III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 17 42 13 3 1 38 12 26
2 Radunia Stężyca 17 37 10 7 0 35 9 26
3 Świt Skolwin (Szczecin) 17 36 10 6 1 28 7 21
4 Kotwica Kołobrzeg 17 36 12 0 5 36 22 14
5 Mieszko Gniezno 17 35 11 2 4 32 16 16
6 Unia Janikowo 17 30 9 3 5 38 29 9
7 Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 20 21 -1
8 Polonia Środa Wielkopolska 17 22 6 4 7 27 23 4
9 KP Starogard Gdański 17 22 6 4 7 17 19 -2
10 Pogoń II Szczecin 17 21 6 3 8 23 27 -4
11 Chemik Police 17 21 6 3 8 21 25 -4
12 Bałtyk Koszalin 17 17 4 5 8 16 33 -17
13 Nielba Wągrowiec 17 16 4 4 9 21 36 -15
14 Jarota Jarocin 17 15 3 6 8 18 23 -5
15 Gwardia Koszalin 17 15 4 3 10 16 37 -21
16 Grom Nowy Staw 17 14 3 5 9 19 32 -13
17 Górnik Konin 17 14 4 2 11 21 35 -14
18 Bałtyk Gdynia 17 10 3 1 13 12 32 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 8 22 7 1 0 21 6 15
2 Kotwica Kołobrzeg 9 21 7 0 2 22 9 13
3 Świt Skolwin (Szczecin) 8 20 6 2 0 15 4 11
4 Mieszko Gniezno 8 20 6 2 0 21 6 15
5 Radunia Stężyca 9 19 5 4 0 20 7 13
6 Unia Janikowo 9 17 5 2 2 21 13 8
7 Sokół Kleczew 9 17 5 2 2 10 6 4
8 Pogoń II Szczecin 9 14 4 2 3 14 12 2
9 Chemik Police 9 13 4 1 4 11 12 -1
10 Polonia Środa Wielkopolska 9 12 3 3 3 17 9 8
11 Nielba Wągrowiec 9 12 4 0 5 16 18 -2
12 KP Starogard Gdański 8 10 3 1 4 7 9 -2
13 Grom Nowy Staw 9 10 3 1 5 9 16 -7
14 Bałtyk Koszalin 8 9 2 3 3 9 15 -6
15 Gwardia Koszalin 8 7 2 1 5 8 18 -10
16 Jarota Jarocin 8 5 0 5 3 6 9 -3
17 Bałtyk Gdynia 8 4 1 1 6 5 16 -11
18 Górnik Konin 8 1 0 1 7 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 9 20 6 2 1 17 6 11
2 Radunia Stężyca 8 18 5 3 0 15 2 13
3 Świt Skolwin (Szczecin) 9 16 4 4 1 13 3 10
4 Kotwica Kołobrzeg 8 15 5 0 3 14 13 1
5 Mieszko Gniezno 9 15 5 0 4 11 10 1
6 Unia Janikowo 8 13 4 1 3 17 16 1
7 Górnik Konin 9 13 4 1 4 15 20 -5
8 KP Starogard Gdański 9 12 3 3 3 10 10 0
9 Polonia Środa Wielkopolska 8 10 3 1 4 10 14 -4
10 Jarota Jarocin 9 10 3 1 5 12 14 -2
11 Chemik Police 8 8 2 2 4 10 13 -3
12 Bałtyk Koszalin 9 8 2 2 5 7 18 -11
13 Gwardia Koszalin 9 8 2 2 5 8 19 -11
14 Sokół Kleczew 8 7 2 1 5 10 15 -5
15 Pogoń II Szczecin 8 7 2 1 5 9 15 -6
16 Bałtyk Gdynia 9 6 2 0 7 7 16 -9
17 Nielba Wągrowiec 8 4 0 4 4 5 18 -13
18 Grom Nowy Staw 8 4 0 4 4 10 16 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mieszko Gniezno

Gospodarze Wynik Goście Data
Mieszko Gniezno 0 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 7 marca 2020
Mieszko Gniezno 1 - 1 Radunia Stężyca 17 listopada 2019
Sokół Kleczew 1 - 0 Mieszko Gniezno 9 listopada 2019
Mieszko Gniezno 2 - 2 Chemik Police 2 listopada 2019
Unia Janikowo 2 - 1 Mieszko Gniezno 26 października 2019
Mieszko Gniezno 1 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 19 października 2019
Bałtyk Koszalin 1 - 4 Mieszko Gniezno 12 października 2019
Mieszko Gniezno 3 - 0 Górnik Konin 5 października 2019
Bałtyk Gdynia 0 - 1 Mieszko Gniezno 28 września 2019
Gwardia Koszalin 0 - 2 Mieszko Gniezno 21 września 2019
Mieszko Gniezno 5 - 1 KP Starogard Gdański 14 września 2019
KKS 1925 Kalisz 1 - 0 Mieszko Gniezno 7 września 2019
Mieszko Gniezno 3 - 1 Jarota Jarocin 31 sierpnia 2019
Kotwica Kołobrzeg 5 - 1 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2019
Mieszko Gniezno 2 - 1 Grom Nowy Staw 18 sierpnia 2019
Nielba Wągrowiec 0 - 1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2019
Mieszko Gniezno 4 - 0 Pogoń II Szczecin 10 sierpnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 1 Mieszko Gniezno 2 sierpnia 2019
Mieszko Gniezno 3 - 0 Sokół Kleczew 15 czerwca 2019
KP Starogard Gdański 1 - 2 Mieszko Gniezno 8 czerwca 2019
Jarota Jarocin 2 - 0 Mieszko Gniezno 1 czerwca 2019
Mieszko Gniezno 1 - 2 Bałtyk Koszalin 29 maja 2019
Bałtyk Gdynia 4 - 3 Mieszko Gniezno 24 maja 2019
Mieszko Gniezno 0 - 3 Radunia Stężyca 18 maja 2019
Kotwica Kołobrzeg 4 - 1 Mieszko Gniezno 11 maja 2019
Mieszko Gniezno 3 - 0 Wda Świecie 4 maja 2019
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 1 Mieszko Gniezno 1 maja 2019
Mieszko Gniezno 2 - 1 Wierzyca Pelplin 27 kwietnia 2019
Mieszko Gniezno 1 - 2 Górnik Konin 20 kwietnia 2019
Mieszko Gniezno 0 - 1 Chemik Bydgoszcz 13 kwietnia 2019
Pogoń II Szczecin 2 - 2 Mieszko Gniezno 7 kwietnia 2019
Mieszko Gniezno 4 - 1 Gwardia Koszalin 30 marca 2019
Polonia Środa Wielkopolska 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 marca 2019
Mieszko Gniezno 1 - 0 Lech II Poznań 16 marca 2019
KKS 1925 Kalisz 4 - 0 Mieszko Gniezno 9 marca 2019
Sokół Kleczew 1 - 2 Mieszko Gniezno 24 listopada 2018
Mieszko Gniezno 2 - 1 KP Starogard Gdański 17 listopada 2018
Mieszko Gniezno 3 - 2 Jarota Jarocin 11 listopada 2018
Bałtyk Koszalin 0 - 4 Mieszko Gniezno 4 listopada 2018
Mieszko Gniezno 4 - 1 Bałtyk Gdynia 27 października 2018
Radunia Stężyca 0 - 0 Mieszko Gniezno 21 października 2018
Mieszko Gniezno 5 - 2 Kotwica Kołobrzeg 13 października 2018
Wda Świecie 0 - 1 Mieszko Gniezno 6 października 2018
Mieszko Gniezno 3 - 0 Świt Skolwin (Szczecin) 29 września 2018
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Mieszko Gniezno 22 września 2018
Górnik Konin 2 - 1 Mieszko Gniezno 15 września 2018
Chemik Bydgoszcz 2 - 3 Mieszko Gniezno 8 września 2018
Mieszko Gniezno 7 - 1 Pogoń II Szczecin 1 września 2018
Gwardia Koszalin 2 - 4 Mieszko Gniezno 24 sierpnia 2018
Mieszko Gniezno 3 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 18 sierpnia 2018
Lech II Poznań 3 - 3 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2018
Mieszko Gniezno 1 - 1 KKS 1925 Kalisz 11 sierpnia 2018
Mieszko Gniezno 3 - 1 Victoria Września 17 czerwca 2018
Victoria Września 1 - 2 Mieszko Gniezno 9 czerwca 2018
Mieszko Gniezno 4 - 0 Lubuszanin Trzcianka 2 czerwca 2018
Sparta Oborniki 2 - 4 Mieszko Gniezno 26 maja 2018
Mieszko Gniezno 7 - 0 Nielba Wągrowiec 19 maja 2018
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 4 - 5 Mieszko Gniezno 12 maja 2018
GKS Dopiewo 1 - 5 Mieszko Gniezno 5 maja 2018
Mieszko Gniezno 4 - 2 Pogoń Łobżenica 1 maja 2018
Orły Pniewy 0 - 3 Mieszko Gniezno 28 kwietnia 2018
Mieszko Gniezno 2 - 0 Huragan Pobiedziska 21 kwietnia 2018
Warta Międzychód 0 - 0 Mieszko Gniezno 15 kwietnia 2018
Mieszko Gniezno 4 - 2 Wełna Skoki 7 kwietnia 2018
GLKS Wysoka 2 - 6 Mieszko Gniezno 31 marca 2018
Mieszko Gniezno 5 - 1 Grom Plewiska 24 marca 2018
Unia Swarzędz 1 - 1 Mieszko Gniezno 17 marca 2018
Mieszko Gniezno 3 - 0 Iskra Szydłowo 18 listopada 2017
Mieszko Gniezno 2 - 0 Kotwica Kórnik 11 listopada 2017
Lubuszanin Trzcianka 1 - 4 Mieszko Gniezno 4 listopada 2017
Mieszko Gniezno 4 - 0 Sparta Oborniki 28 października 2017
Nielba Wągrowiec 0 - 2 Mieszko Gniezno 21 października 2017
Mieszko Gniezno 3 - 1 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 14 października 2017
Mieszko Gniezno 8 - 1 GKS Dopiewo 7 października 2017
Pogoń Łobżenica 0 - 2 Mieszko Gniezno 1 października 2017
Mieszko Gniezno 3 - 0 Orły Pniewy 23 września 2017
Huragan Pobiedziska 1 - 3 Mieszko Gniezno 17 września 2017
Mieszko Gniezno 6 - 0 Warta Międzychód 9 września 2017
Wełna Skoki 1 - 4 Mieszko Gniezno 2 września 2017
Mieszko Gniezno 5 - 0 GLKS Wysoka 26 sierpnia 2017
Grom Plewiska 2 - 3 Mieszko Gniezno 19 sierpnia 2017
Mieszko Gniezno 3 - 0 Unia Swarzędz 15 sierpnia 2017
Iskra Szydłowo 3 - 5 Mieszko Gniezno 12 sierpnia 2017
Kotwica Kórnik 0 - 3 Mieszko Gniezno 5 sierpnia 2017
Płomień Przyprostynia 1 - 5 Mieszko Gniezno 4 czerwca 2016
Mieszko Gniezno 2 - 2 Mawit Lwówek 28 maja 2016
Kotwica Kórnik 1 - 1 Mieszko Gniezno 21 maja 2016
Mieszko Gniezno 0 - 2 GLKS Wysoka 14 maja 2016
Iskra Szydłowo 4 - 2 Mieszko Gniezno 7 maja 2016
Mieszko Gniezno 1 - 0 Wełna Skoki 3 maja 2016
Zjednoczeni Trzemeszno 1 - 0 Mieszko Gniezno 30 kwietnia 2016
Mieszko Gniezno 2 - 1 Huragan Pobiedziska 23 kwietnia 2016
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 1 - 2 Mieszko Gniezno 16 kwietnia 2016
Mieszko Gniezno 1 - 0 Grom Plewiska 9 kwietnia 2016
GKS Dopiewo 0 - 0 Mieszko Gniezno 3 kwietnia 2016
Mieszko Gniezno 0 - 2 Warta Międzychód 24 marca 2016
Lubuszanin Trzcianka 2 - 1 Mieszko Gniezno 19 marca 2016
Mieszko Gniezno 1 - 1 Lechia Kostrzyn 12 marca 2016
Mieszko Gniezno 0 - 3 Sparta Oborniki 14 listopada 2015
Mieszko Gniezno 3 - 1 Płomień Przyprostynia 11 listopada 2015
Mawit Lwówek 1 - 1 Mieszko Gniezno 8 listopada 2015
Mieszko Gniezno 2 - 2 Kotwica Kórnik 31 października 2015
GLKS Wysoka 3 - 3 Mieszko Gniezno 25 października 2015
Mieszko Gniezno 2 - 3 Iskra Szydłowo 17 października 2015
Wełna Skoki 2 - 2 Mieszko Gniezno 10 października 2015
Mieszko Gniezno 1 - 0 Zjednoczeni Trzemeszno 3 października 2015
Huragan Pobiedziska 1 - 1 Mieszko Gniezno 27 września 2015
Mieszko Gniezno 1 - 1 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 września 2015
Grom Plewiska 3 - 1 Mieszko Gniezno 12 września 2015
Mieszko Gniezno 0 - 1 GKS Dopiewo 5 września 2015
Warta Międzychód 2 - 0 Mieszko Gniezno 29 sierpnia 2015
Mieszko Gniezno 1 - 5 Lubuszanin Trzcianka 22 sierpnia 2015
Lechia Kostrzyn 0 - 1 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2015
Sparta Oborniki 2 - 1 Mieszko Gniezno 8 sierpnia 2015
1920 Mosina 0 - 1 Mieszko Gniezno 13 czerwca 2015
Mieszko Gniezno 1 - 4 Pelikan Niechanowo 7 czerwca 2015
Płomień Przyprostynia 1 - 2 Mieszko Gniezno 4 czerwca 2015
Mieszko Gniezno 2 - 0 Sparta Oborniki 30 maja 2015
Sparta Szamotuły 2 - 2 Mieszko Gniezno 23 maja 2015
Mieszko Gniezno 1 - 0 Warta Międzychód 16 maja 2015
Wełna Skoki 1 - 2 Mieszko Gniezno 10 maja 2015
Mieszko Gniezno 1 - 2 Zjednoczeni Trzemeszno 1 maja 2015
Lechia Kostrzyn 0 - 1 Mieszko Gniezno 26 kwietnia 2015
Mieszko Gniezno 2 - 1 GKS Dopiewo 18 kwietnia 2015
Grom Plewiska 2 - 1 Mieszko Gniezno 11 kwietnia 2015
Mieszko Gniezno 0 - 1 Huragan Pobiedziska 4 kwietnia 2015
Iskra Szydłowo 1 - 1 Mieszko Gniezno 28 marca 2015
Mieszko Gniezno 0 - 0 Leśnik Margonin 21 marca 2015
Lubuszanin Trzcianka 1 - 0 Mieszko Gniezno 15 listopada 2014
Mieszko Gniezno 1 - 2 1920 Mosina 11 listopada 2014
Pelikan Niechanowo 2 - 0 Mieszko Gniezno 8 listopada 2014
Mieszko Gniezno 0 - 2 Płomień Przyprostynia 2 listopada 2014
Sparta Oborniki 2 - 0 Mieszko Gniezno 25 października 2014
Mieszko Gniezno 1 - 0 Sparta Szamotuły 18 października 2014
Warta Międzychód 8 - 4 Mieszko Gniezno 11 października 2014
Mieszko Gniezno 0 - 6 Wełna Skoki 4 października 2014
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Mieszko Gniezno 27 września 2014
Mieszko Gniezno 3 - 0 Lechia Kostrzyn 20 września 2014
GKS Dopiewo 4 - 0 Mieszko Gniezno 14 września 2014
Mieszko Gniezno 0 - 1 Grom Plewiska 6 września 2014
Huragan Pobiedziska 0 - 1 Mieszko Gniezno 31 sierpnia 2014
Mieszko Gniezno 3 - 1 Iskra Szydłowo 23 sierpnia 2014
Leśnik Margonin 0 - 5 Mieszko Gniezno 16 sierpnia 2014
Mieszko Gniezno 1 - 6 Lubuszanin Trzcianka 9 sierpnia 2014
Pogoń Lwówek 1 - 4 Mieszko Gniezno 14 czerwca 2014
Mieszko Gniezno 4 - 1 Sokół Pniewy 7 czerwca 2014
Sparta Oborniki 1 - 0 Mieszko Gniezno 31 maja 2014
Mieszko Gniezno 1 - 2 Iskra Szydłowo 24 maja 2014
GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 0 - 0 Mieszko Gniezno 17 maja 2014
Mieszko Gniezno 1 - 1 Warta Międzychód 10 maja 2014
Huragan Pobiedziska 0 - 0 Mieszko Gniezno 4 maja 2014
Mieszko Gniezno 2 - 2 Lechia Kostrzyn 26 kwietnia 2014
Mieszko Gniezno 1 - 3 Zjednoczeni Trzemeszno 23 kwietnia 2014
Czarni Wróblewo 0 - 0 Mieszko Gniezno 19 kwietnia 2014
Świt Piotrowo 0 - 3 Mieszko Gniezno 5 kwietnia 2014
Mieszko Gniezno 3 - 2 Leśnik Margonin 29 marca 2014
Lubuszanin Trzcianka 3 - 0 Mieszko Gniezno 22 marca 2014
Mieszko Gniezno 3 - 2 1920 Mosina 23 listopada 2013
Mieszko Gniezno 2 - 0 Płomień Przyprostynia 16 listopada 2013
Mieszko Gniezno 6 - 0 Pogoń Lwówek 9 listopada 2013
Sokół Pniewy 1 - 6 Mieszko Gniezno 2 listopada 2013
Mieszko Gniezno 1 - 1 Sparta Oborniki 26 października 2013
Iskra Szydłowo 1 - 0 Mieszko Gniezno 19 października 2013
Mieszko Gniezno 0 - 1 GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne 12 października 2013
Warta Międzychód 0 - 3 Mieszko Gniezno 5 października 2013
Mieszko Gniezno 1 - 1 Huragan Pobiedziska 28 września 2013
Lechia Kostrzyn 2 - 1 Mieszko Gniezno 21 września 2013
Mieszko Gniezno 3 - 1 Czarni Wróblewo 14 września 2013
Zjednoczeni Trzemeszno 2 - 1 Mieszko Gniezno 7 września 2013
Mieszko Gniezno 2 - 0 Świt Piotrowo 31 sierpnia 2013
Leśnik Margonin 2 - 2 Mieszko Gniezno 21 sierpnia 2013
Mieszko Gniezno 2 - 1 Lubuszanin Trzcianka 18 sierpnia 2013
1920 Mosina 5 - 2 Mieszko Gniezno 15 sierpnia 2013
Płomień Przyprostynia 1 - 1 Mieszko Gniezno 11 sierpnia 2013

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 19
2 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 14
3 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 10
4 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 9
5 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 9
6 Dawid Cempa Radunia Stężyca 9
7 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 8
8 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 8
9 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 7
10 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 7
11 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 7
12 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 7
13 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 7
14 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 6
15 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 5
16 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 5
17 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 5
18 Szymon Kapelusz Chemik Police 5
19 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 5
20 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 5
21 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 5
22 Maciej Kazimierowicz Bałtyk Gdynia 5
23 Gracjan Goździk Unia Janikowo 5
24 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 5
25 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 5
26 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 4
27 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 4
28 Adam Konieczny Unia Janikowo 4
29 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 4
30 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 4
31 Jakub Bojas Radunia Stężyca 4
32 Andrej Protasenko Chemik Police 4
33 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
34 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
35 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 3
36 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 3
37 Adam Wiejkuć Chemik Police 3
38 Radosław Stępień Radunia Stężyca 3
39 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 3
40 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
41 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 3
42 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 3
43 Grzegorz Piesio Kotwica Kołobrzeg 3
44 Jakub Bach Radunia Stężyca 3
45 Dawid Radomski Unia Janikowo 3
46 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 3
47 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 3
48 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 3
49 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
50 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
51 Michális Maniás Pogoń II Szczecin 2
52 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 2
53 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 2
54 Szymon Chać Gwardia Koszalin 2
55 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 2
56 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 2
57 Mariusz Bedliński Chemik Police 2
58 Tomasz Zając Bałtyk Gdynia 2
59 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 2
60 Patryk Baranowski Świt Skolwin (Szczecin) 2
61 Mateusz Kowalczyk Chemik Police 2
62 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 2
63 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 2
64 Marcin Kajca KP Starogard Gdański 2
65 Aleks Silski Gwardia Koszalin 2
66 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 2
67 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 2
68 Szymon Bartosik Górnik Konin 2
69 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 2
70 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 2
71 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 2
72 Jakub Sobecki Chemik Police 2
73 Mateusz Kaczor Nielba Wągrowiec 2
74 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 2
75 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 2
76 Keisuke Naka Gwardia Koszalin 2
77 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 2
78 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 2
79 Artur Formela Radunia Stężyca 2
80 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 2
81 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 2
82 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
83 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
84 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
85 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
86 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
87 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
88 Mateusz Majer Górnik Konin 2
89 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
90 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
91 Kamil Żylski KP Starogard Gdański 2
92 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
93 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
94 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
95 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
96 Eryk Krzysztopowicz Kotwica Kołobrzeg 1
97 Maciej Adamczewski Górnik Konin 1
98 Michał Kozajda Sokół Kleczew 1
99 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 1
100 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
101 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 1
102 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
103 Mikołaj Gibas Unia Janikowo 1
104 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 1
105 Paweł Mądrzejewski Unia Janikowo 1
106 Filip Jagielski Unia Janikowo 1
107 Konrad Kobylarek Sokół Kleczew 1
108 Cezary Bać Gwardia Koszalin 1
109 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 1
110 Przemysław Szur Kotwica Kołobrzeg 1
111 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 1
112 Dawid Krzyżaniak Jarota Jarocin 1
113 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 1
114 Oskar Bohm Bałtyk Gdynia 1
115 Michał Bajdur Bałtyk Gdynia 1
116 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
117 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
118 Beniamin Wrembel Jarota Jarocin 1
119 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 1
120 Mateusz Jagiełło Grom Nowy Staw 1
121 Piotr Wujec Polonia Środa Wielkopolska 1
122 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
123 Igor Łasicki Pogoń II Szczecin 1
124 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 1
125 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 1
126 Bartosz Zakrzewski Górnik Konin 1
127 Daniel Stanclik KKS 1925 Kalisz 1
128 Nikodem Zatorski Unia Janikowo 1
129 Dawid Kalinowski Górnik Konin 1
130 Krzysztof Wolkiewicz Nielba Wągrowiec 1
131 Jakub Losik Unia Janikowo 1
132 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
133 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
134 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
135 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
136 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
137 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
138 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
139 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
140 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
141 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
142 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
143 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
144 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
145 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
146 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
147 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
148 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
149 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
150 Krystian Peda Chemik Police 1
151 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
152 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
153 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
154 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
155 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
156 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
157 Bartosz Ława Chemik Police 1
158 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 1
159 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
160 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
161 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1