II liga sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Siedlce 28 49 13 10 5 46 35 11
2 KKS 1925 Kalisz 28 47 13 8 7 41 26 15
3 Kotwica Kołobrzeg 28 46 13 7 8 53 40 13
4 Chojniczanka Chojnice 28 42 11 9 8 36 33 3
5 Polonia Bytom 28 40 10 10 8 41 39 2
6 Radunia Stężyca 28 40 10 10 8 36 36 0
7 Stal Stalowa Wola 28 40 11 7 10 33 34 -1
8 Zagłębie II Lubin 28 39 11 6 11 42 39 3
9 ŁKS II Łódź 27 39 11 6 10 40 37 3
10 Hutnik Kraków 28 39 10 9 9 38 38 0
11 Skra Częstochowa 28 36 9 9 10 33 32 1
12 Lech II Poznań 27 36 10 6 11 31 39 -8
13 Olimpia Elbląg 28 34 9 7 12 31 39 -8
14 Wisła Puławy 28 33 7 12 9 42 43 -1
15 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 33 8 9 11 33 38 -5
16 Olimpia Grudziądz 28 30 7 9 12 29 36 -7
17 Stomil Olsztyn 28 29 8 5 15 24 33 -9
18 Sandecja Nowy Sącz 28 28 7 7 14 29 41 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Stalowa Wola 14 29 9 2 3 24 13 11
2 Pogoń Siedlce 14 27 7 6 1 23 14 9
3 Polonia Bytom 14 27 7 6 1 28 21 7
4 KKS 1925 Kalisz 14 25 7 4 3 23 12 11
5 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 25 7 4 3 22 16 6
6 Chojniczanka Chojnice 14 24 6 6 2 20 13 7
7 Zagłębie II Lubin 13 24 7 3 3 22 12 10
8 Olimpia Elbląg 14 24 7 3 4 21 17 4
9 Kotwica Kołobrzeg 14 23 7 2 5 21 15 6
10 ŁKS II Łódź 13 23 7 2 4 21 16 5
11 Hutnik Kraków 14 23 6 5 3 24 18 6
12 Skra Częstochowa 14 22 6 4 4 17 12 5
13 Radunia Stężyca 14 21 5 6 3 21 16 5
14 Wisła Puławy 15 21 5 6 4 24 20 4
15 Stomil Olsztyn 14 21 6 3 5 15 13 2
16 Lech II Poznań 14 20 6 2 6 16 23 -7
17 Olimpia Grudziądz 14 19 5 4 5 17 14 3
18 Sandecja Nowy Sącz 14 17 4 5 5 16 18 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 14 23 6 5 3 32 25 7
2 Pogoń Siedlce 14 22 6 4 4 23 21 2
3 KKS 1925 Kalisz 14 22 6 4 4 18 14 4
4 Radunia Stężyca 14 19 5 4 5 15 20 -5
5 Chojniczanka Chojnice 14 18 5 3 6 16 20 -4
6 ŁKS II Łódź 14 16 4 4 6 19 21 -2
7 Hutnik Kraków 14 16 4 4 6 14 20 -6
8 Lech II Poznań 13 16 4 4 5 15 16 -1
9 Zagłębie II Lubin 15 15 4 3 8 20 27 -7
10 Skra Częstochowa 14 14 3 5 6 16 20 -4
11 Polonia Bytom 14 13 3 4 7 13 18 -5
12 Wisła Puławy 13 12 2 6 5 18 23 -5
13 Stal Stalowa Wola 14 11 2 5 7 9 21 -12
14 Olimpia Grudziądz 14 11 2 5 7 12 22 -10
15 Sandecja Nowy Sącz 14 11 3 2 9 13 23 -10
16 Olimpia Elbląg 14 10 2 4 8 10 22 -12
17 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 8 1 5 8 11 22 -11
18 Stomil Olsztyn 14 8 2 2 10 9 20 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)

Gospodarze Wynik Goście Data
ŁKS II Łódź 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 maja 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Wisła Puławy 18 maja 2024
Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 maja 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 6 maja 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Zagłębie II Lubin 27 kwietnia 2024
Radunia Stężyca 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 21 kwietnia 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 - 0 Skra Częstochowa 14 kwietnia 2024
Lech II Poznań 2 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 10 kwietnia 2024
Olimpia Grudziądz 2 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 kwietnia 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 - 1 Kotwica Kołobrzeg 28 marca 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 - 2 Olimpia Elbląg 17 marca 2024
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 - 1 KKS 1925 Kalisz 13 marca 2024
Polonia Bytom 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 marca 2024
Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 marca 2024
Hutnik Kraków 1 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 24 lutego 2024
Stomil Olsztyn 2 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 listopada 2023
Stal Stalowa Wola 3 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 18 listopada 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 - 2 ŁKS II Łódź 12 listopada 2023
Wisła Puławy 2 - 2 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 listopada 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 - 1 Pogoń Siedlce 29 października 2023
Zagłębie II Lubin 1 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 26 października 2023
Chojniczanka Chojnice 1 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 22 października 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 - 1 Radunia Stężyca 6 października 2023
Skra Częstochowa 0 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 września 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3 - 2 Olimpia Grudziądz 25 września 2023
Kotwica Kołobrzeg 2 - 0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 16 września 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 2 Lech II Poznań 8 września 2023
Olimpia Elbląg 2 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 września 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 - 2 Polonia Bytom 26 sierpnia 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 - 0 Hutnik Kraków 13 sierpnia 2023
KKS 1925 Kalisz 3 - 1 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4 sierpnia 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1 - 2 Stomil Olsztyn 31 lipca 2023
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0 - 0 Stal Stalowa Wola 22 lipca 2023

II liga sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Sobol KKS 1925 Kalisz 13
2 Jonathan Júnior Kotwica Kołobrzeg 10
3 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 9
4 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 9
5 Mateusz Kuzimski Radunia Stężyca 9
6 Oskar Koprowski ŁKS II Łódź 8
7 Dawid Wolny Polonia Bytom 8
8 Dawid Retlewski Wisła Puławy 8
9 Adam Imiela Stal Stalowa Wola 6
10 Jan Ciućka Skra Częstochowa 6
11 Michał Bednarski GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6
12 Michał Cywiński Kotwica Kołobrzeg 6
13 Rafał Adamski Zagłębie II Lubin 5
14 Marcin Wróbel Hutnik Kraków 5
15 Néstor Gordillo KKS 1925 Kalisz 5
16 Michał Biskup Radunia Stężyca 5
17 Patryk Kusztal Zagłębie II Lubin 5
18 Mateusz Klichowicz Wisła Puławy 5
19 Oskar Sikorski Olimpia Grudziądz 5
20 Kostiantyn Chernii Olimpia Grudziądz 5
21 Antoni Prałat Chojniczanka Chojnice 4
22 Wojciech Szumilas Chojniczanka Chojnice 4
23 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 4
24 Jakub Sinior Pogoń Siedlce 4
25 Mikołaj Kwietniewski Sandecja Nowy Sącz 4
26 Olivier Wypart Skra Częstochowa 4
27 Michał Karlikowski Stomil Olsztyn 4
28 Deniss Rakels Hutnik Kraków 4
29 Jędrzej Zając ŁKS II Łódź 4
30 Olaf Nowak Kotwica Kołobrzeg 4
31 Filip Kozłowski Kotwica Kołobrzeg 4
32 Dominik Kozera Olimpia Elbląg 4
33 Grzegorz Szymusik Chojniczanka Chojnice 4
34 Filip Wójcik Stomil Olsztyn 4
35 Michał Kuczałek Olimpia Elbląg 4
36 Szymon Pawłowski Lech II Poznań 4
37 João Guilherme GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4
38 Maciej Famulak Olimpia Elbląg 4
39 Damian Nowak Pogoń Siedlce 4
40 Aron Stasiak Kotwica Kołobrzeg 4
41 Kornel Lisman Lech II Poznań 3
42 Paweł Kruszelnicki Zagłębie II Lubin 3
43 Jakub Sangowski Olimpia Elbląg 3
44 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 3
45 Szymon Karasiński Zagłębie II Lubin 3
46 Przemysław Sajdak Skra Częstochowa 3
47 Piotr Pyrdoł Pogoń Siedlce 3
48 Norbert Pacławski Lech II Poznań 3
49 Jan Kuźma ŁKS II Łódź 3
50 Dominik Zawadzki Hutnik Kraków 3
51 Krystian Lelek Hutnik Kraków 3
52 Cezary Polak Kotwica Kołobrzeg 3
53 Filipe Oliveira Kotwica Kołobrzeg 3
54 Piotr Kurbiel Stomil Olsztyn 3
55 Adam Żak Olimpia Elbląg 3
56 Piotr Rogala Stal Stalowa Wola 3
57 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 3
58 Tomasz Gajda Polonia Bytom 3
59 Lucjan Klisiewicz Stal Stalowa Wola 3
60 Radosław Gołębiowski Sandecja Nowy Sącz 3
61 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 3
62 Szymon Gołuch GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3
63 Maksymilian Dziuba Lech II Poznań 2
64 Maciej Wichtowski Lech II Poznań 2
65 Oliwier Sławiński ŁKS II Łódź 2
66 Bartosz Pioterczak Stal Stalowa Wola 2
67 Kamil Kargulewicz Wisła Puławy 2
68 Damian Kostkowski Olimpia Grudziądz 2
69 Cyprian Popielec Zagłębie II Lubin 2
70 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 2
71 Daniel Pietraszkiewicz Stomil Olsztyn 2
72 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 2
73 Sebastian Golak Chojniczanka Chojnice 2
74 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
75 Arkadiusz Ziarko Stal Stalowa Wola 2
76 Denis Potoma Sandecja Nowy Sącz 2
77 Mateusz Majewski Pogoń Siedlce 2
78 Sebastian Rogala GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
79 Aleksander Ślęzak ŁKS II Łódź 2
80 Konrad Gutowski Olimpia Grudziądz 2
81 Karol Noiszewski Wisła Puławy 2
82 Marcin Budziński Hutnik Kraków 2
83 Kacper Terlecki Zagłębie II Lubin 2
84 Dawid Wojtyra Skra Częstochowa 2
85 Karol Żwir Stomil Olsztyn 2
86 Krzysztof Ropski Polonia Bytom 2
87 Przemysław Misiak Pogoń Siedlce 2
88 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 2
89 Grzegorz Glapka ŁKS II Łódź 2
90 Mikołaj Lipień ŁKS II Łódź 2
91 Jan Łabędzki ŁKS II Łódź 2
92 Miłosz Drąg Hutnik Kraków 2
93 Lukáš Hrnčiar Pogoń Siedlce 2
94 Kamil Bartoś Olimpia Elbląg 2
95 Szymon Kiebzak GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2
96 Krystian Miś Pogoń Siedlce 2
97 Jakub Kowalski Stal Stalowa Wola 2
98 Tornike Gaprindashvili Zagłębie II Lubin 2
99 Juan Muñoz Zagłębie II Lubin 2
100 Oskar Przywara Wisła Puławy 2
101 Jarosław Jach Zagłębie II Lubin 2
102 Jakub Wilczyński Sandecja Nowy Sącz 1
103 Michał Bednarski KKS 1925 Kalisz 1
104 Yadegar Rostami ŁKS II Łódź 1
105 Jakub Żubrowski Kotwica Kołobrzeg 1
106 Jakub Marcinkowski Hutnik Kraków 1
107 Adrian Piekarski Polonia Bytom 1
108 Patryk Olejnik Lech II Poznań 1
109 Maciej Wojtak Stal Stalowa Wola 1
110 Daniel Ściślak Polonia Bytom 1
111 Janusz Nojszewski Wisła Puławy 1
112 Bartłomiej Juszczyk Lech II Poznań 1
113 Wojciech Słomka Radunia Stężyca 1
114 Marcel Wszołek ŁKS II Łódź 1
115 Kacper Zych GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
116 Patryk Mularczyk Radunia Stężyca 1
117 Aghvan Papikyan Olimpia Grudziądz 1
118 Robert Janicki Wisła Puławy 1
119 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 1
120 Igor Kornobis Lech II Poznań 1
121 Kamil Jadach GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
122 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
123 Tomasz Kołbon Sandecja Nowy Sącz 1
124 Kacper Chełmecki Stal Stalowa Wola 1
125 Tomasz Lewandowski Pogoń Siedlce 1
126 Jakub Górski Stal Stalowa Wola 1
127 Jakub Wróbel Sandecja Nowy Sącz 1
128 Rastislav Václavik Sandecja Nowy Sącz 1
129 Kamil Sobczak Sandecja Nowy Sącz 1
130 Łukasz Bogusławski Radunia Stężyca 1
131 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 1
132 Dominik Frelek Olimpia Grudziądz 1
133 Jonatan Straus Radunia Stężyca 1
134 Maksymilian Tkocz Wisła Puławy 1
135 Filip Jania Hutnik Kraków 1
136 Piotr Witasik Kotwica Kołobrzeg 1
137 Szymon Maza Lech II Poznań 1
138 Filip Laskowski Stomil Olsztyn 1
139 Konrad Andrzejczak Polonia Bytom 1
140 Rafał Kobryń Olimpia Grudziądz 1
141 Błażej Szczepanek Chojniczanka Chojnice 1
142 Stipe Jurić ŁKS II Łódź 1
143 Kamil Kurowski Olimpia Grudziądz 1
144 Ricardo Vaz GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
145 Marcel Stefaniak Olimpia Elbląg 1
146 Jowin Radziński ŁKS II Łódź 1
147 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
148 Oskar Paprzycki Chojniczanka Chojnice 1
149 Peter Kolesár Chojniczanka Chojnice 1
150 Marek Mróz Zagłębie II Lubin 1
151 Dominik Budzik Polonia Bytom 1
152 Damian Szuprytowski Pogoń Siedlce 1
153 Łukasz Kosakiewicz Kotwica Kołobrzeg 1
154 Dawid Szufryn Sandecja Nowy Sącz 1
155 Dawid Gruszecki Zagłębie II Lubin 1
156 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
157 Kamil Kumoch Wisła Puławy 1
158 Kentaro Arai KKS 1925 Kalisz 1
159 Adam Płotka Radunia Stężyca 1
160 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 1
161 Michal Bezpalec Stomil Olsztyn 1
162 Michał Głogowski Hutnik Kraków 1
163 Maciej Orłowski Lech II Poznań 1
164 Artur Sobiech Lech II Poznań 1
165 Oleksandr Yatsenko Olimpia Elbląg 1
166 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS II Łódź 1
167 Wojciech Szafranek Zagłębie II Lubin 1
168 Damian Vu thanh Olimpia Grudziądz 1
169 Maciej Pałaszewski Olimpia Grudziądz 1
170 Danny Babor Pogoń Siedlce 1
171 Kamil Koczy KKS 1925 Kalisz 1
172 Aleksander Nadolski Lech II Poznań 1
173 Damian Pavlas Wisła Puławy 1
174 Hubert Sadowski Stomil Olsztyn 1
175 Vladyslav Okhronchuk ŁKS II Łódź 1
176 Wiktor Kościuk ŁKS II Łódź 1
177 Damian Nowacki Chojniczanka Chojnice 1
178 Tomasz Nawotka Sandecja Nowy Sącz 1
179 Dan Spătaru Radunia Stężyca 1
180 Maciej Mas Sandecja Nowy Sącz 1
181 Dominik Banach Chojniczanka Chojnice 1
182 Sebastian Murawski Kotwica Kołobrzeg 1
183 Tafara Madembo Kotwica Kołobrzeg 1
184 Tobiasz Kubik Skra Częstochowa 1
185 Adrian Cierpka KKS 1925 Kalisz 1
186 Farid Ali GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1
187 Bartosz Florek Stomil Olsztyn 1
188 Bartłomiej Kasprzak Radunia Stężyca 1
189 Piotr Giel Chojniczanka Chojnice 1
190 Paweł Kucharczyk Skra Częstochowa 1
191 Mateusz Bąkowicz ŁKS II Łódź 1
192 Szymon Nowicki Radunia Stężyca 1
193 Krystian Puton Wisła Puławy 1
194 Dawid Kubowicz Hutnik Kraków 1
195 Filip Wolski Lech II Poznań 1