IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 3 9 3 0 0 11 2 9
2 Stomil II Olsztyn 3 6 2 0 1 8 2 6
3 Mrągowia Mrągowo 3 6 2 0 1 10 5 5
4 Polonia Lidzbark Warmiński 3 6 2 0 1 5 3 2
5 Granica Kętrzyn 3 5 1 2 0 5 4 1
6 Mamry Giżycko 3 4 1 1 1 6 4 2
7 Pisa Barczewo 3 4 1 1 1 4 3 1
8 ITS Jeziorak Iława 3 4 1 1 1 4 4 0
9 Mazur Ełk 3 4 1 1 1 3 4 -1
10 Zatoka Braniewo 3 4 1 1 1 3 4 -1
11 Błękitni Orneta 3 4 1 1 1 5 10 -5
12 MKS Korsze 3 3 0 3 0 3 3 0
13 Warmia Olsztyn 3 3 1 0 2 5 9 -4
14 Motor Lubawa 3 2 0 2 1 2 4 -2
15 Olimpia II Elbląg 3 1 0 1 2 4 8 -4
16 Tęcza Biskupiec 3 0 0 0 3 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 2 6 2 0 0 8 1 7
2 Polonia Lidzbark Warmiński 2 6 2 0 0 5 1 4
3 Stomil II Olsztyn 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Mrągowia Mrągowo 1 3 1 0 0 3 0 3
5 Mamry Giżycko 2 3 1 0 1 5 3 2
6 ITS Jeziorak Iława 1 3 1 0 0 2 0 2
7 Błękitni Orneta 2 3 1 0 1 4 9 -5
8 Warmia Olsztyn 1 3 1 0 0 2 0 2
9 MKS Korsze 2 2 0 2 0 2 2 0
10 Granica Kętrzyn 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Mazur Ełk 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Zatoka Braniewo 1 1 0 1 0 1 1 0
13 Motor Lubawa 1 1 0 1 0 1 1 0
14 Olimpia II Elbląg 2 1 0 1 1 4 5 -1
15 Pisa Barczewo 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Tęcza Biskupiec 3 0 0 0 3 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Granica Kętrzyn 2 4 1 1 0 4 3 1
2 Pisa Barczewo 2 4 1 1 0 4 2 2
3 GKS Wikielec 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Stomil II Olsztyn 2 3 1 0 1 6 2 4
5 Mrągowia Mrągowo 2 3 1 0 1 7 5 2
6 Mazur Ełk 2 3 1 0 1 2 3 -1
7 Zatoka Braniewo 2 3 1 0 1 2 3 -1
8 Mamry Giżycko 1 1 0 1 0 1 1 0
9 ITS Jeziorak Iława 2 1 0 1 1 2 4 -2
10 Błękitni Orneta 1 1 0 1 0 1 1 0
11 MKS Korsze 1 1 0 1 0 1 1 0
12 Motor Lubawa 2 1 0 1 1 1 3 -2
13 Polonia Lidzbark Warmiński 1 0 0 0 1 0 2 -2
14 Warmia Olsztyn 2 0 0 0 2 3 9 -6
15 Olimpia II Elbląg 1 0 0 0 1 0 3 -3
16 Tęcza Biskupiec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mazur Ełk

Gospodarze Wynik Goście Data
Warmia Olsztyn 0 - 0 Mazur Ełk 13 października 2019
GKS Wikielec 0 - 0 Mazur Ełk 5 października 2019
GKS Wikielec 1 - 1 Mazur Ełk 23 maja 2018
Mazur Ełk 0 - 0 GKS Wikielec 21 października 2017
Mazur Ełk 5 - 0 GKS Wikielec 18 maja 2016
GKS Wikielec 0 - 1 Mazur Ełk 24 października 2015

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 4
2 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 4
3 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 3
4 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
5 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 2
6 Paweł Sawicki MKS Korsze 2
7 Michał Jankowski GKS Wikielec 2
8 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 2
9 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
10 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 2
11 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 2
12 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 2
13 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 2
14 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 2
15 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
16 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
17 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 1
18 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 1
19 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
20 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
21 Rafał Darda Mamry Giżycko 1
22 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 1
23 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
24 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
25 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
26 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 1
27 Szymon Dębek Mazur Ełk 1
28 Adam Krajewski MKS Korsze 1
29 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 1
30 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 1
31 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
32 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 1
33 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
34 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 1
35 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 1
36 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 1
37 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 1
38 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
39 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
40 Denys Diemishev Motor Lubawa 1
41 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
42 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 1
43 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
44 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 1
45 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 1
46 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 1
47 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 1
48 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1
49 Michał Bartkowski GKS Wikielec 1