IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 9 25 8 1 0 29 10 19
2 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 24 8 0 1 23 12 11
3 Victoria Sulejówek 9 19 6 1 2 24 15 9
4 Wisła II Płock 9 16 5 1 3 27 17 10
5 Hutnik Warszawa 9 16 5 1 3 26 16 10
6 Orzeł Baniocha 9 15 5 0 4 15 9 6
7 Mazur Karczew 9 15 5 0 4 16 13 3
8 Ząbkovia Ząbki 9 14 4 2 3 16 11 5
9 MKS Piaseczno 9 14 4 2 3 20 19 1
10 Oskar Przysucha 9 12 3 3 3 21 20 1
11 Marcovia Marki 9 11 3 2 4 22 18 4
12 Narew 1962 Ostrołęka 9 11 3 2 4 18 20 -2
13 KS Raszyn 9 9 2 3 4 10 25 -15
14 Świt Staroźreby 9 8 2 2 5 12 26 -14
15 MKS Przasnysz 9 7 2 1 6 11 26 -15
16 Mszczonowianka Mszczonów 9 6 1 3 5 14 22 -8
17 Wilga Garwolin 9 4 0 4 5 13 22 -9
18 Escola Varsovia Warszawa 9 2 0 2 7 10 26 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mazovia Mińsk Mazowiecki 5 15 5 0 0 14 5 9
2 Victoria Sulejówek 5 12 4 0 1 14 6 8
3 KS CK Troszyn 4 10 3 1 0 10 5 5
4 Ząbkovia Ząbki 5 10 3 1 1 9 5 4
5 Orzeł Baniocha 4 9 3 0 1 10 4 6
6 Mazur Karczew 5 9 3 0 2 8 5 3
7 Wisła II Płock 4 7 2 1 1 13 9 4
8 MKS Piaseczno 5 7 2 1 2 11 12 -1
9 Oskar Przysucha 5 7 2 1 2 13 13 0
10 KS Raszyn 4 7 2 1 1 8 8 0
11 Narew 1962 Ostrołęka 4 6 2 0 2 10 9 1
12 Marcovia Marki 5 5 1 2 2 10 12 -2
13 Hutnik Warszawa 4 4 1 1 2 12 9 3
14 Świt Staroźreby 4 4 1 1 2 3 14 -11
15 MKS Przasnysz 5 4 1 1 3 6 13 -7
16 Mszczonowianka Mszczonów 4 2 0 2 2 5 9 -4
17 Wilga Garwolin 4 1 0 1 3 5 9 -4
18 Escola Varsovia Warszawa 5 1 0 1 4 5 14 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS CK Troszyn 5 15 5 0 0 19 5 14
2 Hutnik Warszawa 5 12 4 0 1 14 7 7
3 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 9 3 0 1 9 7 2
4 Wisła II Płock 5 9 3 0 2 14 8 6
5 Victoria Sulejówek 4 7 2 1 1 10 9 1
6 MKS Piaseczno 4 7 2 1 1 9 7 2
7 Orzeł Baniocha 5 6 2 0 3 5 5 0
8 Mazur Karczew 4 6 2 0 2 8 8 0
9 Marcovia Marki 4 6 2 0 2 12 6 6
10 Oskar Przysucha 4 5 1 2 1 8 7 1
11 Narew 1962 Ostrołęka 5 5 1 2 2 8 11 -3
12 Ząbkovia Ząbki 4 4 1 1 2 7 6 1
13 Świt Staroźreby 5 4 1 1 3 9 12 -3
14 Mszczonowianka Mszczonów 5 4 1 1 3 9 13 -4
15 MKS Przasnysz 4 3 1 0 3 5 13 -8
16 Wilga Garwolin 5 3 0 3 2 8 13 -5
17 KS Raszyn 5 2 0 2 3 2 17 -15
18 Escola Varsovia Warszawa 4 1 0 1 3 5 12 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Staroźreby 4 5 1 6 2 2 0 3 3 4 1 6
Ząbkovia Ząbki 1 1 0 2 5 1 0 1 7 1 3 5
Wisła II Płock 5 4 4 0 3 5 3 3 3 2 6 1
Wilga Garwolin 1 2 0 2 3 2 3 2 2 5 2 4
Victoria Sulejówek 2 4 2 1 3 0 3 3 7 1 4 5
Oskar Przysucha 1 4 1 3 3 4 6 1 2 2 5 5
Orzeł Baniocha 1 0 3 0 1 1 2 2 1 3 7 3
Narew 1962 Ostrołęka 2 2 1 2 2 3 3 2 3 5 7 5
Mszczonowianka Mszczonów 0 2 3 3 1 4 2 4 3 4 6 4
Mazur Karczew 2 0 3 0 3 0 2 4 3 4 3 4
Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 2 2 1 4 2 5 1 4 1 6 2
Marcovia Marki 4 3 2 1 2 5 3 3 2 2 9 4
MKS Przasnysz 0 2 1 1 2 7 1 6 2 4 3 6
MKS Piaseczno 4 4 7 3 2 3 4 1 2 3 1 5
KS Raszyn 1 2 2 3 2 3 0 1 2 6 1 6
KS CK Troszyn 7 1 2 2 6 0 2 3 5 1 2 1
Hutnik Warszawa 2 4 3 4 3 1 7 1 4 2 6 5
Escola Varsovia Warszawa 4 2 0 3 1 5 0 5 0 5 4 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wisła II Płock 9 4.89 3 1.89 100% 0%
2 Hutnik Warszawa 9 4.67 2.89 1.78 88.89% 11.11%
3 Oskar Przysucha 9 4.56 2.33 2.22 77.78% 22.22%
4 Marcovia Marki 9 4.44 2.44 2 77.78% 22.22%
5 Victoria Sulejówek 9 4.33 2.67 1.67 88.89% 11.11%
6 MKS Piaseczno 9 4.33 2.22 2.11 66.67% 33.33%
7 KS CK Troszyn 9 4.33 3.22 1.11 88.89% 11.11%
8 Świt Staroźreby 9 4.22 1.33 2.89 77.78% 22.22%
9 Narew 1962 Ostrołęka 9 4.22 2 2.22 55.56% 44.44%
10 MKS Przasnysz 9 4.11 1.22 2.89 77.78% 22.22%
11 Mszczonowianka Mszczonów 9 4 1.56 2.44 88.89% 11.11%
12 Escola Varsovia Warszawa 9 4 1.11 2.89 77.78% 22.22%
13 Wilga Garwolin 9 3.89 1.44 2.44 88.89% 11.11%
14 Mazovia Mińsk Mazowiecki 9 3.89 2.56 1.33 77.78% 22.22%
15 KS Raszyn 9 3.89 1.11 2.78 88.89% 11.11%
16 Mazur Karczew 9 3.22 1.78 1.44 66.67% 33.33%
17 Ząbkovia Ząbki 9 3 1.78 1.22 77.78% 22.22%
18 Orzeł Baniocha 9 2.67 1.67 1 55.56% 44.44%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Bondara Mazovia Mińsk Mazowiecki 9
2 Paweł Giel Hutnik Warszawa 8
3 Bartłomiej Ziemak Narew 1962 Ostrołęka 8
4 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 7
5 Adrian Szczutowski Wisła II Płock 7
6 Artur Rawa Marcovia Marki 6
7 Patryk Zych Ząbkovia Ząbki 6
8 Igor Ruciński Marcovia Marki 5
9 Tomasz Bogołębski Oskar Przysucha 5
10 Piotr Celiński Mazur Karczew 5
11 Kamil Matulka MKS Piaseczno 5
12 Michał Ocipka Orzeł Baniocha 4
13 Gracjan Grot Escola Varsovia Warszawa 4
14 Patryk Piasecki Hutnik Warszawa 4
15 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 4
16 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 4
17 Michał Pragacz KS CK Troszyn 4
18 Jakub Tyska KS CK Troszyn 4
19 Przemysław Nogaj Oskar Przysucha 4
20 Karol Karwowski Oskar Przysucha 4
21 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 4
22 Gracjan Konopski MKS Piaseczno 4
23 Maciej Nalej MKS Piaseczno 4
24 Julian Świątek Victoria Sulejówek 3
25 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 3
26 Eryk Więdłocha Mazovia Mińsk Mazowiecki 3
27 Patryk Obiała Mszczonowianka Mszczonów 3
28 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 3
29 Teo Kurtaran Hutnik Warszawa 3
30 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 3
31 Grzegorz Piesio Wilga Garwolin 3
32 Mykhailo Koriahznov Orzeł Baniocha 3
33 Dominik Bartnik Orzeł Baniocha 3
34 Sebastian Szerszeń Marcovia Marki 3
35 Jan Szulkowski Marcovia Marki 3
36 Joachim Majchrzak Mazur Karczew 3
37 Jakub Lis Ząbkovia Ząbki 3
38 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 3
39 Krzysztof Janus Wisła II Płock 3
40 Maciej Wilanowski Victoria Sulejówek 3
41 Kamil Szabłowski KS Raszyn 3
42 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 3
43 Jakub Piekut Mazur Karczew 3
44 Paweł Michalski Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
45 Adam Zięba Narew 1962 Ostrołęka 2
46 Patryk Kwaśniczko Mazur Karczew 2
47 Patryk Kubicki Mszczonowianka Mszczonów 2
48 Konrad Szkopiński Mszczonowianka Mszczonów 2
49 Mateusz Kociszewski Mazur Karczew 2
50 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 2
51 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 2
52 Kacper Kondracki Wisła II Płock 2
53 Tomasz Walczak Wisła II Płock 2
54 Eryk Agnyziak Orzeł Baniocha 2
55 Patryk Czarnota Oskar Przysucha 2
56 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 2
57 Jakub Grzeszak Mszczonowianka Mszczonów 2
58 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 2
59 Bartosz Gąska KS CK Troszyn 2
60 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 2
61 Marcin Kozłowski Victoria Sulejówek 2
62 Kamil Dąbrowski Wisła II Płock 2
63 Adam Jaszczak MKS Piaseczno 2
64 Khurshid Khasanov Wilga Garwolin 2
65 Rafał Trakul Świt Staroźreby 2
66 Przemysław Kowalczyk Świt Staroźreby 2
67 Edgardo Ruiz KS CK Troszyn 2
68 Bartosz Malesa Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
69 Wojciech Trochim Mazovia Mińsk Mazowiecki 2
70 Filip Bućko Hutnik Warszawa 1
71 Krystian Przyborowski Marcovia Marki 1
72 Kamil Żmuda Marcovia Marki 1
73 Mateusz Bienias Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
74 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 1
75 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 1
76 Oskar Szczepański Mazur Karczew 1
77 Kacper Wiśniewski Wisła II Płock 1
78 Jakub Górski Hutnik Warszawa 1
79 Ivan Budniak Narew 1962 Ostrołęka 1
80 Krzysztof Możdżonek Orzeł Baniocha 1
81 Wojciech Wocial Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
82 Mcoseli Mamfenavumile Mazur Karczew 1
83 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 1
84 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 1
85 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 1
86 Michał Ochman Marcovia Marki 1
87 Patryk Szczepański Świt Staroźreby 1
88 Mateusz Pepłowski MKS Przasnysz 1
89 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
90 Marcin Bartosiewicz MKS Przasnysz 1
91 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 1
92 Jan Skotnicki KS Raszyn 1
93 Ignacy Ogłoziński Mszczonowianka Mszczonów 1
94 Przemysław Ilczuk KS Raszyn 1
95 Hubert Pakuła KS Raszyn 1
96 Gabriel Wiącek Świt Staroźreby 1
97 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
98 Damian Kacperski Wisła II Płock 1
99 Grzegorz Obuch Oskar Przysucha 1
100 Wojciech Gorczyca Orzeł Baniocha 1
101 Konrad Budek Ząbkovia Ząbki 1
102 Jakub Czarnecki Victoria Sulejówek 1
103 Tomasz Nieścieruk Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
104 Ahmed Ayodeji MKS Piaseczno 1
105 Jakub Zatorski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
106 Damian Słowik MKS Przasnysz 1
107 Bartosz Ciach Marcovia Marki 1
108 Sebastian Olczak Ząbkovia Ząbki 1
109 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 1
110 Andrei Trukhan Wilga Garwolin 1
111 Marcin Bykowski KS Raszyn 1
112 Filip Januszczak Świt Staroźreby 1
113 Michał Sobczak Świt Staroźreby 1
114 Hubert Władyka Marcovia Marki 1
115 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 1
116 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 1
117 Paweł Michalak MKS Przasnysz 1
118 Sebastian Szczepaniak Victoria Sulejówek 1
119 Filip Woźnica KS CK Troszyn 1
120 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 1
121 Oskar Zaks Hutnik Warszawa 1
122 Mariusz Moskwa Oskar Przysucha 1
123 Sebastian Czapa Mszczonowianka Mszczonów 1
124 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 1
125 Patryk Leszczyński Wisła II Płock 1
126 Dominik Gedek Wisła II Płock 1
127 Jakub Basiński Wisła II Płock 1
128 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
129 Patrick Bergmann Escola Varsovia Warszawa 1
130 Przemysław Chyrchała Escola Varsovia Warszawa 1
131 Stanislav Nechyporenko Ząbkovia Ząbki 1
132 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
133 Przemysław Alot Wilga Garwolin 1
134 Cezary Michalak Orzeł Baniocha 1
135 Pavlo Ksonz Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
136 Piotr Dąbrowski Narew 1962 Ostrołęka 1
137 Jan Białobrzeski Narew 1962 Ostrołęka 1
138 Szymon Kiewel Mszczonowianka Mszczonów 1
139 Kamil Hernik KS Raszyn 1
140 Przemysław Wicik Oskar Przysucha 1
141 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 1
142 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 1
143 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
144 Tymoteusz Barwiński MKS Piaseczno 1
145 Błażej Sworski Świt Staroźreby 1

IV liga mazowiecka sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Michalski Mazovia Mińsk Mazowiecki 1
2 Piotr Wójcik Mszczonowianka Mszczonów 1