III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cracovia II 18 36 11 3 4 40 21 19
2 Siarka Tarnobrzeg 18 35 10 5 3 35 16 19
3 Podhale Nowy Targ 18 34 10 4 4 41 26 15
4 Chełmianka Chełm 18 34 10 4 4 31 19 12
5 ŁKS Probudex Łagów 18 33 10 3 5 31 20 11
6 Stal Stalowa Wola 18 32 10 2 6 30 21 9
7 Avia Świdnik 18 30 9 3 6 26 17 9
8 Orlęta Radzyń Podlaski 18 25 6 7 5 29 25 4
9 Unia Tarnów 18 25 6 7 5 28 26 2
10 Wisłoka Dębica 18 24 6 6 6 32 34 -2
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 23 6 5 7 21 20 1
12 Czarni Połaniec 18 22 6 4 8 25 35 -10
13 Podlasie Biała Podlaska 18 21 4 9 5 20 23 -3
14 Watkem Korona Rzeszów 18 21 5 6 7 26 30 -4
15 Sokół Sieniawa 18 16 4 4 10 15 36 -21
16 Wisła Sandomierz 18 15 4 3 11 23 41 -18
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 9 1 6 11 20 37 -17
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 9 2 3 13 14 40 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Siarka Tarnobrzeg 10 25 8 1 1 23 5 18
2 Cracovia II 9 23 7 2 0 28 7 21
3 Podhale Nowy Targ 9 22 7 1 1 25 10 15
4 Chełmianka Chełm 9 19 6 1 2 15 8 7
5 Stal Stalowa Wola 9 19 6 1 2 19 8 11
6 ŁKS Probudex Łagów 9 18 5 3 1 17 11 6
7 Podlasie Biała Podlaska 9 16 4 4 1 14 6 8
8 Avia Świdnik 9 15 4 3 2 12 8 4
9 Czarni Połaniec 9 14 4 2 3 15 13 2
10 Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 21 20 1
11 Orlęta Radzyń Podlaski 9 11 3 2 4 11 13 -2
12 Unia Tarnów 9 11 2 5 2 12 13 -1
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 11 3 2 3 9 8 1
14 Watkem Korona Rzeszów 9 11 3 2 4 13 15 -2
15 Sokół Sieniawa 9 11 3 2 4 7 16 -9
16 Wisła Sandomierz 9 8 2 2 5 9 15 -6
17 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 5 0 5 4 12 20 -8
18 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 1 0 1 8 6 23 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chełmianka Chełm 9 15 4 3 2 16 11 5
2 ŁKS Probudex Łagów 9 15 5 0 4 14 9 5
3 Avia Świdnik 9 15 5 0 4 14 9 5
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 14 3 5 1 18 12 6
5 Unia Tarnów 9 14 4 2 3 16 13 3
6 Cracovia II 9 13 4 1 4 12 14 -2
7 Stal Stalowa Wola 9 13 4 1 4 11 13 -2
8 Podhale Nowy Targ 9 12 3 3 3 16 16 0
9 Wisłoka Dębica 9 12 3 3 3 11 14 -3
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 12 3 3 4 12 12 0
11 Siarka Tarnobrzeg 8 10 2 4 2 12 11 1
12 Watkem Korona Rzeszów 9 10 2 4 3 13 15 -2
13 Czarni Połaniec 9 8 2 2 5 10 22 -12
14 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 8 2 2 5 8 17 -9
15 Wisła Sandomierz 9 7 2 1 6 14 26 -12
16 Podlasie Biała Podlaska 9 5 0 5 4 6 17 -11
17 Sokół Sieniawa 9 5 1 2 6 8 20 -12
18 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 4 1 1 7 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
ŁKS Probudex Łagów 5 3 4 3 5 1 3 3 8 4 7 5
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 1 1 5 4 7 4 5 3 11 2 11
Wisłoka Dębica 1 3 3 2 5 5 9 8 7 7 7 9
Wisła Sandomierz 6 2 2 2 2 7 4 10 4 6 5 14
Watkem Korona Rzeszów 2 5 1 6 9 6 3 4 6 3 4 7
Unia Tarnów 4 3 3 3 4 3 6 3 5 3 8 9
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 4 1 10 8 6 3 3 1 6 4 9
Stal Stalowa Wola 3 0 2 1 2 3 4 2 6 9 13 6
Sokół Sieniawa 2 5 2 3 2 9 3 6 2 3 5 9
Siarka Tarnobrzeg 4 2 4 1 4 6 4 5 6 1 12 2
Podlasie Biała Podlaska 4 2 2 1 3 5 4 2 2 5 7 6
Podhale Nowy Targ 4 3 6 5 5 2 9 4 10 3 6 10
Orlęta Radzyń Podlaski 1 6 6 0 5 4 4 4 6 6 6 6
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 2 3 1 2 3 3 3 1 5 9 6
Czarni Połaniec 3 6 2 5 4 6 3 4 6 7 8 6
Cracovia II 4 3 9 3 12 4 3 6 6 2 5 4
Chełmianka Chełm 0 3 4 4 5 4 5 4 5 2 12 2
Avia Świdnik 6 1 6 6 3 3 4 2 2 3 4 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Podhale Nowy Targ 18 3.72 2.28 1.44 66.67% 33.33%
2 Wisłoka Dębica 18 3.67 1.78 1.89 55.56% 44.44%
3 Wisła Sandomierz 18 3.56 1.28 2.28 66.67% 33.33%
4 Cracovia II 18 3.39 2.22 1.17 61.11% 38.89%
5 Czarni Połaniec 18 3.33 1.39 1.94 66.67% 33.33%
6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 3.17 1.11 2.06 66.67% 33.33%
7 Watkem Korona Rzeszów 18 3.11 1.44 1.67 61.11% 38.89%
8 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 3 0.78 2.22 72.22% 27.78%
9 Unia Tarnów 18 3 1.56 1.44 66.67% 33.33%
10 Orlęta Radzyń Podlaski 18 3 1.61 1.39 44.44% 55.56%
11 ŁKS Probudex Łagów 18 2.83 1.72 1.11 50% 50%
12 Stal Stalowa Wola 18 2.83 1.67 1.17 50% 50%
13 Sokół Sieniawa 18 2.83 0.83 2 55.56% 44.44%
14 Siarka Tarnobrzeg 18 2.83 1.94 0.89 55.56% 44.44%
15 Chełmianka Chełm 18 2.78 1.72 1.06 38.89% 61.11%
16 Podlasie Biała Podlaska 18 2.39 1.11 1.28 38.89% 61.11%
17 Avia Świdnik 18 2.39 1.44 0.94 38.89% 61.11%
18 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 2.28 1.17 1.11 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Gębalski Czarni Połaniec 13
2 Wojciech Białek Avia Świdnik 12
3 Ezana Kashay Chełmianka Chełm 11
4 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 11
5 Arkadiusz Maj Orlęta Radzyń Podlaski 10
6 Daniel Świderski Stal Stalowa Wola 10
7 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 9
8 Paweł Piątek Watkem Korona Rzeszów 9
9 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 9
10 Błażej Radwanek Wisłoka Dębica 9
11 Szymon Rak Wisła Sandomierz 8
12 Artur Piróg ŁKS Probudex Łagów 8
13 Artur Biały Unia Tarnów 8
14 Jakub Myszor Cracovia II 7
15 Filip Piszczek Cracovia II 7
16 Adrian Szynka Podhale Nowy Targ 6
17 Grzegorz Płatek Podhale Nowy Targ 6
18 Mateusz Jędryas Watkem Korona Rzeszów 6
19 Patryk Serafin Podhale Nowy Targ 6
20 Michał Rakoczy Cracovia II 6
21 Olaf Nowak Podhale Nowy Targ 5
22 Sebastian Kaczyński Sokół Sieniawa 5
23 Jakub Mażysz Wisła Sandomierz 5
24 Radosław Sylwestrzak KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
25 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 5
26 Tomasz Palonek Wisłoka Dębica 5
27 Rubio . Cracovia II 4
28 Szymon Jopek Stal Stalowa Wola 4
29 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 4
30 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 4
31 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 4
32 Piotr Cichocki ŁKS Probudex Łagów 4
33 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
34 Patryk Zygmunt Wisłoka Dębica 4
35 Michał Nawrot KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
36 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 4
37 Dawid Sojda Unia Tarnów 4
38 Mateusz Stańczyk Wisła Sandomierz 4
39 Patryk Kapuściński Podhale Nowy Targ 3
40 Mateusz Ozimek ŁKS Probudex Łagów 3
41 Łukasz Mazurek Chełmianka Chełm 3
42 Maciej Maślany Watkem Korona Rzeszów 3
43 Marcin Pigiel Podlasie Biała Podlaska 3
44 Patryk Zaucha Cracovia II 3
45 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 3
46 Filip Krępa Czarni Połaniec 3
47 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 3
48 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 3
49 Maciej Wojczuk Podlasie Biała Podlaska 3
50 Krzysztof Salak Podlasie Biała Podlaska 3
51 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 3
52 Ruslan Marushka Wólczanka Wólka Pełkińska 3
53 Gabriel Kieroński Unia Tarnów 3
54 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 3
55 Rafał Kursa Avia Świdnik 3
56 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 3
57 Iván Agudo Siarka Tarnobrzeg 3
58 Viktor Putin Unia Tarnów 3
59 Michał Wiśniewski Cracovia II 3
60 Kamil Radulj Stal Stalowa Wola 3
61 Łukasz Furtak Podhale Nowy Targ 2
62 Patryk Słotwiński Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
63 Kacper Nowicki Cracovia II 2
64 Kamil Ogorzały Cracovia II 2
65 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 2
66 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 2
67 Szymon Adamski Unia Tarnów 2
68 Tomasz Zając Avia Świdnik 2
69 Michał Wołos Chełmianka Chełm 2
70 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 2
71 Mateusz Kompanicki Avia Świdnik 2
72 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
73 Dawid Wach Wólczanka Wólka Pełkińska 2
74 Sebastian Taranek Wisła Sandomierz 2
75 Kacper Pietrzyk Stal Stalowa Wola 2
76 Karol Nieckarz Watkem Korona Rzeszów 2
77 Oliver Janso Podhale Nowy Targ 2
78 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 2
79 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 2
80 Dariusz Brągiel KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
81 Sławomir Duda Stal Stalowa Wola 2
82 Maksymilian Starzyk Unia Tarnów 2
83 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 2
84 Dawid Gruchała-Węsierski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
85 Aleksander Drobot Stal Stalowa Wola 2
86 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 2
87 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
88 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 2
89 Konrad Kowal Wólczanka Wólka Pełkińska 2
90 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
91 Krzysztof Zawiślak Siarka Tarnobrzeg 2
92 Bartłomiej Poleszak Avia Świdnik 2
93 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 2
94 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
95 Oskar Majda KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
96 Kamil Matofij Wisłoka Dębica 2
97 Dawid Brzozowski Chełmianka Chełm 2
98 Kamil Słoma Wisłoka Dębica 2
99 Maciej Filipowicz Orlęta Radzyń Podlaski 2
100 Mateusz Kantor Watkem Korona Rzeszów 2
101 Tomasz Tuttas Podlasie Biała Podlaska 1
102 Damian Urban ŁKS Probudex Łagów 1
103 Arkadiusz Kot Podlasie Biała Podlaska 1
104 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
105 Daniel Pik Cracovia II 1
106 Radosław Kanach Cracovia II 1
107 Piotr Kuźma Orlęta Radzyń Podlaski 1
108 Ernest Skrzyński Orlęta Radzyń Podlaski 1
109 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
110 Dominik Maluga Avia Świdnik 1
111 Oskar Łąk Czarni Połaniec 1
112 Mateusz Broda Podhale Nowy Targ 1
113 Mateusz Zając KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
114 Adrian Skrzyniak Wólczanka Wólka Pełkińska 1
115 Jakub Pawlik KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
116 Michał Banik Czarni Połaniec 1
117 Rubén López Huesca Cracovia II 1
118 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
119 Adrian Wójcik Sokół Sieniawa 1
120 Dominik Cabała Wisłoka Dębica 1
121 Paweł Chaliadka Orlęta Radzyń Podlaski 1
122 Mateusz Hudzik Stal Stalowa Wola 1
123 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
124 Bartłomiej Olszewski Stal Stalowa Wola 1
125 Igor Woś Czarni Połaniec 1
126 Sebastian Duda Siarka Tarnobrzeg 1
127 Bartosz Róg Siarka Tarnobrzeg 1
128 Piotr Piekarski Chełmianka Chełm 1
129 Filip Handzlik Wisła Sandomierz 1
130 Bartłomiej Kiełbasa Stal Stalowa Wola 1
131 Michał Wawryszczuk Sokół Sieniawa 1
132 Damian Skała Sokół Sieniawa 1
133 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 1
134 Jaromir Skiba Watkem Korona Rzeszów 1
135 Maciej Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
136 Filip Bakowski Czarni Połaniec 1
137 Dominik Kędzior Wólczanka Wólka Pełkińska 1
138 Władysław Kudriawcew Wisła Sandomierz 1
139 Bartosz Zbiciak Chełmianka Chełm 1
140 Patryk Dorosz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
141 Jakub Jakimiuk Stal Stalowa Wola 1
142 Michał Gałecki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
143 Mateusz Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
144 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
145 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
146 Jakub Lorek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
147 Damian Karwacki Watkem Korona Rzeszów 1
148 Adrian Kajpust Unia Tarnów 1
149 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 1
150 Dominik Smykowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
151 Adam Kramarz Czarni Połaniec 1
152 Lukáš Bielák Podhale Nowy Targ 1
153 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
154 Wojciech Jarzynka Podlasie Biała Podlaska 1
155 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
156 Krystian Wójcik Chełmianka Chełm 1
157 Jakub Czarniecki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
158 Marcin Sierczyński Unia Tarnów 1
159 Sebastian Jacak Unia Tarnów 1
160 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 1
161 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
162 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
163 Marcel Tyl Siarka Tarnobrzeg 1
164 Luigi D'Apollonio Siarka Tarnobrzeg 1
165 Szymon Feret Sokół Sieniawa 1
166 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
167 Arkadiusz Korolczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
168 Jakub Kapsa ŁKS Probudex Łagów 1
169 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 1
170 Paweł Uliczny Avia Świdnik 1
171 Daniel Jodar Ruiz ŁKS Probudex Łagów 1
172 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
173 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
174 Patryk Orlik Unia Tarnów 1
175 Adrian Dziubiński Chełmianka Chełm 1
176 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
177 Oleksandr Yatsenko Siarka Tarnobrzeg 1
178 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 1
179 Piotr Ćwik Orlęta Radzyń Podlaski 1
180 Szymon Rygiel Watkem Korona Rzeszów 1
181 Daniel Pawłowski Wólczanka Wólka Pełkińska 1
182 Przemysław Kanarek Chełmianka Chełm 1
183 Erwin Bahonko Podlasie Biała Podlaska 1
184 Ferreira Rivaldo Cracovia II 1
185 Mateusz Supryn Cracovia II 1

III liga, gr. IV sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Artur Biały Unia Tarnów 1
2 Arkadiusz Kot Podlasie Biała Podlaska 1
3 Igor Woś Czarni Połaniec 1
4 Wiktor Rękas Sokół Sieniawa 1
5 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
6 Bartosz Biś Unia Tarnów 1
7 Przemysław Stelmach ŁKS Probudex Łagów 1