III liga, gr. III sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 30 69 22 3 5 76 31 45
2 Zagłębie II Lubin 30 57 17 6 7 57 27 30
3 Ślęza Wrocław 30 57 17 6 7 56 30 26
4 Gwarek Tarnowskie Góry 30 50 14 8 8 46 33 13
5 Rekord Bielsko-Biała 30 50 14 8 8 47 38 9
6 Ruch Zdzieszowice 30 45 13 6 11 43 40 3
7 Górnik II Zabrze 30 45 12 9 9 48 46 2
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 30 44 12 8 10 45 33 12
9 Miedź II Legnica 30 42 12 6 12 43 41 2
10 Piast Żmigród 30 40 10 10 10 42 45 -3
11 Stal Brzeg 30 36 10 6 14 44 44 0
12 MKS Kluczbork 30 36 9 9 12 27 35 -8
13 Foto-Higiena Gać 30 35 9 8 13 40 48 -8
14 Ruch Radzionków 30 32 8 8 14 36 59 -23
15 Agroplon Głuszyna 30 31 8 7 15 33 57 -24
16 Warta Gorzów Wielkopolski 30 30 8 6 16 29 43 -14
17 Lechia Dzierżoniów 30 25 6 7 17 41 60 -19
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 30 24 7 3 20 28 71 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 15 40 13 1 1 44 15 29
2 Ślęza Wrocław 15 34 11 1 3 32 12 20
3 Rekord Bielsko-Biała 16 32 9 5 2 31 13 18
4 Zagłębie II Lubin 15 31 9 4 2 31 12 19
5 Gwarek Tarnowskie Góry 15 28 8 4 3 27 16 11
6 Ruch Zdzieszowice 15 24 7 3 5 24 23 1
7 Piast Żmigród 15 24 7 3 5 21 20 1
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 23 6 5 4 19 13 6
9 Miedź II Legnica 15 21 6 3 6 19 15 4
10 Foto-Higiena Gać 15 21 6 3 6 29 30 -1
11 Stal Brzeg 15 20 6 2 7 27 21 6
12 Ruch Radzionków 15 20 5 5 5 23 26 -3
13 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 20 6 2 7 14 25 -11
14 MKS Kluczbork 14 18 5 3 6 17 15 2
15 Agroplon Głuszyna 15 18 5 3 7 14 20 -6
16 Warta Gorzów Wielkopolski 15 17 4 5 6 15 23 -8
17 Górnik II Zabrze 15 14 2 8 5 20 29 -9
18 Lechia Dzierżoniów 15 11 3 2 10 18 28 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik II Zabrze 15 31 10 1 4 28 17 11
2 Górnik Polkowice 15 29 9 2 4 32 16 16
3 Zagłębie II Lubin 15 26 8 2 5 26 15 11
4 Ślęza Wrocław 15 23 6 5 4 24 18 6
5 Gwarek Tarnowskie Góry 15 22 6 4 5 19 17 2
6 Ruch Zdzieszowice 15 21 6 3 6 19 17 2
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 21 6 3 6 26 20 6
8 Miedź II Legnica 15 21 6 3 6 24 26 -2
9 Rekord Bielsko-Biała 14 18 5 3 6 16 25 -9
10 MKS Kluczbork 16 18 4 6 6 10 20 -10
11 Piast Żmigród 15 16 3 7 5 21 25 -4
12 Stal Brzeg 15 16 4 4 7 17 23 -6
13 Foto-Higiena Gać 15 14 3 5 7 11 18 -7
14 Lechia Dzierżoniów 15 14 3 5 7 23 32 -9
15 Agroplon Głuszyna 15 13 3 4 8 19 37 -18
16 Warta Gorzów Wielkopolski 15 13 4 1 10 14 20 -6
17 Ruch Radzionków 15 12 3 3 9 13 33 -20
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 4 1 1 13 14 46 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ruch Zdzieszowice

Gospodarze Wynik Goście Data
Górnik II Zabrze 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 8 czerwca 2019
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Lechia Dzierżoniów 1 czerwca 2019
Górnik Polkowice 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 29 maja 2019
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Ruch Radzionków 25 maja 2019
Agroplon Głuszyna 1 - 4 Ruch Zdzieszowice 19 maja 2019
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Piast Żmigród 15 maja 2019
Warta Gorzów Wielkopolski 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 11 maja 2019
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Foto-Higiena Gać 4 maja 2019
Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 1 maja 2019
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 kwietnia 2019
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 20 kwietnia 2019
MKS Kluczbork 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 13 kwietnia 2019
Gwarek Tarnowskie Góry 2 - 0 Ruch Zdzieszowice 6 kwietnia 2019
Ruch Zdzieszowice 2 - 3 Miedź II Legnica 30 marca 2019
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 23 marca 2019
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Stal Brzeg 16 marca 2019
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 9 marca 2019
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 Górnik II Zabrze 24 listopada 2018
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 17 listopada 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 4 Górnik Polkowice 10 listopada 2018
Ruch Radzionków 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 3 listopada 2018
Ruch Zdzieszowice 3 - 2 Agroplon Głuszyna 27 października 2018
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 20 października 2018
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Warta Gorzów Wielkopolski 6 października 2018
Foto-Higiena Gać 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 29 września 2018
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Rekord Bielsko-Biała 22 września 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 15 września 2018
Ruch Zdzieszowice 3 - 2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 września 2018
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 MKS Kluczbork 1 września 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 29 sierpnia 2018
Miedź II Legnica 3 - 3 Ruch Zdzieszowice 25 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 2 Zagłębie II Lubin 18 sierpnia 2018
Stal Brzeg 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 11 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Ślęza Wrocław 3 sierpnia 2018
Ruch Zdzieszowice 1 - 2 Polonia Głubczyce 16 czerwca 2018
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 9 czerwca 2018
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Skra Częstochowa 5 czerwca 2018
Górnik II Zabrze 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 31 maja 2018
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 26 maja 2018
Lechia Dzierżoniów 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 19 maja 2018
Ruch Zdzieszowice 5 - 1 Unia Turza Śląska 12 maja 2018
Stal Brzeg 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 6 maja 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Ślęza Wrocław 1 maja 2018
Górnik Polkowice 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 28 kwietnia 2018
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Zagłębie II Lubin 21 kwietnia 2018
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 14 kwietnia 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 Piast Żmigród 7 kwietnia 2018
Miedź II Legnica 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 4 kwietnia 2018
Ruch Zdzieszowice 1 - 2 Gwarek Tarnowskie Góry 24 marca 2018
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 17 marca 2018
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Falubaz Zielona Góra 10 marca 2018
Polonia Głubczyce 1 - 5 Ruch Zdzieszowice 18 listopada 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada 2017
Skra Częstochowa 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 4 listopada 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 3 Górnik II Zabrze 28 października 2017
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 - 1 Ruch Zdzieszowice 21 października 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Lechia Dzierżoniów 14 października 2017
Unia Turza Śląska 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 8 października 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Stal Brzeg 30 września 2017
Ślęza Wrocław 3 - 2 Ruch Zdzieszowice 24 września 2017
Ruch Zdzieszowice 0 - 4 Legia Warszawa 21 września 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Górnik Polkowice 16 września 2017
Zagłębie II Lubin 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 9 września 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Rekord Bielsko-Biała 2 września 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Miedź II Legnica 19 sierpnia 2017
Gwarek Tarnowskie Góry 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 15 sierpnia 2017
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 BKS Stal Bielsko-Biała 12 sierpnia 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Górnik Łęczna 8 sierpnia 2017
Falubaz Zielona Góra 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 5 sierpnia 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Gryf Wejherowo 22 lipca 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 3 Olimpia Elbląg 15 lipca 2017
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Górnik Wałbrzych 17 czerwca 2017
Falubaz Zielona Góra 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 14 czerwca 2017
BKS Stal Bielsko-Biała 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 10 czerwca 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Śląsk II Wrocław 3 czerwca 2017
Piast Żmigród 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 31 maja 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Lechia Dzierżoniów 27 maja 2017
Olimpia Kowary 2 - 5 Ruch Zdzieszowice 20 maja 2017
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Unia Turza Śląska 13 maja 2017
Górnik Polkowice 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 6 maja 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 2 Miedź II Legnica 3 maja 2017
GKS 1962 Jastrzębie 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 29 kwietnia 2017
Ruch Zdzieszowice 1 - 3 Ślęza Wrocław 22 kwietnia 2017
Stal Brzeg 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 15 kwietnia 2017
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Górnik II Zabrze 8 kwietnia 2017
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 1 kwietnia 2017
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Skra Częstochowa 25 marca 2017
Rekord Bielsko-Biała 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 18 marca 2017
Górnik Wałbrzych 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 19 listopada 2016
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Falubaz Zielona Góra 12 listopada 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 5 listopada 2016
Śląsk II Wrocław 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 30 października 2016
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Piast Żmigród 22 października 2016
Lechia Dzierżoniów 0 - 4 Ruch Zdzieszowice 15 października 2016
Ruch Zdzieszowice 4 - 3 Olimpia Kowary 8 października 2016
Unia Turza Śląska 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 2 października 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Górnik Polkowice 17 września 2016
Miedź II Legnica 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 10 września 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 4 GKS 1962 Jastrzębie 3 września 2016
Ślęza Wrocław 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 27 sierpnia 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Stal Brzeg 20 sierpnia 2016
Górnik II Zabrze 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 17 sierpnia 2016
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Pniówek Pawłowice Śląskie 13 sierpnia 2016
Skra Częstochowa 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 6 sierpnia 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 30 lipca 2016
GKS 1962 Jastrzębie 3 - 1 Ruch Zdzieszowice 4 czerwca 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 BKS Stal Bielsko-Biała 28 maja 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 25 maja 2016
Grunwald Ruda Śląska 0 - 4 Ruch Zdzieszowice 21 maja 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Ruch II Chorzów 14 maja 2016
Szombierki Bytom 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 8 maja 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Skra Częstochowa 30 kwietnia 2016
Górnik II Zabrze 1 - 5 Ruch Zdzieszowice 27 kwietnia 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Piast II Gliwice 23 kwietnia 2016
LZS Piotrówka 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 16 kwietnia 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Odra Opole 9 kwietnia 2016
LKS Bełk 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 2 kwietnia 2016
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 26 marca 2016
LKS Czaniec 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 19 marca 2016
Ruch Zdzieszowice 2 - 3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 12 marca 2016
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 GKS 1962 Jastrzębie 14 listopada 2015
BKS Stal Bielsko-Biała 2 - 0 Ruch Zdzieszowice 7 listopada 2015
Pniówek Pawłowice Śląskie 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 31 października 2015
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Grunwald Ruda Śląska 24 października 2015
Ruch II Chorzów 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 18 października 2015
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 Szombierki Bytom 10 października 2015
Skra Częstochowa 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 3 października 2015
Ruch Zdzieszowice 0 - 4 Górnik II Zabrze 26 września 2015
Piast II Gliwice 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 20 września 2015
Ruch Zdzieszowice 5 - 1 LZS Piotrówka 12 września 2015
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 9 września 2015
Odra Opole 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 5 września 2015
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 LKS Bełk 29 sierpnia 2015
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Ruch Zdzieszowice 22 sierpnia 2015
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 LKS Czaniec 15 sierpnia 2015
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Górnik II Zabrze 6 czerwca 2015
Skalnik Gracze 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 3 czerwca 2015
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Małapanew Ozimek 30 maja 2015
Grunwald Ruda Śląska 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 27 maja 2015
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 LKS Czaniec 23 maja 2015
GKS 1962 Jastrzębie 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 16 maja 2015
Ruch Zdzieszowice 5 - 0 Górnik Wesoła Mysłowice 13 maja 2015
Swornica Czarnowąsy 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 9 maja 2015
Ruch Zdzieszowice 5 - 0 Piast II Gliwice 2 maja 2015
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Ruch Zdzieszowice 29 kwietnia 2015
Ruch Zdzieszowice 1 - 4 Ruch II Chorzów 25 kwietnia 2015
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 - 3 Ruch Zdzieszowice 19 kwietnia 2015
BKS Stal Bielsko-Biała 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 11 kwietnia 2015
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Polonia Łaziska Górne 4 kwietnia 2015
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 5 Ruch Zdzieszowice 28 marca 2015
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Skra Częstochowa 21 marca 2015
Szombierki Bytom 2 - 3 Ruch Zdzieszowice 14 marca 2015
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Odra Opole 22 listopada 2014
Polonia Bytom 3 - 2 Ruch Zdzieszowice 15 listopada 2014
Górnik II Zabrze 0 - 2 Ruch Zdzieszowice 11 listopada 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Skalnik Gracze 8 listopada 2014
Małapanew Ozimek 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 2 listopada 2014
Ruch Zdzieszowice 6 - 2 Grunwald Ruda Śląska 25 października 2014
LKS Czaniec 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 19 października 2014
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 GKS 1962 Jastrzębie 11 października 2014
Górnik Wesoła Mysłowice 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 4 października 2014
Ruch Zdzieszowice 4 - 0 Swornica Czarnowąsy 28 września 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Polonia Bytom 24 września 2014
Piast II Gliwice 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 21 września 2014
Ruch Zdzieszowice 4 - 1 Rekord Bielsko-Biała 13 września 2014
Ruch II Chorzów 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 6 września 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 sierpnia 2014
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 BKS Stal Bielsko-Biała 23 sierpnia 2014
Polonia Łaziska Górne 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 20 sierpnia 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 sierpnia 2014
Skra Częstochowa 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 9 sierpnia 2014
Ruch Zdzieszowice 2 - 1 Szombierki Bytom 6 sierpnia 2014
Odra Opole 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 2 sierpnia 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 3 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 lipca 2014
MKS Kluczbork 4 - 2 Ruch Zdzieszowice 8 czerwca 2014
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Polonia Bytom 1 czerwca 2014
Górnik Polkowice 0 - 3 Ruch Zdzieszowice 24 maja 2014
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Chrobry Głogów 21 maja 2014
Rozwój Katowice 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 17 maja 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Gryf Wejherowo 10 maja 2014
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Calisia Kalisz 3 maja 2014
Bytovia Bytów 3 - 0 Ruch Zdzieszowice 26 kwietnia 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 1 Jarota Jarocin 23 kwietnia 2014
Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Ruch Zdzieszowice 19 kwietnia 2014
Ruch Zdzieszowice 3 - 0 Górnik Wałbrzych 12 kwietnia 2014
Błękitni Stargard 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 5 kwietnia 2014
Ruch Zdzieszowice 3 - 1 Warta Poznań 29 marca 2014
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Odra Opole 22 marca 2014
Ruch Zdzieszowice 1 - 0 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 15 marca 2014
Raków Częstochowa 1 - 2 Ruch Zdzieszowice 8 marca 2014
Ruch Zdzieszowice 0 - 2 Falubaz Zielona Góra 23 listopada 2013
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 MKS Kluczbork 16 listopada 2013
Polonia Bytom 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 9 listopada 2013
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Górnik Polkowice 2 listopada 2013
Chrobry Głogów 5 - 2 Ruch Zdzieszowice 26 października 2013
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Rozwój Katowice 19 października 2013
Gryf Wejherowo 4 - 3 Ruch Zdzieszowice 12 października 2013
Calisia Kalisz 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 4 października 2013
Ruch Zdzieszowice 2 - 2 Bytovia Bytów 28 września 2013
Jarota Jarocin 1 - 5 Ruch Zdzieszowice 22 września 2013
Ruch Zdzieszowice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec 14 września 2013
Górnik Wałbrzych 2 - 1 Ruch Zdzieszowice 4 września 2013
Ruch Zdzieszowice 3 - 4 Błękitni Stargard 31 sierpnia 2013
Warta Poznań 2 - 2 Ruch Zdzieszowice 24 sierpnia 2013
Odra Opole 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 16 sierpnia 2013
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 0 - 1 Ruch Zdzieszowice 10 sierpnia 2013
Ruch Zdzieszowice 0 - 1 Raków Częstochowa 3 sierpnia 2013
Falubaz Zielona Góra 4 - 2 Ruch Zdzieszowice 27 lipca 2013
Ruch Zdzieszowice 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 13 lipca 2013

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 26
2 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 15
3 Damian Celuch Stal Brzeg 15
4 Eryk Sobków Zagłębie II Lubin 13
5 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 11
6 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 11
7 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 10
8 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 10
9 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 10
10 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 10
11 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 9
12 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 9
13 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 9
14 Oskar Trzepacz Lechia Dzierżoniów 8
15 Maciej Wróbel Rekord Bielsko-Biała 8
16 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 7
17 Marcin Kozina Rekord Bielsko-Biała 7
18 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 7
19 Mateusz Jaros Piast Żmigród 7
20 Przemysław Oziębała Gwarek Tarnowskie Góry 7
21 Michał Orzechowski Lechia Dzierżoniów 7
22 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 7
23 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 7
24 Patryk Makuch Miedź II Legnica 7
25 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 7
26 Kornel Ciupka Górnik Polkowice 7
27 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 6
28 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 6
29 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 6
30 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 6
31 Sebastian Jarosz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6
32 Michał Bednarski Górnik Polkowice 6
33 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 6
34 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
35 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 5
36 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 5
37 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 5
38 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 5
39 Szymon Lewkot Ślęza Wrocław 5
40 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 5
41 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 5
42 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 5
43 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 5
44 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 5
45 Marek Opałacz Górnik Polkowice 5
46 Dawid Krzemień Ruch Radzionków 5
47 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 5
48 Tomasz Gajda Stal Brzeg 5
49 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
50 Marcin Garuch Miedź II Legnica 5
51 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 5
52 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 4
53 Piotr Stępień Stal Brzeg 4
54 Marcel Surowiak Agroplon Głuszyna 4
55 Rafał Adamski Miedź II Legnica 4
56 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 4
57 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 4
58 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 4
59 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
60 Marek Gancarczyk Foto-Higiena Gać 4
61 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
62 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 4
63 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 4
64 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 3
65 Arkadiusz Kozłowski Ruch Zdzieszowice 3
66 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 3
67 Oskar Majbroda Lechia Dzierżoniów 3
68 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 3
69 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 3
70 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 3
71 Tomasz Żyliński Miedź II Legnica 3
72 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 3
73 Dawid Świdwa Górnik Polkowice 3
74 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 3
75 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 3
76 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 3
77 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 3
78 Joshua Balogun Kayode Agroplon Głuszyna 3
79 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 3
80 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
81 Jehor Tarnow Foto-Higiena Gać 3
82 Michał Przybyła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
83 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 3
84 Przemysław Porębski Miedź II Legnica 3
85 Konrad Zaradny Górnik II Zabrze 3
86 Michał Sypek Ruch Zdzieszowice 3
87 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 3
88 Michał Chyrek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
89 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 3
90 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 3
91 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 3
92 Eryk Moryson Piast Żmigród 3
93 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 3
94 Damian Czech Agroplon Głuszyna 3
95 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
96 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
97 Karol Żmijewski Zagłębie II Lubin 2
98 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 2
99 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 2
100 Paweł Kohut Piast Żmigród 2
101 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 2
102 Tomasz Dzida Pniówek Pawłowice Śląskie 2
103 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 2
104 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 2
105 Patryk Szysz Zagłębie II Lubin 2
106 Maciej Ambrosiewicz Górnik II Zabrze 2
107 Michał Kuriata Stal Brzeg 2
108 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 2
109 Kamil Lewandowski Agroplon Głuszyna 2
110 Jakub Berkowicz Ślęza Wrocław 2
111 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 2
112 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 2
113 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 2
114 Filip Kędzia Piast Żmigród 2
115 Maciej Magdziak Górnik Polkowice 2
116 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 2
117 Jakub Okuszko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
118 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
119 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 2
120 Michał Pakuła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
121 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 2
122 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 2
123 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 2
124 Myroslaw Taranenko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
125 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 2
126 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 2
127 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 2
128 Michał Chrabąszcz Gwarek Tarnowskie Góry 2
129 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
130 Elton brak Agroplon Głuszyna 2
131 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 2
132 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
133 Mateusz Duchowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
134 Dawid Molski Ślęza Wrocław 2
135 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
136 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
137 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
138 Łukasz Żeliszewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
139 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
140 Tomasz Dyr MKS Kluczbork 2
141 Piotr Makowski MKS Kluczbork 2
142 Fabian Piasecki Miedź II Legnica 2
143 Marcin Nowacki Stal Brzeg 2
144 Janusz Gancarczyk Foto-Higiena Gać 2
145 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
146 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 2
147 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
148 Michał Koj Górnik II Zabrze 2
149 Szymon Krocz Foto-Higiena Gać 2
150 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 2
151 Michał Prusek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
152 Mariusz Idzik Miedź II Legnica 2
153 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
154 Stanisław Dębski Ruch Zdzieszowice 1
155 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
156 Michał Szewczyk MKS Kluczbork 1
157 Patryk Gołębiewski Piast Żmigród 1
158 Sebastian Surmaj Warta Gorzów Wielkopolski 1
159 Jan Jakacki Foto-Higiena Gać 1
160 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
161 Kamil Banaś Ruch Radzionków 1
162 Ernest Terpiłowski Lechia Dzierżoniów 1
163 Jakub Horański Stal Brzeg 1
164 Szymon Fron Piast Żmigród 1
165 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 1
166 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
167 Maciej Kolasa Warta Gorzów Wielkopolski 1
168 Cezary Kępczyński Piast Żmigród 1
169 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
170 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
171 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 1
172 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 1
173 Kamil Zapolnik Górnik II Zabrze 1
174 Patryk Poręba Miedź II Legnica 1
175 Szymon Brzezicki Lechia Dzierżoniów 1
176 Adrian Repski Ślęza Wrocław 1
177 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
178 Kevin Rocki Ruch Radzionków 1
179 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
180 Jakub Czajkowski Ruch Zdzieszowice 1
181 Damian Zajączkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
182 Szymon Kuśnierz Lechia Dzierżoniów 1
183 Josiah Chukwudi Miedź II Legnica 1
184 Marcin Jantos MKS Kluczbork 1
185 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
186 Jakub Dyląg Gwarek Tarnowskie Góry 1
187 Jakub Dziwniel Zagłębie II Lubin 1
188 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 1
189 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
190 Maciej Węglarz MKS Kluczbork 1
191 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
192 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
193 Kacper Kamiński Agroplon Głuszyna 1
194 Łukasz Staroń Foto-Higiena Gać 1
195 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
196 Krzysztof Staśkiewicz Górnik Polkowice 1
197 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
198 Michał Maj Stal Brzeg 1
199 Adam Raczkowski Górnik II Zabrze 1
200 Paweł Stępień Stal Brzeg 1
201 Myrosław Taranenko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
202 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
203 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
204 Aleksander Jelonek MKS Kluczbork 1
205 Patryk Nidecki KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
206 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
207 Mateusz Szczepaniak Miedź II Legnica 1
208 Jakub Tosik Zagłębie II Lubin 1
209 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 1
210 Dawid Wolski Ślęza Wrocław 1
211 Knopik Dastin MKS Kluczbork 1
212 Damian Sadowski Ruch Radzionków 1
213 Pałach Mateusz Agroplon Głuszyna 1
214 Łukasz Janoszka Zagłębie II Lubin 1
215 Pach Sławomir Gwarek Tarnowskie Góry 1
216 Elton Dos Santos Agroplon Głuszyna 1
217 Dawid Śliwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
218 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 1
219 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 1
220 Ihor Nahornyj Stal Brzeg 1
221 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 1
222 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
223 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
224 Remigiusz Cupryło Gwarek Tarnowskie Góry 1
225 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
226 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
227 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
228 Kacper Michalski Górnik II Zabrze 1
229 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
230 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
231 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
232 Kamil Piątkowski Zagłębie II Lubin 1
233 Michał Mojasek Miedź II Legnica 1
234 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 1
235 Mateusz Cybulski Górnik II Zabrze 1
236 Daniel Sroka Ruch Radzionków 1
237 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
238 Patryk Baran Górnik II Zabrze 1
239 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 1
240 Michał Gołaszewski Foto-Higiena Gać 1
241 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
242 Łukasz Garguła Miedź II Legnica 1
243 Jakub Ryś Zagłębie II Lubin 1
244 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
245 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
246 Bartosz Zychowicz Agroplon Głuszyna 1
247 Michael Zuzel Agroplon Głuszyna 1
248 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
249 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
250 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 1
251 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
252 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
253 Sasa Balić Zagłębie II Lubin 1
254 Kacper Osiadły Górnik Polkowice 1
255 Miłosz Kubacki Foto-Higiena Gać 1
256 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1