IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Włocłavia Włocławek 17 38 12 2 3 57 20 37
2 Elana Toruń 17 35 10 5 2 35 10 25
3 Chemik Bydgoszcz 16 33 10 3 3 35 18 17
4 Cuiavia Inowrocław 17 33 10 3 4 34 17 17
5 Tłuchovia Tłuchowo 17 32 10 2 5 44 26 18
6 Sportis Łochowo 16 31 10 1 5 44 34 10
7 Kujawianka Izbica Kujawska 17 31 10 1 6 43 38 5
8 Wda Świecie 16 29 9 2 5 40 22 18
9 Pogoń Mogilno 17 26 8 2 7 39 29 10
10 Sparta Brodnica 17 23 7 2 8 35 31 4
11 Pomorzanin Toruń 17 22 7 1 9 24 30 -6
12 Start Pruszcz 17 22 6 4 7 26 40 -14
13 Pomorzanin Serock 17 18 4 6 7 22 26 -4
14 Lech Rypin 16 17 5 2 9 22 28 -6
15 Chełminianka Chełmno 17 13 4 1 12 23 56 -33
16 Noteć Łabiszyn 16 12 3 3 10 13 41 -28
17 Lider Włocławek 17 9 3 0 14 24 63 -39
18 Notecianka Pakość 16 5 1 2 13 20 51 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Elana Toruń 10 27 9 0 1 31 6 25
2 Chemik Bydgoszcz 8 22 7 1 0 24 6 18
3 Wda Świecie 8 21 7 0 1 28 7 21
4 Włocłavia Włocławek 9 20 6 2 1 33 13 20
5 Kujawianka Izbica Kujawska 9 18 6 0 3 26 15 11
6 Sportis Łochowo 8 15 5 0 3 26 21 5
7 Cuiavia Inowrocław 8 14 4 2 2 8 5 3
8 Tłuchovia Tłuchowo 9 14 4 2 3 24 12 12
9 Pogoń Mogilno 8 13 4 1 3 20 13 7
10 Sparta Brodnica 8 10 3 1 4 12 14 -2
11 Pomorzanin Toruń 9 9 3 0 6 13 20 -7
12 Start Pruszcz 8 9 2 3 3 13 20 -7
13 Lech Rypin 7 9 3 0 4 10 14 -4
14 Lider Włocławek 9 9 3 0 6 13 25 -12
15 Pomorzanin Serock 9 7 1 4 4 11 13 -2
16 Chełminianka Chełmno 8 7 2 1 5 11 17 -6
17 Noteć Łabiszyn 7 6 1 3 3 5 18 -13
18 Notecianka Pakość 8 4 1 1 6 12 21 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cuiavia Inowrocław 9 19 6 1 2 26 12 14
2 Włocłavia Włocławek 8 18 6 0 2 24 7 17
3 Tłuchovia Tłuchowo 8 18 6 0 2 20 14 6
4 Sportis Łochowo 8 16 5 1 2 18 13 5
5 Kujawianka Izbica Kujawska 8 13 4 1 3 17 23 -6
6 Pogoń Mogilno 9 13 4 1 4 19 16 3
7 Sparta Brodnica 9 13 4 1 4 23 17 6
8 Pomorzanin Toruń 8 13 4 1 3 11 10 1
9 Start Pruszcz 9 13 4 1 4 13 20 -7
10 Chemik Bydgoszcz 8 11 3 2 3 11 12 -1
11 Pomorzanin Serock 8 11 3 2 3 11 13 -2
12 Elana Toruń 7 8 1 5 1 4 4 0
13 Wda Świecie 8 8 2 2 4 12 15 -3
14 Lech Rypin 9 8 2 2 5 12 14 -2
15 Chełminianka Chełmno 9 6 2 0 7 12 39 -27
16 Noteć Łabiszyn 9 6 2 0 7 8 23 -15
17 Notecianka Pakość 8 1 0 1 7 8 30 -22
18 Lider Włocławek 8 0 0 0 8 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Włocłavia Włocławek 7 2 10 3 11 4 9 5 6 5 10 2
Wda Świecie 7 1 5 4 4 5 4 4 9 3 10 6
Tłuchovia Tłuchowo 4 3 7 1 8 4 4 10 9 5 8 5
Start Pruszcz 2 5 1 8 4 4 3 9 6 5 7 6
Sportis Łochowo 2 1 8 7 8 6 10 3 10 8 7 7
Sparta Brodnica 5 6 4 5 4 5 9 2 6 5 5 5
Pomorzanin Toruń 2 3 4 2 4 4 5 7 5 5 4 7
Pomorzanin Serock 2 4 7 3 3 4 4 4 2 5 2 6
Pogoń Mogilno 2 6 5 7 3 4 7 3 10 5 9 3
Noteć Łabiszyn 4 5 2 7 1 8 4 6 0 6 1 9
Notecianka Pakość 6 8 6 7 2 4 0 6 5 11 2 12
Lider Włocławek 4 5 5 10 1 7 5 7 5 11 5 13
Lech Rypin 0 3 2 2 4 5 7 5 3 7 5 6
Kujawianka Izbica Kujawska 8 5 4 5 5 0 5 11 11 6 10 6
Elana Toruń 4 1 5 1 4 2 3 2 2 2 5 2
Cuiavia Inowrocław 4 3 3 3 4 1 7 3 9 5 7 2
Chełminianka Chełmno 6 9 4 7 4 11 2 5 3 14 4 5
Chemik Bydgoszcz 6 5 5 5 4 0 5 1 8 1 7 6
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Lider Włocławek 17 5.12 1.41 3.71 88.24% 11.76%
2 Sportis Łochowo 16 4.88 2.75 2.13 93.75% 6.25%
3 Kujawianka Izbica Kujawska 17 4.76 2.53 2.24 82.35% 17.65%
4 Chełminianka Chełmno 17 4.65 1.35 3.29 88.24% 11.76%
5 Włocłavia Włocławek 17 4.53 3.35 1.18 88.24% 11.76%
6 Notecianka Pakość 16 4.44 1.25 3.19 100% 0%
7 Tłuchovia Tłuchowo 17 4.12 2.59 1.53 76.47% 23.53%
8 Pogoń Mogilno 17 4 2.29 1.71 82.35% 17.65%
9 Wda Świecie 16 3.88 2.5 1.38 87.5% 12.5%
10 Start Pruszcz 17 3.88 1.53 2.35 70.59% 29.41%
11 Sparta Brodnica 17 3.88 2.06 1.82 76.47% 23.53%
12 Noteć Łabiszyn 16 3.38 0.81 2.56 62.5% 37.5%
13 Chemik Bydgoszcz 16 3.31 2.19 1.13 50% 50%
14 Pomorzanin Toruń 17 3.18 1.41 1.76 64.71% 35.29%
15 Lech Rypin 16 3.13 1.38 1.75 87.5% 12.5%
16 Cuiavia Inowrocław 17 3 2 1 58.82% 41.18%
17 Pomorzanin Serock 17 2.82 1.29 1.53 52.94% 47.06%
18 Elana Toruń 17 2.65 2.06 0.59 47.06% 52.94%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Kuropatwiński Włocłavia Włocławek 18
2 Dawid Kieplin Tłuchovia Tłuchowo 18
3 Michał Kalitta Sportis Łochowo 17
4 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 14
5 Łukasz Chruścicki Wda Świecie 13
6 Patryk Perliński Chemik Bydgoszcz 13
7 Mateusz Kurtysiak Cuiavia Inowrocław 11
8 Stanisław Łojewski Włocłavia Włocławek 10
9 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 10
10 Dawid Janicki Cuiavia Inowrocław 9
11 Robert Kowalczyk Kujawianka Izbica Kujawska 9
12 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 8
13 Mateusz Góra Sportis Łochowo 7
14 Bartłomiej Świątek Pomorzanin Serock 7
15 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 7
16 Łukasz Dormowicz Lech Rypin 7
17 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 7
18 Piotr Ziółkowski Noteć Łabiszyn 6
19 Jay Jaskólski Elana Toruń 6
20 Maciej Tuptyński Sparta Brodnica 6
21 Tomasz Żyliński Wda Świecie 6
22 Mateusz Rościszewski Pogoń Mogilno 6
23 Kamil Nowicki Tłuchovia Tłuchowo 5
24 Olaf Wójtowicz Sparta Brodnica 5
25 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 5
26 Radosław Mik Pomorzanin Serock 5
27 Hubert Szymczak Kujawianka Izbica Kujawska 5
28 Mariusz Miłek Włocłavia Włocławek 5
29 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 5
30 Dawid Klepczyński Tłuchovia Tłuchowo 5
31 Damian Zagórski Włocłavia Włocławek 5
32 Vinicius Veneranda Włocłavia Włocławek 5
33 Bartosz Czerwiński Start Pruszcz 5
34 Robert Hirsz Włocłavia Włocławek 5
35 Jakub Bollin Pomorzanin Toruń 5
36 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 5
37 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 5
38 Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 4
39 Jędrzej Zapłacki Kujawianka Izbica Kujawska 4
40 Maciej Sieradzki Sportis Łochowo 4
41 Oskar Januszewski Wda Świecie 4
42 Michał Igliński Start Pruszcz 4
43 Patryk Cichocki Lider Włocławek 4
44 Tomasz Szablewski Lider Włocławek 4
45 Kacper Rybacki Elana Toruń 4
46 Jakub Nowak Chełminianka Chełmno 4
47 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 4
48 Adam Kozłowski Pogoń Mogilno 3
49 Kacper Kamiński Pomorzanin Toruń 3
50 Krzysztof Bogdziński Pomorzanin Serock 3
51 Wojciech Lewandowski Start Pruszcz 3
52 Łukasz Pikalski Lider Włocławek 3
53 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 3
54 Dawid Szefler Pomorzanin Toruń 3
55 Oleksandr Ovsiak Start Pruszcz 3
56 Mateusz Szymański Sportis Łochowo 3
57 Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 3
58 Paweł Lewandowski Sparta Brodnica 3
59 Tymoteusz Majka Wda Świecie 3
60 Marcel Strzyżewski Chemik Bydgoszcz 3
61 Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 3
62 Maciej Rojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
63 Dominik Kulak Cuiavia Inowrocław 3
64 Kamil Linkowski Chełminianka Chełmno 3
65 Jakub Mizdalski Start Pruszcz 3
66 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 3
67 Adrian Kowalski Lech Rypin 3
68 Jakub Krukowski Start Pruszcz 3
69 Bartłomiej Żelazny Lech Rypin 3
70 Adrian Bieńkowski Tłuchovia Tłuchowo 3
71 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 2
72 Patryk Wiśniewski Noteć Łabiszyn 2
73 Marcin Bykowski Kujawianka Izbica Kujawska 2
74 Dariusz Jagodziński Kujawianka Izbica Kujawska 2
75 Bohdan Telychko Pomorzanin Toruń 2
76 Sebastian Antas Kujawianka Izbica Kujawska 2
77 Piotr Szablewski Kujawianka Izbica Kujawska 2
78 Paweł Gaul Tłuchovia Tłuchowo 2
79 Mariusz Krajewski Noteć Łabiszyn 2
80 Norbert Frankiewicz Wda Świecie 2
81 Jakub Węgrzyn Wda Świecie 2
82 Damian FIgura Lider Włocławek 2
83 Paweł Słaby Wda Świecie 2
84 Daniel Wiliński Lider Włocławek 2
85 Wiktor Gawroński Lider Włocławek 2
86 Patryk Kozłowski Cuiavia Inowrocław 2
87 Kamil Piskorski Elana Toruń 2
88 Aleksander Kowalski Elana Toruń 2
89 Tomasz Adamczyk Wda Świecie 2
90 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
91 Mikołaj Szmelc Sportis Łochowo 2
92 Krystian Sobieraj Kujawianka Izbica Kujawska 2
93 Łukasz Wenerski Wda Świecie 2
94 Bogusz Wiśniewski Lech Rypin 2
95 Filip Jagielski Pogoń Mogilno 2
96 Hubert Maciąg Elana Toruń 2
97 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 2
98 Igor Kondrat Sportis Łochowo 2
99 Mateusz Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 2
100 Patryk Czarnota Sparta Brodnica 2
101 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 2
102 Martyn Trędewicz Lech Rypin 2
103 Adam Łotoszyński Sportis Łochowo 2
104 Dmytro Martynyuk Sparta Brodnica 2
105 Adam Reise Pomorzanin Toruń 2
106 Przemysław Lisiecki Włocłavia Włocławek 1
107 Arkadiusz Szewczuk Sparta Brodnica 1
108 Maksym Adamenko Chemik Bydgoszcz 1
109 Oskar Graczyk Wda Świecie 1
110 Dawid Deresiewicz Cuiavia Inowrocław 1
111 Mateus Vargas Cuiavia Inowrocław 1
112 Łukasz Gryglewicz Notecianka Pakość 1
113 Adrian Fret Kujawianka Izbica Kujawska 1
114 Krzysztof Chojnacki Pogoń Mogilno 1
115 Dawid Guzek Włocłavia Włocławek 1
116 Szymon Moszczyński Lech Rypin 1
117 Damian Adamski Pomorzanin Serock 1
118 Remigiusz Wojnowski Pomorzanin Toruń 1
119 Hubert Cieślik Pomorzanin Toruń 1
120 Bartłomiej Śmigrodzki Tłuchovia Tłuchowo 1
121 Miłosz Węgierek Chełminianka Chełmno 1
122 Maciej Andrzejewski Elana Toruń 1
123 Bartosz Kaczyński Sparta Brodnica 1
124 Nikolas Brzeziński Lider Włocławek 1
125 Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
126 Sebastian Rumiński Cuiavia Inowrocław 1
127 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 1
128 Konrad Klatecki Chemik Bydgoszcz 1
129 Bartłomiej Dreżewski Notecianka Pakość 1
130 Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
131 Szymon Koziatek Tłuchovia Tłuchowo 1
132 Radosław Rybka Sparta Brodnica 1
133 Daniel Włosiński Chemik Bydgoszcz 1
134 Arkadiusz Widelski Kujawianka Izbica Kujawska 1
135 Kamil Chudaszek Kujawianka Izbica Kujawska 1
136 Jakub Brandt Tłuchovia Tłuchowo 1
137 Paweł Zieliński Lech Rypin 1
138 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 1
139 Jakub Środa Start Pruszcz 1
140 Robert Spychalski Lider Włocławek 1
141 Filip Byczkowski Lider Włocławek 1
142 Azizbek Turgunboev Pomorzanin Serock 1
143 Antoni Chylewski Pomorzanin Serock 1
144 Igor Sobieralski Pogoń Mogilno 1
145 Krystian Rygielski Elana Toruń 1
146 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
147 Oskar Raczkowski Noteć Łabiszyn 1
148 Daniel Widz Wda Świecie 1
149 Danylo Saienko Włocłavia Włocławek 1
150 Vadym Zaleskyi Włocłavia Włocławek 1
151 Jakub Nęcka Sportis Łochowo 1
152 Oliwier Malinowski Elana Toruń 1
153 Kamil Frąckowiak Lider Włocławek 1
154 Dariusz Swojnóg Notecianka Pakość 1
155 Wiktor Majewski Lider Włocławek 1
156 Mateusz Celmer Tłuchovia Tłuchowo 1
157 Aleks Shpilevski Sportis Łochowo 1
158 Kamil Cistowski Sportis Łochowo 1
159 Michał Laskowski Sparta Brodnica 1
160 Mateusz Tomaszewski Tłuchovia Tłuchowo 1
161 Oskar Kubiak Wda Świecie 1
162 Oskar Durko Pomorzanin Serock 1
163 Przemysław Swojnóg Notecianka Pakość 1
164 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
165 Mateusz Rozpierski Lech Rypin 1
166 Alan Czerwiński Lider Włocławek 1
167 Szymon Koziatek Tłuchovia Tłuchowo 1
168 Szymon Ćwikliński Elana Toruń 1
169 Mateusz Zimny Lider Włocławek 1
170 Mikołaj Ruta Noteć Łabiszyn 1
171 Michał Kozłowski Pomorzanin Serock 1
172 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
173 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 1
174 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 1
175 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 1
176 Jakub Czesiński Chemik Bydgoszcz 1
177 Damian Argalski Sparta Brodnica 1
178 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
179 Wiktor Pokorowski Pomorzanin Toruń 1
180 Kamil Wolnicki Tłuchovia Tłuchowo 1

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Szymczak Kujawianka Izbica Kujawska 1
2 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 1
3 Bartłomiej Dreżewski Notecianka Pakość 1
4 Kamil Cistowski Sportis Łochowo 1
5 Wiktor Kaszyński Pomorzanin Toruń 1
6 Patryk Junkiert Lider Włocławek 1
7 Radosław Wójcik Notecianka Pakość 1
8 Dawid Duma Start Pruszcz 1
9 Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1