IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 MKS Piaseczno 11 24 7 3 1 34 14 20
2 Radomiak II Radom 11 24 7 3 1 22 11 11
3 Błonianka Błonie 11 23 7 2 2 34 10 24
4 Victoria Sulejówek 11 22 7 1 3 31 18 13
5 Pilica Białobrzegi 11 21 6 3 2 28 19 9
6 Wilga Garwolin 11 17 5 2 4 26 26 0
7 Mszczonowianka Mszczonów 11 16 4 4 3 18 15 3
8 Oskar Przysucha 11 16 4 4 3 25 25 0
9 Proch Pionki 11 14 4 2 5 13 16 -3
10 KS Warka 11 14 3 5 3 16 26 -10
11 Znicz II Pruszków 11 12 3 3 5 14 19 -5
12 Mazur Karczew 11 10 3 1 7 14 19 -5
13 KS Raszyn 11 10 3 1 7 14 23 -9
14 Żyrardowianka Żyrardów 11 9 2 3 6 16 27 -11
15 Józefovia Józefów 11 6 1 3 7 7 21 -14
16 Unia Warszawa 11 5 1 2 8 5 28 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Radomiak II Radom 5 13 4 1 0 13 5 8
2 Błonianka Błonie 5 12 4 0 1 19 5 14
3 Victoria Sulejówek 7 12 4 0 3 20 13 7
4 Mszczonowianka Mszczonów 5 12 4 0 1 12 6 6
5 Oskar Przysucha 7 12 3 3 1 19 16 3
6 MKS Piaseczno 6 11 3 2 1 20 9 11
7 Wilga Garwolin 5 10 3 1 1 13 7 6
8 KS Warka 6 9 2 3 1 8 8 0
9 Znicz II Pruszków 7 8 2 2 3 11 15 -4
10 Mazur Karczew 6 7 2 1 3 6 9 -3
11 KS Raszyn 6 7 2 1 3 7 13 -6
12 Proch Pionki 6 5 1 2 3 5 8 -3
13 Unia Warszawa 5 4 1 1 3 3 11 -8
14 Józefovia Józefów 6 3 1 0 5 2 14 -12
15 Pilica Białobrzegi 2 2 0 2 0 4 4 0
16 Żyrardowianka Żyrardów 4 2 0 2 2 4 8 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pilica Białobrzegi 9 19 6 1 2 24 15 9
2 MKS Piaseczno 5 13 4 1 0 14 5 9
3 Radomiak II Radom 6 11 3 2 1 9 6 3
4 Błonianka Błonie 6 11 3 2 1 15 5 10
5 Victoria Sulejówek 4 10 3 1 0 11 5 6
6 Proch Pionki 5 9 3 0 2 8 8 0
7 Wilga Garwolin 6 7 2 1 3 13 19 -6
8 Żyrardowianka Żyrardów 7 7 2 1 4 12 19 -7
9 KS Warka 5 5 1 2 2 8 18 -10
10 Mszczonowianka Mszczonów 6 4 0 4 2 6 9 -3
11 Oskar Przysucha 4 4 1 1 2 6 9 -3
12 Znicz II Pruszków 4 4 1 1 2 3 4 -1
13 Mazur Karczew 5 3 1 0 4 8 10 -2
14 KS Raszyn 5 3 1 0 4 7 10 -3
15 Józefovia Józefów 5 3 0 3 2 5 7 -2
16 Unia Warszawa 6 1 0 1 5 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Victoria Sulejówek

Gospodarze Wynik Goście Data
Victoria Sulejówek 0 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 26 października 2019
Oskar Przysucha 4 - 5 Victoria Sulejówek 19 października 2019
Oskar Przysucha 2 - 2 Victoria Sulejówek 3 maja 2017
Victoria Sulejówek 5 - 0 Oskar Przysucha 17 września 2016
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 0 Victoria Sulejówek 9 kwietnia 2016
Victoria Sulejówek 4 - 0 Żyrardowianka Żyrardów 29 sierpnia 2015
Żyrardowianka Żyrardów 0 - 4 Victoria Sulejówek 30 maja 2015
Oskar Przysucha 3 - 0 Victoria Sulejówek 9 maja 2015
Victoria Sulejówek 5 - 2 Żyrardowianka Żyrardów 17 października 2014
Victoria Sulejówek 0 - 0 Oskar Przysucha 21 września 2014
Oskar Przysucha 1 - 0 Victoria Sulejówek 15 marca 2014
Victoria Sulejówek 3 - 1 Oskar Przysucha 14 sierpnia 2013

IV liga mazowiecka (południowa) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Kucharczyk Pilica Białobrzegi 10
2 Tomasz Sieński Błonianka Błonie 10
3 Tomasz Janiszewski Oskar Przysucha 9
4 Tomasz Paszkowski Wilga Garwolin 9
5 Zbigniew Obłuski MKS Piaseczno 8
6 Kamil Wróbel Victoria Sulejówek 7
7 Michał Suchanek Znicz II Pruszków 5
8 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 5
9 Bartosz Orłowski MKS Piaseczno 5
10 Konrad Paterek Pilica Białobrzegi 5
11 Patryk Winsztal Radomiak II Radom 5
12 Sebastian Pindor Victoria Sulejówek 4
13 Damian Rakoczy Żyrardowianka Żyrardów 4
14 Kamil Matulka MKS Piaseczno 4
15 Marcin Raszka Mazur Karczew 4
16 Maksymilian Vogtman KS Warka 4
17 Sebastian Papiernik Wilga Garwolin 4
18 Chams Faraji Radomiak II Radom 3
19 Piotr Talar Wilga Garwolin 3
20 Łukasz Krupnik MKS Piaseczno 3
21 Maciej Filipowicz Radomiak II Radom 3
22 Przemysław Jakóbiak Żyrardowianka Żyrardów 3
23 Michał Prażuch KS Raszyn 3
24 Piotr Cudny Mszczonowianka Mszczonów 3
25 Damian Stanisławski Pilica Białobrzegi 3
26 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 3
27 Kamil Wierzbicki KS Warka 3
28 Bartłomiej Szulim Victoria Sulejówek 3
29 Adrian Dudziński Żyrardowianka Żyrardów 2
30 Michał Janik Mszczonowianka Mszczonów 2
31 Jakub Sapieja Oskar Przysucha 2
32 Kacper Wnuk Proch Pionki 2
33 Adam Pędzikowski KS Warka 2
34 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 2
35 Michał Bojek Oskar Przysucha 2
36 Jakub Pamintasu KS Raszyn 2
37 Maksymilian Dikof Mazur Karczew 2
38 Robert Majewski MKS Piaseczno 2
39 Dominik Dukalski Józefovia Józefów 2
40 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 2
41 Michał Kępka Błonianka Błonie 2
42 Sylwester Patejuk KS Raszyn 2
43 Boroski Poul Wilga Garwolin 2
44 Damian Pociech Mszczonowianka Mszczonów 2
45 Tomasz Pietrzak MKS Piaseczno 2
46 Kamil Stencel Błonianka Błonie 2
47 Sebastian Szczepaniak Mazur Karczew 2
48 Dominik Sokół Radomiak II Radom 2
49 Hubert Handzlik Znicz II Pruszków 2
50 Mateusz Szczepański Proch Pionki 2
51 Joel Tata Nsah Proch Pionki 2
52 Adrian Karasek Pilica Białobrzegi 1
53 Grzegorz Witan KS Warka 1
54 Adrian Bienienda Żyrardowianka Żyrardów 1
55 Krzysztof Czapkowski Józefovia Józefów 1
56 Tomasz Bartosiak Proch Pionki 1
57 Cezary Kubryn Oskar Przysucha 1
58 Kamil Ziemnicki MKS Piaseczno 1
59 Przemysław Dwórzyński Błonianka Błonie 1
60 Konrad Śliwka Victoria Sulejówek 1
61 Kacper Rak Oskar Przysucha 1
62 Łukasz Malczewski KS Raszyn 1
63 Konrad Wojtkielewicz MKS Piaseczno 1
64 Mateusz Kociszewski Znicz II Pruszków 1
65 Dominik Stępień Radomiak II Radom 1
66 Jan Dźwigała Victoria Sulejówek 1
67 Rafał Dębski Victoria Sulejówek 1
68 Sebastian Ząbkowski Proch Pionki 1
69 Paweł Pacholski KS Warka 1
70 Michał Orowiecki Józefovia Józefów 1
71 Michał Kędroń KS Raszyn 1
72 Rafał Białecki Pilica Białobrzegi 1
73 Konrad Izdebski Unia Warszawa 1
74 Piotr Ćwik KS Raszyn 1
75 Patryk Jakubczyk Znicz II Pruszków 1
76 Moatasem Aziz Józefovia Józefów 1
77 Andrei Karbovski Józefovia Józefów 1
78 Martin Klabník Radomiak II Radom 1
79 Damian Nowak Radomiak II Radom 1
80 Marek Pawłowski MKS Piaseczno 1
81 Adrian Łukawski Żyrardowianka Żyrardów 1
82 Piotr Skałbania Pilica Białobrzegi 1
83 Piotr Nowosielski Oskar Przysucha 1
84 Patryk Walasek Oskar Przysucha 1
85 Piotr Kornacki Oskar Przysucha 1
86 Adrian Zarzecki Victoria Sulejówek 1
87 Łukasz Gwardiak KS Raszyn 1
88 Jakub Stępień Znicz II Pruszków 1
89 Bartłomiej Faliszewski Znicz II Pruszków 1
90 Jakub Gnoiński Unia Warszawa 1
91 Mateusz Domżalski Znicz II Pruszków 1
92 Dawid Poddębniak Mszczonowianka Mszczonów 1
93 Sebastian Szewczyk KS Raszyn 1
94 Krystian Tabara Znicz II Pruszków 1
95 Dawid Jankiewicz Unia Warszawa 1
96 Łukasz Pakos Żyrardowianka Żyrardów 1
97 Szymon Dąbrowski Mazur Karczew 1
98 Grzegorz Seremak KS Warka 1
99 Kamil Kucharski Mszczonowianka Mszczonów 1
100 Jakub Dutkowski Mszczonowianka Mszczonów 1
101 Damian Papiernik Wilga Garwolin 1
102 Hubert Świder Wilga Garwolin 1
103 Mykhailo Koriahznov Mazur Karczew 1
104 Daniel Żurawski Mazur Karczew 1
105 Maciej Górski Radomiak II Radom 1
106 Adrian Schamlewski Żyrardowianka Żyrardów 1
107 Paweł Bylak KS Warka 1
108 Daniel Zdzieszyński Błonianka Błonie 1
109 Clement Sihle Qwabe Oskar Przysucha 1
110 Mateusz Gliński Mszczonowianka Mszczonów 1
111 Stanisław Ławcewicz-Musialik Victoria Sulejówek 1
112 Paweł Kowalczyk Oskar Przysucha 1
113 Dominik Marusiak Żyrardowianka Żyrardów 1