IV liga łódzka sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 32 82 26 4 2 81 17 64
2 Warta Sieradz 32 78 24 6 2 82 28 54
3 KS Kutno 32 65 20 5 7 72 39 33
4 Orkan Buczek 32 52 14 10 8 62 37 25
5 Omega Kleszczów 32 52 15 7 10 57 47 10
6 Zjednoczeni Stryków 32 50 15 5 12 44 36 8
7 LKS Kwiatkowice 32 48 13 9 10 47 45 2
8 Włókniarz Zelów 32 48 14 6 12 47 47 0
9 Ceramika Opoczno 32 47 14 5 13 36 44 -8
10 Ner Poddębice 32 40 11 7 14 53 62 -9
11 Warta Działoszyn 32 37 9 10 13 71 74 -3
12 Andrespolia Wiśniowa Góra 32 36 9 9 14 54 55 -1
13 Pogoń Zduńska Wola 32 36 10 6 16 45 54 -9
14 Boruta Zgierz 32 28 6 10 16 39 57 -18
15 Pelikan II Łowicz 32 21 6 3 23 41 109 -68
16 Stal Niewiadów 32 18 2 12 18 31 67 -36
17 Pilica Przedbórz 32 17 3 8 21 52 96 -44
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Sieradz 16 44 14 2 0 49 15 34
2 RKS Radomsko 16 43 14 1 1 49 5 44
3 KS Kutno 16 36 11 3 2 44 16 28
4 Włókniarz Zelów 16 31 9 4 3 27 19 8
5 LKS Kwiatkowice 16 27 8 3 5 32 26 6
6 Omega Kleszczów 16 25 7 4 5 31 24 7
7 Orkan Buczek 16 24 7 3 6 33 24 9
8 Zjednoczeni Stryków 16 23 7 2 7 18 18 0
9 Warta Działoszyn 16 23 6 5 5 43 30 13
10 Ceramika Opoczno 16 22 6 4 6 21 20 1
11 Boruta Zgierz 16 21 5 6 5 27 23 4
12 Ner Poddębice 16 20 5 5 6 26 24 2
13 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 18 5 3 8 30 29 1
14 Pogoń Zduńska Wola 16 17 4 5 7 17 19 -2
15 Pelikan II Łowicz 16 13 4 1 11 23 37 -14
16 Pilica Przedbórz 16 13 3 4 9 25 39 -14
17 Stal Niewiadów 16 12 2 6 8 19 32 -13
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 RKS Radomsko 16 39 12 3 1 32 12 20
2 Warta Sieradz 16 34 10 4 2 33 13 20
3 KS Kutno 16 29 9 2 5 28 23 5
4 Orkan Buczek 16 28 7 7 2 29 13 16
5 Omega Kleszczów 16 27 8 3 5 26 23 3
6 Zjednoczeni Stryków 16 27 8 3 5 26 18 8
7 Ceramika Opoczno 16 25 8 1 7 15 24 -9
8 LKS Kwiatkowice 16 21 5 6 5 15 19 -4
9 Ner Poddębice 16 20 6 2 8 27 38 -11
10 Pogoń Zduńska Wola 16 19 6 1 9 28 35 -7
11 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 18 4 6 6 24 26 -2
12 Włókniarz Zelów 16 17 5 2 9 20 28 -8
13 Warta Działoszyn 16 14 3 5 8 28 44 -16
14 Pelikan II Łowicz 16 8 2 2 12 18 72 -54
15 Boruta Zgierz 16 7 1 4 11 12 34 -22
16 Stal Niewiadów 16 6 0 6 10 12 35 -23
17 Pilica Przedbórz 16 4 0 4 12 27 57 -30
18 Zawisza Pajęczno 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Zjednoczeni Stryków

Gospodarze Wynik Goście Data
LKS Kwiatkowice 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 20 listopada 2021
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 listopada 2021
Zryw Wygoda 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 6 listopada 2021
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Skalnik Sulejów 30 października 2021
Omega Kleszczów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 23 października 2021
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Włókniarz Zelów 16 października 2021
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 9 października 2021
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 RKS Radomsko 2 października 2021
Orkan Buczek 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 września 2021
Zjednoczeni Stryków 2 - 4 Warta Sieradz 18 września 2021
Widzew II Łódź 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 11 września 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Orzeł Nieborów 4 września 2021
KS Paradyż 2 - 3 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia 2021
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 Prosna Wieruszów 20 sierpnia 2021
Boruta Zgierz 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 18 sierpnia 2021
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 Stal Głowno 14 sierpnia 2021
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Pogoń Zduńska Wola 11 sierpnia 2021
Zjednoczeni Stryków 4 - 6 Orzeł Nieborów 24 czerwca 2021
Ner Poddębice 0 - 7 Zjednoczeni Stryków 18 czerwca 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Włókniarz Zelów 12 czerwca 2021
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 9 czerwca 2021
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Orkan Buczek 2 czerwca 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Polonia Piotrków Trybunalski 29 maja 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 ŁKS II Łódź 22 maja 2021
Warta Sieradz 0 - 4 Zjednoczeni Stryków 19 maja 2021
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 15 maja 2021
Omega Kleszczów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 8 maja 2021
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Skalnik Sulejów 5 maja 2021
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Czarni Rząśnia 30 kwietnia 2021
Jutrzenka Drzewce 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 24 kwietnia 2021
LKS Kwiatkowice 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 17 kwietnia 2021
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Jutrzenka Warta 10 kwietnia 2021
Boruta Zgierz 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 kwietnia 2021
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Stal Głowno 27 marca 2021
Warta Działoszyn 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 20 marca 2021
Ceramika Opoczno 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 13 marca 2021
Orzeł Nieborów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 14 listopada 2020
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Ner Poddębice 10 listopada 2020
Włókniarz Zelów 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 7 listopada 2020
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 31 października 2020
Orkan Buczek 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 25 października 2020
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 października 2020
ŁKS II Łódź 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 10 października 2020
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Warta Sieradz 3 października 2020
Pogoń Zduńska Wola 3 - 3 Zjednoczeni Stryków 26 września 2020
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Omega Kleszczów 19 września 2020
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Jutrzenka Drzewce 16 września 2020
Czarni Rząśnia 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 12 września 2020
Skalnik Sulejów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia 2020
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 LKS Kwiatkowice 26 sierpnia 2020
Jutrzenka Warta 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 23 sierpnia 2020
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Boruta Zgierz 14 sierpnia 2020
Stal Głowno 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 sierpnia 2020
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn 1 sierpnia 2020
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Ceramika Opoczno 24 lipca 2020
Pogoń Zduńska Wola 3 - 3 Zjednoczeni Stryków 16 listopada 2019
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 listopada 2019
Orkan Buczek 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 3 listopada 2019
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 ŁKS II Łódź 26 października 2019
Jutrzenka Warta 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 20 października 2019
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Warta Sieradz 12 października 2019
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Pelikan II Łowicz 5 października 2019
Orzeł Nieborów 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 28 września 2019
Zjednoczeni Stryków 3 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 25 września 2019
KS Kutno 5 - 0 Zjednoczeni Stryków 21 września 2019
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Omega Kleszczów 14 września 2019
LKS Kwiatkowice 3 - 3 Zjednoczeni Stryków 11 września 2019
Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Warta Działoszyn 7 września 2019
Włókniarz Zelów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 31 sierpnia 2019
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Ceramika Opoczno 24 sierpnia 2019
Boruta Zgierz 4 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 sierpnia 2019
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ner Poddębice 14 sierpnia 2019
Boruta Zgierz 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 8 czerwca 2019
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ner Poddębice 31 maja 2019
Pelikan II Łowicz 1 - 5 Zjednoczeni Stryków 26 maja 2019
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Omega Kleszczów 22 maja 2019
Warta Sieradz 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 18 maja 2019
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 KS Kutno 11 maja 2019
Włókniarz Zelów 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 4 maja 2019
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Pogoń Zduńska Wola 1 maja 2019
Warta Działoszyn 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 27 kwietnia 2019
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Orkan Buczek 24 kwietnia 2019
RKS Radomsko 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 20 kwietnia 2019
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 LKS Kwiatkowice 13 kwietnia 2019
Andrespolia Wiśniowa Góra 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 6 kwietnia 2019
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Ceramika Opoczno 30 marca 2019
Stal Niewiadów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 23 marca 2019
Pilica Przedbórz 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 16 marca 2019
Zawisza Pajęczno 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 listopada 2018
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Boruta Zgierz 10 listopada 2018
Ner Poddębice 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 2 listopada 2018
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Pelikan II Łowicz 27 października 2018
Omega Kleszczów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 20 października 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Warta Sieradz 13 października 2018
KS Kutno 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 6 października 2018
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Włókniarz Zelów 29 września 2018
Pogoń Zduńska Wola 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 22 września 2018
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn 15 września 2018
Orkan Buczek 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 12 września 2018
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 RKS Radomsko 8 września 2018
LKS Kwiatkowice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 2 września 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 sierpnia 2018
Ceramika Opoczno 1 - 4 Zjednoczeni Stryków 22 sierpnia 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Stal Niewiadów 18 sierpnia 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Pilica Przedbórz 11 sierpnia 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Ner Poddębice 16 czerwca 2018
Boruta Zgierz 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 9 czerwca 2018
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Pelikan II Łowicz 2 czerwca 2018
Orkan Buczek 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 30 maja 2018
KS Kutno 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 26 maja 2018
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 KS Paradyż 19 maja 2018
GKS II Bełchatów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 10 maja 2018
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Stal Niewiadów 5 maja 2018
Warta Działoszyn 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 maja 2018
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Zjednoczeni Bełchatów 27 kwietnia 2018
LKS Kwiatkowice 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 22 kwietnia 2018
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Unia Skierniewice 18 kwietnia 2018
Omega Kleszczów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 14 kwietnia 2018
Zawisza Pajęczno 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 11 kwietnia 2018
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Ceramika Opoczno 7 kwietnia 2018
Włókniarz Zelów 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 30 marca 2018
Zjednoczeni Stryków 4 - 2 Pilica Przedbórz 24 marca 2018
Ner Poddębice 4 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 listopada 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 2 Boruta Zgierz 11 listopada 2017
Pelikan II Łowicz 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 5 listopada 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Orkan Buczek 28 października 2017
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 KS Kutno 21 października 2017
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 GKS II Bełchatów 18 października 2017
KS Paradyż 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 14 października 2017
Stal Niewiadów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 30 września 2017
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Warta Działoszyn 23 września 2017
Zjednoczeni Bełchatów 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 16 września 2017
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 LKS Kwiatkowice 13 września 2017
Unia Skierniewice 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 9 września 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Omega Kleszczów 2 września 2017
Ceramika Opoczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 26 sierpnia 2017
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Włókniarz Zelów 23 sierpnia 2017
Pilica Przedbórz 1 - 7 Zjednoczeni Stryków 19 sierpnia 2017
Zjednoczeni Stryków 10 - 0 Zawisza Pajęczno 12 sierpnia 2017
GKS II Bełchatów 0 - 5 Zjednoczeni Stryków 17 czerwca 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Andrespolia Wiśniowa Góra 14 czerwca 2017
RKS Radomsko 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 10 czerwca 2017
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Pilica Przedbórz 3 czerwca 2017
Jutrzenka Warta 1 - 5 Zjednoczeni Stryków 31 maja 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Zjednoczeni Bełchatów 28 maja 2017
LKS Kwiatkowice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 20 maja 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Ceramika Opoczno 17 maja 2017
3 - 2 Zjednoczeni Stryków 13 maja 2017
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Unia Skierniewice 6 maja 2017
Omega Kleszczów 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 3 maja 2017
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 KS Paradyż 29 kwietnia 2017
Zawisza Rzgów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 22 kwietnia 2017
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 14 kwietnia 2017
Warta Sieradz 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 8 kwietnia 2017
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 Warta Działoszyn 1 kwietnia 2017
Włókniarz Zelów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 marca 2017
Zjednoczeni Stryków 3 - 2 Ner Poddębice 18 marca 2017
Zawisza Pajęczno 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 12 marca 2017
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 GKS II Bełchatów 26 listopada 2016
Andrespolia Wiśniowa Góra 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 19 listopada 2016
Zjednoczeni Stryków 0 - 4 RKS Radomsko 11 listopada 2016
Pilica Przedbórz 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 5 listopada 2016
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Jutrzenka Warta 29 października 2016
Zjednoczeni Bełchatów 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 22 października 2016
Zjednoczeni Stryków 3 - 4 LKS Kwiatkowice 15 października 2016
Ceramika Opoczno 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 8 października 2016
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 1 października 2016
Unia Skierniewice 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 24 września 2016
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Omega Kleszczów 17 września 2016
KS Paradyż 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 10 września 2016
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Zawisza Rzgów 7 września 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 3 września 2016
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Warta Sieradz 27 sierpnia 2016
Warta Działoszyn 5 - 2 Zjednoczeni Stryków 24 sierpnia 2016
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 Włókniarz Zelów 20 sierpnia 2016
Ner Poddębice 2 - 2 Zjednoczeni Stryków 13 sierpnia 2016
Zjednoczeni Stryków 1 - 4 Zawisza Pajęczno 6 sierpnia 2016
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Omega Kleszczów 18 czerwca 2016
Zawisza Rzgów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 11 czerwca 2016
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Widzew Łódź 8 czerwca 2016
Zawisza Pajęczno 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 4 czerwca 2016
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 RKS Radomsko 28 maja 2016
Boruta Zgierz 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 maja 2016
Włókniarz Zelów 4 - 1 Zjednoczeni Stryków 21 maja 2016
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 maja 2016
Mazovia Rawa Mazowiecka 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 14 maja 2016
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Zjednoczeni Bełchatów 7 maja 2016
Jutrzenka Warta 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 4 maja 2016
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 LKS Rosanów 30 kwietnia 2016
Stal Głowno 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 23 kwietnia 2016
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Orzeł Nieborów 20 kwietnia 2016
GKS II Bełchatów 1 - 1 Zjednoczeni Stryków 17 kwietnia 2016
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Pilica Przedbórz 9 kwietnia 2016
Polonia Piotrków Trybunalski 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 2 kwietnia 2016
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 KS Paradyż 26 marca 2016
Astoria Szczerców 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 19 marca 2016
Omega Kleszczów 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 14 listopada 2015
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Zawisza Rzgów 11 listopada 2015
Widzew Łódź 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 8 listopada 2015
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Zawisza Pajęczno 31 października 2015
RKS Radomsko 4 - 0 Zjednoczeni Stryków 24 października 2015
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Boruta Zgierz 17 października 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Włókniarz Zelów 10 października 2015
Andrespolia Wiśniowa Góra 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 3 października 2015
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Mazovia Rawa Mazowiecka 30 września 2015
Zjednoczeni Bełchatów 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 26 września 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Jutrzenka Warta 19 września 2015
LKS Rosanów 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 16 września 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Stal Głowno 12 września 2015
Orzeł Nieborów 4 - 0 Zjednoczeni Stryków 5 września 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 GKS II Bełchatów 2 września 2015
Pilica Przedbórz 4 - 1 Zjednoczeni Stryków 29 sierpnia 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Polonia Piotrków Trybunalski 22 sierpnia 2015
KS Paradyż 2 - 5 Zjednoczeni Stryków 19 sierpnia 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Astoria Szczerców 14 sierpnia 2015
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Widok Skierniewice 20 czerwca 2015
Pilica Przedbórz 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 13 czerwca 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Orzeł Nieborów 6 czerwca 2015
GKS II Bełchatów 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 3 czerwca 2015
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Zawisza Pajęczno 30 maja 2015
RKS Radomsko 2 - 3 Zjednoczeni Stryków 23 maja 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Warta Działoszyn 16 maja 2015
Włókniarz Moszczenica 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 10 maja 2015
Zjednoczeni Stryków 1 - 3 Polonia Piotrków Trybunalski 1 maja 2015
Zawisza Rzgów 1 - 3 Zjednoczeni Stryków 25 kwietnia 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Ner Poddębice 22 kwietnia 2015
Astoria Szczerców 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 18 kwietnia 2015
Boruta Zgierz 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 12 kwietnia 2015
Piast Błaszki 1 - 5 Zjednoczeni Stryków 8 kwietnia 2015
LKS Rosanów 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 3 kwietnia 2015
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 KS Paradyż 28 marca 2015
Włókniarz Zelów 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 21 marca 2015
Widok Skierniewice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 15 listopada 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 Pilica Przedbórz 8 listopada 2014
Orzeł Nieborów 0 - 4 Zjednoczeni Stryków 26 października 2014
Zjednoczeni Stryków 4 - 0 GKS II Bełchatów 18 października 2014
Zawisza Pajęczno 3 - 2 Zjednoczeni Stryków 11 października 2014
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 RKS Radomsko 4 października 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 września 2014
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Włókniarz Moszczenica 20 września 2014
Polonia Piotrków Trybunalski 2 - 0 Zjednoczeni Stryków 17 września 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 Zawisza Rzgów 13 września 2014
Ner Poddębice 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 6 września 2014
Zjednoczeni Stryków 3 - 0 Astoria Szczerców 3 września 2014
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Boruta Zgierz 30 sierpnia 2014
Zjednoczeni Stryków 4 - 3 Piast Błaszki 23 sierpnia 2014
Zjednoczeni Stryków 7 - 1 LKS Rosanów 20 sierpnia 2014
KS Paradyż 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 16 sierpnia 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 4 Włókniarz Zelów 9 sierpnia 2014
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Pogoń Zduńska Wola 22 czerwca 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 3 ŁKS Łódź 18 czerwca 2014
Zjednoczeni Stryków 4 - 3 Jutrzenka Warta 14 czerwca 2014
LKS Mierzyn 1 - 7 Zjednoczeni Stryków 11 czerwca 2014
Widok Skierniewice 1 - 4 Zjednoczeni Stryków 7 czerwca 2014
KS Paradyż 3 - 1 Zjednoczeni Stryków 4 czerwca 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 1 Astoria Szczerców 31 maja 2014
Włókniarz Moszczenica 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 25 maja 2014
Zjednoczeni Stryków 5 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski 21 maja 2014
Zjednoczeni Stryków 2 - 3 Orzeł Nieborów 10 maja 2014
Czarni Rząśnia 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 3 maja 2014
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Ner Poddębice 30 kwietnia 2014
Warta Działoszyn 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 26 kwietnia 2014
Zjednoczeni Stryków 4 - 1 Włókniarz Zelów 23 kwietnia 2014
Pilica Przedbórz 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 19 kwietnia 2014
Zjednoczeni Stryków 0 - 0 Boruta Zgierz 12 kwietnia 2014
Mazovia Rawa Mazowiecka 0 - 0 Zjednoczeni Stryków 5 kwietnia 2014
Zjednoczeni Stryków 5 - 0 Zawisza Pajęczno 29 marca 2014
Start Brzeziny 0 - 3 Zjednoczeni Stryków 23 marca 2014
Pogoń Zduńska Wola 1 - 0 Zjednoczeni Stryków 23 listopada 2013
ŁKS Łódź 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 17 listopada 2013
Jutrzenka Warta 2 - 4 Zjednoczeni Stryków 10 listopada 2013
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Widok Skierniewice 2 listopada 2013
Zjednoczeni Stryków 1 - 1 KS Paradyż 26 października 2013
Astoria Szczerców 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 19 października 2013
Zjednoczeni Stryków 3 - 1 Włókniarz Moszczenica 12 października 2013
Concordia Piotrków Trybunalski 3 - 0 Zjednoczeni Stryków 5 października 2013
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 LKS Mierzyn 28 września 2013
Orzeł Nieborów 2 - 1 Zjednoczeni Stryków 25 września 2013
Zjednoczeni Stryków 2 - 1 Czarni Rząśnia 21 września 2013
Ner Poddębice 1 - 2 Zjednoczeni Stryków 14 września 2013
Zjednoczeni Stryków 2 - 2 Warta Działoszyn 11 września 2013
Włókniarz Zelów 0 - 1 Zjednoczeni Stryków 7 września 2013
Zjednoczeni Stryków 0 - 2 Pilica Przedbórz 31 sierpnia 2013
Boruta Zgierz 2 - 8 Zjednoczeni Stryków 28 sierpnia 2013
Zjednoczeni Stryków 2 - 0 Mazovia Rawa Mazowiecka 24 sierpnia 2013
Zawisza Pajęczno 0 - 2 Zjednoczeni Stryków 21 sierpnia 2013
Zjednoczeni Stryków 1 - 0 Start Brzeziny 17 sierpnia 2013

IV liga łódzka sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Marcioch KS Kutno 25
2 Paweł Marchewka Warta Działoszyn 21
3 Krystian Wojtczak RKS Radomsko 20
4 Adam Patora Warta Sieradz 19
5 Patryk Pietrasiak Boruta Zgierz 18
6 Dawid Przezak Warta Sieradz 16
7 Arkadiusz Porochnicki Warta Działoszyn 16
8 Paweł Baraniak RKS Radomsko 16
9 Daniel Potakowski Pilica Przedbórz 15
10 Piotr Burski Orkan Buczek 12
11 Albin Maciejewski Włókniarz Zelów 12
12 Igor Świątkiewicz Andrespolia Wiśniowa Góra 11
13 Przemysław Nawrocki Warta Sieradz 11
14 Dominik Cukiernik Orkan Buczek 11
15 Igor Kania Ner Poddębice 11
16 Wiktor Majewski Pilica Przedbórz 10
17 Robert Tomesz Omega Kleszczów 10
18 Sebastian Radzio Andrespolia Wiśniowa Góra 9
19 Tomasz Lenart Zjednoczeni Stryków 8
20 Dominik Woźniak LKS Kwiatkowice 8
21 Joachim Pabjańczyk Zjednoczeni Stryków 8
22 Łukasz Gloc RKS Radomsko 8
23 Norbert Dregier Włókniarz Zelów 8
24 Michał Drogosz Zjednoczeni Stryków 8
25 Rafał Mordon Pogoń Zduńska Wola 8
26 Adrian Kralkowski KS Kutno 8
27 Łukasz Serafinowicz Orkan Buczek 7
28 Łukasz Dynel KS Kutno 7
29 Oskar Korbela Warta Działoszyn 7
30 Robert Świątnicki Stal Niewiadów 7
31 Jakub Owczarek Ner Poddębice 7
32 Mateusz Jaworski Warta Sieradz 7
33 Hubert Berłowski Orkan Buczek 7
34 Michał Bogdan LKS Kwiatkowice 7
35 Adrian Pluta RKS Radomsko 7
36 Jakub Bistuła Ner Poddębice 7
37 Rafał Nowak LKS Kwiatkowice 7
38 Jakub Szaniec Omega Kleszczów 6
39 Krzysztof Markiewicz Ceramika Opoczno 6
40 Jardel Muniz Cruz Warta Działoszyn 6
41 Adrian Ociepa Omega Kleszczów 6
42 Artur Kucharski Pilica Przedbórz 6
43 Paweł Kowalski Omega Kleszczów 6
44 Bartosz Bujalski RKS Radomsko 6
45 Przemysław Szewczyk RKS Radomsko 6
46 Michał Fabiański Pelikan II Łowicz 6
47 Damian Kopa Andrespolia Wiśniowa Góra 6
48 Radosław Pęciak Pogoń Zduńska Wola 6
49 Łukasz Pierzyński LKS Kwiatkowice 6
50 Łukasz Mitek Warta Sieradz 6
51 Grzegorz Kaleta Pogoń Zduńska Wola 5
52 Kamil Bartos KS Kutno 5
53 Adam Konieczny Pogoń Zduńska Wola 5
54 Łukasz Chojecki Warta Sieradz 5
55 Dawid Pałyska Omega Kleszczów 5
56 Marcin Kacela Warta Sieradz 5
57 Adrian Gaugier Stal Niewiadów 5
58 Cheikhouomarben Tall RKS Radomsko 5
59 Filip Markowski Boruta Zgierz 4
60 Tomasz Różycki Andrespolia Wiśniowa Góra 4
61 Jakub Tazbir Pilica Przedbórz 4
62 Bartosz Narożnik Ner Poddębice 4
63 Michał Polit Stal Niewiadów 4
64 Eryk Padzik KS Kutno 4
65 Andrzej Dolot Orkan Buczek 4
66 Damian Ścibiorek Boruta Zgierz 4
67 Maciej Kowalczyk KS Kutno 4
68 Karol Chmielewski Zjednoczeni Stryków 4
69 Dawid Stańdo Ceramika Opoczno 4
70 Michał Pawelec Włókniarz Zelów 4
71 Kacper Rześny Pelikan II Łowicz 4
72 Mariusz Zasada Ner Poddębice 4
73 Patryk Kaczmarek Pogoń Zduńska Wola 3
74 Łukasz Wiśniewski Boruta Zgierz 3
75 Adrian Kudryś Warta Działoszyn 3
76 Damian Zawieja Warta Działoszyn 3
77 Krzysztof Składowski Warta Sieradz 3
78 Michał Lewandowski Orkan Buczek 3
79 Mikael Idzikowski Pogoń Zduńska Wola 3
80 Adrian Musialik Pelikan II Łowicz 3
81 Krystian Rutkowski Pelikan II Łowicz 3
82 Szymon Ziółkowski Zjednoczeni Stryków 3
83 Jakub Dregier Włókniarz Zelów 3
84 Klepczyński Adrian RKS Radomsko 3
85 Łukasz Kubiak Pogoń Zduńska Wola 3
86 Kamil Wielgus KS Kutno 3
87 Mariusz Woźniak LKS Kwiatkowice 3
88 Cyprian Lewandowski Ner Poddębice 3
89 Marek Jończyk Pilica Przedbórz 3
90 Marcin Kuliberda Omega Kleszczów 3
91 Wiktor Płaneta Warta Sieradz 3
92 Marcin Mirecki Ceramika Opoczno 3
93 Bartłomiej Gambka Ceramika Opoczno 3
94 Marcin Rakowski Pilica Przedbórz 3
95 Maciej Balik Pelikan II Łowicz 3
96 Marcin Pękała LKS Kwiatkowice 3
97 Patryk Wijata Ceramika Opoczno 3
98 Krzysztof Łukasik Ceramika Opoczno 3
99 Grzegorz Kowalski Orkan Buczek 3
100 Krzysztof Kukulski Warta Działoszyn 3
101 Łukasz Rakowski LKS Kwiatkowice 3
102 Bartosz Turniak RKS Radomsko 3
103 Przemysław Kornacki Pilica Przedbórz 3
104 Dawid Poddębniak Ceramika Opoczno 3
105 Bartłomiej Saternus Omega Kleszczów 3
106 Krzysztof Kowalski Omega Kleszczów 3
107 Świdrowski Tomasz Pelikan II Łowicz 3
108 Tomasz Dąbrowski Pelikan II Łowicz 3
109 Michał Lewandowski Orkan Buczek 3
110 Adrian Budka Pogoń Zduńska Wola 2
111 Piotr Gawlik KS Kutno 2
112 Patryk Niciak Orkan Buczek 2
113 Krystian Kolasa RKS Radomsko 2
114 Sebastian Maszkakow Ner Poddębice 2
115 Krystian Bożyk Stal Niewiadów 2
116 Marcin Kotynia Stal Niewiadów 2
117 Łukasz Grzybek Ceramika Opoczno 2
118 Damian Pawlak Warta Sieradz 2
119 Witold Kubiak Pogoń Zduńska Wola 2
120 Kamil Stegliński LKS Kwiatkowice 2
121 Mateusz Boras Warta Działoszyn 2
122 Paweł Kowalczyk Ceramika Opoczno 2
123 Piotr Gulej Stal Niewiadów 2
124 Kuba Jóźwiak Pelikan II Łowicz 2
125 Patryk Nouri Zjednoczeni Stryków 2
126 Damian Knera Boruta Zgierz 2
127 Kamil Karlikowski Boruta Zgierz 2
128 Bartłomiej Madej Pilica Przedbórz 2
129 Łukasz Marciniak Ner Poddębice 2
130 Tomasz Majsak Włókniarz Zelów 2
131 Michał Cichacki KS Kutno 2
132 Oleksij Naidyshak Pilica Przedbórz 2
133 Patryk Zielonka Stal Niewiadów 2
134 Krystian Pałczyński Omega Kleszczów 2
135 Arkadiusz Kochanek Ner Poddębice 2
136 Kamil Nowicki Pelikan II Łowicz 2
137 Jan Kowalski Boruta Zgierz 2
138 Damian Siewiera Orkan Buczek 2
139 Maciej Kwaśniak Stal Niewiadów 2
140 Maciej Witczak Ceramika Opoczno 2
141 Gracjan Sobczak KS Kutno 2
142 Adrian Jura RKS Radomsko 2
143 Wojciech Kawula Andrespolia Wiśniowa Góra 2
144 Przemysław Wilk Andrespolia Wiśniowa Góra 2
145 Błażej Kaliski Włókniarz Zelów 2
146 Rafał Serwaciński Zjednoczeni Stryków 2
147 Łukasz Matuszczyk Orkan Buczek 2
148 Grzegorz Sośniak Warta Działoszyn 2
149 Adrian Łucki Włókniarz Zelów 2
150 Bartosz Kaczor KS Kutno 2
151 Beniamin Tonn Ner Poddębice 2
152 Grzegorz Brochocki KS Kutno 2
153 Bartosz Jachymski Włókniarz Zelów 2
154 Wroński Mateusz Orkan Buczek 2
155 Kamil Kobryń KS Kutno 2
156 Tomasz Niżnikowski Andrespolia Wiśniowa Góra 2
157 Sebastian Balcerek Zjednoczeni Stryków 2
158 Wojciech Chmielewski Pogoń Zduńska Wola 1
159 Dymitr Pietrow KS Kutno 1
160 Bartłomiej Wiktorowicz Ceramika Opoczno 1
161 Jakub Dąbrowski Ceramika Opoczno 1
162 Maciej Majerowicz Ner Poddębice 1
163 Damian Prusek Ceramika Opoczno 1
164 Filip Jaszczak Pogoń Zduńska Wola 1
165 Paweł Bartoszek Warta Działoszyn 1
166 Bartłomiej Chyliński Omega Kleszczów 1
167 Jan Nadolski Zjednoczeni Stryków 1
168 Sebastian Krajda Włókniarz Zelów 1
169 Krzysztof Michalak Omega Kleszczów 1
170 Mariusz Przybylski RKS Radomsko 1
171 Łukasz Mucha Stal Niewiadów 1
172 Krzysztof Sut LKS Kwiatkowice 1
173 Kamil Sadziński RKS Radomsko 1
174 Konrad Bełdziński Zjednoczeni Stryków 1
175 Kamil Staniewski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
176 Bartłomiej Zieliński Omega Kleszczów 1
177 Łukasz Bocian RKS Radomsko 1
178 Michał Stasiak LKS Kwiatkowice 1
179 Maciej Wasilewski Stal Niewiadów 1
180 Artur Wolny Pogoń Zduńska Wola 1
181 Adrian Filipiak Warta Sieradz 1
182 Maciej Dudkiewicz Pelikan II Łowicz 1
183 Szymon Lesiakowski Omega Kleszczów 1
184 Piotr Boczkiewicz Włókniarz Zelów 1
185 Oktawian Maliszewski Pogoń Zduńska Wola 1
186 Marcin Zimoń Zjednoczeni Stryków 1
187 Patryk Miarka KS Kutno 1
188 Mariusz Zawodziński Warta Sieradz 1
189 Dawid Lizińczyk Pilica Przedbórz 1
190 Damian Głowacki Włókniarz Zelów 1
191 Mateusz Koziróg Andrespolia Wiśniowa Góra 1
192 Stefan Potocki Zjednoczeni Stryków 1
193 Mateusz Piesik Włókniarz Zelów 1
194 Robert Oborowski Włókniarz Zelów 1
195 Marek Brych Pilica Przedbórz 1
196 Jakub Szulc Warta Sieradz 1
197 Marcin Szóstakiewicz Omega Kleszczów 1
198 Przemysław Sosnowski LKS Kwiatkowice 1
199 Przemysław Szubert Stal Niewiadów 1
200 Kacper Michnicki RKS Radomsko 1
201 Marcin Lewacki RKS Radomsko 1
202 Bartosz Snopczyński Ceramika Opoczno 1
203 Mariusz Solecki Ner Poddębice 1
204 Jacek Majda Włókniarz Zelów 1
205 Dawid Kończak LKS Kwiatkowice 1
206 Damian Puchalski Orkan Buczek 1
207 Mateusz Wroński Orkan Buczek 1
208 Wojciech Banaszczyk Boruta Zgierz 1
209 Michał Sumiński Andrespolia Wiśniowa Góra 1
210 Rafał Porada Pogoń Zduńska Wola 1
211 Adam Saktura RKS Radomsko 1
212 Dawid Stolarczyk Warta Działoszyn 1
213 Krzysztof Ruszkiewicz Pilica Przedbórz 1
214 Piotr Bartłoszewski Warta Sieradz 1
215 Szymon Serafin Omega Kleszczów 1
216 Michał Konecki Omega Kleszczów 1
217 Dawid Janowski Pilica Przedbórz 1
218 Kamil Andrysiak Boruta Zgierz 1
219 Artur Dunajski Stal Niewiadów 1
220 Mikołaj Zwoliński Ner Poddębice 1
221 Dominik Dębowski KS Kutno 1
222 Hubert Matyjas Pelikan II Łowicz 1
223 Dorian Skwara KS Kutno 1
224 Witold Grzywiński Omega Kleszczów 1
225 Dominik Joachimiak Andrespolia Wiśniowa Góra 1
226 Robert Badowski Andrespolia Wiśniowa Góra 1
227 Maciej Konewka Zjednoczeni Stryków 1
228 Kamil Zawadowski Zjednoczeni Stryków 1
229 Dawid Tomczyk Orkan Buczek 1
230 Mateusz Witkowski Boruta Zgierz 1
231 Albert Kalinowski Ceramika Opoczno 1
232 Aleksander Michalski Orkan Buczek 1
233 Mateusz Roczek Omega Kleszczów 1
234 Łukasz Szmidt LKS Kwiatkowice 1
235 Nataniel Balcerzyk RKS Radomsko 1
236 Łukasz Ocimek Warta Działoszyn 1
237 Maciej Krysiak Warta Działoszyn 1
238 Kacper Leszczyński Pogoń Zduńska Wola 1