IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wda Świecie | 19 | 54 | 18 | 0 | 1 | 59 | 13 | 46 | |
2 | Chemik Bydgoszcz | 19 | 47 | 15 | 2 | 2 | 46 | 6 | 40 | |
3 | Tłuchowia Tłuchowo | 19 | 38 | 11 | 5 | 3 | 55 | 17 | 38 | |
4 | Cuiavia Inowrocław | 20 | 35 | 9 | 8 | 3 | 43 | 24 | 19 | |
5 | Start Pruszcz | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 49 | 38 | 11 | |
6 | Unia Wąbrzeźno | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 26 | 28 | -2 | |
7 | Lech Rypin | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 34 | 30 | 4 | |
8 | Pomorzanin Serock | 19 | 31 | 9 | 4 | 6 | 37 | 24 | 13 | |
9 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | 20 | 30 | 8 | 6 | 6 | 37 | 38 | -1 | |
10 | Pogoń Mogilno | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 65 | 43 | 22 | |
11 | Sparta Brodnica | 20 | 28 | 8 | 4 | 8 | 42 | 37 | 5 | |
12 | Polonia Bydgoszcz | 20 | 23 | 6 | 5 | 9 | 41 | 39 | 2 | |
13 | Kujawianka Izbica Kujawska | 20 | 23 | 7 | 2 | 11 | 32 | 46 | -14 | |
14 | Noteć Łabiszyn | 19 | 22 | 7 | 1 | 11 | 27 | 43 | -16 | |
15 | Łokietek Brześć Kujawski | 20 | 21 | 5 | 6 | 9 | 38 | 45 | -7 | |
16 | Chełminianka Chełmno | 20 | 12 | 3 | 3 | 14 | 20 | 58 | -38 | |
17 | Pomorzanin Toruń | 20 | 7 | 2 | 1 | 17 | 15 | 74 | -59 | |
18 | Lider Włocławek | 19 | 3 | 1 | 0 | 18 | 15 | 78 | -63 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
1. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 05/06 sierpnia
Pomorzanin Serock | 3 - 2 | Lider Włocławek | |
Lech Rypin | 1 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Unia Wąbrzeźno | 0 - 3 | Wda Świecie | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 4 - 1 | Pogoń Mogilno | |
Pomorzanin Toruń | 0 - 5 | Chemik Bydgoszcz | |
Start Pruszcz | 1 - 1 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Polonia Bydgoszcz | 1 - 3 | Sparta Brodnica | |
Łokietek Brześć Kujawski | 5 - 2 | Noteć Łabiszyn | |
Chełminianka Chełmno | 2 - 1 | Kujawianka Izbica Kujawska |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
2. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 12/13 sierpnia
Lider Włocławek | 1 - 4 | Noteć Łabiszyn | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 1 - 2 | Unia Wąbrzeźno | |
Cuiavia Inowrocław | 3 - 5 | Start Pruszcz | |
Pogoń Mogilno | 4 - 0 | Polonia Bydgoszcz | |
Tłuchowia Tłuchowo | 5 - 0 | Chełminianka Chełmno | |
Pomorzanin Serock | 4 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Wda Świecie | 5 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Chemik Bydgoszcz | 2 - 0 | Lech Rypin | |
Sparta Brodnica | 2 - 2 | Łokietek Brześć Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
3. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 15/16 sierpnia
Start Pruszcz | 1 - 0 | Chemik Bydgoszcz | |
Unia Wąbrzeźno | 0 - 0 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 2 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Lech Rypin | 0 - 0 | Pomorzanin Serock | |
Chełminianka Chełmno | 1 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Noteć Łabiszyn | 2 - 4 | Sparta Brodnica | |
Pomorzanin Toruń | 2 - 1 | Lider Włocławek | |
Polonia Bydgoszcz | 1 - 3 | Wda Świecie | |
Łokietek Brześć Kujawski | 0 - 0 | Pogoń Mogilno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
4. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 19/20 sierpnia
Tłuchowia Tłuchowo | 1 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Lider Włocławek | 1 - 5 | Sparta Brodnica | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 3 - 1 | Polonia Bydgoszcz | |
Cuiavia Inowrocław | 3 - 0 | Unia Wąbrzeźno | |
Lech Rypin | 2 - 1 | Pomorzanin Toruń | |
Pogoń Mogilno | 2 - 1 | Noteć Łabiszyn | |
Pomorzanin Serock | 1 - 1 | Start Pruszcz | |
Wda Świecie | 4 - 1 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Chemik Bydgoszcz | 7 - 0 | Chełminianka Chełmno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
5. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 26/27 sierpnia
Polonia Bydgoszcz | 2 - 2 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Unia Wąbrzeźno | 0 - 0 | Chemik Bydgoszcz | |
Lech Rypin | 3 - 1 | Lider Włocławek | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Sparta Brodnica | 3 - 2 | Pogoń Mogilno | |
Noteć Łabiszyn | 0 - 4 | Wda Świecie | |
Chełminianka Chełmno | 0 - 2 | Pomorzanin Serock | |
Start Pruszcz | 6 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Łokietek Brześć Kujawski | 1 - 1 | Kujawianka Izbica Kujawska |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
6. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 02/03 września
Cuiavia Inowrocław | 1 - 1 | Polonia Bydgoszcz | |
Lech Rypin | 0 - 3 | Start Pruszcz | |
Wda Świecie | 4 - 1 | Sparta Brodnica | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 1 - 2 | Noteć Łabiszyn | |
Lider Włocławek | 1 - 11 | Pogoń Mogilno | |
Chemik Bydgoszcz | 4 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Tłuchowia Tłuchowo | 1 - 0 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Pomorzanin Serock | 3 - 0 | Unia Wąbrzeźno | |
Pomorzanin Toruń | 0 - 1 | Chełminianka Chełmno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
7. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 09/10 września
Polonia Bydgoszcz | 0 - 1 | Chemik Bydgoszcz | |
Unia Wąbrzeźno | 3 - 1 | Pomorzanin Toruń | |
Łokietek Brześć Kujawski | 1 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Pogoń Mogilno | 1 - 2 | Wda Świecie | |
Sparta Brodnica | 3 - 2 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Noteć Łabiszyn | 2 - 4 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2 - 2 | Pomorzanin Serock | |
Chełminianka Chełmno | 0 - 5 | Lech Rypin | |
Start Pruszcz | 6 - 0 | Lider Włocławek |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
8. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 16/17 września
Cuiavia Inowrocław | 3 - 0 | Noteć Łabiszyn | |
Chemik Bydgoszcz | 5 - 0 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Pomorzanin Serock | 1 - 2 | Polonia Bydgoszcz | |
Tłuchowia Tłuchowo | 4 - 2 | Sparta Brodnica | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 3 - 2 | Pogoń Mogilno | |
Start Pruszcz | 3 - 1 | Chełminianka Chełmno | |
Lider Włocławek | 0 - 5 | Wda Świecie | |
Lech Rypin | 0 - 1 | Unia Wąbrzeźno | |
Pomorzanin Toruń | 2 - 3 | Orlęta Aleksandrów Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
9. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 23/24 września
Noteć Łabiszyn | 1 - 2 | Chemik Bydgoszcz | |
Pogoń Mogilno | 1 - 2 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 2 - 1 | Lech Rypin | |
Łokietek Brześć Kujawski | 1 - 1 | Pomorzanin Serock | |
Sparta Brodnica | 2 - 2 | Cuiavia Inowrocław | |
Chełminianka Chełmno | 3 - 1 | Lider Włocławek | |
Unia Wąbrzeźno | 2 - 1 | Start Pruszcz | |
Polonia Bydgoszcz | 9 - 1 | Pomorzanin Toruń | |
Wda Świecie | 2 - 1 | Kujawianka Izbica Kujawska |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
10. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 30 września/01 października
Pomorzanin Serock | 1 - 2 | Noteć Łabiszyn | |
Lech Rypin | 1 - 0 | Polonia Bydgoszcz | |
Lider Włocławek | 4 - 0 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Cuiavia Inowrocław | 1 - 1 | Pogoń Mogilno | |
Chemik Bydgoszcz | 1 - 0 | Sparta Brodnica | |
Chełminianka Chełmno | 0 - 2 | Unia Wąbrzeźno | |
Pomorzanin Toruń | 1 - 3 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Start Pruszcz | 2 - 1 | Orlęta Aleksandrów Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
11. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 07/08 października
Polonia Bydgoszcz | 2 - 1 | Start Pruszcz | |
Wda Świecie | 0 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Pogoń Mogilno | 0 - 4 | Chemik Bydgoszcz | |
Unia Wąbrzeźno | 2 - 0 | Lider Włocławek | |
Łokietek Brześć Kujawski | 2 - 4 | Lech Rypin | |
Sparta Brodnica | 0 - 1 | Pomorzanin Serock | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3 - 3 | Chełminianka Chełmno | |
Noteć Łabiszyn | 4 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 1 - 4 | Tłuchowia Tłuchowo |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
12. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 14/15 października
Cuiavia Inowrocław | 2 - 3 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Unia Wąbrzeźno | 1 - 2 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Pomorzanin Serock | 1 - 3 | Pogoń Mogilno | |
Lech Rypin | 3 - 0 | Noteć Łabiszyn | |
Chełminianka Chełmno | 2 - 2 | Polonia Bydgoszcz | |
Start Pruszcz | 2 - 1 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Lider Włocławek | 0 - 6 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Chemik Bydgoszcz | 1 - 3 | Wda Świecie | |
Pomorzanin Toruń | 0 - 3 | Sparta Brodnica |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
13. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 21/22 października
Tłuchowia Tłuchowo | 1 - 2 | Cuiavia Inowrocław | |
Pogoń Mogilno | 9 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Wda Świecie | 3 - 2 | Pomorzanin Serock | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 0 - 3 | Chemik Bydgoszcz | |
Noteć Łabiszyn | 0 - 4 | Start Pruszcz | |
Sparta Brodnica | 2 - 3 | Lech Rypin | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 3 - 0 | Lider Włocławek | |
Polonia Bydgoszcz | 0 - 1 | Unia Wąbrzeźno | |
Łokietek Brześć Kujawski | 3 - 1 | Chełminianka Chełmno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
14. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 28/29 października
Chełminianka Chełmno | 0 - 2 | Noteć Łabiszyn | |
Lech Rypin | 5 - 1 | Pogoń Mogilno | |
Unia Wąbrzeźno | 1 - 2 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 4 - 0 | Polonia Bydgoszcz | |
Lider Włocławek | 1 - 5 | Cuiavia Inowrocław | |
Chemik Bydgoszcz | 1 - 0 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Start Pruszcz | 5 - 3 | Sparta Brodnica | |
Pomorzanin Serock | 5 - 1 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Pomorzanin Toruń | 1 - 4 | Wda Świecie |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
15. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 04/05 listopada
Tłuchowia Tłuchowo | 0 - 1 | Pomorzanin Serock | |
Pogoń Mogilno | 7 - 2 | Start Pruszcz | |
Wda Świecie | 5 - 0 | Lech Rypin | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 4 - 2 | Pomorzanin Toruń | |
Cuiavia Inowrocław | 1 - 1 | Chemik Bydgoszcz | |
Noteć Łabiszyn | 0 - 3 | Unia Wąbrzeźno | |
Sparta Brodnica | 3 - 0 | Chełminianka Chełmno | |
Polonia Bydgoszcz | 5 - 0 | Lider Włocławek | |
Łokietek Brześć Kujawski | 1 - 3 | Orlęta Aleksandrów Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
16. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 11/12 listopada
Polonia Bydgoszcz | 4 - 4 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Pomorzanin Serock | 1 - 3 | Cuiavia Inowrocław | |
Lech Rypin | 3 - 0 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Chełminianka Chełmno | 3 - 6 | Pogoń Mogilno | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 1 - 1 | Noteć Łabiszyn | |
Lider Włocławek | 0 - 3 | Chemik Bydgoszcz | |
Start Pruszcz | 1 - 3 | Wda Świecie | |
Unia Wąbrzeźno | 1 - 1 | Sparta Brodnica | |
Pomorzanin Toruń | 0 - 0 | Tłuchowia Tłuchowo |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
17. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 18/19 listopada
Pogoń Mogilno | 1 - 3 | Unia Wąbrzeźno | |
Łokietek Brześć Kujawski | 6 - 2 | Lider Włocławek | |
Noteć Łabiszyn | 1 - 4 | Polonia Bydgoszcz | |
Sparta Brodnica | 1 - 3 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Tłuchowia Tłuchowo | 5 - 0 | Lech Rypin | |
Cuiavia Inowrocław | 6 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Wda Świecie | 2 - 0 | Chełminianka Chełmno | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 4 - 2 | Start Pruszcz | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Pomorzanin Serock |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
18. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 09/10 marca
Lider Włocławek | 0 - 3 | Pomorzanin Serock | |
Pogoń Mogilno | 6 - 0 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Cuiavia Inowrocław | 2 - 0 | Lech Rypin | |
Sparta Brodnica | 1 - 1 | Polonia Bydgoszcz | |
Tłuchowia Tłuchowo | 6 - 0 | Start Pruszcz | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 1 - 0 | Chełminianka Chełmno | |
Chemik Bydgoszcz | 3 - 0 | Pomorzanin Toruń | |
Wda Świecie | 3 - 1 | Unia Wąbrzeźno | |
Noteć Łabiszyn | 2 - 1 | Łokietek Brześć Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
19. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 16/17 marca
Unia Wąbrzeźno | 2 - 0 | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | 0 - 1 | Wda Świecie | |
Chełminianka Chełmno | 2 - 6 | Tłuchowia Tłuchowo | |
Start Pruszcz | 3 - 1 | Cuiavia Inowrocław | |
Łokietek Brześć Kujawski | 1 - 3 | Sparta Brodnica | |
Polonia Bydgoszcz | 5 - 2 | Pogoń Mogilno | |
Lech Rypin | 0 - 1 | Chemik Bydgoszcz | |
Pomorzanin Toruń | 1 - 4 | Pomorzanin Serock | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Lider Włocławek |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
20. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 23/24 marca
Tłuchowia Tłuchowo | 7 - 1 | Unia Wąbrzeźno | |
Lider Włocławek | 0 - 3 | Pomorzanin Toruń | |
Pogoń Mogilno | 5 - 3 | Łokietek Brześć Kujawski | |
Wda Świecie | 3 - 1 | Polonia Bydgoszcz | |
Pomorzanin Serock | 1 - 3 | Lech Rypin | |
Kujawianka Izbica Kujawska | 3 - 3 | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Chemik Bydgoszcz | 2 - 0 | Start Pruszcz | |
Cuiavia Inowrocław | 3 - 1 | Chełminianka Chełmno | |
Sparta Brodnica | 0 - 1 | Noteć Łabiszyn |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
21. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 30/31 marca
Sparta Brodnica | ? - ? | Lider Włocławek | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Start Pruszcz | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Lech Rypin | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Wda Świecie |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
22. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 06/07 kwietnia
Lider Włocławek | ? - ? | Lech Rypin | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Start Pruszcz | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Wda Świecie | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Sparta Brodnica |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
23. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 13/14 kwietnia
Pogoń Mogilno | ? - ? | Lider Włocławek | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Wda Świecie | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Start Pruszcz | ? - ? | Lech Rypin |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
24. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 20/21 kwietnia
Lider Włocławek | ? - ? | Start Pruszcz | |
Lech Rypin | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Wda Świecie | ? - ? | Pogoń Mogilno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
25. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 27/28 kwietnia
Wda Świecie | ? - ? | Lider Włocławek | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Lech Rypin | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Start Pruszcz |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
26. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 01/02 maja
Lider Włocławek | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Start Pruszcz | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Lech Rypin | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Wda Świecie |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
27. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 04/05 maja
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Lider Włocławek | |
Wda Świecie | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Lech Rypin | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Start Pruszcz | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Chełminianka Chełmno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
28. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 11/12 maja
Lider Włocławek | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Start Pruszcz | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Lech Rypin | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Wda Świecie | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
29. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 18/19 maja
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Lider Włocławek | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Wda Świecie | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Lech Rypin | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Start Pruszcz | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Unia Wąbrzeźno |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
30. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 25/26 maja
Lider Włocławek | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Start Pruszcz | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Lech Rypin | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Wda Świecie | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
31. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 30/31 maja
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Lider Włocławek | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Chemik Bydgoszcz | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Wda Świecie | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Lech Rypin | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Start Pruszcz | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
32. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 01/02 czerwca
Lider Włocławek | ? - ? | Polonia Bydgoszcz | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Start Pruszcz | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Lech Rypin | ? - ? | Wda Świecie | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Cuiavia Inowrocław |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
33. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 08/09 czerwca
Chemik Bydgoszcz | ? - ? | Lider Włocławek | |
Cuiavia Inowrocław | ? - ? | Pomorzanin Serock | |
Tłuchowia Tłuchowo | ? - ? | Pomorzanin Toruń | |
Kujawianka Izbica Kujawska | ? - ? | Lech Rypin | |
Wda Świecie | ? - ? | Start Pruszcz | |
Pogoń Mogilno | ? - ? | Chełminianka Chełmno | |
Sparta Brodnica | ? - ? | Unia Wąbrzeźno | |
Noteć Łabiszyn | ? - ? | Orlęta Aleksandrów Kujawski | |
Łokietek Brześć Kujawski | ? - ? | Polonia Bydgoszcz |
IV liga kujawsko-pomorska sezon 2023/2024
34. kolejka - IV liga kujawsko-pomorska 15/16 czerwca
Lider Włocławek | ? - ? | Łokietek Brześć Kujawski | |
Polonia Bydgoszcz | ? - ? | Noteć Łabiszyn | |
Orlęta Aleksandrów Kujawski | ? - ? | Sparta Brodnica | |
Unia Wąbrzeźno | ? - ? | Pogoń Mogilno | |
Chełminianka Chełmno | ? - ? | Wda Świecie | |
Start Pruszcz | ? - ? | Kujawianka Izbica Kujawska | |
Lech Rypin | ? - ? | Tłuchowia Tłuchowo | |
Pomorzanin Toruń | ? - ? | Cuiavia Inowrocław | |
Pomorzanin Serock | ? - ? | Chemik Bydgoszcz |