IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 18 43 14 1 3 44 19 25
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 18 38 11 5 2 25 15 10
3 Stal II Mielec 18 34 10 4 4 39 19 20
4 Piast Tuczempy 18 31 8 7 3 27 14 13
5 Ekoball Stal Sanok 18 29 8 5 5 29 20 9
6 Głogovia Głogów Małopolski 18 28 7 7 4 30 15 15
7 JKS 1909 Jarosław 18 28 9 5 4 27 15 12
8 Błękitni Ropczyce 18 27 8 3 7 24 21 3
9 Igloopol Dębica 18 26 6 8 4 26 20 6
10 Wisłok Wiśniowa 18 24 6 6 6 32 25 7
11 Izolator Boguchwała 18 23 5 8 5 23 29 -6
12 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 18 23 6 5 7 19 25 -6
13 Polonia Przemyśl 18 22 6 4 8 26 27 -1
14 Karpaty Krosno 18 20 4 8 6 20 20 0
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 16 3 7 8 27 33 -6
16 Legion Pilzno 18 14 4 2 12 23 44 -21
17 Stal II Stalowa Wola 18 8 1 5 12 20 53 -33
18 Start Pruchnik 18 2 0 2 16 10 57 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 8 24 8 0 0 17 7 10
2 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 9 23 7 2 0 18 7 11
3 Piast Tuczempy 9 20 6 2 1 20 9 11
4 Stal II Mielec 9 18 5 3 1 19 8 11
5 Igloopol Dębica 9 18 5 3 1 17 7 10
6 JKS 1909 Jarosław 9 17 5 2 2 14 7 7
7 Błękitni Ropczyce 9 17 5 2 2 14 8 6
8 Ekoball Stal Sanok 10 15 4 3 3 15 8 7
9 Polonia Przemyśl 10 15 4 3 3 14 10 4
10 Wisłok Wiśniowa 9 13 4 1 4 17 11 6
11 Karpaty Krosno 9 13 3 4 2 11 7 4
12 Głogovia Głogów Małopolski 9 12 3 3 3 13 11 2
13 Izolator Boguchwała 9 12 2 6 1 10 12 -2
14 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9 12 3 3 3 12 13 -1
15 Legion Pilzno 9 10 3 1 5 13 19 -6
16 Sokół Kolbuszowa Dolna 8 9 2 3 3 16 16 0
17 Stal II Stalowa Wola 9 7 1 4 4 13 21 -8
18 Start Pruchnik 9 1 0 1 8 6 31 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 10 19 6 1 3 27 12 15
2 Stal II Mielec 9 16 5 1 3 20 11 9
3 Głogovia Głogów Małopolski 9 16 4 4 1 17 4 13
4 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 9 15 4 3 2 7 8 -1
5 JKS 1909 Jarosław 9 15 4 3 2 13 8 5
6 Ekoball Stal Sanok 8 14 4 2 2 14 12 2
7 Piast Tuczempy 9 11 2 5 2 7 5 2
8 Wisłok Wiśniowa 9 11 2 5 2 15 14 1
9 Izolator Boguchwała 9 11 3 2 4 13 17 -4
10 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 9 11 3 2 4 7 12 -5
11 Błękitni Ropczyce 9 10 3 1 5 10 13 -3
12 Igloopol Dębica 9 8 1 5 3 9 13 -4
13 Polonia Przemyśl 8 7 2 1 5 12 17 -5
14 Karpaty Krosno 9 7 1 4 4 9 13 -4
15 Sokół Kolbuszowa Dolna 10 7 1 4 5 11 17 -6
16 Legion Pilzno 9 4 1 1 7 10 25 -15
17 Stal II Stalowa Wola 9 1 0 1 8 7 32 -25
18 Start Pruchnik 9 1 0 1 8 4 26 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wisłok Wiśniowa 5 4 1 1 8 6 9 7 5 4 3 4
Watkem Korona Bendiks Rzeszów 2 3 1 2 6 3 5 2 4 2 7 3
Start Pruchnik 2 6 2 5 0 15 3 13 2 9 1 9
Stal II Stalowa Wola 4 3 3 9 3 11 3 6 2 9 4 16
Stal II Mielec 4 5 5 1 5 5 10 3 4 1 10 5
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 6 5 4 8 5 2 4 3 3 8 11
Polonia Przemyśl 3 4 3 4 7 2 4 2 2 5 7 10
Piast Tuczempy 5 1 3 1 5 2 2 1 6 4 6 5
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 5 2 0 2 3 5 6 4 1 4 4 8
Legion Pilzno 5 4 7 7 2 8 2 12 4 7 4 5
Karpaty Krosno 4 5 2 4 3 1 3 1 3 3 4 7
KS Wiązownica 4 2 7 2 11 4 8 4 6 3 9 3
JKS 1909 Jarosław 3 2 1 1 2 5 7 4 2 2 9 2
Izolator Boguchwała 3 3 1 4 2 6 6 6 5 3 7 6
Igloopol Dębica 3 1 3 2 8 2 5 0 3 4 5 10
Głogovia Głogów Małopolski 2 4 4 0 4 2 2 3 6 4 10 4
Ekoball Stal Sanok 2 3 4 1 7 6 2 3 8 3 7 3
Błękitni Ropczyce 3 2 1 3 6 2 2 6 5 1 9 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Stal II Stalowa Wola 18 4.06 1.11 2.94 72.22% 27.78%
2 Start Pruchnik 18 3.72 0.56 3.17 77.78% 22.22%
3 Legion Pilzno 18 3.72 1.28 2.44 72.22% 27.78%
4 KS Wiązownica 18 3.5 2.44 1.06 77.78% 22.22%
5 Sokół Kolbuszowa Dolna 18 3.33 1.5 1.83 66.67% 33.33%
6 Stal II Mielec 18 3.22 2.17 1.06 66.67% 33.33%
7 Wisłok Wiśniowa 18 3.17 1.78 1.39 61.11% 38.89%
8 Polonia Przemyśl 18 2.94 1.44 1.5 66.67% 33.33%
9 Izolator Boguchwała 18 2.89 1.28 1.61 61.11% 38.89%
10 Ekoball Stal Sanok 18 2.72 1.61 1.11 55.56% 44.44%
11 Igloopol Dębica 18 2.56 1.44 1.11 50% 50%
12 Głogovia Głogów Małopolski 18 2.5 1.67 0.83 50% 50%
13 Błękitni Ropczyce 18 2.5 1.33 1.17 55.56% 44.44%
14 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 18 2.44 1.06 1.39 50% 50%
15 JKS 1909 Jarosław 18 2.33 1.5 0.83 38.89% 61.11%
16 Piast Tuczempy 18 2.28 1.5 0.78 44.44% 55.56%
17 Watkem Korona Bendiks Rzeszów 18 2.22 1.39 0.83 44.44% 55.56%
18 Karpaty Krosno 18 2.22 1.11 1.11 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Rop KS Wiązownica 19
2 Sebastian Pawlak JKS 1909 Jarosław 11
3 Przemysław Nalepka Igloopol Dębica 10
4 Paweł Piątek Polonia Przemyśl 10
5 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 8
6 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 7
7 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 7
8 Karol Knap Karpaty Krosno 7
9 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 7
10 Karol Karólak KS Wiązownica 7
11 Mateusz Jędryas Watkem Korona Bendiks Rzeszów 6
12 Krzysztof Szymański Głogovia Głogów Małopolski 6
13 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 6
14 Josip Barišić Stal II Mielec 6
15 Damian Wolański Legion Pilzno 6
16 Robert Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 6
17 Mariusz Wiktor Błękitni Ropczyce 6
18 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 5
19 Mateusz Załucki Stal II Mielec 5
20 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 5
21 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 5
22 Rafał Noga Piast Tuczempy 5
23 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 5
24 Kamil Żuchowicz Legion Pilzno 5
25 Michał Daniel Izolator Boguchwała 5
26 Adam Kramarz Stal II Mielec 4
27 Dominik Kowalski Karpaty Krosno 4
28 Łukasz Kosiba Błękitni Ropczyce 4
29 Tomasz Barycza Legion Pilzno 4
30 Patryk Róg KS Wiązownica 4
31 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 4
32 Jakub Kloc Piast Tuczempy 4
33 Tomasz Walat Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
34 Maciej Maślany Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
35 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 4
36 Kamil Bała JKS 1909 Jarosław 4
37 Łukasz Szczoczarz Głogovia Głogów Małopolski 4
38 Mateusz Kuzio Ekoball Stal Sanok 4
39 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 4
40 Waldemar Złotek Wisłok Wiśniowa 4
41 Jaromir Skiba Watkem Korona Bendiks Rzeszów 4
42 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 3
43 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 3
44 Waldemar Jaroch Piast Tuczempy 3
45 Dawid Bochniak Start Pruchnik 3
46 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 3
47 Karol Dziopak Stal II Stalowa Wola 3
48 Oliwier Pilch JKS 1909 Jarosław 3
49 Kamil Chmielowski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
50 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 3
51 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 3
52 Mikołaj Płudowski Sokół Kolbuszowa Dolna 3
53 Kacper Rączka Izolator Boguchwała 3
54 Maciej Stańczyk Igloopol Dębica 3
55 Damian Demski Piast Tuczempy 3
56 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 3
57 Davi Wanderley da Silva Stal II Mielec 3
58 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 3
59 Radosław Macnar Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 3
60 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 3
61 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 3
62 Patryk Marut Stal II Stalowa Wola 3
63 Marcin Dec Izolator Boguchwała 3
64 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 3
65 Jan Kozłowski Stal II Mielec 2
66 Maksymilian Szakiel JKS 1909 Jarosław 2
67 Jacek Broda Polonia Przemyśl 2
68 Dawid Król Karpaty Krosno 2
69 Przemysław Stelmach Stal II Stalowa Wola 2
70 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 2
71 Karol Adamiak Ekoball Stal Sanok 2
72 Piotr Codello Głogovia Głogów Małopolski 2
73 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 2
74 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 2
75 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 2
76 Karol Wilk Sokół Kolbuszowa Dolna 2
77 Piotr Syguła Igloopol Dębica 2
78 Aleksy Skoczylas Głogovia Głogów Małopolski 2
79 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
80 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 2
81 Damian Socha Igloopol Dębica 2
82 Kacper Piotrowski Stal II Stalowa Wola 2
83 Paweł Olszewski Stal II Mielec 2
84 Konrad Buć KS Wiązownica 2
85 Bartłomiej Wilk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2
86 Martin Adamski Polonia Przemyśl 2
87 Piotr Szkolnik Głogovia Głogów Małopolski 2
88 Bartosz Sieradzki Ekoball Stal Sanok 2
89 Jakub Szafar KS Wiązownica 2
90 Damian Skiba Stal II Mielec 2
91 Jakub Pluta Piast Tuczempy 2
92 Paweł Sedlaczek Polonia Przemyśl 2
93 Wojciech Lisowski Stal II Mielec 2
94 Kamil Rokita Igloopol Dębica 2
95 Kristijan Šoljić Stal II Mielec 2
96 Jakub Delekta Głogovia Głogów Małopolski 2
97 Damian Barszczak Piast Tuczempy 1
98 Łukasz Tyrawski Piast Tuczempy 1
99 Michał Cach Sokół Kolbuszowa Dolna 1
100 Albert Jarosz Start Pruchnik 1
101 Aleksander Drobot Igloopol Dębica 1
102 Bartosz Knych Igloopol Dębica 1
103 Arkadiusz Staszczak KS Wiązownica 1
104 Kamil Jakubowski Ekoball Stal Sanok 1
105 Arkadiusz Femin Ekoball Stal Sanok 1
106 Filip Moskal Stal II Stalowa Wola 1
107 Dawid Obłoza Igloopol Dębica 1
108 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
109 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 1
110 Adrian Skrzyniak Stal II Mielec 1
111 Piotr Kron Stal II Mielec 1
112 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
113 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
114 Kacper Penar Izolator Boguchwała 1
115 Krystian Majka Błękitni Ropczyce 1
116 Kacper Benc Piast Tuczempy 1
117 Mateusz Lorenc KS Wiązownica 1
118 Kacper Szymański Wisłok Wiśniowa 1
119 Dawid Florian Legion Pilzno 1
120 Seweryn Zajdel Ekoball Stal Sanok 1
121 Kacper Słysz Ekoball Stal Sanok 1
122 Dawid Przybyło Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
123 Karol Wota Piast Tuczempy 1
124 Przemysław Kuca Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
125 Damian Pęcak Legion Pilzno 1
126 Cyprian Ziaja Legion Pilzno 1
127 Bartosz Tłuczek Stal II Stalowa Wola 1
128 Kacper Stanik Start Pruchnik 1
129 Michał Fidziukiewicz Stal II Stalowa Wola 1
130 Łukasz Pietras Stal II Stalowa Wola 1
131 Bartosz Sobczyk Stal II Mielec 1
132 Nazar Partuta Karpaty Krosno 1
133 Rafał Dusiło Karpaty Krosno 1
134 Patryk Broda Polonia Przemyśl 1
135 Gabriel Lusiusz Ekoball Stal Sanok 1
136 Kamil Adranowicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
137 Tomasz Kot Błękitni Ropczyce 1
138 Paweł Bartnik JKS 1909 Jarosław 1
139 Albert Krzyczkowski JKS 1909 Jarosław 1
140 Dawid Bieniasz Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
141 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
142 Tomasz Pasaj Piast Tuczempy 1
143 Jakub Bałanda KS Wiązownica 1
144 Konrad Kozubal Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
145 Przemysław Lasek Start Pruchnik 1
146 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
147 Rafał Michalik Stal II Stalowa Wola 1
148 Kacper Śpiewak Stal II Stalowa Wola 1
149 Eryk Ciemierkiewicz Izolator Boguchwała 1
150 Damian Karwacki Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
151 Bartłomiej Karkut Sokół Kolbuszowa Dolna 1
152 Mateusz Bodzioch Stal II Mielec 1
153 Maciej Kozicki Błękitni Ropczyce 1
154 Mateusz Padiasek Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
155 Krzysztof Kasperkowicz Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
156 Paweł Pawlus Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
157 Dawid Gemra Start Pruchnik 1
158 Josip Šoljić Stal II Mielec 1
159 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
160 Łukasz Gorzelany Sokół Kolbuszowa Dolna 1
161 Roman Ilnytskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 1
162 Mikołaj Wania Izolator Boguchwała 1
163 Patryk Parawa Start Pruchnik 1
164 Szymon Jarosz Stal II Stalowa Wola 1
165 Tomasz Nalepka Igloopol Dębica 1
166 Marcin Borowczyk Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
167 Krystian Szubrycht Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
168 Sebastian Sobolewski JKS 1909 Jarosław 1
169 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 1
170 Bartłomiej Wojtasik Karpaty Krosno 1
171 Kamil Dziewit Igloopol Dębica 1
172 Waldemar Znamieńczyków Start Pruchnik 1
173 Sebastian Korbecki Głogovia Głogów Małopolski 1
174 Krzysztof Sieniawski Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 1
175 Wiesław Kozubek Głogovia Głogów Małopolski 1
176 Dawid Stypa Legion Pilzno 1
177 Marek Soczek JKS 1909 Jarosław 1
178 Sergiej Syvyi Watkem Korona Bendiks Rzeszów 1
179 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 1
180 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
181 Bartłomiej Ciepiela Stal II Stalowa Wola 1
182 Michał Mistrzyk Stal II Stalowa Wola 1
183 Adrian Szyszka Głogovia Głogów Małopolski 1
184 Maciej Hajkowicz Głogovia Głogów Małopolski 1
185 Jarosław Kochanowicz Start Pruchnik 1

IV liga podkarpacka sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Tragarz Legion Pilzno 1
2 Krzysztof Orzech Błękitni Ropczyce 1
3 Damian Socha Igloopol Dębica 1
4 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
5 Bartłomiej Waszczuk Błękitni Ropczyce 1
6 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
7 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 1
8 Michał Fedor KS Wiązownica 1