III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 13 33 11 0 2 31 7 24
2 Kotwica Kołobrzeg 13 29 9 2 2 26 11 15
3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 27 8 3 2 22 15 7
4 Świt Skolwin (Szczecin) 13 26 8 2 3 24 13 11
5 Sokół Kleczew 13 22 7 1 5 20 13 7
6 Unia Janikowo 13 22 7 1 5 18 19 -1
7 Błękitni Stargard 13 21 6 3 4 15 14 1
8 Polonia Środa Wielkopolska 13 20 6 2 5 22 17 5
9 Zawisza Bydgoszcz 13 19 5 4 4 19 19 0
10 KP Starogard Gdański 13 18 5 3 5 18 18 0
11 Stolem Gniewino 13 18 5 3 5 20 25 -5
12 Pogoń II Szczecin 13 16 4 4 5 20 18 2
13 Elana Toruń 13 14 4 2 7 24 30 -6
14 Bałtyk Koszalin 13 13 3 4 6 15 21 -6
15 Jarota Jarocin 13 10 2 4 7 9 17 -8
16 GKS Przodkowo 13 9 2 3 8 10 21 -11
17 Bałtyk Gdynia 13 8 2 2 9 17 27 -10
18 Kluczevia Stargard 13 3 0 3 10 6 31 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 7 16 5 1 1 9 4 5
2 Kotwica Kołobrzeg 6 13 4 1 1 13 5 8
3 Świt Skolwin (Szczecin) 7 13 4 1 2 15 8 7
4 Sokół Kleczew 7 13 4 1 2 12 5 7
5 Olimpia Grudziądz 6 12 4 0 2 16 6 10
6 Błękitni Stargard 7 11 3 2 2 6 7 -1
7 Polonia Środa Wielkopolska 7 10 3 1 3 11 9 2
8 Stolem Gniewino 7 10 3 1 3 11 14 -3
9 Zawisza Bydgoszcz 6 9 3 0 3 8 9 -1
10 KP Starogard Gdański 7 9 2 3 2 11 11 0
11 Unia Janikowo 6 7 2 1 3 5 8 -3
12 Pogoń II Szczecin 6 7 2 1 3 11 9 2
13 Bałtyk Gdynia 7 7 2 1 4 11 14 -3
14 Elana Toruń 6 5 1 2 3 12 13 -1
15 Bałtyk Koszalin 7 5 1 2 4 8 11 -3
16 GKS Przodkowo 7 5 1 2 4 5 11 -6
17 Kluczevia Stargard 6 2 0 2 4 4 10 -6
18 Jarota Jarocin 5 1 0 1 4 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 7 21 7 0 0 15 1 14
2 Kotwica Kołobrzeg 7 16 5 1 1 13 6 7
3 Unia Janikowo 7 15 5 0 2 13 11 2
4 Świt Skolwin (Szczecin) 6 13 4 1 1 9 5 4
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 6 11 3 2 1 13 11 2
6 Błękitni Stargard 6 10 3 1 2 9 7 2
7 Polonia Środa Wielkopolska 6 10 3 1 2 11 8 3
8 Zawisza Bydgoszcz 7 10 2 4 1 11 10 1
9 Sokół Kleczew 6 9 3 0 3 8 8 0
10 KP Starogard Gdański 6 9 3 0 3 7 7 0
11 Pogoń II Szczecin 7 9 2 3 2 9 9 0
12 Elana Toruń 7 9 3 0 4 12 17 -5
13 Jarota Jarocin 8 9 2 3 3 5 7 -2
14 Stolem Gniewino 6 8 2 2 2 9 11 -2
15 Bałtyk Koszalin 6 8 2 2 2 7 10 -3
16 GKS Przodkowo 6 4 1 1 4 5 10 -5
17 Bałtyk Gdynia 6 1 0 1 5 6 13 -7
18 Kluczevia Stargard 7 1 0 1 6 2 21 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Świt Skolwin (Szczecin) 4 6 3 2 2 0 3 1 3 1 7 5
Zawisza Bydgoszcz 3 2 1 3 5 4 3 4 3 2 4 4
Unia Janikowo 1 0 4 2 5 3 1 6 3 1 4 6
Stolem Gniewino 4 0 2 4 3 5 2 4 2 4 6 9
Sokół Kleczew 4 0 3 0 6 0 4 3 3 5 0 5
Polonia Środa Wielkopolska 4 4 4 2 2 1 3 4 4 4 4 2
Pogoń Nowe Skalmierzyce 0 3 3 0 5 7 6 0 3 4 5 1
Pogoń II Szczecin 1 0 2 3 4 4 4 2 5 4 6 3
Olimpia Grudziądz 3 1 2 0 2 2 7 2 7 2 9 1
Kotwica Kołobrzeg 3 2 2 2 3 4 6 1 3 2 8 1
Kluczevia Stargard 0 5 0 4 1 4 2 3 1 6 1 9
KP Starogard Gdański 1 1 3 4 2 3 2 3 4 2 6 5
Jarota Jarocin 2 0 3 1 1 2 0 6 2 3 3 3
GKS Przodkowo 3 3 0 3 1 5 2 3 3 2 2 4
Elana Toruń 1 6 4 4 3 2 5 5 5 7 5 6
Błękitni Stargard 2 1 1 2 2 2 4 4 3 2 4 2
Bałtyk Koszalin 2 2 2 3 3 4 2 3 2 1 4 8
Bałtyk Gdynia 3 5 2 2 4 2 1 3 4 8 3 7
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Elana Toruń 13 4.15 1.85 2.31 76.92% 23.08%
2 Stolem Gniewino 13 3.46 1.54 1.92 61.54% 38.46%
3 Bałtyk Gdynia 13 3.38 1.31 2.08 69.23% 30.77%
4 Polonia Środa Wielkopolska 13 3 1.69 1.31 53.85% 46.15%
5 Zawisza Bydgoszcz 13 2.92 1.46 1.46 38.46% 61.54%
6 Pogoń II Szczecin 13 2.92 1.54 1.38 53.85% 46.15%
7 Olimpia Grudziądz 13 2.92 2.38 0.54 53.85% 46.15%
8 Świt Skolwin (Szczecin) 13 2.85 1.85 1 53.85% 46.15%
9 Unia Janikowo 13 2.85 1.38 1.46 69.23% 30.77%
10 Pogoń Nowe Skalmierzyce 13 2.85 1.69 1.15 53.85% 46.15%
11 Kotwica Kołobrzeg 13 2.85 2 0.85 46.15% 53.85%
12 Kluczevia Stargard 13 2.85 0.46 2.38 46.15% 53.85%
13 KP Starogard Gdański 13 2.77 1.38 1.38 38.46% 61.54%
14 Bałtyk Koszalin 13 2.77 1.15 1.62 61.54% 38.46%
15 Sokół Kleczew 13 2.54 1.54 1 46.15% 53.85%
16 GKS Przodkowo 13 2.38 0.77 1.62 38.46% 61.54%
17 Błękitni Stargard 13 2.23 1.15 1.08 46.15% 53.85%
18 Jarota Jarocin 13 2 0.69 1.31 30.77% 69.23%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 9
2 Hubert Antkowiak Polonia Środa Wielkopolska 8
3 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 7
4 Łukasz Witucki Elana Toruń 7
5 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 7
6 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 6
7 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 6
8 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 6
9 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
10 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 5
11 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 5
12 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 5
13 Damian Niedojad Błękitni Stargard 5
14 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
15 Gracjan Goździk Unia Janikowo 4
16 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 4
17 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 4
18 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 4
19 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 4
20 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 4
21 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 4
22 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
23 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 4
24 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 3
25 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 3
26 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
27 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 3
28 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 3
29 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
30 Kamil Włodyka Elana Toruń 3
31 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 3
32 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 3
33 Patryk Urbański Unia Janikowo 3
34 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 3
35 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
36 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 3
37 Michał Szczyrba Elana Toruń 3
38 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
39 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 3
40 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
41 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
42 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
43 Marcin Rajch Błękitni Stargard 3
44 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 3
45 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
46 Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
47 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 2
48 Konrad Kleinschmidt KP Starogard Gdański 2
49 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 2
50 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
51 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
52 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 2
53 Denzel Gomez Unia Janikowo 2
54 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 2
55 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 2
56 Marko Zawada Olimpia Grudziądz 2
57 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 2
58 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 2
59 Robert Hirsz GKS Przodkowo 2
60 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 2
61 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 2
62 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
63 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 2
64 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
65 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 2
66 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
67 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
68 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 2
69 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
70 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
71 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
72 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
73 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 2
74 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
75 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 2
76 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
77 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
78 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 1
79 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 1
80 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
81 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 1
82 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
83 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
84 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
85 Szymon Nowicki GKS Przodkowo 1
86 Eryk Krysztopowicz Unia Janikowo 1
87 Bartosz Kołodziejczyk Pogoń II Szczecin 1
88 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 1
89 Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 1
90 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
91 Mikołaj Zawistowski Sokół Kleczew 1
92 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
93 Jakub Bach KP Starogard Gdański 1
94 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
95 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
96 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 1
97 Konrad Żulpo Świt Skolwin (Szczecin) 1
98 Łukasz Zagdański Unia Janikowo 1
99 Adam Kujawski Unia Janikowo 1
100 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 1
101 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 1
102 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 1
103 Sebastian Golak Sokół Kleczew 1
104 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 1
105 Borys Sobstyl-Jałoszyński Bałtyk Koszalin 1
106 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 1
107 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
108 Przemysław Żukowski Świt Skolwin (Szczecin) 1
109 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
110 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
111 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
112 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 1
113 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
114 Aleksander Kowalski Elana Toruń 1
115 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
116 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
117 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
118 Esteban Munoz Elana Toruń 1
119 Jakub Stawski Elana Toruń 1
120 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
121 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
122 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 1
123 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
124 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
125 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
126 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
127 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
128 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
129 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 1
130 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
131 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
132 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
133 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
134 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
135 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
136 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
137 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
138 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 1
139 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 1
140 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
141 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 1
142 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
143 Antoni Prałat Jarota Jarocin 1
144 Adam Gross Stolem Gniewino 1
145 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
146 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
147 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 1
148 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 1
149 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
150 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
151 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1

III liga, gr. II - gr.mistrzowska sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 2
2 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 1
3 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 1
4 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
5 Dawid Idzikowski Jarota Jarocin 1
6 Adrian Beta Unia Janikowo 1
7 Daniel Górski KP Starogard Gdański 1
8 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1