IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 28 79 26 1 1 78 18 60
2 Chemik Bydgoszcz 28 64 20 4 4 69 15 54
3 Tłuchowia Tłuchowo 29 62 19 5 5 95 28 67
4 Lech Rypin 28 52 16 4 8 54 37 17
5 Start Pruszcz 29 51 16 3 10 67 51 16
6 Unia Wąbrzeźno 29 47 14 5 10 43 39 4
7 Cuiavia Inowrocław 28 46 12 10 6 53 36 17
8 Pogoń Mogilno 29 44 13 5 11 88 57 31
9 Pomorzanin Serock 28 43 12 7 9 47 36 11
10 Orlęta Aleksandrów Kujawski 29 42 11 9 9 52 50 2
11 Sparta Brodnica 29 40 12 4 13 54 50 4
12 Polonia Bydgoszcz 29 38 10 8 11 58 55 3
13 Noteć Łabiszyn 28 35 10 5 13 45 64 -19
14 Kujawianka Izbica Kujawska 29 29 9 2 18 45 80 -35
15 Łokietek Brześć Kujawski 28 27 7 6 15 51 64 -13
16 Chełminianka Chełmno 29 20 5 5 19 31 78 -47
17 Pomorzanin Toruń 29 7 2 1 26 22 104 -82
18 Lider Włocławek 28 3 1 0 27 15 105 -90
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 15 40 13 1 1 41 11 30
2 Tłuchowia Tłuchowo 15 34 11 1 3 58 14 44
3 Start Pruszcz 14 32 10 2 2 38 17 21
4 Chemik Bydgoszcz 13 31 10 1 2 37 8 29
5 Pogoń Mogilno 15 31 10 1 4 54 21 33
6 Lech Rypin 13 24 7 3 3 21 10 11
7 Cuiavia Inowrocław 13 24 7 3 3 30 16 14
8 Orlęta Aleksandrów Kujawski 15 23 6 5 4 32 21 11
9 Pomorzanin Serock 14 22 7 1 6 27 20 7
10 Polonia Bydgoszcz 15 22 6 4 5 38 25 13
11 Kujawianka Izbica Kujawska 15 22 7 1 7 29 28 1
12 Unia Wąbrzeźno 14 20 5 5 4 17 16 1
13 Łokietek Brześć Kujawski 15 19 5 4 6 32 30 2
14 Sparta Brodnica 15 18 5 3 7 23 24 -1
15 Noteć Łabiszyn 14 15 4 3 7 26 33 -7
16 Chełminianka Chełmno 14 12 3 3 8 17 39 -22
17 Pomorzanin Toruń 14 4 1 1 12 9 40 -31
18 Lider Włocławek 14 3 1 0 13 8 57 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wda Świecie 13 39 13 0 0 37 7 30
2 Chemik Bydgoszcz 15 33 10 3 2 32 7 25
3 Tłuchowia Tłuchowo 14 28 8 4 2 37 14 23
4 Lech Rypin 15 28 9 1 5 33 27 6
5 Unia Wąbrzeźno 15 27 9 0 6 26 23 3
6 Cuiavia Inowrocław 15 22 5 7 3 23 20 3
7 Sparta Brodnica 14 22 7 1 6 31 26 5
8 Pomorzanin Serock 14 21 5 6 3 20 16 4
9 Noteć Łabiszyn 14 20 6 2 6 19 31 -12
10 Start Pruszcz 15 19 6 1 8 29 34 -5
11 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 19 5 4 5 20 29 -9
12 Polonia Bydgoszcz 14 16 4 4 6 20 30 -10
13 Pogoń Mogilno 14 13 3 4 7 34 36 -2
14 Łokietek Brześć Kujawski 13 8 2 2 9 19 34 -15
15 Chełminianka Chełmno 15 8 2 2 11 14 39 -25
16 Kujawianka Izbica Kujawska 14 7 2 1 11 16 52 -36
17 Pomorzanin Toruń 15 3 1 0 14 13 64 -51
18 Lider Włocławek 14 0 0 0 14 7 48 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Łokietek Brześć Kujawski

Gospodarze Wynik Goście Data
Lider Włocławek 0 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 15 czerwca 2024
Łokietek Brześć Kujawski 0 - 0 Polonia Bydgoszcz 8 czerwca 2024
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 1 czerwca 2024
Łokietek Brześć Kujawski 0 - 0 Unia Wąbrzeźno 30 maja 2024
Chełminianka Chełmno 0 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 25 maja 2024
Łokietek Brześć Kujawski 4 - 1 Start Pruszcz 18 maja 2024
Lech Rypin 1 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 11 maja 2024
Łokietek Brześć Kujawski 3 - 2 Pomorzanin Toruń 4 maja 2024
Pomorzanin Serock 2 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 1 maja 2024
Łokietek Brześć Kujawski 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 27 kwietnia 2024
Cuiavia Inowrocław 3 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 20 kwietnia 2024
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Tłuchowia Tłuchowo 13 kwietnia 2024
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 6 kwietnia 2024
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Wda Świecie 30 marca 2024
Pogoń Mogilno 5 - 3 Łokietek Brześć Kujawski 23 marca 2024
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 3 Sparta Brodnica 16 marca 2024
Noteć Łabiszyn 2 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 9 marca 2024
Łokietek Brześć Kujawski 6 - 2 Lider Włocławek 19 listopada 2023
Polonia Bydgoszcz 4 - 4 Łokietek Brześć Kujawski 12 listopada 2023
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 3 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 listopada 2023
Unia Wąbrzeźno 1 - 2 Łokietek Brześć Kujawski 28 października 2023
Łokietek Brześć Kujawski 3 - 1 Chełminianka Chełmno 21 października 2023
Start Pruszcz 2 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 14 października 2023
Łokietek Brześć Kujawski 2 - 4 Lech Rypin 7 października 2023
Pomorzanin Toruń 1 - 3 Łokietek Brześć Kujawski 30 września 2023
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Pomorzanin Serock 23 września 2023
Chemik Bydgoszcz 5 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 17 września 2023
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Cuiavia Inowrocław 9 września 2023
Tłuchowia Tłuchowo 1 - 0 Łokietek Brześć Kujawski 2 września 2023
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 25 sierpnia 2023
Wda Świecie 4 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 19 sierpnia 2023
Łokietek Brześć Kujawski 0 - 0 Pogoń Mogilno 15 sierpnia 2023
Sparta Brodnica 2 - 2 Łokietek Brześć Kujawski 12 sierpnia 2023
Łokietek Brześć Kujawski 5 - 2 Noteć Łabiszyn 5 sierpnia 2023

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kalitta Wda Świecie 14
2 Patryk Perliński Chemik Bydgoszcz 11
3 Dawid Kieplin Tłuchowia Tłuchowo 9
4 Mateusz Zbiranek Start Pruszcz 8
5 Grzegorz Adamski Noteć Łabiszyn 8
6 Brendon Pereira Sparta Brodnica 8
7 Adam Kozłowski Pogoń Mogilno 7
8 Arkadiusz Piskorski Polonia Bydgoszcz 6
9 Damian Rybacki Wda Świecie 6
10 Maciej Tuptyński Sparta Brodnica 6
11 Norbert Rościszewski Pogoń Mogilno 6
12 Oskar Semeniuk Pomorzanin Serock 6
13 Bartosz Czerwiński Start Pruszcz 5
14 Bartłomiej Świątek Pomorzanin Serock 5
15 Dawid Marciniak Tłuchowia Tłuchowo 5
16 Maciej Górzynski Start Pruszcz 5
17 Łukasz Witucki Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
18 Alan Czerwiński Tłuchowia Tłuchowo 4
19 Łukasz Pikalski Chemik Bydgoszcz 4
20 Jakub Nowak Unia Wąbrzeźno 4
21 Martyn Trędewicz Lech Rypin 4
22 Szymon Bołkowiec Łokietek Brześć Kujawski 4
23 Mikołaj Winiecki Noteć Łabiszyn 4
24 Adam Łotoszyński Polonia Bydgoszcz 4
25 Paweł Lewandowski Lech Rypin 4
26 Dmytro Chernushkin Start Pruszcz 4
27 Paweł Słaby Wda Świecie 4
28 Łukasz Chruścicki Cuiavia Inowrocław 3
29 Maciej Sieradzki Polonia Bydgoszcz 3
30 Kieran Ollivierre Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
31 Łukasz Żuchowski Noteć Łabiszyn 3
32 Stanisław Łojewski Kujawianka Izbica Kujawska 3
33 Jakub Ratkowski Wda Świecie 3
34 Jan Dobko Lider Włocławek 3
35 Adrian Kowalski Lider Włocławek 3
36 Nikolas Brzeziński Lider Włocławek 3
37 Szymon Maziarz Cuiavia Inowrocław 3
38 Jakub Sajda Pomorzanin Toruń 3
39 Damian Kacperski Łokietek Brześć Kujawski 3
40 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 3
41 Oskar Andrzejewski Polonia Bydgoszcz 3
42 Jakub Krukowski Start Pruszcz 3
43 Oskar Januszewski Wda Świecie 3
44 Damian Rysiewski Chemik Bydgoszcz 3
45 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 3
46 Sebastian Fido Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
47 Kamil Kuropatwiński Kujawianka Izbica Kujawska 3
48 Mateusz Rościszewski Pogoń Mogilno 3
49 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 3
50 Marcel Strzyżewski Chemik Bydgoszcz 3
51 Kacper Wojtyszyn Cuiavia Inowrocław 2
52 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 2
53 Dawid Duma Start Pruszcz 2
54 Dawid Rogulski Chełminianka Chełmno 2
55 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 2
56 Marcin Słowiński Noteć Łabiszyn 2
57 Luka Redek Tłuchowia Tłuchowo 2
58 Piotr Mroziński Pogoń Mogilno 2
59 Dawid Zaborowski Chemik Bydgoszcz 2
60 Kacper Wienconek Łokietek Brześć Kujawski 2
61 Gabriel Silva Cuiavia Inowrocław 2
62 Bartosz Kaczyński Sparta Brodnica 2
63 Dawid Bocian Chełminianka Chełmno 2
64 Paweł Zieliński Chełminianka Chełmno 2
65 Mikołaj Wojdak Unia Wąbrzeźno 2
66 Jakub Makowski Polonia Bydgoszcz 2
67 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 2
68 Damian Zagórski Cuiavia Inowrocław 2
69 Edelino Miguel Ié Tłuchowia Tłuchowo 2
70 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
71 Patryk Kozłowski Wda Świecie 2
72 Samuel Gerc Pomorzanin Toruń 2
73 Hubert Maciąg Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
74 Aron Maciejewski Unia Wąbrzeźno 2
75 Wiktor Majer Start Pruszcz 2
76 Mariusz Miłek Cuiavia Inowrocław 2
77 Konrad Klatecki Chemik Bydgoszcz 2
78 Damian Stasikowski Start Pruszcz 2
79 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 2
80 Erwin Mętlewicz Łokietek Brześć Kujawski 2
81 Tomasz Wypij Wda Świecie 1
82 Nazarii Murashko Lech Rypin 1
83 Jakub Listkowski Lech Rypin 1
84 Bartłomiej Śmigrodzki Lech Rypin 1
85 Damian Rutkowski Łokietek Brześć Kujawski 1
86 Szymon Michalkiewicz Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
87 Karol Misiaszek Chełminianka Chełmno 1
88 Damian Adamski Pomorzanin Serock 1
89 Dmytro Rudakov Noteć Łabiszyn 1
90 Wiktor Majewski Lech Rypin 1
91 Konrad Sztuka Unia Wąbrzeźno 1
92 Maciej Pałczyński Łokietek Brześć Kujawski 1
93 Damian Lubak Tłuchowia Tłuchowo 1
94 Kamil Sternicki Lech Rypin 1
95 Artem Osmolovskiy Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
96 Sebastian Smaruj Pomorzanin Serock 1
97 Bartłomiej Buliński Lider Włocławek 1
98 Bartosz Majorek Chełminianka Chełmno 1
99 Ohaga Chimezie Unia Wąbrzeźno 1
100 Wiktor Dąbek Polonia Bydgoszcz 1
101 Mikołaj Szmelc Polonia Bydgoszcz 1
102 Miłosz Olejniczak Polonia Bydgoszcz 1
103 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 1
104 Kacper Klimkiewicz Chemik Bydgoszcz 1
105 Alan Majerski Chemik Bydgoszcz 1
106 Jakub Czesiński Chemik Bydgoszcz 1
107 Maksymilian Wołczek Pomorzanin Serock 1
108 Adrian Bieńkowski Tłuchowia Tłuchowo 1
109 Mateusz Wodziński Kujawianka Izbica Kujawska 1
110 Damian Gross Chełminianka Chełmno 1
111 Szymon Kozłowski Wda Świecie 1
112 Marek Piątkowski Pomorzanin Toruń 1
113 Patrick Kasaira Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
114 Damian Orzechowski Unia Wąbrzeźno 1
115 Marcel Wcisło Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
116 Julian Kolbus Lech Rypin 1
117 Grzegorz Kaniecki Noteć Łabiszyn 1
118 Kacper Lewandowski Pogoń Mogilno 1
119 Filip Jagielski Pogoń Mogilno 1
120 Donavan Ferreira Ibraim Tłuchowia Tłuchowo 1
121 Antoni Chylewski Pomorzanin Serock 1
122 Radosław Mik Pomorzanin Serock 1
123 Krzysztof Szal Pomorzanin Serock 1
124 Igor Trzciński Lider Włocławek 1
125 Mariusz Cichowlas Tłuchowia Tłuchowo 1
126 Szymon Koziatek Lech Rypin 1
127 Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
128 Jakub Bojar Sparta Brodnica 1
129 Jakub Węgrzyn Wda Świecie 1
130 Maciej Murawski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
131 Kacper Dzwonkowski Sparta Brodnica 1
132 Robert Frasz Kujawianka Izbica Kujawska 1
133 Marcel Łapkiewicz Lech Rypin 1
134 Miłosz Wesołowski Pomorzanin Toruń 1
135 Mateusz Krajewski Noteć Łabiszyn 1
136 Aleksander Zieliński Pomorzanin Serock 1
137 Denys Shmatov Kujawianka Izbica Kujawska 1
138 Jakub Budzisz Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
139 Krystian Janczak Sparta Brodnica 1
140 Dawid Hinz Sparta Brodnica 1
141 Wojciech Wołk Pomorzanin Toruń 1
142 Tymoteusz Majka Wda Świecie 1
143 Marcin Bykowski Kujawianka Izbica Kujawska 1
144 Sebastian Wiśniewski Unia Wąbrzeźno 1
145 Mariusz Kryszak Cuiavia Inowrocław 1
146 Oleksandr Ovsiak Start Pruszcz 1
147 Marcin Kaliski Pogoń Mogilno 1
148 Krzysztof Chojnacki Pogoń Mogilno 1
149 Jarosław Kułaga Tłuchowia Tłuchowo 1
150 Gabor Grabowski Sparta Brodnica 1
151 Piotr Szczęsny Łokietek Brześć Kujawski 1
152 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 1
153 Radosław Rybka Lech Rypin 1
154 Jan Rogowski Chemik Bydgoszcz 1
155 Miłosz Cichosz Tłuchowia Tłuchowo 1
156 Łukasz Ciechowski Sparta Brodnica 1
157 Bartosz Czyżewski Łokietek Brześć Kujawski 1
158 Marcin Pałczyński Łokietek Brześć Kujawski 1
159 Artur Gajda Kujawianka Izbica Kujawska 1