IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 34 79 23 10 1 73 18 55
2 Izolator Boguchwała 34 71 21 8 5 69 28 41
3 Polonia Przemyśl 34 62 18 8 8 62 37 25
4 Wisłok Wiśniowa 34 61 18 7 9 62 41 21
5 Ekoball Stal Sanok 34 54 14 12 8 49 30 19
6 Błękitni Ropczyce 34 54 17 3 14 68 55 13
7 Piast Tuczempy 34 50 14 8 12 62 58 4
8 KS Wiązownica 34 49 14 7 13 62 46 16
9 Karpaty Krosno 34 48 14 6 14 43 39 4
10 JKS 1909 Jarosław 34 47 12 11 11 47 43 4
11 Igloopol Dębica 34 44 12 8 14 50 53 -3
12 KS Legion Pilzno 34 44 12 8 14 54 59 -5
13 Korona Rzeszów 34 40 12 4 18 40 57 -17
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 34 38 11 5 18 46 68 -22
15 Sokół Nisko 34 36 11 3 20 41 67 -26
16 Orzeł Przeworsk 34 33 9 6 19 37 64 -27
17 Stal Gorzyce 34 23 6 5 23 34 86 -52
18 Przełom Besko 34 22 5 7 22 26 76 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Izolator Boguchwała 17 39 12 3 2 40 12 28
2 Wisłoka Dębica 17 38 11 5 1 44 11 33
3 Ekoball Stal Sanok 17 31 9 4 4 28 15 13
4 Karpaty Krosno 17 31 10 1 6 24 14 10
5 KS Wiązownica 17 30 9 3 5 34 20 14
6 Polonia Przemyśl 17 29 8 5 4 32 19 13
7 Wisłok Wiśniowa 17 29 9 2 6 37 23 14
8 Błękitni Ropczyce 17 29 9 2 6 40 26 14
9 JKS 1909 Jarosław 17 29 8 5 4 25 15 10
10 Orzeł Przeworsk 17 28 8 4 5 26 17 9
11 Piast Tuczempy 17 26 7 5 5 35 27 8
12 Igloopol Dębica 17 26 7 5 5 25 19 6
13 Korona Rzeszów 17 25 8 1 8 23 26 -3
14 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 24 7 3 7 26 28 -2
15 KS Legion Pilzno 17 23 6 5 6 29 28 1
16 Sokół Nisko 17 20 6 2 9 21 30 -9
17 Przełom Besko 17 17 4 5 8 16 29 -13
18 Stal Gorzyce 17 12 3 3 11 21 40 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisłoka Dębica 17 41 12 5 0 29 7 22
2 Polonia Przemyśl 17 33 10 3 4 30 18 12
3 Izolator Boguchwała 17 32 9 5 3 29 16 13
4 Wisłok Wiśniowa 17 32 9 5 3 25 18 7
5 Błękitni Ropczyce 17 25 8 1 8 28 29 -1
6 Piast Tuczempy 17 24 7 3 7 27 31 -4
7 Ekoball Stal Sanok 17 23 5 8 4 21 15 6
8 KS Legion Pilzno 17 21 6 3 8 25 31 -6
9 KS Wiązownica 17 19 5 4 8 28 26 2
10 JKS 1909 Jarosław 17 18 4 6 7 22 28 -6
11 Igloopol Dębica 17 18 5 3 9 25 34 -9
12 Karpaty Krosno 17 17 4 5 8 19 25 -6
13 Sokół Nisko 17 16 5 1 11 20 37 -17
14 Korona Rzeszów 17 15 4 3 10 17 31 -14
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 17 14 4 2 11 20 40 -20
16 Stal Gorzyce 17 11 3 2 12 13 46 -33
17 Orzeł Przeworsk 17 5 1 2 14 11 47 -36
18 Przełom Besko 17 5 1 2 14 10 47 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Błękitni Ropczyce

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Nisko 1 - 2 Błękitni Ropczyce 29 maja 2019
Błękitni Ropczyce 0 - 1 Polonia Przemyśl 6 kwietnia 2019
Błękitni Ropczyce 7 - 1 Sokół Nisko 27 października 2018
Polonia Przemyśl 1 - 0 Błękitni Ropczyce 29 sierpnia 2018
Polonia Przemyśl 1 - 2 Błękitni Ropczyce 9 czerwca 2018
Błękitni Ropczyce 2 - 2 Sokół Nisko 26 maja 2018
Błękitni Ropczyce 0 - 5 Polonia Przemyśl 11 listopada 2017
Sokół Nisko 4 - 0 Błękitni Ropczyce 21 października 2017
Błękitni Ropczyce 1 - 1 Polonia Przemyśl 10 czerwca 2017
Sokół Nisko 2 - 1 Błękitni Ropczyce 18 marca 2017
Polonia Przemyśl 0 - 1 Błękitni Ropczyce 12 listopada 2016
Błękitni Ropczyce 1 - 2 Sokół Nisko 13 sierpnia 2016
Sokół Nisko 2 - 2 Błękitni Ropczyce 3 maja 2016
Błękitni Ropczyce 1 - 0 Sokół Nisko 19 września 2015
Błękitni Ropczyce 2 - 0 Sokół Nisko 29 maja 2010
Błękitni Ropczyce 1 - 3 Polonia Przemyśl 15 maja 2010
Sokół Nisko 5 - 2 Błękitni Ropczyce 17 października 2009
Polonia Przemyśl 1 - 0 Błękitni Ropczyce 4 października 2009

IV liga podkarpacka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Zieliński Izolator Boguchwała 33
2 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 23
3 Maciej Maślany Wisłok Wiśniowa 18
4 Damian Wolański KS Legion Pilzno 18
5 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 17
6 Tomasz Walat Korona Rzeszów 16
7 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 15
8 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 15
9 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 14
10 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 13
11 Patryk Tur Stal Gorzyce 12
12 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 11
13 Adrian Nowak KS Wiązownica 11
14 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 11
15 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 11
16 Bartłomiej Raba KS Wiązownica 10
17 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 10
18 Hubert Wiącek Piast Tuczempy 10
19 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 10
20 Kamil Aab Piast Tuczempy 10
21 Patryk Róg Izolator Boguchwała 9
22 Kacper Rop KS Wiązownica 9
23 Szymon Gwiazda Wisłoka Dębica 9
24 Roman Vorobei Polonia Przemyśl 9
25 Łukasz Korab Sokół Kolbuszowa Dolna 8
26 Kamil Rokita Igloopol Dębica 8
27 Adrian Ślęzak KS Legion Pilzno 8
28 Dawid Pałys-Rydzik Izolator Boguchwała 8
29 Dawid Guzek Wisłok Wiśniowa 8
30 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 8
31 Grzegorz Szymanek Stal Gorzyce 8
32 Konrad Kijowski Przełom Besko 8
33 Konrad Buć KS Wiązownica 7
34 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 7
35 Damian Lubera Wisłoka Dębica 7
36 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 7
37 Mateusz Kuzio Ekoball Stal Sanok 7
38 Jarosław Czernysz Piast Tuczempy 7
39 Tomasz Barycza Wisłoka Dębica 7
40 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 7
41 Damian Juda Sokół Nisko 7
42 Marcin Dudek Izolator Boguchwała 7
43 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 7
44 Dawid Bieniasz Korona Rzeszów 7
45 Karol Karólak Piast Tuczempy 7
46 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 6
47 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 6
48 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 6
49 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 6
50 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 6
51 Wojciech Tyczyński Sokół Nisko 6
52 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 6
53 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 6
54 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 6
55 Rafał Michalik KS Wiązownica 6
56 Rafał Noga Piast Tuczempy 5
57 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 5
58 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 5
59 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 5
60 Paweł Bartnik KS Wiązownica 5
61 Radosław Macnar KS Legion Pilzno 5
62 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 4
63 Piotr Syguła Igloopol Dębica 4
64 Karol Czelny Karpaty Krosno 4
65 Dawid Król Karpaty Krosno 4
66 Dawid Florian KS Legion Pilzno 4
67 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 4
68 Damian Karwacki Korona Rzeszów 4
69 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
70 Marcin Dec Stal Gorzyce 4
71 Brian Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 4
72 Robert Sulisz Błękitni Ropczyce 4
73 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 4
74 Vasyl Hirka Błękitni Ropczyce 4
75 Dawid Rokita Igloopol Dębica 4
76 Adrian Sitek Izolator Boguchwała 4
77 Jaromir Skiba Polonia Przemyśl 4
78 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 4
79 Mateusz Jurczak JKS 1909 Jarosław 4
80 Marcin Tur Sokół Nisko 4
81 Eryk Sarzyński Korona Rzeszów 4
82 Marek Soczek KS Wiązownica 3
83 Adam Osiniak Przełom Besko 3
84 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 3
85 Michał Stasz Karpaty Krosno 3
86 Jakub Zaskalski Sokół Nisko 3
87 Jakub Szybka Przełom Besko 3
88 Andrij Nikanovych Orzeł Przeworsk 3
89 Karol Knap Karpaty Krosno 3
90 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 3
91 Maciej Lech Orzeł Przeworsk 3
92 Tomasz Tragarz KS Legion Pilzno 3
93 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 3
94 Damian Socha Igloopol Dębica 3
95 Bartłomiej Miazga Sokół Nisko 3
96 Krystian Błajda Orzeł Przeworsk 3
97 Michał Śmietana Przełom Besko 3
98 Dawid Szagała Korona Rzeszów 3
99 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 3
100 Karol Adamiak Ekoball Stal Sanok 3
101 Piotr Pyskaty Igloopol Dębica 3
102 Kamil Machnik Igloopol Dębica 3
103 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 3
104 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 3
105 Bartosz Sieradzki Ekoball Stal Sanok 3
106 Michał Bigus Korona Rzeszów 3
107 Michał Daniel KS Wiązownica 3
108 Dawid Maziarz Sokół Kolbuszowa Dolna 3
109 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 3
110 Adrian Szyszka KS Legion Pilzno 3
111 Sylwester Sikorski Karpaty Krosno 3
112 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 3
113 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 3
114 Michał Serafin Sokół Nisko 3
115 Patryk Wilk Stal Gorzyce 3
116 Damian Bożek Wisłoka Dębica 3
117 Marcin Dobrzański Izolator Boguchwała 2
118 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 2
119 Krzysztof Wrzosek Wisłoka Dębica 2
120 Witalij Sławecki Sokół Nisko 2
121 Jakub Sroka Piast Tuczempy 2
122 Mateusz Sudoł Sokół Nisko 2
123 Patryk Wójcik Ekoball Stal Sanok 2
124 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 2
125 Mateusz Oleniacz Przełom Besko 2
126 Krystian Lewiński Sokół Nisko 2
127 Maciej Saramak JKS 1909 Jarosław 2
128 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 2
129 Jaromir Skiba Korona Rzeszów 2
130 Dawid Siudy Korona Rzeszów 2
131 Miłosz Folta Przełom Besko 2
132 Radosław Strączek Orzeł Przeworsk 2
133 Paweł Oziębło JKS 1909 Jarosław 2
134 Kamil Kmiotek Orzeł Przeworsk 2
135 Wiesław Kozubek Wisłok Wiśniowa 2
136 Mateusz Lorenc KS Wiązownica 2
137 Dominik Toś Stal Gorzyce 2
138 Adrian Buszta Korona Rzeszów 2
139 Kamil Groborz Karpaty Krosno 2
140 Radosław Stanisz Wisłok Wiśniowa 2
141 Kamil Kłusek Polonia Przemyśl 2
142 Rafał Bober Korona Rzeszów 2
143 Mateusz Stańczyk Igloopol Dębica 2
144 Filip Brożyna Karpaty Krosno 2
145 Roman Botwynnyk Karpaty Krosno 2
146 Tomasz Kapłon Przełom Besko 2
147 Albert Orzech Sokół Kolbuszowa Dolna 2
148 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 2
149 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
150 Bartosz Darłak Igloopol Dębica 2
151 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 2
152 Wadim Ukrainec JKS 1909 Jarosław 2
153 Dawid Mroczek Sokół Nisko 2
154 Jacek Maciorowski Sokół Nisko 2
155 Patryk Kwaśniczko KS Legion Pilzno 2
156 Adrian Mołdoch Korona Rzeszów 2
157 Piotr Krawczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
158 Damian Demski Piast Tuczempy 2
159 Karol Sęp Karpaty Krosno 1
160 Kamil Dziewit Sokół Nisko 1
161 Sebastian Cichowski KS Legion Pilzno 1
162 Marcin Chmielowiec Sokół Kolbuszowa Dolna 1
163 Patryk Sobuś Orzeł Przeworsk 1
164 Dawid Madej Stal Gorzyce 1
165 Krystian Stanowski Sokół Kolbuszowa Dolna 1
166 Dawid Zimny Wisłok Wiśniowa 1
167 Grzegorz Oliwa Wisłok Wiśniowa 1
168 Jakub Łuczakowski Stal Gorzyce 1
169 Patryk Andreasik Polonia Przemyśl 1
170 Patryk Wiącek Izolator Boguchwała 1
171 Szymon Barszczak Orzeł Przeworsk 1
172 Arkadiusz Femin Ekoball Stal Sanok 1
173 Marcin Szewc Sokół Nisko 1
174 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
175 Adrian Łączyński KS Legion Pilzno 1
176 Radosław Gil KS Wiązownica 1
177 Jakub Kokoć Ekoball Stal Sanok 1
178 Cyprian Ziaja KS Legion Pilzno 1
179 Łukasz Gwóźdź JKS 1909 Jarosław 1
180 Dawid Przybyło Korona Rzeszów 1
181 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
182 Aleksander Ligęzka Igloopol Dębica 1
183 Jacek Stępień Sokół Nisko 1
184 Sebastian Kocój Wisłok Wiśniowa 1
185 Sławomir Falasa Stal Gorzyce 1
186 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
187 Szymon Słysz Ekoball Stal Sanok 1
188 Sergiej Syvyi Korona Rzeszów 1
189 Kamil Miśko Sokół Nisko 1
190 Michał Stasz Karpaty Krosno 1
191 Karol Ptasznik JKS 1909 Jarosław 1
192 Michał Galant Przełom Besko 1
193 Przemysław Ferenc Korona Rzeszów 1
194 Dawid Maziarz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
195 Fabian Winnicki Przełom Besko 1
196 Łukasz Szczoczarz Izolator Boguchwała 1
197 Dawid Burka Karpaty Krosno 1
198 Karol Szustak Stal Gorzyce 1
199 Krystian Bik Sokół Kolbuszowa Dolna 1
200 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
201 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
202 Hubert Łukasiewicz Piast Tuczempy 1
203 Radosław Rogowski Stal Gorzyce 1
204 Adrian Brodowicz JKS 1909 Jarosław 1
205 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 1
206 Krzysztof Domin Izolator Boguchwała 1
207 Damian Kata Sokół Nisko 1
208 Łukasz Czub Piast Tuczempy 1
209 Kacper Rączka Orzeł Przeworsk 1
210 Dominik Pielech Ekoball Stal Sanok 1
211 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 1
212 Maciej Listowski Orzeł Przeworsk 1
213 Mateusz Kalin Błękitni Ropczyce 1
214 Wojciech Filip Izolator Boguchwała 1
215 Mateusz Rutyna Wisłok Wiśniowa 1
216 Krystian Jaklik Ekoball Stal Sanok 1
217 Jakub Delekta Korona Rzeszów 1
218 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 1
219 Fabian Bober Piast Tuczempy 1
220 Jacek Broda Polonia Przemyśl 1
221 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
222 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
223 Dawid Pigan KS Wiązownica 1