II liga sezon 2014/2015

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Kluczbork 34 59 16 11 7 44 30 14
2 Zagłębie Sosnowiec 34 58 15 13 6 53 37 16
3 Rozwój Katowice 34 57 16 9 9 54 40 14
4 Raków Częstochowa 34 57 17 6 11 43 34 9
5 ROW 1964 Rybnik 34 56 15 11 8 52 37 15
6 Błękitni Stargard 34 55 16 7 11 46 42 4
7 Stal Stalowa Wola 34 54 15 9 10 54 41 13
8 Stal Mielec 34 52 14 10 10 49 42 7
9 Znicz Pruszków 34 46 11 13 10 40 35 5
10 Nadwiślan Góra 34 45 12 9 13 49 52 -3
11 Legionovia Legionowo 34 42 11 9 14 48 48 0
12 Siarka Tarnobrzeg 34 41 11 8 15 41 51 -10
13 Wisła Puławy 34 39 10 9 15 45 54 -9
14 Okocimski KS Brzesko 34 39 8 15 11 32 43 -11
15 Puszcza Niepołomice 34 36 8 12 14 37 43 -6
16 Kotwica Kołobrzeg 34 35 8 11 15 45 51 -6
17 Górnik Wałbrzych 34 30 7 9 18 30 57 -27
18 Limanovia Limanowa 34 27 6 9 19 30 55 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2014/2015

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Błękitni Stargard 17 33 10 3 4 27 19 8
2 MKS Kluczbork 17 32 9 5 3 25 16 9
3 Rozwój Katowice 17 31 8 7 2 33 20 13
4 Stal Stalowa Wola 17 31 9 4 4 27 18 9
5 Stal Mielec 17 31 9 4 4 27 19 8
6 Zagłębie Sosnowiec 17 30 8 6 3 29 22 7
7 Raków Częstochowa 17 29 9 2 6 24 19 5
8 ROW 1964 Rybnik 17 27 7 6 4 21 14 7
9 Okocimski KS Brzesko 17 26 6 8 3 21 20 1
10 Znicz Pruszków 17 25 6 7 4 19 12 7
11 Siarka Tarnobrzeg 17 25 7 4 6 23 23 0
12 Nadwiślan Góra 17 24 7 3 7 25 25 0
13 Górnik Wałbrzych 17 23 7 2 8 20 25 -5
14 Kotwica Kołobrzeg 17 21 5 6 6 22 21 1
15 Wisła Puławy 17 19 5 4 8 22 22 0
16 Puszcza Niepołomice 17 19 4 7 6 25 22 3
17 Legionovia Legionowo 17 18 4 6 7 23 24 -1
18 Limanovia Limanowa 17 15 3 6 8 16 22 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2014/2015

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ROW 1964 Rybnik 17 29 8 5 4 31 23 8
2 Zagłębie Sosnowiec 17 28 7 7 3 24 15 9
3 Raków Częstochowa 17 28 8 4 5 19 15 4
4 MKS Kluczbork 17 27 7 6 4 19 14 5
5 Rozwój Katowice 17 26 8 2 7 21 20 1
6 Legionovia Legionowo 17 24 7 3 7 25 24 1
7 Stal Stalowa Wola 17 23 6 5 6 27 23 4
8 Błękitni Stargard 17 22 6 4 7 19 23 -4
9 Stal Mielec 17 21 5 6 6 22 23 -1
10 Znicz Pruszków 17 21 5 6 6 21 23 -2
11 Nadwiślan Góra 17 21 5 6 6 24 27 -3
12 Wisła Puławy 17 20 5 5 7 23 32 -9
13 Puszcza Niepołomice 17 17 4 5 8 12 21 -9
14 Siarka Tarnobrzeg 17 16 4 4 9 18 28 -10
15 Kotwica Kołobrzeg 17 14 3 5 9 23 30 -7
16 Okocimski KS Brzesko 17 13 2 7 8 11 23 -12
17 Limanovia Limanowa 17 12 3 3 11 14 33 -19
18 Górnik Wałbrzych 17 7 0 7 10 10 32 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wigry Suwałki

Gospodarze Wynik Goście Data
Wigry Suwałki 0 - 1 Błękitni Stargard 12 marca 2021
Błękitni Stargard 1 - 0 Wigry Suwałki 5 września 2020
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Wigry Suwałki 25 lipca 2015

II liga sezon 2014/2015

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Sekulski Stal Stalowa Wola 30
2 Adam Setla Nadwiślan Góra 16
3 Jakub Arak Zagłębie Sosnowiec 16
4 Maciej Górski Znicz Pruszków 13
5 Konrad Nowak Wisła Puławy 12
6 Marcin Orłowski Górnik Wałbrzych 11
7 Martin Pribula Limanovia Limanowa 11
8 Dariusz Pawlusiński Raków Częstochowa 10
9 Piotr Giel MKS Kluczbork 9
10 Jarosław Niezgoda Wisła Puławy 9
11 Marcin Truszkowski Siarka Tarnobrzeg 9
12 Wojciech Wojcieszyński Okocimski KS Brzesko 9
13 Jakub Poznański Kotwica Kołobrzeg 9
14 Mateusz Cholewiak Stal Mielec 8
15 Wojciech Reiman Raków Częstochowa 8
16 Tomasz Wróbel Rozwój Katowice 8
17 Sebastian Gielza Rozwój Katowice 8
18 Robert Gajda Błękitni Stargard 8
19 Sebastian Łętocha Stal Mielec 8
20 Mariusz Muszalik ROW 1964 Rybnik 8
21 Tomasz Boczek Nadwiślan Góra 8
22 Sebastian Inczewski Błękitni Stargard 8
23 Bartosz Nowak Stal Mielec 7
24 Robert Tkocz Rozwój Katowice 7
25 Jurij Hłuszko Okocimski KS Brzesko 7
26 Artur Pląskowski Raków Częstochowa 7
27 Hubert Tylec Zagłębie Sosnowiec 7
28 Adam Żak Rozwój Katowice 7
29 Wojciech Okińczyc Raków Częstochowa 6
30 Michał Płonka ROW 1964 Rybnik 6
31 Sebastian Musiolik ROW 1964 Rybnik 6
32 Krzysztof Biegański Kotwica Kołobrzeg 6
33 Roman Stepankow Puszcza Niepołomice 6
34 Rafał Figiel Górnik Wałbrzych 6
35 Michał Czarny Stal Stalowa Wola 6
36 Sebastian Janusiński Legionovia Legionowo 6
37 Damian Kugiel Kotwica Kołobrzeg 5
38 Sebastian Czapa Legionovia Legionowo 5
39 Wojciech Dziadzio Okocimski KS Brzesko 5
40 Łukasz Winiarczyk Rozwój Katowice 5
41 Maciej Ropiejko Kotwica Kołobrzeg 5
42 Damian Furczyk Nadwiślan Góra 5
43 Łukasz Matusiak Zagłębie Sosnowiec 5
44 Maciej Machalski Wisła Puławy 5
45 Adrian Gębalski Puszcza Niepołomice 5
46 Tomasz Rydzak Kotwica Kołobrzeg 5
47 Przemysław Mizgała Zagłębie Sosnowiec 5
48 Daniel Koczon Siarka Tarnobrzeg 5
49 Kamil Radulj Stal Mielec 5
50 Robert Tunkiewicz Siarka Tarnobrzeg 4
51 Łukasz Nowak Puszcza Niepołomice 4
52 Paweł Wolski Legionovia Legionowo 4
53 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 4
54 Dariusz Gawęcki Puszcza Niepołomice 4
55 Rafał Gutowski Błękitni Stargard 4
56 Arkadiusz Jędrych Znicz Pruszków 4
57 Mateusz Wrzesień Zagłębie Sosnowiec 4
58 Rafał Jankowski Stal Mielec 4
59 Łukasz Reinhard MKS Kluczbork 4
60 Radosław Mikołajczak Stal Stalowa Wola 4
61 Daniel Nawrocki Znicz Pruszków 4
62 Marcin Nowacki MKS Kluczbork 4
63 Krzysztof Zaremba Puszcza Niepołomice 4
64 Patryk Skórecki Kotwica Kołobrzeg 4
65 Tomasz Sedlewski Wisła Puławy 4
66 Marcin Chmiest Limanovia Limanowa 4
67 Mateusz Sawicki Górnik Wałbrzych 3
68 Wojciech Fadecki Błękitni Stargard 3
69 Maciej Mysiak Limanovia Limanowa 3
70 Tomasz Matysek Nadwiślan Góra 3
71 Patryk Dudziński ROW 1964 Rybnik 3
72 Dominik Maluga Puszcza Niepołomice 3
73 Dariusz Frankiewicz Siarka Tarnobrzeg 3
74 Łukasz Wolsztyński Limanovia Limanowa 3
75 Joshua Balogun Kayode Raków Częstochowa 3
76 Przemysław Gałecki Rozwój Katowice 3
77 Łukasz Tumicz Zagłębie Sosnowiec 3
78 Michał Kojder MKS Kluczbork 3
79 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 3
80 Paweł Mandrysz ROW 1964 Rybnik 3
81 Krystian Getinger Stal Mielec 3
82 Marcin Stefanik Siarka Tarnobrzeg 3
83 Adrian Napierała Puszcza Niepołomice 3
84 Rafał Niziołek MKS Kluczbork 3
85 Sebastian Dudek Zagłębie Sosnowiec 3
86 Adrian Moszyk Górnik Wałbrzych 3
87 Grzegorz Fonfara ROW 1964 Rybnik 3
88 Mateusz Mazurek Rozwój Katowice 3
89 Bartosz Flis Błękitni Stargard 3
90 Oskar Fijałkowski Błękitni Stargard 3
91 Łukasz Żegleń Stal Mielec 3
92 Dawid Berg Kotwica Kołobrzeg 2
93 Łukasz Kosakiewicz Błękitni Stargard 2
94 Józef Piwowarczyk Limanovia Limanowa 2
95 Dawid Ogrocki Nadwiślan Góra 2
96 Bartłomiej Wasiluk Nadwiślan Góra 2
97 Radosław Wiśniewski Błękitni Stargard 2
98 Taras Yavorskyy Okocimski KS Brzesko 2
99 Kamil Śmiałowski Górnik Wałbrzych 2
100 Donczo Atanasow Limanovia Limanowa 2
101 Kamil Jakubowski Stal Stalowa Wola 2
102 Patryk Kun Rozwój Katowice 2
103 Dominik Radziemski Górnik Wałbrzych 2
104 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 2
105 Krzysztof Wolkiewicz MKS Kluczbork 2
106 Tomasz Pustelnik Błękitni Stargard 2
107 Sebastian Duda Stal Mielec 2
108 Kamil Kościelny Stal Mielec 2
109 Mariusz Kukiełka Siarka Tarnobrzeg 2
110 Kamil Zieliński Błękitni Stargard 2
111 Robert Menzel Legionovia Legionowo 2
112 Ariel Wawszczyk Błękitni Stargard 2
113 Przemysław Mońka Raków Częstochowa 2
114 Arkadiusz Garzeł Okocimski KS Brzesko 2
115 Robert Brzęczek Raków Częstochowa 2
116 Bartosz Tyktor Górnik Wałbrzych 2
117 Konrad Szczotka Wisła Puławy 2
118 Mariusz Masternak Nadwiślan Góra 2
119 Daniel Kraska Znicz Pruszków 2
120 Mouhamadou Traoré Siarka Tarnobrzeg 2
121 Maciej Domański Stal Mielec 2
122 Karol Grudniewski Znicz Pruszków 2
123 Krzysztof Bułka Kotwica Kołobrzeg 2
124 Samuelson Chukwuma Odunka Legionovia Legionowo 2
125 Jakub Więcek Siarka Tarnobrzeg 2
126 Tomasz Wawrzyniak Rozwój Katowice 2
127 Rafał Waksmundzki Limanovia Limanowa 2
128 Tomasz Szatan Zagłębie Sosnowiec 2
129 Mateusz Muszyński Znicz Pruszków 2
130 Bartłomiej Setlak Nadwiślan Góra 2
131 Przemysław Szkatuła Rozwój Katowice 2
132 Bartosz Niksiński Znicz Pruszków 2
133 Łukasz Małkowski Nadwiślan Góra 2
134 Mateusz Bodzioch ROW 1964 Rybnik 2
135 Krzysztof Markowski Zagłębie Sosnowiec 2
136 Zbigniew Zakrzewski Puszcza Niepołomice 2
137 Michał Magnuski Błękitni Stargard 2
138 Kaspars Svarups Nadwiślan Góra 2
139 Dawid Jarka ROW 1964 Rybnik 2
140 Maksymilian Banaszewski Znicz Pruszków 2
141 Lazar Pavić Legionovia Legionowo 2
142 Wojciech Hober MKS Kluczbork 2
143 Mateusz Arian MKS Kluczbork 2
144 Kamil Tlaga Legionovia Legionowo 1
145 Aleksander Ślęczka Okocimski KS Brzesko 1
146 Roland Buchała ROW 1964 Rybnik 1
147 Jakub Grzegorzewski MKS Kluczbork 1
148 Konrad Budek Zagłębie Sosnowiec 1
149 Radosław Jacek Okocimski KS Brzesko 1
150 Tomasz Bejuk Kotwica Kołobrzeg 1
151 Paweł Wszołek Legionovia Legionowo 1
152 Gabriel Nowak ROW 1964 Rybnik 1
153 Łukasz Furtak Puszcza Niepołomice 1
154 Chris Edwards Wisła Puławy 1
155 Walid Mohamed Kandel El Said Limanovia Limanowa 1
156 Rafał Parobczyk Siarka Tarnobrzeg 1
157 Patryk Bryła Okocimski KS Brzesko 1
158 Cwetan Filipow Wisła Puławy 1
159 Sebastian Siwek ROW 1964 Rybnik 1
160 Michał Chrabąszcz Siarka Tarnobrzeg 1
161 Mariusz Korzępa Stal Mielec 1
162 Marcin Grolik ROW 1964 Rybnik 1
163 Ivan Lytvynyuk Wisła Puławy 1
164 Przemysław Piwowarczyk Nadwiślan Góra 1
165 Mateusz Świechowski Kotwica Kołobrzeg 1
166 Krzysztof Kopciński Znicz Pruszków 1
167 Rafał Barzyc Znicz Pruszków 1
168 Adam Czerkas Legionovia Legionowo 1
169 Damian Gacki Rozwój Katowice 1
170 Bartłomiej Poczobut Błękitni Stargard 1
171 Paweł Marchewka Raków Częstochowa 1
172 Rafał Lisiecki Wisła Puławy 1
173 Dawid Retlewski Nadwiślan Góra 1
174 Peter Hoferica Raków Częstochowa 1
175 Sebastian Głaz Stal Mielec 1
176 Bartosz Żurek Znicz Pruszków 1
177 Rafał Maciejewski Legionovia Legionowo 1
178 Kacper Tatara Legionovia Legionowo 1
179 Artur Januszewski Znicz Pruszków 1
180 Jakub Żubrowski Stal Mielec 1
181 Jovan Ninković Zagłębie Sosnowiec 1
182 Przemysław Oziębała Siarka Tarnobrzeg 1
183 Dejan Krljanovic Legionovia Legionowo 1
184 Adrian Bartkiewicz Stal Stalowa Wola 1
185 Łukasz Cebulski Kotwica Kołobrzeg 1
186 Mateusz Argasiński Stal Stalowa Wola 1
187 Pavol Cicman Siarka Tarnobrzeg 1
188 Łukasz Kominiak Legionovia Legionowo 1
189 Dawid Pożak Wisła Puławy 1
190 Volodymyr Fedoriv Wisła Puławy 1
191 Paweł Broniszewski Legionovia Legionowo 1
192 Łukasz Bałuszyński ROW 1964 Rybnik 1
193 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 1
194 Krzysztof Filipowicz Błękitni Stargard 1
195 Tomasz Balul Nadwiślan Góra 1
196 Marcel Kotwica Puszcza Niepołomice 1
197 Michał Mikołajczyk Puszcza Niepołomice 1
198 Szymon Martuś Wisła Puławy 1
199 Marcin Folc Górnik Wałbrzych 1
200 Mateusz Pielak Znicz Pruszków 1
201 Rafał Wiącek Wisła Puławy 1
202 Raphael Pereira Wisła Puławy 1
203 Szymon Kapias Rozwój Katowice 1
204 Patryk Pietras Kotwica Kołobrzeg 1
205 Piotr Madejski Puszcza Niepołomice 1
206 Dawid Ryndak Zagłębie Sosnowiec 1
207 Mariusz Holik Raków Częstochowa 1
208 Damian Majcher Limanovia Limanowa 1
209 Miha Goropevsek Legionovia Legionowo 1
210 Tomasz Ciećko Siarka Tarnobrzeg 1
211 Damian Skiba Stal Mielec 1
212 Kamil Dankowski Legionovia Legionowo 1
213 Marcin Stromecki Legionovia Legionowo 1
214 Maciej Goliński Legionovia Legionowo 1
215 Piotr Wojtasiak Błękitni Stargard 1
216 Przemysław Szymiński Rozwój Katowice 1
217 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
218 Łukasz Ganowicz MKS Kluczbork 1
219 Konrad Gilewicz ROW 1964 Rybnik 1
220 Konrad Mularczyk Kotwica Kołobrzeg 1
221 Bartosz Soczyński Kotwica Kołobrzeg 1
222 Mirosław Baran Siarka Tarnobrzeg 1
223 Michał Paluch Siarka Tarnobrzeg 1
224 Jakub Legierski Nadwiślan Góra 1
225 Piotr Koman Nadwiślan Góra 1
226 Sani Abubakar Okocimski KS Brzesko 1
227 Mateusz Kasprzyk Okocimski KS Brzesko 1
228 Łukasz Kmieć Raków Częstochowa 1
229 Kamil Glenc Rozwój Katowice 1
230 Mateusz Załucki Stal Mielec 1
231 Michał Zapaśnik Znicz Pruszków 1
232 Sasza Kovjenić Legionovia Legionowo 1
233 Michał Kiełtyka Puszcza Niepołomice 1
234 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
235 Paweł Tomczyk Znicz Pruszków 1
236 Mateusz Niechciał Limanovia Limanowa 1
237 Robert Chwastek Siarka Tarnobrzeg 1