III liga, gr. I sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 29 64 20 4 5 64 28 36
2 Sokół Aleksandrów Łódzki 28 61 18 7 3 46 21 25
3 Unia Skierniewice 29 55 18 1 10 46 24 22
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 29 54 16 6 7 48 34 14
5 Sokół Ostróda 29 52 15 7 7 45 38 7
6 Legia II Warszawa 28 47 13 8 7 44 30 14
7 Polonia Warszawa 28 45 14 3 11 48 34 14
8 Olimpia Zambrów 29 45 11 12 6 55 42 13
9 Znicz Biała Piska 29 41 12 5 12 41 46 -5
10 Ursus Warszawa 29 38 10 8 11 43 45 -2
11 Pelikan Łowicz 29 35 9 8 12 36 43 -7
12 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 28 33 10 3 15 42 42 0
13 Broń Radom 29 31 8 7 14 45 58 -13
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 31 9 4 16 38 61 -23
15 Mazur Ełk 29 29 7 8 14 34 47 -13
16 Huragan Morąg 29 29 7 8 14 47 61 -14
17 Victoria Sulejówek 29 24 5 9 15 38 56 -18
18 ŁKS 1926 Łomża 29 8 2 2 25 21 71 -50
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Legionovia Legionowo 14 31 10 1 3 29 11 18
2 Unia Skierniewice 14 31 10 1 3 25 11 14
3 Sokół Ostróda 15 31 9 4 2 27 17 10
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 14 30 9 3 2 27 10 17
5 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 27 8 3 3 21 11 10
6 Legia II Warszawa 15 25 7 4 4 21 14 7
7 Olimpia Zambrów 15 25 6 7 2 27 19 8
8 Znicz Biała Piska 15 25 7 4 4 24 25 -1
9 Polonia Warszawa 13 24 8 0 5 24 15 9
10 Ursus Warszawa 14 23 7 2 5 24 21 3
11 Broń Radom 14 21 6 3 5 30 26 4
12 Pelikan Łowicz 14 19 5 4 5 18 19 -1
13 Huragan Morąg 15 19 5 4 6 28 27 1
14 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 17 5 2 7 24 18 6
15 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 14 4 2 8 19 29 -10
16 Mazur Ełk 15 12 2 6 7 13 24 -11
17 Victoria Sulejówek 15 8 1 5 9 19 29 -10
18 ŁKS 1926 Łomża 15 6 2 0 13 16 39 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 34 10 4 0 25 10 15
2 Legionovia Legionowo 15 33 10 3 2 35 17 18
3 Unia Skierniewice 15 24 8 0 7 21 13 8
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 15 24 7 3 5 21 24 -3
5 Legia II Warszawa 13 22 6 4 3 23 16 7
6 Sokół Ostróda 14 21 6 3 5 18 21 -3
7 Polonia Warszawa 15 21 6 3 6 24 19 5
8 Olimpia Zambrów 14 20 5 5 4 28 23 5
9 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 17 5 2 8 19 32 -13
10 Mazur Ełk 14 17 5 2 7 21 23 -2
11 Znicz Biała Piska 14 16 5 1 8 17 21 -4
12 Pelikan Łowicz 15 16 4 4 7 18 24 -6
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 14 16 5 1 8 18 24 -6
14 Victoria Sulejówek 14 16 4 4 6 19 27 -8
15 Ursus Warszawa 15 15 3 6 6 19 24 -5
16 Broń Radom 15 10 2 4 9 15 32 -17
17 Huragan Morąg 14 10 2 4 8 19 34 -15
18 ŁKS 1926 Łomża 14 2 0 2 12 5 32 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mazur Ełk

Gospodarze Wynik Goście Data
Mazur Ełk 0 - 0 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 czerwca 2019
Mazur Ełk 2 - 2 Ursus Warszawa 25 maja 2019
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 1 Mazur Ełk 27 października 2018
Ursus Warszawa 1 - 4 Mazur Ełk 13 października 2018
Mazur Ełk 2 - 0 Ursus Warszawa 5 maja 2018
Mazur Ełk 1 - 3 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 kwietnia 2018
Ursus Warszawa 0 - 3 Mazur Ełk 30 września 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Mazur Ełk 1 września 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 0 Mazur Ełk 13 maja 2017
Ursus Warszawa 0 - 1 Mazur Ełk 18 marca 2017
Mazur Ełk 3 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 października 2016
Mazur Ełk 0 - 1 Ursus Warszawa 13 sierpnia 2016

III liga, gr. I sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krystian Pieczara Polonia Warszawa 26
2 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 19
3 Dawid Cempa Sokół Aleksandrów Łódzki 17
4 Wojciech Wocial Victoria Sulejówek 16
5 Joao Augusto Huragan Morąg 14
6 Damian Warchoł Unia Skierniewice 12
7 Marcin Kajca Sokół Ostróda 12
8 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 12
9 Piotr Krawczyk Legionovia Legionowo 12
10 Arkadiusz Gajewski Ruch Wysokie Mazowieckie 10
11 Rafał Maciejewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 10
12 Karol Kosiński Znicz Biała Piska 9
13 Kamil Czarnecki Broń Radom 9
14 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 9
15 Adam Imiela Broń Radom 9
16 Konrad Rudnicki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9
17 Kamil Jackiewicz Olimpia Zambrów 9
18 Konrad Niedzielski Unia Skierniewice 8
19 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 8
20 Paweł Wolski Ursus Warszawa 8
21 Rafał Kruczkowski Huragan Morąg 8
22 Arkadiusz Ciach Ursus Warszawa 8
23 Adison Daniel Pereira Schneeweiss Victoria Sulejówek 7
24 Konrad Paterek Broń Radom 7
25 Marcin Kozłowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7
26 Paweł Galik Huragan Morąg 7
27 Maciej Rosołek Legia II Warszawa 7
28 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 7
29 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 7
30 Eryk Więdłocha Legionovia Legionowo 7
31 Marcin Burkhardt Legionovia Legionowo 6
32 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 6
33 Patryk Gondek Znicz Biała Piska 6
34 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
35 Michał Bajdur Legia II Warszawa 6
36 Emil Więcek Broń Radom 6
37 Marcin Mirecki Lechia Tomaszów Mazowiecki 6
38 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 5
39 Karol Podliński Legionovia Legionowo 5
40 Hubert Otręba Sokół Ostróda 5
41 Tomasz Kolus Unia Skierniewice 5
42 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 5
43 Robert Hirsz Sokół Ostróda 5
44 Mateusz Praszelik Legia II Warszawa 5
45 Michał Miller Sokół Aleksandrów Łódzki 5
46 Rafał Maćkowski ŁKS 1926 Łomża 5
47 Łukasz Siedlik Sokół Ostróda 5
48 Bartłomiej Maćczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
49 Michał Adamczyk Pelikan Łowicz 5
50 Artur Golański Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
51 Kamil Kubiak Lechia Tomaszów Mazowiecki 4
52 Przemysław Olesiński Ruch Wysokie Mazowieckie 4
53 Rafał Kalinowski Mazur Ełk 4
54 Rafał Maciążek Huragan Morąg 4
55 Patryk Zych Ursus Warszawa 4
56 Damian Szczepański Pelikan Łowicz 4
57 Rafał Parobczyk Victoria Sulejówek 4
58 Cezary Sauczek Polonia Warszawa 4
59 Bartosz Brodziński Legia II Warszawa 4
60 Radosław Pruchnik Legia II Warszawa 4
61 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4
62 Patryk Czarnota Broń Radom 4
63 Sebastian Weremko Legionovia Legionowo 4
64 Piotr Łysiak Huragan Morąg 4
65 Igor Biedrzycki Huragan Morąg 4
66 Cezary Demianiuk ŁKS 1926 Łomża 4
67 Michał Hryszko Olimpia Zambrów 4
68 Sebastian Szerszeń Pelikan Łowicz 4
69 Michał Twardowski Mazur Ełk 4
70 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 4
71 Michał Bartkowski Huragan Morąg 3
72 Grzegorz Skowroński Ursus Warszawa 3
73 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 3
74 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 3
75 Mateusz Małek Polonia Warszawa 3
76 Maciej Famulak Mazur Ełk 3
77 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
78 Jakub Rozwandowicz Sokół Aleksandrów Łódzki 3
79 Bartosz Wiśniewski Polonia Warszawa 3
80 Krystian Stolarczyk Pelikan Łowicz 3
81 Rafał Lisiecki Sokół Ostróda 3
82 Nikodem Zawistowski Victoria Sulejówek 3
83 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 3
84 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 3
85 Mateusz Bondarenko Legia II Warszawa 3
86 Kamil Wolski Legionovia Legionowo 3
87 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
88 Wojciech Gorczyca Broń Radom 3
89 Filip Dziełak Ursus Warszawa 3
90 Paweł Kaczmarek Sokół Aleksandrów Łódzki 3
91 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 3
92 Kacper Górski Legionovia Legionowo 3
93 Adrian Bieńkowski Sokół Ostróda 3
94 Rafał Babul Ruch Wysokie Mazowieckie 3
95 Przemysław Szabat Polonia Warszawa 3
96 Michał Danilczyk Sokół Ostróda 3
97 Patryk Malinowski Olimpia Zambrów 3
98 Maciej Nalej Unia Skierniewice 3
99 Aleksander Ślęzak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
100 Bartosz Szaraniec Mazur Ełk 3
101 Mateusz Bąkowicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
102 Rafał Nowak Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
103 Maciej Wyszogrodzki Unia Skierniewice 2
104 Szymon Kiwała Unia Skierniewice 2
105 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 2
106 Kacper Jagłowski Mazur Ełk 2
107 Mateusz Muszyński Ursus Warszawa 2
108 Konrad Zaklika Legionovia Legionowo 2
109 Emil Łupiński Olimpia Zambrów 2
110 Adam Radecki Olimpia Zambrów 2
111 Michał Steć Olimpia Zambrów 2
112 Eryk Rakowski Polonia Warszawa 2
113 Michał Wrzesiński Pelikan Łowicz 2
114 Bartosz Gużewski Mazur Ełk 2
115 Jakub Tecław Ruch Wysokie Mazowieckie 2
116 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 2
117 Karol Drwęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
118 Patryk Paczuk Legionovia Legionowo 2
119 Oskar Wojtysiak Legia II Warszawa 2
120 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 2
121 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
122 Maciej Radaszkiewicz Mazur Ełk 2
123 Michał Tarnowski ŁKS 1926 Łomża 2
124 Piotr Basiuk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
125 Mateusz Ostaszewski Olimpia Zambrów 2
126 Bartosz Snopczyński Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
127 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
128 Domiinik Głowiński Sokół Aleksandrów Łódzki 2
129 Filip Kowalczyk Legionovia Legionowo 2
130 Patryk Bojańczyk Unia Skierniewice 2
131 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 2
132 Paweł Wasiulewski ŁKS 1926 Łomża 2
133 Mateusz Broź Sokół Ostróda 2
134 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
135 Julian Świątek Victoria Sulejówek 2
136 Rafał Zembrowski Polonia Warszawa 2
137 Slaven Jurisa Legionovia Legionowo 2
138 Sebastian Czapa Pelikan Łowicz 2
139 Kacper Wełniak Legia II Warszawa 2
140 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 2
141 Patryk Walasek Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
142 Tomasz Kowalski Sokół Ostróda 2
143 Maciej Zieniewicz Mazur Ełk 2
144 Patryk Woźniak Mazur Ełk 2
145 Maksim Kventsar Broń Radom 2
146 Piotr Kasperkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 2
147 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 2
148 Krystian Pomorski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
149 Wojciech Nasuto Olimpia Zambrów 2
150 Mateusz Zambrowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
151 Bartosz Zakrzewski Olimpia Zambrów 2
152 Jakub Rogalski Sokół Aleksandrów Łódzki 2
153 Bartłomiej Gromek Ruch Wysokie Mazowieckie 2
154 Patryk Pasko Ruch Wysokie Mazowieckie 1
155 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 1
156 Mateusz Nikołajuk Olimpia Zambrów 1
157 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 1
158 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 1
159 Dominik Wasiak Sokół Ostróda 1
160 Mikołaj Napora Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
161 Kamil Tlaga Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
162 Jakub Pawlik Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
163 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
164 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 1
165 Damian Kozieł Pelikan Łowicz 1
166 Łukasz Grzybowski Olimpia Zambrów 1
167 Tomasz Wojcinowicz Ursus Warszawa 1
168 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
169 Łukasz Zjawiński Legia II Warszawa 1
170 Mateusz Dampc Sokół Ostróda 1
171 Andrzej Łyszyk Sokół Ostróda 1
172 Michał Dobkowski Victoria Sulejówek 1
173 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
174 Przemysław Woźniczak Sokół Aleksandrów Łódzki 1
175 Rafał Zembrowski Legionovia Legionowo 1
176 Rafał Śledź Huragan Morąg 1
177 Wojciech Kupiec Broń Radom 1
178 Artur Amroziński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
179 Hubert Molski Mazur Ełk 1
180 Łukasz Gryko Olimpia Zambrów 1
181 Bartosz Gołaszewski Mazur Ełk 1
182 Daniel Kacprzyk ŁKS 1926 Łomża 1
183 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
184 Patryk Koncewicz Olimpia Zambrów 1
185 Michał Bartkowski Huragan Morąg 1
186 Piotr Maślanka Polonia Warszawa 1
187 Krzysztof Wojciechowski Unia Skierniewice 1
188 Dominik Leśniewski Broń Radom 1
189 Kamil Stankiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 1
190 Maciej Wilanowski Polonia Warszawa 1
191 Marcin Kluska Polonia Warszawa 1
192 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 1
193 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 1
194 Arkadiusz Mroczkowski Huragan Morąg 1
195 Michał Stryjewski Sokół Ostróda 1
196 Robert Słomka Ursus Warszawa 1
197 Maciej Ostrowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
198 Damian Gałązka ŁKS 1926 Łomża 1
199 Krzysztof Możdżonek Victoria Sulejówek 1
200 Karol Żwir Sokół Aleksandrów Łódzki 1
201 Dawid Serafiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
202 Łukasz Bocian Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
203 Krzysztof Mączyński Legia II Warszawa 1
204 Jacek Lewandowski Legionovia Legionowo 1
205 Radosław Gulbierz Mazur Ełk 1
206 Bartosz Broniarek Pelikan Łowicz 1
207 Cristian Pasquato Legia II Warszawa 1
208 Mikołaj Zawistowski Victoria Sulejówek 1
209 Karol Worach Ursus Warszawa 1
210 Kamil Janik Ruch Wysokie Mazowieckie 1
211 Reinaldo Melao ŁKS 1926 Łomża 1
212 Daniel Gołębiewski Legionovia Legionowo 1
213 Jakub Żmuda Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
214 Patryk Kostyk ŁKS 1926 Łomża 1
215 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
216 Kamil Nowicki Pelikan Łowicz 1
217 Michał Dobkowski Pelikan Łowicz 1
218 Luka Janković Legionovia Legionowo 1
219 Jakub Wardzyński ŁKS 1926 Łomża 1
220 Konrad Kamionowski ŁKS 1926 Łomża 1
221 Cezary Demnianin ŁKS 1926 Łomża 1
222 Grzegorz Mazurek Legionovia Legionowo 1
223 Maksymilian Vogtman Ursus Warszawa 1
224 Bartosz Bujalski Pelikan Łowicz 1
225 Sebastian Olczak Polonia Warszawa 1