IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 17 48 16 0 1 54 11 43
2 Chemik Bydgoszcz 16 38 12 2 2 40 6 34
3 Start Pruszcz 17 32 10 2 5 46 29 17
4 Tłuchowia Tłuchowo 17 29 8 5 4 36 16 20
5 Cuiavia Inowrocław 17 29 7 8 2 37 20 17
6 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 29 8 5 4 34 28 6
7 Lech Rypin 17 29 9 2 6 31 26 5
8 Unia Wąbrzeźno 16 27 8 3 5 19 17 2
9 Pomorzanin Serock 16 25 7 4 5 29 20 9
10 Sparta Brodnica 17 24 7 3 7 38 34 4
11 Pogoń Mogilno 16 23 7 2 7 51 32 19
12 Łokietek Brześć Kujawski 17 21 5 6 6 33 34 -1
13 Polonia Bydgoszcz 17 19 5 4 8 34 33 1
14 Kujawianka Izbica Kujawska 17 19 6 1 10 28 41 -13
15 Noteć Łabiszyn 17 16 5 1 11 24 42 -18
16 Chełminianka Chełmno 17 12 3 3 11 17 48 -31
17 Pomorzanin Toruń 17 4 1 1 15 11 67 -56
18 Lider Włocławek 17 3 1 0 16 14 72 -58
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Start Pruszcz 9 22 7 1 1 27 10 17
2 Wda Świecie 8 21 7 0 1 25 6 19
3 Lech Rypin 10 20 6 2 2 18 8 10
4 Chemik Bydgoszcz 7 18 6 0 1 21 3 18
5 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 16 4 4 1 21 11 10
6 Tłuchowia Tłuchowo 8 13 4 1 3 17 8 9
7 Pomorzanin Serock 9 13 4 1 4 20 14 6
8 Łokietek Brześć Kujawski 9 13 3 4 2 20 14 6
9 Cuiavia Inowrocław 8 12 3 3 2 20 11 9
10 Unia Wąbrzeźno 9 12 3 3 3 10 10 0
11 Pogoń Mogilno 7 12 4 0 3 24 11 13
12 Kujawianka Izbica Kujawska 8 12 4 0 4 17 18 -1
13 Sparta Brodnica 8 11 3 2 3 16 15 1
14 Polonia Bydgoszcz 9 11 3 2 4 24 16 8
15 Chełminianka Chełmno 9 8 2 2 5 11 22 -11
16 Pomorzanin Toruń 8 4 1 1 6 6 20 -14
17 Noteć Łabiszyn 8 3 1 0 7 10 25 -15
18 Lider Włocławek 8 3 1 0 7 8 39 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 9 27 9 0 0 29 5 24
2 Chemik Bydgoszcz 9 20 6 2 1 19 3 16
3 Cuiavia Inowrocław 9 17 4 5 0 17 9 8
4 Tłuchowia Tłuchowo 9 16 4 4 1 19 8 11
5 Unia Wąbrzeźno 7 15 5 0 2 9 7 2
6 Orlęta Aleksandrów Kujawski 8 13 4 1 3 13 17 -4
7 Sparta Brodnica 9 13 4 1 4 22 19 3
8 Noteć Łabiszyn 9 13 4 1 4 14 17 -3
9 Pomorzanin Serock 7 12 3 3 1 9 6 3
10 Pogoń Mogilno 9 11 3 2 4 27 21 6
11 Start Pruszcz 8 10 3 1 4 19 19 0
12 Lech Rypin 7 9 3 0 4 13 18 -5
13 Łokietek Brześć Kujawski 8 8 2 2 4 13 20 -7
14 Polonia Bydgoszcz 8 8 2 2 4 10 17 -7
15 Kujawianka Izbica Kujawska 9 7 2 1 6 11 23 -12
16 Chełminianka Chełmno 8 4 1 1 6 6 26 -20
17 Pomorzanin Toruń 9 0 0 0 9 5 47 -42
18 Lider Włocławek 9 0 0 0 9 6 33 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Noteć Łabiszyn

Gospodarze Wynik Goście Data
Noteć Łabiszyn 1 - 4 Polonia Bydgoszcz 18 listopada 2023
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 1 Noteć Łabiszyn 11 listopada 2023
Noteć Łabiszyn 0 - 3 Unia Wąbrzeźno 4 listopada 2023
Chełminianka Chełmno 0 - 2 Noteć Łabiszyn 29 października 2023
Noteć Łabiszyn 0 - 4 Start Pruszcz 21 października 2023
Lech Rypin 3 - 0 Noteć Łabiszyn 14 października 2023
Noteć Łabiszyn 4 - 0 Pomorzanin Toruń 7 października 2023
Pomorzanin Serock 1 - 2 Noteć Łabiszyn 30 września 2023
Noteć Łabiszyn 1 - 2 Chemik Bydgoszcz 24 września 2023
Cuiavia Inowrocław 3 - 0 Noteć Łabiszyn 17 września 2023
Noteć Łabiszyn 2 - 4 Tłuchowia Tłuchowo 9 września 2023
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 2 Noteć Łabiszyn 2 września 2023
Noteć Łabiszyn 0 - 4 Wda Świecie 26 sierpnia 2023
Pogoń Mogilno 2 - 1 Noteć Łabiszyn 19 sierpnia 2023
Noteć Łabiszyn 2 - 4 Sparta Brodnica 15 sierpnia 2023
Lider Włocławek 1 - 4 Noteć Łabiszyn 12 sierpnia 2023
Łokietek Brześć Kujawski 5 - 2 Noteć Łabiszyn 5 sierpnia 2023

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kalitta Wda Świecie 14
2 Patryk Perliński Chemik Bydgoszcz 11
3 Dawid Kieplin Tłuchowia Tłuchowo 9
4 Mateusz Zbiranek Start Pruszcz 8
5 Grzegorz Adamski Noteć Łabiszyn 8
6 Brendon Pereira Sparta Brodnica 8
7 Adam Kozłowski Pogoń Mogilno 7
8 Arkadiusz Piskorski Polonia Bydgoszcz 6
9 Damian Rybacki Wda Świecie 6
10 Maciej Tuptyński Sparta Brodnica 6
11 Norbert Rościszewski Pogoń Mogilno 6
12 Oskar Semeniuk Pomorzanin Serock 6
13 Bartosz Czerwiński Start Pruszcz 5
14 Bartłomiej Świątek Pomorzanin Serock 5
15 Dawid Marciniak Tłuchowia Tłuchowo 5
16 Maciej Górzynski Start Pruszcz 5
17 Łukasz Witucki Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
18 Alan Czerwiński Tłuchowia Tłuchowo 4
19 Łukasz Pikalski Chemik Bydgoszcz 4
20 Jakub Nowak Unia Wąbrzeźno 4
21 Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
22 Szymon Bołkowiec Łokietek Brześć Kujawski 4
23 Mikołaj Winiecki Noteć Łabiszyn 4
24 Adam Łotoszyński Polonia Bydgoszcz 4
25 Paweł Lewandowski Lech Rypin 4
26 Dmytro Chernushkin Start Pruszcz 4
27 Paweł Słaby Wda Świecie 4
28 Łukasz Chruścicki Cuiavia Inowrocław 3
29 Maciej Sieradzki Polonia Bydgoszcz 3
30 Kieran Ollivierre Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
31 Łukasz Żuchowski Noteć Łabiszyn 3
32 Stanisław Łojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
33 Jakub Ratkowski Wda Świecie 3
34 Jan Dobko Lider Włocławek 3
35 Adrian Kowalski Lider Włocławek 3
36 Nikolas Brzeziński Lider Włocławek 3
37 Szymon Maziarz Cuiavia Inowrocław 3
38 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 3
39 Damian Kacperski Łokietek Brześć Kujawski 3
40 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 3
41 Oskar Andrzejewski Polonia Bydgoszcz 3
42 Jakub Krukowski Start Pruszcz 3
43 Oskar Januszewski Wda Świecie 3
44 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 3
45 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 3
46 Sebastian Fido Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
47 Kamil Kuropatwiński Kujawianka Izbica Kujawska 3
48 Mateusz Rościszewski Pogoń Mogilno 3
49 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 3
50 Marcel Strzyżewski Chemik Bydgoszcz 3
51 Kacper Wojtyszyn Cuiavia Inowrocław 2
52 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 2
53 Dawid Duma Start Pruszcz 2
54 Dawid Rogulski Chełminianka Chełmno 2
55 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 2
56 Marcin Słowiński Noteć Łabiszyn 2
57 Luka Redek Tłuchowia Tłuchowo 2
58 Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 2
59 Dawid Zaborowski Chemik Bydgoszcz 2
60 Kacper Wienconek Łokietek Brześć Kujawski 2
61 Gabriel Silva Cuiavia Inowrocław 2
62 Bartosz Kaczyński Sparta Brodnica 2
63 Dawid Bocian Chełminianka Chełmno 2
64 Paweł Zieliński Chełminianka Chełmno 2
65 Mikołaj Wojdak Unia Wąbrzeźno 2
66 Jakub Makowski Polonia Bydgoszcz 2
67 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 2
68 Damian Zagórski Cuiavia Inowrocław 2
69 Edelino Miguel Ié Tłuchowia Tłuchowo 2
70 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
71 Patryk Kozłowski Wda Świecie 2
72 Samuel Gerc Pomorzanin Toruń 2
73 Hubert Maciąg Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
74 Aron Maciejewski Unia Wąbrzeźno 2
75 Wiktor Majer Start Pruszcz 2
76 Mariusz Miłek Cuiavia Inowrocław 2
77 Konrad Klatecki Chemik Bydgoszcz 2
78 Damian Stasikowski Start Pruszcz 2
79 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 2
80 Erwin Mętlewicz Łokietek Brześć Kujawski 2
81 Tomasz Wypij Wda Świecie 1
82 Nazarii Murashko Lech Rypin 1
83 Jakub Listkowski Lech Rypin 1
84 Bartłomiej Śmigrodzki Lech Rypin 1
85 Damian Rutkowski Łokietek Brześć Kujawski 1
86 Szymon Michalkiewicz Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
87 Karol Misiaszek Chełminianka Chełmno 1
88 Damian Adamski Pomorzanin Serock 1
89 Dmytro Rudakov Noteć Łabiszyn 1
90 Wiktor Majewski Lech Rypin 1
91 Konrad Sztuka Unia Wąbrzeźno 1
92 Maciej Pałczyński Łokietek Brześć Kujawski 1
93 Damian Lubak Tłuchowia Tłuchowo 1
94 Kamil Sternicki Lech Rypin 1
95 Artem Osmolovskiy Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
96 Sebastian Smaruj Pomorzanin Serock 1
97 Bartłomiej Buliński Lider Włocławek 1
98 Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1
99 Ohaga Chimezie Unia Wąbrzeźno 1
100 Wiktor Dąbek Polonia Bydgoszcz 1
101 Mikołaj Szmelc Polonia Bydgoszcz 1
102 Miłosz Olejniczak Polonia Bydgoszcz 1
103 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 1
104 Kacper Klimkiewicz Chemik Bydgoszcz 1
105 Alan Majerski Chemik Bydgoszcz 1
106 Jakub Czesiński Chemik Bydgoszcz 1
107 Maksymilian Wołczek Pomorzanin Serock 1
108 Adrian Bieńkowski Tłuchowia Tłuchowo 1
109 Mateusz Wodziński Kujawianka Izbica Kujawska 1
110 Damian Gross Chełminianka Chełmno 1
111 Szymon Kozłowski Wda Świecie 1
112 Marek Piątkowski Pomorzanin Toruń 1
113 Patrick Kasaira Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
114 Damian Orzechowski Unia Wąbrzeźno 1
115 Marcel Wcisło Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
116 Julian Kolbus Lech Rypin 1
117 Grzegorz Kaniecki Noteć Łabiszyn 1
118 Kacper Lewandowski Pogoń Mogilno 1
119 Filip Jagielski Pogoń Mogilno 1
120 Donavan Ferreira Ibraim Tłuchowia Tłuchowo 1
121 Antoni Chylewski Pomorzanin Serock 1
122 Radosław Mik Pomorzanin Serock 1
123 Krzysztof Szal Pomorzanin Serock 1
124 Igor Trzciński Lider Włocławek 1
125 Mariusz Cichowlas Tłuchowia Tłuchowo 1
126 Szymon Koziatek Lech Rypin 1
127 Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
128 Jakub Bojar Sparta Brodnica 1
129 Jakub Węgrzyn Wda Świecie 1
130 Maciej Murawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
131 Kacper Dzwonkowski Sparta Brodnica 1
132 Robert Frasz Kujawianka Izbica Kujawska 1
133 Marcel Łapkiewicz Lech Rypin 1
134 Miłosz Wesołowski Pomorzanin Toruń 1
135 Mateusz Krajewski Noteć Łabiszyn 1
136 Aleksander Zieliński Pomorzanin Serock 1
137 Denys Shmatov Kujawianka Izbica Kujawska 1
138 Jakub Budzisz Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
139 Krystian Janczak Sparta Brodnica 1
140 Dawid Hinz Sparta Brodnica 1
141 Wojciech Wołk Pomorzanin Toruń 1
142 Tymoteusz Majka Wda Świecie 1
143 Marcin Bykowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
144 Sebastian Wiśniewski Unia Wąbrzeźno 1
145 Mariusz Kryszak Cuiavia Inowrocław 1
146 Oleksandr Ovsiak Start Pruszcz 1
147 Marcin Kaliski Pogoń Mogilno 1
148 Krzysztof Chojnacki Pogoń Mogilno 1
149 Jarosław Kułaga Tłuchowia Tłuchowo 1
150 Gabor Grabowski Sparta Brodnica 1
151 Piotr Szczęsny Łokietek Brześć Kujawski 1
152 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 1
153 Radosław Rybka Lech Rypin 1
154 Jan Rogowski Chemik Bydgoszcz 1
155 Miłosz Cichosz Tłuchowia Tłuchowo 1
156 Łukasz Ciechowski Sparta Brodnica 1
157 Bartosz Czyżewski Łokietek Brześć Kujawski 1
158 Marcin Pałczyński Łokietek Brześć Kujawski 1
159 Artur Gajda Kujawianka Izbica Kujawska 1