IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 13 28 9 1 3 32 17 15
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 12 28 8 4 0 17 7 10
3 Stal II Mielec 12 23 7 2 3 29 15 14
4 JKS 1909 Jarosław 12 23 7 2 3 21 12 9
5 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 13 22 6 4 3 18 13 5
6 Głogovia Głogów Małopolski 12 18 5 3 4 22 13 9
7 Wisłok Wiśniowa 12 18 4 6 2 24 16 8
8 Igloopol Dębica 12 18 4 6 2 19 16 3
9 Izolator Boguchwała 12 18 4 6 2 19 17 2
10 Piast Tuczempy 12 17 4 5 3 13 11 2
11 Polonia Przemyśl 12 15 4 3 5 20 18 2
12 Błękitni Ropczyce 12 15 4 3 5 16 15 1
13 Ekoball Sanok 12 13 3 4 5 15 16 -1
14 Karpaty Krosno 12 11 2 5 5 9 13 -4
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 11 2 5 5 14 24 -10
16 Legion Pilzno 12 8 2 2 8 14 30 -16
17 Stal II Stalowa Wola 12 7 1 4 7 16 30 -14
18 Start Pruchnik 12 1 0 1 11 7 42 -35
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 6 18 6 0 0 14 6 8
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 7 17 5 2 0 13 6 7
3 JKS 1909 Jarosław 7 13 4 1 2 11 6 5
4 Stal II Mielec 6 11 3 2 1 13 7 6
5 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 7 11 3 2 2 11 9 2
6 Igloopol Dębica 5 11 3 2 0 11 5 6
7 Wisłok Wiśniowa 5 10 3 1 1 12 5 7
8 Piast Tuczempy 5 10 3 1 1 9 6 3
9 Polonia Przemyśl 7 9 2 3 2 10 8 2
10 Głogovia Głogów Małopolski 7 8 2 2 3 10 10 0
11 Błękitni Ropczyce 5 8 2 2 1 8 4 4
12 Ekoball Sanok 7 8 2 2 3 8 6 2
13 Izolator Boguchwała 5 7 1 4 0 7 6 1
14 Legion Pilzno 5 7 2 1 2 7 9 -2
15 Karpaty Krosno 6 6 1 3 2 2 4 -2
16 Stal II Stalowa Wola 7 6 1 3 3 12 18 -6
17 Sokół Kolbuszowa Dolna 5 4 1 1 3 6 15 -9
18 Start Pruchnik 7 1 0 1 6 5 26 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal II Mielec 6 12 4 0 2 16 8 8
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 5 11 3 2 0 4 1 3
3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6 11 3 2 1 7 4 3
4 Izolator Boguchwała 7 11 3 2 2 12 11 1
5 KS Wiązownica 7 10 3 1 3 18 11 7
6 JKS 1909 Jarosław 5 10 3 1 1 10 6 4
7 Głogovia Głogów Małopolski 5 10 3 1 1 12 3 9
8 Wisłok Wiśniowa 7 8 1 5 1 12 11 1
9 Igloopol Dębica 7 7 1 4 2 8 11 -3
10 Piast Tuczempy 7 7 1 4 2 4 5 -1
11 Błękitni Ropczyce 7 7 2 1 4 8 11 -3
12 Sokół Kolbuszowa Dolna 7 7 1 4 2 8 9 -1
13 Polonia Przemyśl 5 6 2 0 3 10 10 0
14 Ekoball Sanok 5 5 1 2 2 7 10 -3
15 Karpaty Krosno 6 5 1 2 3 7 9 -2
16 Legion Pilzno 7 1 0 1 6 7 21 -14
17 Stal II Stalowa Wola 5 1 0 1 4 4 12 -8
18 Start Pruchnik 5 0 0 0 5 2 16 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Błękitni Ropczyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Legion Pilzno 1 - 0 Błękitni Ropczyce 22 września 2019
Błękitni Ropczyce 5 - 1 Ekoball Sanok 15 sierpnia 2019
Legion Pilzno 1 - 3 Błękitni Ropczyce 31 marca 2019
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Ekoball Sanok 9 marca 2019
Błękitni Ropczyce 2 - 4 Legion Pilzno 25 sierpnia 2018
Ekoball Sanok 2 - 0 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia 2018
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Ekoball Sanok 12 maja 2018
Legion Pilzno 2 - 2 Błękitni Ropczyce 14 kwietnia 2018
Ekoball Sanok 1 - 3 Błękitni Ropczyce 8 października 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Legion Pilzno 2 września 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Legion Pilzno 27 maja 2017
Legion Pilzno 3 - 3 Błękitni Ropczyce 30 października 2016
Legion Pilzno 1 - 1 Błękitni Ropczyce 4 czerwca 2016
Błękitni Ropczyce 3 - 1 Legion Pilzno 7 listopada 2015
Legion Pilzno 2 - 2 Błękitni Ropczyce 23 maja 2010
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Legion Pilzno 10 października 2009

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Rop KS Wiązownica 16
2 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 8
3 Karol Karólak KS Wiązownica 7
4 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 7
5 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 6
6 Robert Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6
7 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 6
8 Michał Daniel Izolator Boguchwała 5
9 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 5
10 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 4
11 Mateusz Kuzio Ekoball Sanok 4
12 Mateusz Załucki Stal II Mielec 4
13 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 4
14 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 4
15 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
16 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 4
17 Jaromir Skiba Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
18 Damian Wolański Legion Pilzno 4
19 Josip Barišić Stal II Mielec 4
20 Mikołaj Płudowski Sokół Kolbuszowa Dolna 3
21 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 3
22 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 3
23 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 3
24 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 3
25 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 3
26 Damian Demski Piast Tuczempy 3
27 Łukasz Szczoczarz Głogovia Głogów Małopolski 3
28 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 3
29 Tomasz Barycza Legion Pilzno 3
30 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 3
31 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 3
32 Davi Wanderley da Silva Stal II Mielec 3
33 Adam Kramarz Stal II Mielec 3
34 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 3
35 Radosław Macnar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
36 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 3
37 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 3
38 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 3
39 Rafał Noga Piast Tuczempy 3
40 Jakub Kloc Piast Tuczempy 3
41 Marcin Dec Izolator Boguchwała 3
42 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
43 Damian Niemczyk Ekoball Sanok 3
44 Karol Wilk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
45 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 2
46 Piotr Syguła Igloopol Dębica 2
47 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 2
48 Aleksy Skoczylas Głogovia Głogów Małopolski 2
49 Karol Knap Karpaty Krosno 2
50 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 2
51 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
52 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 2
53 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
54 Damian Socha Igloopol Dębica 2
55 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 2
56 Paweł Olszewski Stal II Mielec 2
57 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Sanok 2
58 Konrad Buć KS Wiązownica 2
59 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 2
60 Bartłomiej Wilk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
61 Martin Adamski Polonia Przemyśl 2
62 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
63 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
64 Piotr Szkolnik Głogovia Głogów Małopolski 2
65 Bartosz Sieradzki Ekoball Sanok 2
66 Patryk Róg KS Wiązownica 2
67 Jakub Szafar KS Wiązownica 2
68 Damian Skiba Stal II Mielec 2
69 Jakub Pluta Piast Tuczempy 2
70 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 2
71 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 2
72 Tomasz Walat Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2
73 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
74 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
75 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
76 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 2
77 Kacper Stanik Start Pruchnik 1
78 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
79 Łukasz Pietras Stal II Stalowa Wola 1
80 Bartosz Sobczyk Stal II Mielec 1
81 Nazar Partuta Karpaty Krosno 1
82 Rafał Dusiło Karpaty Krosno 1
83 Dawid Król Karpaty Krosno 1
84 Patryk Broda Polonia Przemyśl 1
85 Gabriel Lusiusz Ekoball Sanok 1
86 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
87 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 1
88 Paweł Bartnik JKS 1909 Jarosław 1
89 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
90 Dawid Bieniasz Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
91 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
92 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
93 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
94 Konrad Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
95 Przemysław Lasek Start Pruchnik 1
96 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
97 Rafał Michalik Stal II Stalowa Wola 1
98 Kacper Śpiewak Stal II Stalowa Wola 1
99 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 1
100 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1
101 Eryk Ciemierkiewicz Izolator Boguchwała 1
102 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
103 Bartłomiej Karkut Sokół Kolbuszowa Dolna 1
104 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
105 Sebastian Sobolak Ekoball Sanok 1
106 Maciej Kozicki Błękitni Ropczyce 1
107 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 1
108 Mateusz Padiasek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
109 Krzysztof Kasperkowicz Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
110 Paweł Pawlus Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
111 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 1
112 Dawid Gemra Start Pruchnik 1
113 Josip Šoljić Stal II Mielec 1
114 Przemysław Stelmach Stal II Stalowa Wola 1
115 Łukasz Tabisz Ekoball Sanok 1
116 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
117 Roman Ilnytskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 1
118 Mikołaj Wania Izolator Boguchwała 1
119 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
120 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
121 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
122 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
123 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
124 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
125 Sebastian Sobolewski JKS 1909 Jarosław 1
126 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 1
127 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
128 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
129 Karol Adamiak Ekoball Sanok 1
130 Kamil Dziewit Igloopol Dębica 1
131 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 1
132 Waldemar Znamieńczyków Start Pruchnik 1
133 Sebastian Korbecki Głogovia Głogów Małopolski 1
134 Krzysztof Sieniawski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
135 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
136 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
137 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 1
138 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
139 Sergiej Syvyi Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
140 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
141 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
142 Jan Kozłowski Stal II Mielec 1
143 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 1
144 Dawid Bochniak Start Pruchnik 1
145 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
146 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
147 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
148 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
149 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1
150 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1