IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 25 71 23 2 0 94 12 82
2 Motor Lubawa 25 57 18 3 4 52 21 31
3 GKS Wikielec 24 52 16 4 4 60 24 36
4 ITS Jeziorak Iława 25 52 17 1 7 70 36 34
5 Mamry Giżycko 25 45 13 6 6 48 32 16
6 Mrągowia Mrągowo 25 43 13 4 8 49 25 24
7 Tęcza Biskupiec 25 39 12 3 10 65 39 26
8 MKS Korsze 25 36 10 6 9 44 42 2
9 Granica Kętrzyn 25 34 10 4 11 46 43 3
10 Olimpia II Elbląg 25 33 10 3 12 36 51 -15
11 Zatoka Braniewo 24 29 8 5 11 46 38 8
12 Czarni Olecko 25 22 5 7 13 31 56 -25
13 Unia Susz 24 19 5 4 15 30 67 -37
14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 25 12 3 3 19 27 87 -60
15 Rominta Gołdap 24 11 3 2 19 22 76 -54
16 Tęcza Miłomłyn 25 10 3 1 21 24 95 -71
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 12 34 11 1 0 49 7 42
2 Motor Lubawa 12 33 11 0 1 27 10 17
3 GKS Wikielec 14 32 10 2 2 35 12 23
4 ITS Jeziorak Iława 13 30 10 0 3 39 20 19
5 Mrągowia Mrągowo 14 30 9 3 2 28 10 18
6 Tęcza Biskupiec 13 25 8 1 4 47 16 31
7 Granica Kętrzyn 12 25 8 1 3 30 15 15
8 Mamry Giżycko 13 23 6 5 2 27 18 9
9 Zatoka Braniewo 12 23 7 2 3 31 13 18
10 Olimpia II Elbląg 13 22 7 1 5 18 20 -2
11 MKS Korsze 12 16 4 4 4 21 15 6
12 Unia Susz 12 15 4 3 5 21 26 -5
13 Czarni Olecko 12 13 3 4 5 18 22 -4
14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 10 7 2 1 7 14 32 -18
15 Rominta Gołdap 12 7 2 1 9 12 32 -20
16 Tęcza Miłomłyn 12 3 1 0 11 10 49 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 13 37 12 1 0 45 5 40
2 Motor Lubawa 13 24 7 3 3 25 11 14
3 ITS Jeziorak Iława 12 22 7 1 4 31 16 15
4 Mamry Giżycko 12 22 7 1 4 21 14 7
5 GKS Wikielec 10 20 6 2 2 25 12 13
6 MKS Korsze 13 20 6 2 5 23 27 -4
7 Tęcza Biskupiec 12 14 4 2 6 18 23 -5
8 Mrągowia Mrągowo 11 13 4 1 6 21 15 6
9 Olimpia II Elbląg 12 11 3 2 7 18 31 -13
10 Granica Kętrzyn 13 9 2 3 8 16 28 -12
11 Czarni Olecko 13 9 2 3 8 13 34 -21
12 Tęcza Miłomłyn 13 7 2 1 10 14 46 -32
13 Zatoka Braniewo 12 6 1 3 8 15 25 -10
14 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 5 1 2 12 13 55 -42
15 Unia Susz 12 4 1 1 10 9 41 -32
16 Rominta Gołdap 12 4 1 1 10 10 44 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Concordia Elbląg

Gospodarze Wynik Goście Data
Concordia Elbląg 0 - 0 Mamry Giżycko 15 czerwca 2019
Granica Kętrzyn 0 - 0 Concordia Elbląg 9 czerwca 2019
Concordia Elbląg 0 - 0 Tęcza Biskupiec 1 czerwca 2019
Zatoka Braniewo 0 - 0 Concordia Elbląg 29 maja 2019
Concordia Elbląg 0 - 0 ITS Jeziorak Iława 25 maja 2019
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Concordia Elbląg 18 maja 2019
Concordia Elbląg 4 - 0 MKS Korsze 11 maja 2019
Unia Susz 1 - 2 Concordia Elbląg 1 maja 2019
Concordia Elbląg 6 - 0 Tęcza Miłomłyn 27 kwietnia 2019
Concordia Elbląg 2 - 1 Czarni Olecko 20 kwietnia 2019
GKS Wikielec 1 - 1 Concordia Elbląg 14 kwietnia 2019
Rominta Gołdap 1 - 3 Concordia Elbląg 6 kwietnia 2019
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 6 Concordia Elbląg 30 marca 2019
Olimpia II Elbląg 0 - 7 Concordia Elbląg 25 listopada 2018
Motor Lubawa 0 - 1 Concordia Elbląg 17 listopada 2018
Mamry Giżycko 0 - 2 Concordia Elbląg 10 listopada 2018
Concordia Elbląg 6 - 2 Granica Kętrzyn 3 listopada 2018
Tęcza Biskupiec 1 - 3 Concordia Elbląg 27 października 2018
Concordia Elbląg 3 - 2 Zatoka Braniewo 20 października 2018
ITS Jeziorak Iława 0 - 5 Concordia Elbląg 13 października 2018
Concordia Elbląg 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 6 października 2018
MKS Korsze 0 - 2 Concordia Elbląg 29 września 2018
Concordia Elbląg 7 - 0 Unia Susz 22 września 2018
Tęcza Miłomłyn 0 - 4 Concordia Elbląg 15 września 2018
Czarni Olecko 0 - 7 Concordia Elbląg 8 września 2018
Concordia Elbląg 2 - 2 GKS Wikielec 1 września 2018
Concordia Elbląg 4 - 0 Rominta Gołdap 25 sierpnia 2018
Concordia Elbląg 7 - 0 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 sierpnia 2018
Concordia Elbląg 5 - 0 Olimpia II Elbląg 15 sierpnia 2018
Concordia Elbląg 2 - 0 Motor Lubawa 8 sierpnia 2018
Pisa Barczewo 2 - 5 Concordia Elbląg 16 czerwca 2018
Concordia Elbląg 1 - 1 Rominta Gołdap 9 czerwca 2018
Mrągowia Mrągowo 3 - 2 Concordia Elbląg 2 czerwca 2018
Concordia Elbląg 6 - 2 Tęcza Miłomłyn 30 maja 2018
Błękitni Orneta 0 - 1 Concordia Elbląg 26 maja 2018
Concordia Elbląg 1 - 2 Znicz Biała Piska 19 maja 2018
MKS Korsze 1 - 2 Concordia Elbląg 12 maja 2018
Concordia Elbląg 4 - 0 Orlęta Reszel 5 maja 2018
Zatoka Braniewo 2 - 2 Concordia Elbląg 26 kwietnia 2018
Concordia Elbląg 2 - 2 Granica Kętrzyn 21 kwietnia 2018
Concordia Elbląg 2 - 2 Tęcza Biskupiec 14 kwietnia 2018
Mamry Giżycko 0 - 0 Concordia Elbląg 7 kwietnia 2018
Concordia Elbląg 3 - 2 Błękitni Pasym 31 marca 2018
Motor Lubawa 2 - 2 Concordia Elbląg 24 marca 2018
Concordia Elbląg 1 - 0 Unia Susz 17 marca 2018
Concordia Elbląg 1 - 1 Pisa Barczewo 11 listopada 2017
Rominta Gołdap 1 - 0 Concordia Elbląg 4 listopada 2017
Concordia Elbląg 1 - 0 Mrągowia Mrągowo 28 października 2017
Tęcza Miłomłyn 0 - 2 Concordia Elbląg 21 października 2017
Concordia Elbląg 1 - 0 Błękitni Orneta 15 października 2017
Znicz Biała Piska 3 - 1 Concordia Elbląg 7 października 2017
Concordia Elbląg 3 - 2 MKS Korsze 30 września 2017
Orlęta Reszel 1 - 0 Concordia Elbląg 23 września 2017
Concordia Elbląg 3 - 1 Zatoka Braniewo 17 września 2017
Granica Kętrzyn 3 - 1 Concordia Elbląg 9 września 2017
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Concordia Elbląg 2 września 2017
Concordia Elbląg 1 - 0 Mamry Giżycko 26 sierpnia 2017
Błękitni Pasym 3 - 2 Concordia Elbląg 19 sierpnia 2017
Concordia Elbląg 0 - 0 Motor Lubawa 16 sierpnia 2017
Unia Susz 1 - 2 Concordia Elbląg 12 sierpnia 2017
Concordia Elbląg 3 - 0 Sokół Ostróda 14 czerwca 2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 - 1 Concordia Elbląg 10 czerwca 2017
Concordia Elbląg 3 - 3 Mazur Ełk 4 czerwca 2017
Huragan Morąg 0 - 4 Concordia Elbląg 27 maja 2017
Concordia Elbląg 3 - 3 ŁKS Łódź 21 maja 2017
Jagiellonia II Białystok 0 - 3 Concordia Elbląg 17 maja 2017
Concordia Elbląg 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 maja 2017
Huragan Wołomin 1 - 0 Concordia Elbląg 7 maja 2017
Concordia Elbląg 2 - 1 Ursus Warszawa 3 maja 2017
ŁKS 1926 Łomża 0 - 0 Concordia Elbląg 29 kwietnia 2017
Concordia Elbląg 1 - 2 Legia II Warszawa 23 kwietnia 2017
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1 - 3 Concordia Elbląg 14 kwietnia 2017
Pelikan Łowicz 2 - 2 Concordia Elbląg 9 kwietnia 2017
Concordia Elbląg 2 - 2 Widzew Łódź 2 kwietnia 2017
Motor Lubawa 0 - 3 Concordia Elbląg 25 marca 2017
Concordia Elbląg 1 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 marca 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Concordia Elbląg 11 marca 2017
Sokół Ostróda 7 - 3 Concordia Elbląg 19 listopada 2016
Concordia Elbląg 2 - 5 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 12 listopada 2016
Mazur Ełk 1 - 3 Concordia Elbląg 5 listopada 2016
Concordia Elbląg 1 - 0 Huragan Morąg 29 października 2016
ŁKS Łódź 2 - 1 Concordia Elbląg 23 października 2016
Concordia Elbląg 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 15 października 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Concordia Elbląg 9 października 2016
Concordia Elbląg 2 - 0 Huragan Wołomin 1 października 2016
Ursus Warszawa 0 - 2 Concordia Elbląg 24 września 2016
Concordia Elbląg 0 - 0 ŁKS 1926 Łomża 17 września 2016
Legia II Warszawa 4 - 3 Concordia Elbląg 11 września 2016
Concordia Elbląg 0 - 3 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 września 2016
Concordia Elbląg 1 - 2 Pelikan Łowicz 28 sierpnia 2016
Widzew Łódź 2 - 1 Concordia Elbląg 24 sierpnia 2016
Concordia Elbląg 5 - 1 Motor Lubawa 20 sierpnia 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 0 Concordia Elbląg 12 sierpnia 2016
Concordia Elbląg 1 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 6 sierpnia 2016
Huragan Morąg 4 - 0 Concordia Elbląg 4 czerwca 2016
Concordia Elbląg 0 - 1 GKS Wikielec 28 maja 2016
Granica Kętrzyn 2 - 4 Concordia Elbląg 21 maja 2016
Concordia Elbląg 1 - 2 Warmia Grajewo 18 maja 2016
Jagiellonia II Białystok 0 - 1 Concordia Elbląg 15 maja 2016
Concordia Elbląg 0 - 1 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7 maja 2016
Concordia Elbląg 1 - 0 Start Działdowo 3 maja 2016
Mazur Ełk 1 - 0 Concordia Elbląg 30 kwietnia 2016
Concordia Elbląg 3 - 0 Olimpia Olsztynek 23 kwietnia 2016
ŁKS 1926 Łomża 0 - 2 Concordia Elbląg 16 kwietnia 2016
Concordia Elbląg 0 - 2 Sokół Ostróda 10 kwietnia 2016
MKS Korsze 2 - 5 Concordia Elbląg 2 kwietnia 2016
Concordia Elbląg 3 - 1 KS Wasilków 25 marca 2016
Rominta Gołdap 0 - 2 Concordia Elbląg 19 marca 2016
Concordia Elbląg 0 - 0 Znicz Biała Piska 12 marca 2016
Olimpia Elbląg 5 - 0 Concordia Elbląg 22 listopada 2015
Concordia Elbląg 0 - 2 Wissa Szczuczyn 14 listopada 2015
Concordia Elbląg 2 - 0 Huragan Morąg 11 listopada 2015
GKS Wikielec 1 - 2 Concordia Elbląg 7 listopada 2015
Concordia Elbląg 2 - 0 Granica Kętrzyn 31 października 2015
Warmia Grajewo 1 - 2 Concordia Elbląg 24 października 2015
Concordia Elbląg 0 - 1 Jagiellonia II Białystok 17 października 2015
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0 - 0 Concordia Elbląg 10 października 2015
Start Działdowo 1 - 3 Concordia Elbląg 3 października 2015
Concordia Elbląg 0 - 2 Mazur Ełk 27 września 2015
Olimpia Olsztynek 2 - 1 Concordia Elbląg 19 września 2015
Concordia Elbląg 0 - 3 ŁKS 1926 Łomża 12 września 2015
Sokół Ostróda 2 - 1 Concordia Elbląg 5 września 2015
Concordia Elbląg 4 - 0 MKS Korsze 29 sierpnia 2015
KS Wasilków 3 - 3 Concordia Elbląg 26 sierpnia 2015
Concordia Elbląg 5 - 1 Rominta Gołdap 22 sierpnia 2015
Znicz Biała Piska 0 - 1 Concordia Elbląg 15 sierpnia 2015
Concordia Elbląg 0 - 0 Olimpia Elbląg 12 sierpnia 2015
Wissa Szczuczyn 2 - 0 Concordia Elbląg 8 sierpnia 2015
Concordia Elbląg 1 - 2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6 czerwca 2015
Huragan Morąg 2 - 2 Concordia Elbląg 30 maja 2015
Concordia Elbląg 1 - 0 MKS Korsze 23 maja 2015
Sokół Ostróda 3 - 2 Concordia Elbląg 20 maja 2015
Concordia Elbląg 3 - 0 Warmia Grajewo 16 maja 2015
Znicz Biała Piska 4 - 0 Concordia Elbląg 9 maja 2015
Dąb Dąbrowa Białostocka 0 - 1 Concordia Elbląg 3 maja 2015
Concordia Elbląg 0 - 2 Olimpia Zambrów 26 kwietnia 2015
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Concordia Elbląg 22 kwietnia 2015
Concordia Elbląg 1 - 0 Puszcza Hajnówka 19 kwietnia 2015
Rominta Gołdap 2 - 0 Concordia Elbląg 11 kwietnia 2015
Concordia Elbląg 0 - 4 KS Wasilków 2 kwietnia 2015
Płomień Ełk 0 - 0 Concordia Elbląg 28 marca 2015
Concordia Elbląg 1 - 0 Jagiellonia II Białystok 21 marca 2015
ŁKS 1926 Łomża 1 - 1 Concordia Elbląg 14 marca 2015
Concordia Elbląg 3 - 1 Start Działdowo 22 listopada 2014
Olimpia Elbląg 1 - 1 Concordia Elbląg 16 listopada 2014
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 - 0 Concordia Elbląg 11 listopada 2014
Concordia Elbląg 0 - 1 Huragan Morąg 8 listopada 2014
MKS Korsze 1 - 2 Concordia Elbląg 31 października 2014
Concordia Elbląg 1 - 2 Sokół Ostróda 25 października 2014
Warmia Grajewo 0 - 3 Concordia Elbląg 18 października 2014
Concordia Elbląg 1 - 4 Znicz Biała Piska 11 października 2014
Concordia Elbląg 3 - 0 Dąb Dąbrowa Białostocka 4 października 2014
Olimpia Zambrów 4 - 1 Concordia Elbląg 27 września 2014
Concordia Elbląg 0 - 0 Olimpia Olsztynek 20 września 2014
Puszcza Hajnówka 1 - 2 Concordia Elbląg 13 września 2014
Concordia Elbląg 0 - 0 Rominta Gołdap 10 września 2014
KS Wasilków 0 - 0 Concordia Elbląg 6 września 2014
Concordia Elbląg 1 - 1 Płomień Ełk 30 sierpnia 2014
Jagiellonia II Białystok 1 - 0 Concordia Elbląg 27 sierpnia 2014
Concordia Elbląg 1 - 2 ŁKS 1926 Łomża 23 sierpnia 2014
Start Działdowo 1 - 2 Concordia Elbląg 16 sierpnia 2014
Concordia Elbląg 0 - 2 Olimpia Elbląg 10 sierpnia 2014
Stal Rzeszów 5 - 0 Concordia Elbląg 19 lipca 2014
Siarka Tarnobrzeg 5 - 0 Concordia Elbląg 8 czerwca 2014
Concordia Elbląg 0 - 3 Wigry Suwałki 1 czerwca 2014
Garbarnia Kraków 0 - 2 Concordia Elbląg 25 maja 2014
Concordia Elbląg 0 - 2 Stal Stalowa Wola 21 maja 2014
Olimpia Zambrów 5 - 1 Concordia Elbląg 17 maja 2014
Concordia Elbląg 1 - 2 Legionovia Legionowo 11 maja 2014
Znicz Pruszków 2 - 0 Concordia Elbląg 2 maja 2014
Stal Mielec 0 - 1 Concordia Elbląg 30 kwietnia 2014
Concordia Elbląg 0 - 3 Olimpia Elbląg 27 kwietnia 2014
Concordia Elbląg 2 - 1 Wisła Puławy 18 kwietnia 2014
Motor Lublin 1 - 1 Concordia Elbląg 12 kwietnia 2014
Concordia Elbląg 4 - 0 Limanovia Limanowa 6 kwietnia 2014
Radomiak Radom 0 - 0 Concordia Elbląg 29 marca 2014
Concordia Elbląg 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 marca 2014
Stal Rzeszów 0 - 1 Concordia Elbląg 15 marca 2014
Concordia Elbląg 1 - 1 Pelikan Łowicz 9 marca 2014
Concordia Elbląg 1 - 3 Pogoń Siedlce 23 listopada 2013
Concordia Elbląg 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 17 listopada 2013
Wigry Suwałki 2 - 1 Concordia Elbląg 9 listopada 2013
Concordia Elbląg 1 - 2 Garbarnia Kraków 3 listopada 2013
Stal Stalowa Wola 3 - 0 Concordia Elbląg 26 października 2013
Concordia Elbląg 0 - 1 Olimpia Zambrów 19 października 2013
Legionovia Legionowo 4 - 0 Concordia Elbląg 12 października 2013
Concordia Elbląg 1 - 1 Znicz Pruszków 5 października 2013
Olimpia Elbląg 1 - 1 Concordia Elbląg 28 września 2013
Concordia Elbląg 1 - 0 Stal Mielec 21 września 2013
Wisła Puławy 2 - 0 Concordia Elbląg 14 września 2013
Concordia Elbląg 2 - 4 Motor Lublin 7 września 2013
Limanovia Limanowa 0 - 0 Concordia Elbląg 1 września 2013
Concordia Elbląg 1 - 0 Radomiak Radom 24 sierpnia 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Concordia Elbląg 18 sierpnia 2013
Concordia Elbląg 0 - 0 Stal Rzeszów 10 sierpnia 2013
Pelikan Łowicz 4 - 0 Concordia Elbląg 4 sierpnia 2013
Pogoń Siedlce 2 - 1 Concordia Elbląg 27 lipca 2013
Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Concordia Elbląg 13 lipca 2013
Concordia Elbląg 3 - 0 Motor Lublin 15 czerwca 2013
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Concordia Elbląg 9 czerwca 2013
Resovia 0 - 0 Concordia Elbląg 6 czerwca 2013
Concordia Elbląg 0 - 1 Olimpia Elbląg 2 czerwca 2013
Stal Rzeszów 3 - 2 Concordia Elbląg 25 maja 2013
Concordia Elbląg 0 - 3 Pelikan Łowicz 18 maja 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 6 - 0 Concordia Elbląg 15 maja 2013
Wisła Puławy 1 - 0 Concordia Elbląg 11 maja 2013
Wigry Suwałki 3 - 0 Concordia Elbląg 8 maja 2013
Concordia Elbląg 0 - 1 Radomiak Radom 5 maja 2013
Concordia Elbląg 0 - 1 Unia Tarnów 1 maja 2013
Znicz Pruszków 5 - 0 Concordia Elbląg 28 kwietnia 2013
Garbarnia Kraków 1 - 2 Concordia Elbląg 19 kwietnia 2013
Concordia Elbląg 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia 2013
Concordia Elbląg 0 - 0 Pogoń Siedlce 10 kwietnia 2013
Concordia Elbląg 0 - 3 Wisła Płock 29 marca 2013
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Concordia Elbląg 9 marca 2013
Motor Lublin 2 - 1 Concordia Elbląg 17 listopada 2012
Concordia Elbląg 0 - 2 Puszcza Niepołomice 11 listopada 2012
Olimpia Elbląg 0 - 0 Concordia Elbląg 4 listopada 2012
Concordia Elbląg 2 - 1 Stal Rzeszów 27 października 2012
Pelikan Łowicz 1 - 0 Concordia Elbląg 21 października 2012
Concordia Elbląg 0 - 1 Wisła Puławy 13 października 2012
Concordia Elbląg 2 - 0 Wigry Suwałki 7 października 2012
Radomiak Radom 2 - 1 Concordia Elbląg 29 września 2012
Concordia Elbląg 1 - 0 Znicz Pruszków 23 września 2012
Unia Tarnów 0 - 2 Concordia Elbląg 19 września 2012
Concordia Elbląg 1 - 1 Garbarnia Kraków 16 września 2012
Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Concordia Elbląg 8 września 2012
Concordia Elbląg 1 - 0 Resovia 2 września 2012
Wisła Płock 3 - 0 Concordia Elbląg 26 sierpnia 2012
Concordia Elbląg 5 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 19 sierpnia 2012
Pogoń Siedlce 0 - 0 Concordia Elbląg 15 sierpnia 2012
Concordia Elbląg 0 - 1 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia 2012

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patrycjusz Malanowski Concordia Elbląg 27
2 Bartłomiej Bogdaniuk Tęcza Biskupiec 20
3 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 17
4 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 14
5 Krystian Staniec Unia Susz 13
6 Radosław Lenart Concordia Elbląg 13
7 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 12
8 Marcin Karczewski GKS Wikielec 12
9 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 12
10 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 11
11 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 11
12 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 11
13 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 11
14 Piotr Kozłowski MKS Korsze 11
15 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 10
16 Bartłomiej Szafran Mamry Giżycko 10
17 Paweł Tomkiewicz GKS Wikielec 10
18 Piotr Trafarski MKS Korsze 9
19 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 9
20 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 8
21 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 8
22 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 8
23 Jakub Kozłowski Czarni Olecko 8
24 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 7
25 Łukasz Goździejewski GKS Wikielec 7
26 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 7
27 Rafał Wyralski Tęcza Miłomłyn 7
28 Adam Duda Concordia Elbląg 7
29 Marcin Sawicki Unia Susz 7
30 Michał Jankowski GKS Wikielec 7
31 Daniel Mlonek Motor Lubawa 7
32 Konrad Juraniec MKS Korsze 7
33 Tomasz Śnieżawski Motor Lubawa 6
34 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 6
35 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 6
36 Oskar Bradtke Olimpia II Elbląg 6
37 Bartłomiej Kiljański Tęcza Miłomłyn 6
38 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 6
39 Arkadiusz Cichocki Czarni Olecko 6
40 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 6
41 Dawid Radomski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
42 Kacper Rałowiec Granica Kętrzyn 5
43 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 5
44 Sebastian Kowalski Mrągowia Mrągowo 5
45 Błażej Drężek Mamry Giżycko 5
46 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
47 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 5
48 Mariusz Bucio Olimpia II Elbląg 5
49 Kamil Stawiecki Czarni Olecko 5
50 Adrian Płoski GKS Wikielec 5
51 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 5
52 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 5
53 Jan Sidorowicz Mamry Giżycko 4
54 Mikołaj Rałowiec Granica Kętrzyn 4
55 Arkadiusz Koprucki Motor Lubawa 4
56 Piotr Sawicki MKS Korsze 4
57 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 4
58 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 4
59 Cezary Sirojć Tęcza Biskupiec 4
60 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 4
61 Jarosław Skonieczka Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
62 Grzegorz Kulpaka Tęcza Biskupiec 4
63 Cezary Nowiński GKS Wikielec 4
64 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 4
65 Damian Ruda Zatoka Braniewo 4
66 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 3
67 Mateusz Szymański Motor Lubawa 3
68 Szymon Tylenda Rominta Gołdap 3
69 Sebastian Kulesz Olimpia II Elbląg 3
70 Radosław Bukacki Concordia Elbląg 3
71 Łukasz Nadolny Concordia Elbląg 3
72 Mahamadou Bah Motor Lubawa 3
73 Denys Diemishev Motor Lubawa 3
74 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
75 Adam Kapusta Motor Lubawa 3
76 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 3
77 Michał Mościński Rominta Gołdap 3
78 Krzysztof Łokietek Granica Kętrzyn 3
79 Kamil Sternicki Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3
80 Rafał Darda Mamry Giżycko 3
81 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 3
82 Cezary Robaczewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
83 Piotr Zalewski Olimpia II Elbląg 2
84 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 2
85 Mateusz Kułak Rominta Gołdap 2
86 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 2
87 Anton Kolosov Olimpia II Elbląg 2
88 Michał Wołowik MKS Korsze 2
89 Rafał Kudlak Mrągowia Mrągowo 2
90 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
91 Edil De souza barros Concordia Elbląg 2
92 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 2
93 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 2
94 Michał Piceluk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
95 Tomasz Bańkowski Mamry Giżycko 2
96 Michał Świderski Mamry Giżycko 2
97 Paweł Rogoz Concordia Elbląg 2
98 Paweł Pelc Concordia Elbląg 2
99 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
100 Jakub Kicmanik Zatoka Braniewo 2
101 Łukasz Luliński Unia Susz 2
102 Korneliusz Sochań Olimpia II Elbląg 2
103 Michał Lewandowski Concordia Elbląg 2
104 Filip Rusiak Mamry Giżycko 2
105 Damian Ołów Rominta Gołdap 2
106 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 2
107 Szymon Tomaszewski Olimpia II Elbląg 2
108 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 2
109 Mateusz Włodarczyk Unia Susz 2
110 Piotr Chmielewski Unia Susz 2
111 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 2
112 Piotr Wiktorzak Czarni Olecko 2
113 Dawid Cwalina Czarni Olecko 2
114 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 2
115 Michał Foj ITS Jeziorak Iława 2
116 Krzysztof Żukowski Rominta Gołdap 2
117 Maciej Deredas Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
118 Marcin Spirydon Mrągowia Mrągowo 2
119 Norbert Nestorowicz Olimpia II Elbląg 2
120 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 2
121 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 2
122 Remigiusz Misztal Olimpia II Elbląg 2
123 Andrzej Burchart Motor Lubawa 2
124 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 2
125 Szymon Chrzanowski Tęcza Biskupiec 2
126 Mateusz Opar Mamry Giżycko 2
127 Jakub Ciuńczyk Tęcza Biskupiec 2
128 Łukasz Świgoń Tęcza Miłomłyn 2
129 Kamil Synowczyk MKS Korsze 2
130 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 2
131 Adam Skierkowski Concordia Elbląg 2
132 Piotr Andruszkiewicz Tęcza Biskupiec 2
133 Marcin Filipowicz MKS Korsze 2
134 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 1
135 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
136 Jarosław Koszewski Tęcza Miłomłyn 1
137 Marcin Jakubowski Tęcza Miłomłyn 1
138 Maciej Pawlukiewicz Mamry Giżycko 1
139 Damian Jęksa Mamry Giżycko 1
140 Szymon Dujko-Domański Motor Lubawa 1
141 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 1
142 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
143 Bartosz Budny Zatoka Braniewo 1
144 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 1
145 Patryk Czarnota ITS Jeziorak Iława 1
146 Paweł Dębski Tęcza Miłomłyn 1
147 Adam Gąsiorowski MKS Korsze 1
148 Marcin Kuczyński Concordia Elbląg 1
149 Radosław Wolski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
150 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 1
151 Adrian Żukiewicz Mrągowia Mrągowo 1
152 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
153 Cezary Dedek Unia Susz 1
154 Kuba Szymanowski Unia Susz 1
155 Kordian Sołtysik Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
156 Bartłomiej Zacharewicz Mamry Giżycko 1
157 Michał Kiełtyka Olimpia II Elbląg 1
158 Stanisław Kamiński Czarni Olecko 1
159 Robert Bumbul Mrągowia Mrągowo 1
160 Piotr Sobótka Motor Lubawa 1
161 Martyn Michalak Motor Lubawa 1
162 Mateusz Duda Czarni Olecko 1
163 Paweł Bieńkowski Unia Susz 1
164 Radosław Gulbierz Rominta Gołdap 1
165 Michał Markowski Olimpia II Elbląg 1
166 Dawid Olewnik Olimpia II Elbląg 1
167 Łukasz Wietecha Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
168 Adam Bognacki Mamry Giżycko 1
169 Kacper Stępień Mamry Giżycko 1
170 Michał Leszczyński Rominta Gołdap 1
171 Marek Murawski Rominta Gołdap 1
172 Jakub Urbański Unia Susz 1
173 Błażej Turowski GKS Wikielec 1
174 Radosław Pasik Concordia Elbląg 1
175 Grzegorz Karaś Czarni Olecko 1
176 Adam Krajewski MKS Korsze 1
177 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 1
178 Sebastian Szypulski Tęcza Biskupiec 1
179 Jakub Tomaszewski Mrągowia Mrągowo 1
180 Szymon Ratajczak Concordia Elbląg 1
181 Paweł Branicki MKS Korsze 1
182 Przemysław Matelski Zatoka Braniewo 1
183 Jakub Bloch Olimpia II Elbląg 1
184 Dariusz Laskowski GKS Wikielec 1
185 Wojciech Kowalkowski Tęcza Miłomłyn 1
186 Łukasz Szumski Mrągowia Mrągowo 1
187 Przemysław Kamiński Concordia Elbląg 1
188 Dawid Skalski Czarni Olecko 1
189 Kacper Koniecko Czarni Olecko 1
190 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 1
191 Maciej Rozumowski Olimpia II Elbląg 1
192 Klaudiusz Krasa Olimpia II Elbląg 1
193 Maciej Waluśkiewicz Rominta Gołdap 1
194 Damian Gerka Motor Lubawa 1
195 Rafał Farasiewicz Tęcza Miłomłyn 1
196 Michał Kwiatkowski GKS Wikielec 1
197 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
198 Sebastian Lubiejewski Concordia Elbląg 1
199 Tomasz Kamiński Rominta Gołdap 1
200 Jakub Jasiński Czarni Olecko 1
201 Hubert Rzepkowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
202 Piotr Wojnicki Granica Kętrzyn 1
203 Aleksandr Emelianov Granica Kętrzyn 1