III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 6 13 4 1 1 11 5 6
2 Foto-Higiena Gać 5 12 4 0 1 10 5 5
3 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 11 3 2 1 7 4 3
4 ROW 1964 Rybnik 6 11 3 2 1 13 11 2
5 Górnik II Zabrze 6 10 3 1 2 13 9 4
6 Ruch Zdzieszowice 5 10 3 1 1 7 6 1
7 Ruch Chorzów 5 8 2 2 1 10 6 4
8 Miedź II Legnica 6 8 2 2 2 11 9 2
9 Stal Brzeg 6 8 2 2 2 7 8 -1
10 Rekord Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 8 9 -1
11 Lechia Zielona Góra 6 7 2 1 3 10 13 -3
12 Ślęza Wrocław 6 6 1 3 2 4 7 -3
13 MKS Kluczbork 5 5 1 2 2 6 8 -2
14 Polonia Bytom 6 5 1 2 3 7 10 -3
15 Gwarek Tarnowskie Góry 6 5 1 2 3 10 14 -4
16 Zagłębie II Lubin 5 4 0 4 1 5 6 -1
17 LZS Starowice Dolne 6 3 0 3 3 0 4 -4
18 Piast Żmigród 6 3 0 3 3 3 8 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

1. kolejka - III liga, gr. III 03/04 sierpnia

Ruch Chorzów ? - ? Zagłębie II Lubin
Ruch Zdzieszowice ? - ? MKS Kluczbork
Polonia Bytom 1 - 2 Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 3 Śląsk II Wrocław
Miedź II Legnica 1 - 1 Piast Żmigród
Lechia Zielona Góra 2 - 3 Rekord Bielsko-Biała
Stal Brzeg 2 - 1 Górnik II Zabrze
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Ślęza Wrocław

III liga, gr. III sezon 2019/2020

2. kolejka - III liga, gr. III 10/11 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała 0 - 3 Ruch Chorzów
Górnik II Zabrze 4 - 1 Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork 3 - 3 ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Gać 2 - 0 Lechia Zielona Góra
Ślęza Wrocław 1 - 0 Polonia Bytom
Piast Żmigród 0 - 0 Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 1 Miedź II Legnica
Śląsk II Wrocław 2 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Zagłębie II Lubin

III liga, gr. III sezon 2019/2020

3. kolejka - III liga, gr. III 17/18 sierpnia

Lechia Zielona Góra 3 - 1 Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica 0 - 2 Śląsk II Wrocław
Stal Brzeg 3 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Piast Żmigród
ROW 1964 Rybnik 3 - 1 Górnik II Zabrze
Polonia Bytom 3 - 2 MKS Kluczbork
Ruch Chorzów 1 - 3 Foto-Higiena Gać
LZS Starowice Dolne 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Zagłębie II Lubin

III liga, gr. III sezon 2019/2020

5. kolejka - III liga, gr. III 31 sierpnia/01 września

Polonia Bytom 0 - 0 Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Miedź II Legnica
ROW 1964 Rybnik 3 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Chorzów 0 - 0 MKS Kluczbork
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Ślęza Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Foto-Higiena Gać
Lechia Zielona Góra 1 - 4 Górnik II Zabrze
Stal Brzeg 2 - 2 Śląsk II Wrocław

III liga, gr. III sezon 2019/2020

6. kolejka - III liga, gr. III 07/08 września

Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Polonia Bytom
MKS Kluczbork 1 - 0 LZS Starowice Dolne
Śląsk II Wrocław 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała
Górnik II Zabrze 2 - 2 Ruch Chorzów
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław 0 - 2 Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród 0 - 1 Lechia Zielona Góra
Miedź II Legnica 4 - 1 ROW 1964 Rybnik
Stal Brzeg 0 - 1 Ruch Zdzieszowice

III liga, gr. III sezon 2019/2020

7. kolejka - III liga, gr. III 14/15 września

Rekord Bielsko-Biała ? - ? Foto-Higiena Gać
Ruch Chorzów 4 - 1 Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom 2 - 4 Miedź II Legnica
Lechia Zielona Góra 3 - 3 Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne 0 - 1 Górnik II Zabrze
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 0 MKS Kluczbork
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ślęza Wrocław
ROW 1964 Rybnik 2 - 0 Stal Brzeg

III liga, gr. III sezon 2019/2020

8. kolejka - III liga, gr. III 21/22 września

Śląsk II Wrocław ? - ? Foto-Higiena Gać
Ślęza Wrocław ? - ? Rekord Bielsko-Biała
MKS Kluczbork ? - ? Zagłębie II Lubin
Górnik II Zabrze ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród ? - ? LZS Starowice Dolne
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Ruch Chorzów
Miedź II Legnica ? - ? Lechia Zielona Góra
Stal Brzeg ? - ? Polonia Bytom
Ruch Zdzieszowice ? - ? ROW 1964 Rybnik

III liga, gr. III sezon 2019/2020

9. kolejka - III liga, gr. III 28/29 września

ROW 1964 Rybnik ? - ? Śląsk II Wrocław
Polonia Bytom ? - ? Ruch Zdzieszowice
Lechia Zielona Góra ? - ? Stal Brzeg
Ruch Chorzów ? - ? Miedź II Legnica
LZS Starowice Dolne ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Piast Żmigród
Zagłębie II Lubin ? - ? Górnik II Zabrze
Rekord Bielsko-Biała ? - ? MKS Kluczbork
Foto-Higiena Gać ? - ? Ślęza Wrocław

III liga, gr. III sezon 2019/2020

10. kolejka - III liga, gr. III 05/06 października

Śląsk II Wrocław ? - ? Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork ? - ? Foto-Higiena Gać
Górnik II Zabrze ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród ? - ? Zagłębie II Lubin
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Miedź II Legnica ? - ? LZS Starowice Dolne
Stal Brzeg ? - ? Ruch Chorzów
Ruch Zdzieszowice ? - ? Lechia Zielona Góra
ROW 1964 Rybnik ? - ? Polonia Bytom

III liga, gr. III sezon 2019/2020

11. kolejka - III liga, gr. III 12/13 października

Polonia Bytom ? - ? Śląsk II Wrocław
Lechia Zielona Góra ? - ? ROW 1964 Rybnik
Ruch Chorzów ? - ? Ruch Zdzieszowice
LZS Starowice Dolne ? - ? Stal Brzeg
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Miedź II Legnica
Zagłębie II Lubin ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać ? - ? Górnik II Zabrze
Ślęza Wrocław ? - ? MKS Kluczbork

III liga, gr. III sezon 2019/2020

12. kolejka - III liga, gr. III 19/20 października

Śląsk II Wrocław ? - ? MKS Kluczbork
Górnik II Zabrze ? - ? Ślęza Wrocław
Piast Żmigród ? - ? Foto-Higiena Gać
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Miedź II Legnica ? - ? Zagłębie II Lubin
Stal Brzeg ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice ? - ? LZS Starowice Dolne
ROW 1964 Rybnik ? - ? Ruch Chorzów
Polonia Bytom ? - ? Lechia Zielona Góra

III liga, gr. III sezon 2019/2020

13. kolejka - III liga, gr. III 26/27 października

Lechia Zielona Góra ? - ? Śląsk II Wrocław
Ruch Chorzów ? - ? Polonia Bytom
LZS Starowice Dolne ? - ? ROW 1964 Rybnik
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin ? - ? Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Miedź II Legnica
Foto-Higiena Gać ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław ? - ? Piast Żmigród
MKS Kluczbork ? - ? Górnik II Zabrze

III liga, gr. III sezon 2019/2020

14. kolejka - III liga, gr. III 02/03 listopada

Śląsk II Wrocław ? - ? Górnik II Zabrze
Piast Żmigród ? - ? MKS Kluczbork
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica ? - ? Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice ? - ? Zagłębie II Lubin
ROW 1964 Rybnik ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom ? - ? LZS Starowice Dolne
Lechia Zielona Góra ? - ? Ruch Chorzów

III liga, gr. III sezon 2019/2020

15. kolejka - III liga, gr. III 09/10 listopada

Ruch Chorzów ? - ? Śląsk II Wrocław
LZS Starowice Dolne ? - ? Lechia Zielona Góra
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Polonia Bytom
Zagłębie II Lubin ? - ? ROW 1964 Rybnik
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Ruch Zdzieszowice
Foto-Higiena Gać ? - ? Stal Brzeg
Ślęza Wrocław ? - ? Miedź II Legnica
MKS Kluczbork ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Górnik II Zabrze ? - ? Piast Żmigród

III liga, gr. III sezon 2019/2020

16. kolejka - III liga, gr. III 16/17 listopada

Śląsk II Wrocław ? - ? Piast Żmigród
Gwarek Tarnowskie Góry ? - ? Górnik II Zabrze
Miedź II Legnica ? - ? MKS Kluczbork
Stal Brzeg ? - ? Ślęza Wrocław
Ruch Zdzieszowice ? - ? Foto-Higiena Gać
ROW 1964 Rybnik ? - ? Rekord Bielsko-Biała
Polonia Bytom ? - ? Zagłębie II Lubin
Lechia Zielona Góra ? - ? Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Chorzów ? - ? LZS Starowice Dolne

III liga, gr. III sezon 2019/2020

17. kolejka - III liga, gr. III 23/24 listopada

LZS Starowice Dolne ? - ? Śląsk II Wrocław
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? Ruch Chorzów
Zagłębie II Lubin ? - ? Lechia Zielona Góra
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Polonia Bytom
Foto-Higiena Gać ? - ? ROW 1964 Rybnik
Ślęza Wrocław ? - ? Ruch Zdzieszowice
MKS Kluczbork ? - ? Stal Brzeg
Górnik II Zabrze ? - ? Miedź II Legnica
Piast Żmigród ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry

III liga, gr. III sezon 2019/2020

18. kolejka - III liga, gr. III 30 listopada/01 grudnia

Śląsk II Wrocław ? - ? Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród ? - ? Miedź II Legnica
Górnik II Zabrze ? - ? Stal Brzeg
MKS Kluczbork ? - ? Ruch Zdzieszowice
Ślęza Wrocław ? - ? ROW 1964 Rybnik
Foto-Higiena Gać ? - ? Polonia Bytom
Rekord Bielsko-Biała ? - ? Lechia Zielona Góra
Zagłębie II Lubin ? - ? Ruch Chorzów
Pniówek Pawłowice Śląskie ? - ? LZS Starowice Dolne