III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 11 30 10 0 1 30 13 17
2 Sokół Sieniawa 12 24 6 6 0 24 8 16
3 Avia Świdnik 11 22 7 1 3 32 11 21
4 Wisła Sandomierz 11 22 6 4 1 20 10 10
5 ŁKS Probudex Łagów 10 19 5 4 1 17 11 6
6 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 17 5 2 3 26 17 9
7 Stal Stalowa Wola 9 17 5 2 2 17 11 6
8 Podhale Nowy Targ 9 17 5 2 2 14 9 5
9 Siarka Tarnobrzeg 11 15 4 3 4 16 11 5
10 Chełmianka Chełm 11 15 4 3 4 14 16 -2
11 Wisłoka Dębica 11 14 4 2 5 11 14 -3
12 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 10 12 4 0 6 16 13 3
13 Korona II Kielce 10 12 4 0 6 20 20 0
14 Stal Kraśnik 12 12 3 3 6 13 19 -6
15 Lewart Lubartów 11 11 2 5 4 15 16 -1
16 Orlęta Radzyń Podlaski 10 11 3 2 5 8 19 -11
17 Podlasie Biała Podlaska 10 10 3 1 6 17 31 -14
18 Cracovia II 10 8 2 2 6 5 11 -6
19 KS Wiązownica 10 8 2 2 6 11 22 -11
20 Jutrzenka Giebułtów 8 6 2 0 6 4 26 -22
21 Hetman Zamość 11 2 0 2 9 7 29 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 6 18 6 0 0 15 8 7
2 Sokół Sieniawa 6 14 4 2 0 16 2 14
3 Avia Świdnik 5 12 4 0 1 22 8 14
4 Wisła Sandomierz 6 12 3 3 0 11 4 7
5 ŁKS Probudex Łagów 5 10 3 1 1 9 6 3
6 Stal Stalowa Wola 5 10 3 1 1 9 6 3
7 Podhale Nowy Targ 4 10 3 1 0 7 2 5
8 Siarka Tarnobrzeg 7 10 3 1 3 8 8 0
9 Orlęta Radzyń Podlaski 6 10 3 1 2 8 11 -3
10 Podlasie Biała Podlaska 4 9 3 0 1 9 6 3
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 7 2 1 1 9 6 3
12 Lewart Lubartów 6 7 1 4 1 9 7 2
13 Chełmianka Chełm 5 6 1 3 1 6 5 1
14 Korona II Kielce 4 6 2 0 2 12 4 8
15 Cracovia II 4 6 2 0 2 4 4 0
16 Wisłoka Dębica 6 4 1 1 4 4 8 -4
17 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4 3 1 0 3 3 4 -1
18 KS Wiązownica 6 3 1 0 5 7 16 -9
19 Stal Kraśnik 7 2 0 2 5 8 15 -7
20 Hetman Zamość 6 2 0 2 4 3 14 -11
21 Jutrzenka Giebułtów 3 0 0 0 3 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła Puławy 5 12 4 0 1 15 5 10
2 Sokół Sieniawa 6 10 2 4 0 8 6 2
3 Avia Świdnik 6 10 3 1 2 10 3 7
4 Wisła Sandomierz 5 10 3 1 1 9 6 3
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 10 3 1 2 17 11 6
6 Wisłoka Dębica 5 10 3 1 1 7 6 1
7 Stal Kraśnik 5 10 3 1 1 5 4 1
8 ŁKS Probudex Łagów 5 9 2 3 0 8 5 3
9 Chełmianka Chełm 6 9 3 0 3 8 11 -3
10 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 9 3 0 3 13 9 4
11 Stal Stalowa Wola 4 7 2 1 1 8 5 3
12 Podhale Nowy Targ 5 7 2 1 2 7 7 0
13 Korona II Kielce 6 6 2 0 4 8 16 -8
14 Jutrzenka Giebułtów 5 6 2 0 3 3 13 -10
15 Siarka Tarnobrzeg 4 5 1 2 1 8 3 5
16 KS Wiązownica 4 5 1 2 1 4 6 -2
17 Lewart Lubartów 5 4 1 1 3 6 9 -3
18 Cracovia II 6 2 0 2 4 1 7 -6
19 Orlęta Radzyń Podlaski 4 1 0 1 3 0 8 -8
20 Podlasie Biała Podlaska 6 1 0 1 5 8 25 -17
21 Hetman Zamość 5 0 0 0 5 4 15 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Wisła Sandomierz

Gospodarze Wynik Goście Data
Avia Świdnik 0 - 0 Wisła Sandomierz 17 października 2020
Wisła Sandomierz 0 - 0 Cracovia II 27 września 2020
Avia Świdnik 0 - 0 Wisła Sandomierz 1 maja 2020
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 29 września 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Wisła Sandomierz 1 maja 2019
Wisła Sandomierz 0 - 3 Avia Świdnik 29 września 2018
Wisła Sandomierz 0 - 2 Avia Świdnik 21 kwietnia 2018
Avia Świdnik 4 - 4 Wisła Sandomierz 9 września 2017
Cracovia II 3 - 4 Wisła Sandomierz 4 czerwca 2016
Wisła Sandomierz 1 - 3 Cracovia II 15 listopada 2015

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Białek Avia Świdnik 10
2 Michał Fidziukiewicz Stal Stalowa Wola 9
3 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 9
4 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 9
5 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 8
6 Michał Grunt Podhale Nowy Targ 7
7 Kacper Durda Wólczanka Wólka Pełkińska 7
8 Kamil Kocoł Podlasie Biała Podlaska 7
9 Adam Imiela ŁKS Probudex Łagów 6
10 Krystian Żelisko Lewart Lubartów 6
11 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 5
12 Dominik Maluga Avia Świdnik 5
13 Kacper Rop KS Wiązownica 5
14 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 4
15 Wojciech Trochim KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
16 Mariusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 4
17 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 4
18 Kamil Oziemczuk Avia Świdnik 4
19 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
20 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
21 Paweł Wolski Siarka Tarnobrzeg 4
22 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 4
23 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 4
24 Amarildo Balotelli ŁKS Probudex Łagów 4
25 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 4
26 Michał Nawrot Podhale Nowy Targ 3
27 Dawid Skoczylas Chełmianka Chełm 3
28 Michał Kitliński Sokół Sieniawa 3
29 Paweł Hass Sokół Sieniawa 3
30 Artur Piróg Korona II Kielce 3
31 Krystian Puton Wisła Puławy 3
32 Paweł Uliczny Avia Świdnik 3
33 Maciej Firlej Korona II Kielce 3
34 Jakub Górski Korona II Kielce 3
35 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 3
36 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 3
37 Paweł Myśliwiecki Chełmianka Chełm 3
38 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 3
39 Daquan King Sokół Sieniawa 3
40 Dominik Pikiel Sokół Sieniawa 3
41 Dawid Bałdyga Siarka Tarnobrzeg 2
42 Rafał Turczyn Hetman Zamość 2
43 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
44 Adam Waszkiewicz Stal Stalowa Wola 2
45 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 2
46 Łukasz Mazurek Sokół Sieniawa 2
47 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 2
48 Arkadiusz Gajewski Siarka Tarnobrzeg 2
49 Bartosz Dyszy Stal Kraśnik 2
50 Tomasz Zając Wisła Puławy 2
51 Wiktor Długosz Korona II Kielce 2
52 Krzysztof Kozieł Jutrzenka Giebułtów 2
53 Adam Zawierucha Stal Kraśnik 2
54 Oskar Majda Sokół Sieniawa 2
55 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
56 Rafał Kruczkowski Hetman Zamość 2
57 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 2
58 Damian Szpak Avia Świdnik 2
59 Eryk Ceglarz Avia Świdnik 2
60 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 2
61 Adrian Popiołek Stal Kraśnik 2
62 Krystian Mroczek Avia Świdnik 2
63 Kamil Matofij Wólczanka Wólka Pełkińska 2
64 Tomasz Brzyski Chełmianka Chełm 2
65 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 2
66 Paweł Rogala Siarka Tarnobrzeg 2
67 Sebastian Pawlak Wisłoka Dębica 2
68 Łukasz Najda Lewart Lubartów 2
69 Włodzimierz Puton Wisła Puławy 2
70 Bartosz Szydłowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
71 Grzegorz Bonin Chełmianka Chełm 2
72 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
73 Jakub Bednara Chełmianka Chełm 1
74 Michał Grądź Chełmianka Chełm 1
75 Filip Szifer Stal Stalowa Wola 1
76 Volodymyr Khorolskyi Stal Stalowa Wola 1
77 Konrad Zaklika KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
78 Przemysław Skrodziuk Podlasie Biała Podlaska 1
79 Krzysztof Kasperkowicz Sokół Sieniawa 1
80 Jakub Szczypek Wólczanka Wólka Pełkińska 1
81 Michał Kobiałka Orlęta Radzyń Podlaski 1
82 Kacper Masny Wólczanka Wólka Pełkińska 1
83 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
84 Eryk Galara Wólczanka Wólka Pełkińska 1
85 Wesley vincent Cain Hetman Zamość 1
86 Piotr Jamroż Hetman Zamość 1
87 Mateusz Jarzynka Cracovia II 1
88 Konrad Kumor KS Wiązownica 1
89 Błażej Cyfert Wisła Puławy 1
90 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
91 Piotr Witasik Stal Stalowa Wola 1
92 Mateusz Janeczko Siarka Tarnobrzeg 1
93 Krystian Michalak Stal Kraśnik 1
94 Kacper Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 1
95 Oleksii Prytuliak Chełmianka Chełm 1
96 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
97 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
98 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
99 Jakub Syryjczyk Orlęta Radzyń Podlaski 1
100 Bartosz Fiedeń Lewart Lubartów 1
101 Mateusz Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
102 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 1
103 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 1
104 Bartosz Sulkowski Siarka Tarnobrzeg 1
105 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 1
106 Patryk Drozd Avia Świdnik 1
107 Konrad Nowak Lewart Lubartów 1
108 Bartosz Zbiciak Lewart Lubartów 1
109 Michał Zięba Stal Stalowa Wola 1
110 Ernest Skrzyński Stal Kraśnik 1
111 Miłosz Matuszewski Wisła Sandomierz 1
112 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
113 Maciej Wiśniewski Cracovia II 1
114 Michał Rakoczy Cracovia II 1
115 Bartosz Mroczek Avia Świdnik 1
116 Dawid Lisowski Korona II Kielce 1
117 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 1
118 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 1
119 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 1
120 Szymon Jarosz Stal Stalowa Wola 1
121 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 1
122 Szymon Kamiński Orlęta Radzyń Podlaski 1
123 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
124 Piotr Lisowski Korona II Kielce 1
125 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 1
126 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 1
127 Mikołaj Grzęda Hetman Zamość 1
128 Rafał Kursa Avia Świdnik 1
129 Bruno Worotyński Wisła Sandomierz 1
130 Hubert Król Wisłoka Dębica 1
131 Konrad Buć KS Wiązownica 1
132 Rafał Kiczuk Wisła Puławy 1
133 Marcin Przybysławski Korona II Kielce 1
134 Sebastian Strózik Cracovia II 1
135 Robert Majewski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
136 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
137 Bartosz Klockowski Wisła Sandomierz 1
138 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 1
139 Mateusz Gul Wólczanka Wólka Pełkińska 1
140 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
141 Maciej Kolasa ŁKS Probudex Łagów 1
142 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 1
143 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
144 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 1
145 Kacper Wydra KS Wiązownica 1
146 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
147 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
148 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 1
149 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
150 Tomasz Bała Cracovia II 1