusz Frymark Gwiazda Karsin 3
75 Roland Kazubowski Cartusia Kartuzy 3
76 Karol Styś Gedania Gdańsk 3
77 Jan Przybyszewski GKS Kowale 3
78 Wiktor Miotk Pogoń Lębork 3
79 Piotr Myścich Powiśle Dzierzgoń 3
80 Wojciech Barnik Gryf Słupsk 3
81 Wojciech Musuła Pogoń Lębork 3
82 Bartosz Śmietanko Kaszubia Kościerzyna 3
83 Maciej Dawid Jantar Ustka 3
84 Bartłomiej Oleszczuk Jantar Ustka 3
85 Jaroslav Mihalík Lechia II Gdańsk 3
86 Marek Dawidowski Cartusia Kartuzy 3
87 Kacper Jendruch Gryf Słupsk 2
88 Mateusz Wiśniewski Gedania Gdańsk 2
89 Patryk Gabrukiewicz GKS Kowale 2
90 Wojciech Dobek Pogoń Lębork 2
91 Patryk Drewek Gwiazda Karsin 2
92 Piotr Sobieraj Powiśle Dzierzgoń 2
93 Gracjan Miszkiewicz Pogoń Lębork 2
94 Łukasz Murakowski GOSRiT Luzino 2
95 Patryk Lipski Lechia II Gdańsk 2
96 Dominik Klecha GKS Przodkowo 2
97 Artur Wojach Lipniczanka Lipnica 2
98 Kacper Plutowski Wda Lipusz 2
99 Fabian Górski Lipniczanka Lipnica 2
100 Karol Januszewski Kaszubia Kościerzyna 2
101 Marcin Karniluk GKS Przodkowo 2
102 Adrian Kochanek Pogoń Lębork 2
103 Hubert Branicki Arka II Gdynia 2
104 Mateusz Kerszk Gwiazda Karsin 2
105 Paweł Rompca Gwiazda Karsin 2
106 Piotr Ruszkul GKS Przodkowo 2
107 Mateusz Niedźwiecki GKS Przodkowo 2
108 Adrian Petk Lechia II Gdańsk 2
109 Egy Maulana Vikri Lechia II Gdańsk 2
110 Michał Jeruć Pogoń Lębork 2
111 Jakub Leszkiewicz GKS Przodkowo 2
112 Kacper Dawid Jantar Ustka 2
113 Rafał Wolski Lechia II Gdańsk 2
114 Radosław Krysiński Kaszubia Kościerzyna 2
115 Dawid Patelczyk GKS Przodkowo 2
116 Błażej Siłkowski Pogoń Lębork 2
117 Adrian Wysiecki Wda Lipusz 2
118 Bartłomiej Nałęcz Gryf Słupsk 2
119 Damian Lisiecki Arka II Gdynia 2
120 Piotr Przybylski GKS Kowale 2
121 Łukasz Chylewski Lipniczanka Lipnica 2
122 Przemysław Kuss Cartusia Kartuzy 2
123 Kacper Urbański Lechia II Gdańsk 1
124 Ernest Skórka Gedania Gdańsk 1
125 Dominik Kaczmarek Jantar Ustka 1
126 Jan Turowski Cartusia Kartuzy 1
127 Michał Podobiński GKS Kowale 1
128 Adrian Raulin Cartusia Kartuzy 1
129 Krystian Froelke Gwiazda Karsin 1
130 Dawid Więckowski Gryf Słupsk 1
131 Paweł Rzepnikowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
132 Krystian Espersen Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
133 Mateusz Kaczmarek Gwiazda Karsin 1
134 Paweł Selonke GOSRiT Luzino 1
135 Franciszek Sierszyński Cartusia Kartuzy 1
136 Mateusz Michalewski Gedania Gdańsk 1
137 Adrian Włoch Wda Lipusz 1
138 Adam Chrzanowski Lechia II Gdańsk 1
139 Klaudiusz Zapora Cartusia Kartuzy 1
140 Miłosz Manuszewski Wierzyca Pelplin 1
141 Krystian Hański Kaszubia Kościerzyna 1
142 Kacper Magdziński Arka II Gdynia 1
143 Aleksandar Atanacković Pogoń Lębork 1
144 Jakub Tobiaski GOSRiT Luzino 1
145 Jakub Sawicki Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
146 Maciej Pietruszewski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
147 Szymon Wenta Cartusia Kartuzy 1
148 Fabian Urbański Arka II Gdynia 1
149 Rafał Prądziński Wda Lipusz 1
150 Mateusz Żebrowski Jantar Ustka 1
151 Nikodem Kozłowski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
152 Kamil Antonik Arka II Gdynia 1
153 Maciej Pietrzyk Powiśle Dzierzgoń 1
154 Jakub Michor Pogoń Lębork 1
155 Mateusz Frankowski Wierzyca Pelplin 1
156 Paweł Czoska GOSRiT Luzino 1
157 Julian Głowacki Wda Lipusz 1
158 Piotr Łapigrowski GKS Przodkowo 1
159 Patryk Dąbrowski Gryf Słupsk 1
160 Paweł Rutkowski GOSRiT Luzino 1
161 Aron Formela Kaszubia Kościerzyna 1
162 Kuba Lizakowski Lechia II Gdańsk 1
163 Flavio Paixao Lechia II Gdańsk 1
164 Daniel Mikołajewski Lechia II Gdańsk 1
165 Rafał Kobryń Lechia II Gdańsk 1
166 Jacek Wicon GOSRiT Luzino 1
167 Paweł Bork GKS Kowale 1
168 Michał Kliński Pogoń Lębork 1
169 Filip Ustowski Cartusia Kartuzy 1
170 Jakub Hołowienko Gryf Słupsk 1
171 Paweł Deja Gedania Gdańsk 1
172 Joseph Amoah Gryf Słupsk 1
173 Radosław Robakowski GOSRiT Luzino 1
174 Michał Dmitrzyk Wierzyca Pelplin 1
175 Oleksandr Fedorov Jantar Ustka 1
176 Artur Ziemblewicz Gedania Gdańsk 1
177 Dawid Klawikowski GKS Przodkowo 1
178 Dawid Blok Arka II Gdynia 1
179 Damian Podkański Pogoń Lębork 1
180 Patryk Kubiszewski Wda Lipusz 1
181 Remigiusz Lipski Gwiazda Karsin 1
182 Paweł Arndt Gwiazda Karsin 1
183 Dawid Siemko Kaszubia Kościerzyna 1
184 Kamil Pranczk Lipniczanka Lipnica 1
185 Mariusz Czajkowski Lipniczanka Lipnica 1
186 Marcel Wszołek Lechia II Gdańsk 1
187 Mateusz Żukowski Lechia II Gdańsk 1
188 Kacper Krauze Kaszubia Kościerzyna 1
189 Piotr Grabowski Stolem Gniewino 1
190 Kacper Butowski Wda Lipusz 1
191 Oleksandr Kostiuk Wierzyca Pelplin 1
192 Cezary Gawron Cartusia Kartuzy 1
193 Patryk Biesiadziński Gedania Gdańsk 1
194 Jarosław Kuźniarski Jaguar Kokoszki (Gdańsk) 1
195 Mohamed Doumbouya GKS Przodkowo 1
196 Aleksandyr Kolew Arka II Gdynia 1