IV liga opolska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Agroplon Głuszyna 34 82 26 4 4 92 24 68
2 LZS Starowice Dolne 34 72 23 3 8 86 30 56
3 Małapanew Ozimek 34 70 21 7 6 74 44 30
4 Polonia Nysa 34 69 21 6 7 69 33 36
5 Unia Krapkowice 34 69 22 3 9 82 50 32
6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 34 57 17 6 11 67 47 20
7 Swornica Czarnowąsy 34 57 18 3 13 71 59 12
8 Piast Strzelce Opolskie 34 55 15 10 9 62 48 14
9 Porawie Większyce 34 53 16 5 13 68 62 6
10 Start Namysłów 34 45 12 9 13 44 46 -2
11 Skalnik Gracze 34 38 10 8 16 44 58 -14
12 MKS Gogolin 34 35 9 8 17 47 61 -14
13 OKS Olesno 34 33 9 6 19 43 62 -19
14 Unia Kolonowskie 34 31 9 4 21 37 78 -41
15 Sparta Paczków 34 29 8 5 21 38 75 -37
16 LZS Gronowice 34 28 7 7 20 44 69 -25
17 KS Krasiejów 34 28 8 4 22 43 96 -53
18 LZS SBB Energy Kup 34 18 6 0 28 26 95 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Agroplon Głuszyna 17 42 13 3 1 43 7 36
2 LZS Starowice Dolne 17 40 13 1 3 40 9 31
3 Polonia Nysa 17 38 12 2 3 36 17 19
4 Unia Krapkowice 17 38 12 2 3 41 25 16
5 Swornica Czarnowąsy 17 35 11 2 4 44 26 18
6 Małapanew Ozimek 17 34 10 4 3 35 20 15
7 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 31 10 1 6 37 23 14
8 Piast Strzelce Opolskie 17 30 8 6 3 33 24 9
9 Porawie Większyce 17 27 8 3 6 37 36 1
10 Start Namysłów 17 22 6 4 7 24 21 3
11 MKS Gogolin 17 21 6 3 8 28 32 -4
12 Unia Kolonowskie 17 20 6 2 9 17 36 -19
13 KS Krasiejów 17 19 5 4 8 23 42 -19
14 Skalnik Gracze 17 18 5 3 9 21 32 -11
15 OKS Olesno 17 15 4 3 10 18 35 -17
16 Sparta Paczków 17 15 4 3 10 19 36 -17
17 LZS Gronowice 17 15 4 3 10 24 36 -12
18 LZS SBB Energy Kup 17 6 2 0 15 10 50 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Agroplon Głuszyna 17 40 13 1 3 49 17 32
2 Małapanew Ozimek 17 36 11 3 3 39 24 15
3 LZS Starowice Dolne 17 32 10 2 5 46 21 25
4 Polonia Nysa 17 31 9 4 4 33 16 17
5 Unia Krapkowice 17 31 10 1 6 41 25 16
6 Chemik Kędzierzyn-Koźle 17 26 7 5 5 30 24 6
7 Porawie Większyce 17 26 8 2 7 31 26 5
8 Piast Strzelce Opolskie 17 25 7 4 6 29 24 5
9 Start Namysłów 17 23 6 5 6 20 25 -5
10 Swornica Czarnowąsy 17 22 7 1 9 27 33 -6
11 Skalnik Gracze 17 20 5 5 7 23 26 -3
12 OKS Olesno 17 18 5 3 9 25 27 -2
13 MKS Gogolin 17 14 3 5 9 19 29 -10
14 Sparta Paczków 17 14 4 2 11 19 39 -20
15 LZS Gronowice 17 13 3 4 10 20 33 -13
16 LZS SBB Energy Kup 17 12 4 0 13 16 45 -29
17 Unia Kolonowskie 17 11 3 2 12 20 42 -22
18 KS Krasiejów 17 9 3 0 14 20 54 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ruch Zdzieszowice

Gospodarze Wynik Goście Data
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Start Namysłów 8 maja 2021
Start Namysłów 1 - 6 Ruch Zdzieszowice 19 września 2020

IV liga opolska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Jędrzejczyk Porawie Większyce 28
2 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 27
3 Paweł Lepak Polonia Nysa 23
4 Piotr Stępień Małapanew Ozimek 19
5 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 18
6 Wojciech Hober OKS Olesno 14
7 Damian Woźny LZS Gronowice 14
8 Daniel Rychlewicz Unia Krapkowice 14
9 Dennis Gordzielik Piast Strzelce Opolskie 14
10 Mateusz Fiks Swornica Czarnowąsy 14
11 Tomasz Jaworski LZS Starowice Dolne 13
12 Patryk Wojtasik Unia Krapkowice 13
13 Wojciech Ścisło Swornica Czarnowąsy 13
14 Grzegorz Stencel LZS Starowice Dolne 12
15 Kamil Babiarz Agroplon Głuszyna 12
16 Łukasz Mroziński Polonia Nysa 12
17 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 12
18 Kacper Kamiński Małapanew Ozimek 12
19 Daniel Sadowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 11
20 Marcin Rogowski Swornica Czarnowąsy 10
21 Marcin Jantos LZS Gronowice 10
22 Edmund Machnik KS Krasiejów 10
23 Patryk Pabiniak Start Namysłów 10
24 Mateusz Poważny LZS Starowice Dolne 10
25 Igor Babanskyh Swornica Czarnowąsy 10
26 Paweł Boczarski LZS Starowice Dolne 10
27 Damian Szpala LZS Starowice Dolne 9
28 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 9
29 Kamil Stachura Porawie Większyce 8
30 Bartłomiej Semik Małapanew Ozimek 8
31 Paweł Wróblewski Małapanew Ozimek 8
32 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 8
33 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 8
34 Tomasz Schichta MKS Gogolin 7
35 Kamil Lewandowski Agroplon Głuszyna 7
36 Damian Fila Swornica Czarnowąsy 7
37 Dawid Dulski Skalnik Gracze 7
38 Mateusz Prefeta MKS Gogolin 7
39 Konrad Górniaszek Małapanew Ozimek 7
40 Mateusz Pinkawa KS Krasiejów 7
41 Łukasz Bonar LZS Starowice Dolne 6
42 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 6
43 Przemysław Cichocki LZS Starowice Dolne 6
44 Bartosz Kowalczyk OKS Olesno 6
45 Rafał Niespodziński Unia Krapkowice 6
46 Jakub Włoch Unia Kolonowskie 6
47 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 6
48 Rafał Bobiński Polonia Nysa 6
49 Mateusz Jeziorowski OKS Olesno 6
50 Piotr Sobota Unia Krapkowice 6
51 Adam Steczek Unia Krapkowice 6
52 Adrian Zyla Małapanew Ozimek 6
53 Przemysław Osuchowski Sparta Paczków 6
54 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 5
55 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 5
56 Sebastian Stachura Porawie Większyce 5
57 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 5
58 Piotr Słupik KS Krasiejów 5
59 Mariusz Spałek Unia Kolonowskie 5
60 Krzysztof Niziołek Sparta Paczków 5
61 Grzegorz Chojnowski Piast Strzelce Opolskie 5
62 Sebastian Standera Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
63 Dzikamai Andre Gwaze Piast Strzelce Opolskie 5
64 Patryk Sowiński Piast Strzelce Opolskie 5
65 Maciej Świerczyński Start Namysłów 5
66 Grzegorz Maryszczak Skalnik Gracze 5
67 Denis Kipka MKS Gogolin 5
68 Łukasz Bojar LZS SBB Energy Kup 5
69 Damian Paczek Skalnik Gracze 5
70 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 4
71 Marcel Surowiak Agroplon Głuszyna 4
72 Szymon Markowski Sparta Paczków 4
73 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 4
74 Bartosz Kaczmarek MKS Gogolin 4
75 Krzysztof Rejowski Unia Kolonowskie 4
76 Daniel Bogdanowicz Sparta Paczków 4
77 Szymon Szczygieł Start Namysłów 4
78 Patryk Matuszek Unia Krapkowice 4
79 Andrzej Wąsik Chemik Kędzierzyn-Koźle 4
80 Marcin Ściański Polonia Nysa 4
81 Patryk Słupianek Agroplon Głuszyna 4
82 Daniel Bieniek Skalnik Gracze 4
83 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 4
84 Damian Dobrzyński LZS SBB Energy Kup 4
85 Paweł Dyczek Chemik Kędzierzyn-Koźle 4
86 Piotr Rypa Porawie Większyce 4
87 Andrzej Prefeta MKS Gogolin 4
88 Krystian Błach Start Namysłów 3
89 Adam Makowski Porawie Większyce 3
90 Arkadiusz Świerc OKS Olesno 3
91 Kordian Kostka KS Krasiejów 3
92 Tomasz Kowalczyk Polonia Nysa 3
93 Damian Czech Agroplon Głuszyna 3
94 Krzysztof Werner Swornica Czarnowąsy 3
95 Maciej Salak Skalnik Gracze 3
96 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 3
97 Mateusz Weiss Piast Strzelce Opolskie 3
98 Andrzej Bonk KS Krasiejów 3
99 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 3
100 Kamil Kaczor LZS Gronowice 3
101 Gracjan Gacmaga Agroplon Głuszyna 3
102 Michał Bienias Małapanew Ozimek 3
103 Paweł Żehaluk Agroplon Głuszyna 3
104 Rafał Żołnowski Start Namysłów 3
105 Wojciech Czech Start Namysłów 3
106 Dawid Dorosławski Chemik Kędzierzyn-Koźle 3
107 Artur Szeląg Skalnik Gracze 3
108 Michał Łoziński LZS Starowice Dolne 3
109 Bartosz Stręk LZS SBB Energy Kup 3
110 Miłosz Kostrzewa Start Namysłów 2
111 Łukasz Biczysko Start Namysłów 2
112 Dawid Rogowski LZS Gronowice 2
113 Dariusz Dombrowski Unia Kolonowskie 2
114 Marcin Mendak LZS Starowice Dolne 2
115 Patryk Zagożdżon Porawie Większyce 2
116 Klaudiusz Lasik LZS Gronowice 2
117 Damian Gąsiorowski LZS Gronowice 2
118 Maciej Sacha LZS Starowice Dolne 2
119 Arkadiusz Fluder LZS Starowice Dolne 2
120 Bartosz Zychowicz Polonia Nysa 2
121 Aleksander Muzyka Agroplon Głuszyna 2
122 Dawid Byrski Polonia Nysa 2
123 Krzysztof Meryk OKS Olesno 2
124 Przemysław Jakwert Unia Krapkowice 2
125 Tomasz Kwasik Unia Kolonowskie 2
126 Łukasz Szydłowski MKS Gogolin 2
127 Kamil Szampera MKS Gogolin 2
128 Szymon Witos LZS Gronowice 2
129 Przemysław Konik KS Krasiejów 2
130 Paweł Przytuła Skalnik Gracze 2
131 Krzysztof Gucwa Sparta Paczków 2
132 Łukasz Michaliszyn Sparta Paczków 2
133 Roman Pigut Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
134 Grzegorz Gryl LZS SBB Energy Kup 2
135 Mariusz Kapłon MKS Gogolin 2
136 Maciej Dyczek Unia Krapkowice 2
137 Łukasz Bonar LZS Starowice Dolne 2
138 Patrick Riemann Małapanew Ozimek 2
139 Daniel Wrześniewski Agroplon Głuszyna 2
140 Paweł Dudzic Sparta Paczków 2
141 Dominik Flak OKS Olesno 2
142 Mateusz Świerc KS Krasiejów 2
143 Dawid Sibiński Agroplon Głuszyna 2
144 Adrian Żyła Małapanew Ozimek 2
145 Dominik Franek Swornica Czarnowąsy 2
146 Zbigniew Pabiniak Start Namysłów 1
147 Przemysław Błażejewski Unia Kolonowskie 1
148 Denis Fogel Skalnik Gracze 1
149 Bartosz Śnieżek MKS Gogolin 1
150 Oskar Sobczyk Agroplon Głuszyna 1
151 Oskar Więcław LZS Starowice Dolne 1
152 Szymon Pastuszek Swornica Czarnowąsy 1
153 Kuba Maraszek Swornica Czarnowąsy 1
154 Brajan Lipp KS Krasiejów 1
155 Łukasz Gibasiewicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
156 Patryk Grabowski Swornica Czarnowąsy 1
157 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 1
158 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
159 Łukasz Strząbała LZS Starowice Dolne 1
160 Dominik Zawada LZS Starowice Dolne 1
161 Paweł Sarnowski Start Namysłów 1
162 Paweł Moskal Sparta Paczków 1
163 Jakub Kozołup Porawie Większyce 1
164 Michał Czabanowski Polonia Nysa 1
165 Jakub Cymerman Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
166 Patryk Botta MKS Gogolin 1
167 Sebastian Wacław Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
168 Wojciech Bajor Polonia Nysa 1
169 Piotr Michoń KS Krasiejów 1
170 Mariusz Ozimek KS Krasiejów 1
171 Andrzej Krzymiński OKS Olesno 1
172 Maciej Capiga Piast Strzelce Opolskie 1
173 Alan Majerski Polonia Nysa 1
174 Adrian Ptak Start Namysłów 1
175 Dastin Bartoszewicz Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
176 Marcel Bartodziej Unia Kolonowskie 1
177 Krzysztof Kwiatkowski Porawie Większyce 1
178 Dmytro Fedota Agroplon Głuszyna 1
179 Adrian Janeczek Skalnik Gracze 1
180 Marcin Labus Unia Kolonowskie 1
181 Piotr Ficoń Skalnik Gracze 1
182 Łukasz Pabiniak Start Namysłów 1
183 Kacper Cieśla Unia Kolonowskie 1
184 Jakub Cymerman Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
185 Piotr Puda LZS Starowice Dolne 1
186 Grzegorz Czarnecki LZS Starowice Dolne 1
187 Maciej Sokołowski LZS SBB Energy Kup 1
188 Damian Czech Agroplon Głuszyna 1
189 Przemysław Korchut Piast Strzelce Opolskie 1
190 Andrzej Jureczko Piast Strzelce Opolskie 1
191 Jarosław Śleziak Sparta Paczków 1
192 Tomasz Moschner LZS SBB Energy Kup 1
193 Tomasz Suchecki Małapanew Ozimek 1
194 Adam Sobota KS Krasiejów 1
195 Mateusz Kudełko LZS Gronowice 1
196 Przemysław Kwaśniewski Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
197 Bartosz Trzpioła Sparta Paczków 1
198 Mateusz Płóciennik Unia Krapkowice 1
199 Patryk Foks KS Krasiejów 1
200 Paweł Grabowiecki LZS SBB Energy Kup 1
201 Dawid Lewandowski Małapanew Ozimek 1
202 Michał Błoński MKS Gogolin 1
203 Dzikamai Gwaze Piast Strzelce Opolskie 1
204 Błażej Konop KS Krasiejów 1
205 Bartosz Brzozowski Unia Krapkowice 1
206 Mateusz Ptak Swornica Czarnowąsy 1
207 Paweł Skorupa Skalnik Gracze 1
208 Damian Wientzek Porawie Większyce 1
209 Krzysztof Kulak Polonia Nysa 1
210 Stanisław Dębski OKS Olesno 1
211 Krystian Pudełko LZS SBB Energy Kup 1
212 Mateusz Wróbel MKS Gogolin 1
213 Przemysław Chojnowski Piast Strzelce Opolskie 1
214 Tobiasz Pietruszka Unia Krapkowice 1
215 Maciej Węglarz OKS Olesno 1
216 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 1
217 Mateusz Bębnowski Polonia Nysa 1
218 Daniel Krzyszczak Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
219 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
220 Przemysław Dubiel Agroplon Głuszyna 1
221 Tomasz Olewicz Piast Strzelce Opolskie 1
222 Miłosz Michalewski OKS Olesno 1
223 Krzysztof Głąb Sparta Paczków 1
224 Paweł Nowak Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
225 Piotr Ostrowski Unia Kolonowskie 1
226 Rafał Krasowski Polonia Nysa 1
227 Jakub Pawełek Sparta Paczków 1
228 Maciej Krawiec MKS Gogolin 1
229 Przemysław Karabin Piast Strzelce Opolskie 1