W dniu dzisiejszym przedstawiamy mistrza czwartej ligi warmińsko-mazurskiej. Concordia Elbląg wraca do trzeciej ligi po dwóch latach nieobecności i planuje napsuć krwi rywalom.


Concordia Elbląg awansowała do 3 ligi grupy I. Klub z ulicy Krakusa 25 przyklepał promocję do wyższej ligi na trzy kolejki przed końcem rozgrywek. Druga siła Elbląga powraca na trzecioligowy front po dwóch latach nieobecności i nie będzie chciała walczyć tylko o utrzymanie.

Architektem sukcesu Concordii jest Łukasz Nadolny, który w klubie pracuje od blisko czterech lat i w minionym już sezonie oprócz awansu do trzeciej ligi, wywalczył z drużyną także Wojewódzki Puchar Polski. Teraz przed elblążanami ciężka runda, bowiem będą w niej walczyć na dwóch frontach i trener w rozmowie z oficjalną stroną klubową wspomina o konieczności wzmocnień. Podkreśla także że klub nie będzie chciał walczyć tylko o utrzymanie.

Na pewno nie będziemy chcieli walczyć jedynie o utrzymanie, na pewno w każdym meczu trzeba grać o trzy punkty. Liczę, że dobrze się przygotujemy do tego sezonu. III liga jest wymagająca, więc wzmocnienia będą nam potrzebne. Jednak nie będzie żadnej rewolucji kadrowej, bo każdy z tych chłopaków, którzy wywalczyli awans, zasługuje na grę w III lidze.

Słoniki, bo taki przydomek mają pomarańczowo-czarni, przygotowują się aktualnie do ciężkiej rundy, która nie będzie łatwa także pod względem logistycznym, bowiem Concordia wszędzie będzie miała daleko.

Klub z Elbląga jednak nie miał sobie równych w tym sezonie i teraz chce zająć jak najwyższe miejsce w tabeli.


Foto: Marek Lewandowski/dziennikelblaski.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.