III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 16 41 13 2 1 44 18 26
2 Sokół Sieniawa 15 31 8 7 0 29 10 19
3 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 29 9 2 4 37 22 15
4 Wisła Sandomierz 14 29 8 5 1 25 13 12
5 Stal Stalowa Wola 14 26 8 2 4 29 16 13
6 Avia Świdnik 15 25 7 4 4 36 16 20
7 ŁKS Probudex Łagów 15 25 7 4 4 24 19 5
8 Siarka Tarnobrzeg 15 22 6 4 5 24 18 6
9 Podhale Nowy Targ 14 21 6 3 5 22 17 5
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 20 6 2 7 24 18 6
11 Wisłoka Dębica 15 19 5 4 6 16 18 -2
12 Lewart Lubartów 15 18 4 6 5 19 18 1
13 Chełmianka Chełm 14 18 5 3 6 15 19 -4
14 Cracovia II 16 15 4 3 9 15 21 -6
15 Stal Kraśnik 15 15 4 3 8 16 25 -9
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 15 4 3 8 14 32 -18
17 Podlasie Biała Podlaska 13 14 4 2 7 20 35 -15
18 Korona II Kielce 13 13 4 1 8 22 26 -4
19 KS Wiązownica 15 12 3 3 9 15 35 -20
20 Jutrzenka Giebułtów 14 12 3 3 8 13 37 -24
21 Hetman Zamość 15 7 1 4 10 13 39 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 9 23 7 2 0 22 12 10
2 Sokół Sieniawa 8 20 6 2 0 20 3 17
3 Siarka Tarnobrzeg 10 17 5 2 3 14 12 2
4 ŁKS Probudex Łagów 8 16 5 1 2 16 10 6
5 Wisła Sandomierz 7 15 4 3 0 13 5 8
6 Avia Świdnik 7 14 4 2 1 24 10 14
7 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 13 4 1 1 17 8 9
8 Stal Stalowa Wola 7 13 4 1 2 11 7 4
9 Podhale Nowy Targ 6 13 4 1 1 11 4 7
10 Lewart Lubartów 8 13 3 4 1 13 7 6
11 Podlasie Biała Podlaska 6 13 4 1 1 12 8 4
12 Orlęta Radzyń Podlaski 8 10 3 1 4 9 18 -9
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 9 3 0 4 8 6 2
14 Cracovia II 5 9 3 0 2 6 4 2
15 Wisłoka Dębica 8 8 2 2 4 8 10 -2
16 Korona II Kielce 6 7 2 1 3 14 7 7
17 KS Wiązownica 10 7 2 1 7 11 27 -16
18 Chełmianka Chełm 6 6 1 3 2 6 6 0
19 Jutrzenka Giebułtów 7 5 1 2 4 7 19 -12
20 Hetman Zamość 7 3 0 3 4 5 16 -11
21 Stal Kraśnik 8 2 0 2 6 8 18 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 7 18 6 0 1 22 6 16
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 9 16 5 1 3 20 14 6
3 Wisła Sandomierz 7 14 4 2 1 12 8 4
4 Stal Stalowa Wola 7 13 4 1 2 18 9 9
5 Stal Kraśnik 7 13 4 1 2 8 7 1
6 Chełmianka Chełm 8 12 4 0 4 9 13 -4
7 Sokół Sieniawa 7 11 2 5 0 9 7 2
8 Avia Świdnik 8 11 3 2 3 12 6 6
9 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 8 11 3 2 3 16 12 4
10 Wisłoka Dębica 7 11 3 2 2 8 8 0
11 ŁKS Probudex Łagów 7 9 2 3 2 8 9 -1
12 Podhale Nowy Targ 8 8 2 2 4 11 13 -2
13 Jutrzenka Giebułtów 7 7 2 1 4 6 18 -12
14 Cracovia II 11 6 1 3 7 9 17 -8
15 Korona II Kielce 7 6 2 0 5 8 19 -11
16 Siarka Tarnobrzeg 5 5 1 2 2 10 6 4
17 Lewart Lubartów 7 5 1 2 4 6 11 -5
18 Orlęta Radzyń Podlaski 7 5 1 2 4 5 14 -9
19 KS Wiązownica 5 5 1 2 2 4 8 -4
20 Hetman Zamość 8 4 1 1 6 8 23 -15
21 Podlasie Biała Podlaska 7 1 0 1 6 8 27 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
ŁKS Probudex Łagów 1 3 2 1 6 2 4 3 4 4 9 3
Wólczanka Wólka Pełkińska 5 1 5 2 7 2 5 4 6 4 9 9
Wisłoka Dębica 4 1 4 1 2 2 3 5 0 1 3 7
Wisła Sandomierz 4 2 2 2 3 3 5 1 3 2 8 3
Wisła Puławy 9 1 2 3 6 2 8 4 10 5 9 3
Stal Stalowa Wola 5 0 5 5 6 2 2 1 3 6 6 3
Stal Kraśnik 4 7 0 3 4 2 3 3 2 2 3 8
Sokół Sieniawa 5 2 4 0 5 0 3 4 6 3 5 2
Siarka Tarnobrzeg 4 2 3 3 4 3 5 2 2 3 6 4
Podlasie Biała Podlaska 2 6 2 7 4 8 2 5 2 3 9 4
Podhale Nowy Targ 3 5 3 4 4 3 6 0 5 0 2 4
Orlęta Radzyń Podlaski 1 5 3 3 0 3 4 6 3 2 3 13
Lewart Lubartów 2 1 3 1 1 3 6 6 2 3 3 6
Korona II Kielce 1 5 3 5 5 4 3 6 3 1 7 4
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 3 3 1 3 7 3 2 3 3 7 3
KS Wiązownica 1 5 1 7 3 4 3 7 3 7 3 6
Jutrzenka Giebułtów 0 6 2 5 1 5 4 7 4 11 1 4
Hetman Zamość 3 6 4 3 0 9 1 5 2 4 4 11
Cracovia II 2 3 3 2 1 3 1 4 3 3 5 6
Chełmianka Chełm 3 3 1 3 3 3 1 1 2 3 5 5
Avia Świdnik 5 1 6 0 5 3 8 4 8 6 3 2
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Podlasie Biała Podlaska 13 4.23 1.54 2.69 69.23% 30.77%
2 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 3.93 2.47 1.47 73.33% 26.67%
3 Wisła Puławy 16 3.88 2.75 1.13 81.25% 18.75%
4 Korona II Kielce 13 3.69 1.69 2 76.92% 23.08%
5 Jutrzenka Giebułtów 14 3.57 0.93 2.64 64.29% 35.71%
6 Hetman Zamość 15 3.47 0.87 2.6 73.33% 26.67%
7 Avia Świdnik 15 3.47 2.4 1.07 60% 40%
8 KS Wiązownica 15 3.33 1 2.33 60% 40%
9 Stal Stalowa Wola 14 3.21 2.07 1.14 50% 50%
10 Orlęta Radzyń Podlaski 15 3.07 0.93 2.13 66.67% 33.33%
11 ŁKS Probudex Łagów 15 2.87 1.6 1.27 46.67% 53.33%
12 Siarka Tarnobrzeg 15 2.8 1.6 1.2 53.33% 46.67%
13 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 2.8 1.6 1.2 53.33% 46.67%
14 Podhale Nowy Targ 14 2.79 1.57 1.21 64.29% 35.71%
15 Stal Kraśnik 15 2.73 1.07 1.67 60% 40%
16 Wisła Sandomierz 14 2.71 1.79 0.93 50% 50%
17 Sokół Sieniawa 15 2.6 1.93 0.67 46.67% 53.33%
18 Lewart Lubartów 15 2.47 1.27 1.2 46.67% 53.33%
19 Chełmianka Chełm 14 2.43 1.07 1.36 42.86% 57.14%
20 Wisłoka Dębica 15 2.27 1.07 1.2 40% 60%
21 Cracovia II 16 2.25 0.94 1.31 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 15
2 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 14
3 Wojciech Białek Avia Świdnik 11
4 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 11
5 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 10
6 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 9
7 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 8
8 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 8
9 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 7
10 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 7
11 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 6
12 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 6
13 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
14 Dominik Maluga Avia Świdnik 6
15 Piotr Mroziński Stal Stalowa Wola 6
16 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6
17 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 6
18 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 5
19 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 5
20 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 5
21 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 5
22 Kacper Rop KS Wiązownica 5
23 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 4
24 Rafał Turczyn Hetman Zamość 4
25 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
26 Daquan King Sokół Sieniawa 4
27 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 4
28 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 4
29 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 4
30 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 4
31 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 4
32 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 4
33 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 4
34 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 4
35 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 4
36 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 4
37 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
38 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 4
39 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 4
40 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
41 Daniel Pik Cracovia II 3
42 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 3
43 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 3
44 Damian Szpak Avia Świdnik 3
45 Tomasz Zając Wisła Puławy 3
46 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 3
47 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 3
48 Adrian Nowosiadło Orlęta Radzyń Podlaski 3
49 Łukasz Najda Lewart Lubartów 3
50 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 3
51 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 3
52 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 3
53 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 3
54 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 3
55 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 3
56 Paweł Hass Sokół Sieniawa 3
57 Artur Piróg Korona II Kielce 3
58 Krystian Puton Wisła Puławy 3
59 Paweł Uliczny Avia Świdnik 3
60 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
61 Jakub Górski Korona II Kielce 3
62 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 3
63 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
64 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 3
65 Błażej Cyfert Wisła Puławy 2
66 Łukasz Siedlik Wisłoka Dębica 2
67 Michał Budzyński Lewart Lubartów 2
68 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 2
69 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 2
70 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 2
71 Patryk Zaucha Cracovia II 2
72 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 2
73 Sebastian Strózik Cracovia II 2
74 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 2
75 Kacper Wydra KS Wiązownica 2
76 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 2
77 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 2
78 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
79 Łukasz Mazurek Sokół Sieniawa 2
80 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
81 Oskar Majda Sokół Sieniawa 2
82 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
83 Eryk Ceglarz Avia Świdnik 2
84 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
85 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 2
86 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 2
87 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
88 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
89 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 2
90 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
91 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
92 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 2
93 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
94 Arkadiusz Gil KS Wiązownica 1
95 Jakub Jaroszyński Hetman Zamość 1
96 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
97 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 1
98 Arkadiusz Maksymiuk Lewart Lubartów 1
99 Przemysław Dwórzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
100 Bartosz Grasza Sokół Sieniawa 1
101 Michał Wiśniewski Cracovia II 1
102 Vinícius Ferreira Dias Cracovia II 1
103 Mateusz Mąka KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
104 Norbert Myszka Hetman Zamość 1
105 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 1
106 Bartosz Kozieł Jutrzenka Giebułtów 1
107 Dariusz Kamiński Wisłoka Dębica 1
108 Michał Bierzało Siarka Tarnobrzeg 1
109 Matheus Santos Cracovia II 1
110 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
111 Tomasz Kaczor Jutrzenka Giebułtów 1
112 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 1
113 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 1
114 Piotr Rogala ŁKS Probudex Łagów 1
115 Łukasz Pokrywka Hetman Zamość 1
116 Rafał Michalik KS Wiązownica 1
117 Sebastian Dziedzic KS Wiązownica 1
118 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 1
119 Remigiusz Biernat Cracovia II 1
120 Edvinas Baniulis Orlęta Radzyń Podlaski 1
121 Dariusz Brągiel Wisła Puławy 1
122 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 1
123 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 1
124 Michał Grądź Chełmianka Chełm 1
125 Filip Szifer Stal Stalowa Wola 1
126 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
127 Konrad Zaklika KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
128 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
129 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
130 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
131 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 1
132 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
133 Mateusz Jarzynka Cracovia II 1
134 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
135 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
136 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
137 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
138 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 1
139 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
140 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
141 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
142 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 1
143 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
144 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
145 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
146 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
147 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
148 Konrad Nowak Lewart Lubartów 1
149 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 1
150 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
151 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
152 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 1
153 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
154 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
155 Michał Rakoczy Cracovia II 1
156 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 1
157 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
158 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 1
159 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
160 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
161 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
162 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
163 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
164 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 1
165 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 1
166 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 1
167 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
168 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
169 Hubert Król Wisłoka Dębica 1
170 Konrad Buć KS Wiązownica 1
171 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
172 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
173 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
174 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
175 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
176 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 1
177 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
178 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
179 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 1
180 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
181 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 1
182 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
183 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
184 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
185 Tomasz Bała Cracovia II 1

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Szymon Czerwiak ŁKS Probudex Łagów 2
2 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 1
3 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 1
4 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
5 Daniel Wajsak Podhale Nowy Targ 1
6 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
7 Filip Szabaciuk Podlasie Biała Podlaska 1
8 Paweł Ślefarski ŁKS Probudex Łagów 1
9 Patryk Wilk ŁKS Probudex Łagów 1