Miedź Legnica podzieliła się punktami z Zagłębiem Sosnowiec

Dwaj beniaminkowie podzielili się punktami, a dublety ustrzelili Petteri Forsell i Vamara Sanogo. Remis nikogo nie zadowolił, a szczególnie nie poprawił sytuacji Zagłebia które nadal jest w strefie spadkowej.

więcej →

Jagiellonia cały czas walczy o ósemkę

Jagiellonia Białystok pokonała Zagłębie Sosnowiec 2-1 (2-0) w pierwszym sobotnim meczu 29. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Dzięki tej wygranej zespół z Białegostoku pozostaje w walce o czołową ósemkę.

więcej →

Ostre strzelanie na Stadionie Ludowym w Sosnowcu

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Wisłą Kraków 4-3 (2-1) w 28. Kolejce LOTTO Ekstraklasy. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Žarko Udovičić. Jarosław Przybył podyktował dwa rzuty karne.

więcej →

Zagłębie Sosnowiec pokonało Miedź Legnica

Sosnowiczanie wracają do gry o utrzymanie w elicie i zbliżyli się do Wisły Płock na trzy oczka. W starciu beniaminków Zagłębie wygrało z Miedzią 2-0.

więcej →

Lechia Gdańsk wygrała z Zagłębiem Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec przegrało z Lechią Gdańsk 0-2 (0-1) w 26. Kolejce LOTTO Ekstraklasy. Jedyną bramkę w dzisiejszym spotkaniu w 8. minucie strzelił Daniel Łukasik.

więcej →

Cracovia wygrała z Zagłębiem Sosnowiec

Cracovia wygrała 2-1 (1-0) w pierwszym sobotnim spotkaniu 25. Kolejki LOTTO Ekstraklasy.

więcej →

Okazałe zwycięstwo Zagłębia Sosnowiec z Koroną Kielce

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Koroną Kielce 4-1 (1-1) w pierwszym sobotnim meczu 24. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Od 82. minuty piłkarze Korony Kielce grali w dziesiątkę po drugiej żółtej, a w...

więcej →

Zagłębie Sosnowiec wraca do gry po szalonym meczu z Arką Gdynia

Szansa na powodzenie misji Zagłębie w Ekstraklasie zaczyna wzrastać. Miejscowi po szalonym meczu pokonali Arkę Gdynia 3-2 i powoli zaczynają odbijać się od dna.

więcej →

Śląsk Wrocław pewnie pokonał Zagłębie Sosnowiec

Śląsk Wrocław bardzo dobrze pokazał się w pierwszym swoim wiosennym spotkaniu i 2-0 (1-0) pokonał Zagłębie Sosnowiec. Goście już od 30 minuty grali w osłabieniu.

więcej →

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Miedzią, udany debiut nowego trenera

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Miedzią Legnica 3-1 (2-1) w pierwszym sobotnim meczu 12. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Było to pierwsze zwycięstwo sosnowiczan pod wodzą nowego trenera Litwina Valdasa Ivanauskasa.

więcej →

Zagłębie Sosnowiec zremisowało ze Śląskiem Wrocław. Sześć bramek na Stadionie Ludowym

Zagłębie Sosnowiec zremisowało ze Śląskiem Wrocław 3-3 (0-2) w ostatnim meczu 6. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Od 61. minuty Śląsk grał w 10. po dwóch żółtych, a w konsekwencji czerwonej kartce...

więcej →

Legia górą w starciu z Zagłębiem Sosnowiec

W spotkaniu 5. kolejki LOTTO Ekstraklasy Legia Warszawa podejmowała przy Łazienkowskiej Zagłębie Sosnowiec. W spotkaniu mistrza z beniaminkiem nie bez problemów ale obyło się bez niespodzianki. 2-1 (1-0).

więcej →

Lech Poznań zaliczył czwarte zwycięstwo z rzędu. Zagłębie Sosnowiec odprawione z kwitkiem

Lech Poznań wygrał na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 4-0 (3-0). W 4. Kolejce LOTTO Ekstraklasy. Dwie bramki w tym spotkaniu strzelił napastnik "Kolejorza" Paweł Tomczyk.

więcej →

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Pogonią Szczecin

Zagłębie Sosnowiec wygrało z Pogonią Szczecin 3-0 (1-0) w drugim piątkowym meczu 3. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Jest to pierwsze zwycięstwo beniaminka z Sosnowca po powrocie do Ekstraklasy.

więcej →

Mello nowym piłkarzem Zagłębia Sosnowiec

Nowym zawdodnkiem beniaminka LOTTO Ekstraklasy został Giacomo Mello Corbellini. Popularny "Mello" podpisał z Zagłębiem Sosnowiec dwuletni kontrakt.

więcej →

Zagłębie Sosnowiec 2-2 MFK Karvina [SPARING]

Zagłębie Sosnowiec 2-2 zremisowało z MFK Karvina. Rywale beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce to czternasty zespół czeskiej ekstraklasy.

więcej →

Miedź Legnica oraz Zagłębie Sosnowiec w Ekstraklasie

Po swoich zwycięstwach na kolejkę przed końcem sezonu zarówno Miedź Legnica jak i Zagłębie Sosnowiec zagwarantowały sobie awans na najwyszy stopień rozgrywkowy w Polsce.

więcej →

GKS Katowice wygrał z Zagłębiem Sosnowiec

GKS Katowice wygrał z Zagłębiem Sosnowiec 1-0 (0-0) w ostatnim sobotnim meczu 24 kolejki Nice 1 Ligi. Jedyną bramkę w 62. minucie strzelił Adrian Błąd.