Podopieczni Przemysława Kołłątaja w meczu o życie przegrali i tym samym pożegnali się z trzecią ligą. Los ełczan nie był zależny tylko od nich bowiem oprócz wygranej Huragan lub Ruch musieli przegrać, a tak się nie stało i to Mazur pożegnał się z liga.


Piłkarze Mazura Ełk grali z Polonią Warszawa mecz o życie, jednocześnie sprawdzając wyniki Ruchu Wysokie Mazowieckie i Huraganu Morąg, bowiem porażka jednej z tych drużyn ratowała ełczan.

Goście od początku spotkania ruszyli do ataku chcąc zapunktować w Warszawie i liczyć na cud w postaci utrzymania. Do przerwy jednak bramki nie padły. W drugiej odsłonie Mazur nie zatrzymywał się i starał się przechylić szalę na swoją korzyść.

Na nic się to jednak zdało i ambitnie walczący wiosną Mazur uległ ostatecznie Czarnym Koszulom, a jedynego gola w meczu zdobył niezawodny Krystian Pieczara


Polonia Warszawa - Mazur Ełk 1-0 (0-0)

1-0 Krystian Pieczara (69)


Foto: elk.dlawas.info

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.