Maciej Firlej wrócił do Znicza Pruszków

Napastnik ponownie zagra w Zniczu Pruszków. Mowa o Macieju Firleju, który ostatnio reprezentował barwy Motoru Lublin.

więcej →

Michał Fidziukiewicz wzmocnił Polonię Warszawa

Polonia Warszawa potwierdziła pierwsze letnie wzmocnienie. Do beniaminka eWinner 2 ligi dołączył Michał Fidziukiewicz, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Ruchy kadrowe Motoru Lublin. Sześciu zawodników żegna się z drużyną

Adrian Dudziński, Michał Fidziukiewicz, Seweryn Kiełpin, Tomasz Kołbon, Jakub Kosecki i Cezary Polak nie będą dłużej reprezentować barw Motoru Lublin. Decyzją pionu sportowego kontrakty tych zawodników nie zostaną przedłużone.

więcej →

Wojciech Błyszko oficjalnie w Chojniczance Chojnice

Kolejny zawodnik Motoru Lubin zagra w Fortuna 1 lidze. Tym razem mowa o Wojciechu Błyszko, który związał się kontraktem z Chojniczanką Chojnice.

więcej →

Tomasz Swędrowski drugim letnim wzmocnieniem Ruchu Chorzów

Kolejne wzmocnienie Ruchu Chorzów potwierdzone. Do beniaminka Fortuna 1 ligi dołączył Tomasz Swędrowski, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Ruch Chorzów w Fortuna 1 lidze! Pewna wygrana z Motorem Lublin

Przy Cichej 6 wystrzeliły szampany. W niedzielny wieczór Ruch Chorzów pokonał u siebie Motor Lublin i przypieczętował awans do Fortuna 1 ligi.

więcej →

Baraże o awans do Fortuna I ligi [TERMINARZ]

W niedzielę została rozegrana ostatnia kolejka eWinner 2 ligi, znamy już komplet zespołów, które będą walczyć o awans na zaplecze Ekstraklasy.

więcej →

Motor Lublin w barażach o awans! Remis ze Stalą Rzeszów

Motor Lublin zagwarantował sobie udział w barażach o awans do Fortuna 1 ligi. Podopieczni Marka Saganowskiego w sobotę zremisowali na wyjeździe ze Stalą Rzeszów, która promocję do wyższej klasy rozgrywkowej...

więcej →

Motor Lublin nie dał szans Sokołowi Ostróda

Motor Lublin odniósł kolejne zwycięstwo w eWinner 2 lidze i jest już bardzo blisko baraży. Podopieczni Marka Saganowskiego pewnie pokonali Sokoła Ostróda.

więcej →

Chojniczanka Chojnice skromnie pokonała Motor Lublin

Chojniczanka Chojnice wykonała ważny krok w stronę awansu do Fortuna 1 ligi. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w sobotnie popołudnie pokonali u siebie Motor Lublin.

więcej →

Kolejne zwycięstwo Motoru Lublin, tym razem skromnie pokonali Pogoń Grodzisk Mazowiecki

Motor Lublin zwyciężył ósmy mecz z rzędu i pnie się w górę tabeli. Tym razem zespół z Lublina pokonał przed własną publicznością Pogoń Grodzisk Mazowiecki. Jedyną bramkę w tym spotkaniu...

więcej →

Dmitri Mandricenco dołączył do drugoligowego Motoru Lublin

Do drugoligowego Motoru Lublin dołączył bardzo ciekawy zawodnik. Kontrakt z ekipą z województwa lubelskiego podpisał Dmitri Mandricenco, który ostatnio był związany z ukraińskim Irhułciem Petrowe.

więcej →

Zaległości odrobione! Motor Lublin ograł na wyjeździe Garbarnię Kraków

Piłkarze Motoru Lublin oraz Garbarni Kraków odrobili zaległości. Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w sobotę, jednak zostało przeniesione na poniedziałek ze względu na trudne warunki atmosferyczne.

więcej →

Mecz Garbarni Kraków z Motorem Lublin został przełożony! Znamy nowy termin

Aura za oknem nie rozpieszcza, a jej skutki dotykają kibiców oraz piłkarzy. Niesprzyjające warunki sprawiły, że mecz Garbarni Kraków z Motorem Lublin został przełożony na poniedziałek.

więcej →

Motor Lublin nadal niepokonany na wiosnę! Zwycięstwo z rezerwami Lecha Poznań

Piłkarze Motoru Lublin odnieśli kolejne zwycięstwo w rundzie wiosennej. Podopieczni Marka Saganowskiego tym razem pokonali rezerwy Lecha Poznań.

więcej →

Motor Lublin wywalczył komplet punktów w starciu z Olimpią Elbląg

Motor Lublin wywalczył cenne trzy punkty w starciu z Olimpią Elbląg, zwycięskie trafienie w 88. minucie zaliczył Damian Sędzikowski.

więcej →

Hutnik Kraków mimo ambitnej gry przegrał z Motorem Lublin

Inauguracja piłkarskiej wiosny dla Motoru Lublin. Podopieczni Marka Saganowskiego pokonali na Suchych Stawach Hutnika Kraków.

więcej →

Jakub Kosecki podpisał umowę z Motorem Lublin

Były piłkarz m.in. Legii Warszawa dołączył do drugoligowego Motoru Lublin. Mowa tutaj o Jakubie Koseckim, który z lubelskim klubem podpisał umowę do końca sezonu.

więcej →

Dominik Kunca został wypożyczony do Avii Świdnik

Avia Świdnik zaprezentowała kolejne zimowe wzmocnienie. Tym razem do trzecioligowca dołączył Dominik Kunca, który ostatnio występował w Motorze Lublin.

więcej →

Jakub Świeciński został nowym zawodnikiem Motoru Lublin

Drugoligowy Motor Lublin zaprezentował pierwsze zimowe wzmocnienie. Do ekipy dowodzonej przez Marka Saganowskiego dołączył Jakub Kwieciński z Elany Toruń.

więcej →