IV liga lubelska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hetman Zamość 26 72 24 0 2 96 20 76
2 Lublinianka Lublin 26 52 16 4 6 53 25 28
3 Lewart Lubartów 26 48 14 6 6 58 20 38
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 48 14 6 6 52 28 24
5 Powiślak Końskowola 26 47 14 5 7 59 38 21
6 Górnik II Łęczna 26 45 14 3 9 60 46 14
7 Kryształ Werbkowice 26 44 13 5 8 46 39 7
8 Victoria Żmudź 26 39 11 6 9 41 40 1
9 Łada 1945 Biłgoraj 26 37 11 4 11 45 40 5
10 Kłos Chełm 26 36 10 6 10 43 49 -6
11 Włodawianka Włodawa 26 28 8 4 14 32 69 -37
12 Orlęta Łuków 26 26 8 2 16 35 57 -22
13 Huczwa Tyszowce 26 23 7 2 17 37 61 -24
14 Polesie Kock 26 19 4 7 15 28 55 -27
15 Start Krasnystaw 26 19 4 7 15 19 47 -28
16 MKS Ryki 26 6 1 3 22 21 91 -70
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hetman Zamość 13 39 13 0 0 53 9 44
2 Lublinianka Lublin 13 35 11 2 0 33 6 27
3 Victoria Żmudź 13 26 8 2 3 28 17 11
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 25 7 4 2 25 10 15
5 Kryształ Werbkowice 13 25 8 1 4 24 17 7
6 Powiślak Końskowola 13 24 7 3 3 33 23 10
7 Kłos Chełm 14 22 6 4 4 25 25 0
8 Górnik II Łęczna 12 21 6 3 3 30 19 11
9 Lewart Lubartów 13 20 6 2 5 32 11 21
10 Huczwa Tyszowce 13 15 5 0 8 21 26 -5
11 Łada 1945 Biłgoraj 13 14 4 2 7 18 18 0
12 Start Krasnystaw 13 13 3 4 6 12 17 -5
13 Włodawianka Włodawa 13 12 4 0 9 13 37 -24
14 Orlęta Łuków 13 11 3 2 8 14 27 -13
15 Polesie Kock 13 9 2 3 8 20 31 -11
16 MKS Ryki 13 6 1 3 9 14 37 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Hetman Zamość 13 33 11 0 2 43 11 32
2 Lewart Lubartów 13 28 8 4 1 26 9 17
3 Górnik II Łęczna 14 24 8 0 6 30 27 3
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 23 7 2 4 27 18 9
5 Powiślak Końskowola 13 23 7 2 4 26 15 11
6 Łada 1945 Biłgoraj 13 23 7 2 4 27 22 5
7 Kryształ Werbkowice 13 19 5 4 4 22 22 0
8 Lublinianka Lublin 13 17 5 2 6 20 19 1
9 Włodawianka Włodawa 13 16 4 4 5 19 32 -13
10 Orlęta Łuków 13 15 5 0 8 21 30 -9
11 Kłos Chełm 12 14 4 2 6 18 24 -6
12 Victoria Żmudź 13 13 3 4 6 13 23 -10
13 Polesie Kock 13 10 2 4 7 8 24 -16
14 Huczwa Tyszowce 13 8 2 2 9 16 35 -19
15 Start Krasnystaw 13 6 1 3 9 7 30 -23
16 MKS Ryki 13 0 0 0 13 7 54 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lublinianka Lublin

Gospodarze Wynik Goście Data
Lublinianka Lublin 2 - 0 Kryształ Werbkowice 11 maja 2019
Lublinianka Lublin 3 - 2 Powiślak Końskowola 23 marca 2019
Kryształ Werbkowice 2 - 1 Lublinianka Lublin 7 października 2018
Powiślak Końskowola 3 - 3 Lublinianka Lublin 19 sierpnia 2018
Lublinianka Lublin 1 - 0 Powiślak Końskowola 1 maja 2018
Kryształ Werbkowice 3 - 1 Lublinianka Lublin 28 kwietnia 2018
Powiślak Końskowola 1 - 1 Lublinianka Lublin 24 września 2017
Lublinianka Lublin 3 - 1 Kryształ Werbkowice 16 września 2017
Kryształ Werbkowice 1 - 2 Lublinianka Lublin 3 maja 2017
Lublinianka Lublin 1 - 2 Powiślak Końskowola 11 marca 2017
Lublinianka Lublin 0 - 1 Kryształ Werbkowice 17 września 2016
Powiślak Końskowola 2 - 2 Lublinianka Lublin 7 sierpnia 2016

IV liga lubelska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Koprucha Powiślak Końskowola 22
2 Kamil Oziemczuk Hetman Zamość 20
3 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 19
4 Paweł Myśliwiecki Hetman Zamość 19
5 Mateusz Olszak Hetman Zamość 17
6 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 13
7 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 12
8 Piotr Świeca Górnik II Łęczna 11
9 Piotr Lecki Victoria Żmudź 11
10 Wojciech Więcaszek Włodawianka Włodawa 11
11 Adrian Wołoch Kryształ Werbkowice 10
12 Paweł Fornal Kłos Chełm 9
13 Adrian Rapa Lublinianka Lublin 9
14 Michał Budzyński Lewart Lubartów 9
15 Przemysław Krzyszycha Łada 1945 Biłgoraj 9
16 Damian Kuśmierz Kłos Chełm 8
17 Jakub Bednara Lublinianka Lublin 8
18 Artur Szkutnik Lewart Lubartów 8
19 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 8
20 Rafał Turczyn Hetman Zamość 8
21 Jarosław Milcz Lublinianka Lublin 8
22 Janusz Birut Łada 1945 Biłgoraj 7
23 Yaroslav Poplavka Tomasovia Tomaszów Lubelski 7
24 Przemysław Kanarek Hetman Zamość 7
25 Rafał Kycko Hetman Zamość 7
26 Dawid Skoczylas Hetman Zamość 7
27 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 6
28 Jurij Furta Victoria Żmudź 6
29 Władysław Magdysz Włodawianka Włodawa 6
30 Grzegorz Misiarz Polesie Kock 6
31 Adrian Rejmak Lublinianka Lublin 6
32 Mohamed Essam Górnik II Łęczna 6
33 Michał Zuber Górnik II Łęczna 6
34 Damian Soćko Orlęta Łuków 6
35 Michał Skubis Łada 1945 Biłgoraj 5
36 Karol Bujak Lewart Lubartów 5
37 Patryk Pokrywka Lewart Lubartów 5
38 Dawid Pikul Lewart Lubartów 5
39 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 5
40 Krystian Wołoch Kryształ Werbkowice 5
41 Bartłomiej Bułhak MKS Ryki 5
42 Szymon Bielecki Polesie Kock 5
43 Adrian Dudkowski Powiślak Końskowola 5
44 Tomasz Kłos Huczwa Tyszowce 5
45 Łukasz Drzewicki Kłos Chełm 5
46 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 5
47 Kacper Nastałek Tomasovia Tomaszów Lubelski 5
48 Paweł Bielak Powiślak Końskowola 5
49 Mateusz Ebert Orlęta Łuków 4
50 Damian Rusiecki Hetman Zamość 4
51 Aron Stasiak Górnik II Łęczna 4
52 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 4
53 Dariusz Michna Lewart Lubartów 4
54 Kacper Kowalski Kłos Chełm 4
55 Jacek Cybul Polesie Kock 4
56 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
57 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
58 Kazimierz Bala Kłos Chełm 4
59 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 4
60 Jakub Baran Lublinianka Lublin 4
61 Patryk Grzegorczyk Powiślak Końskowola 4
62 Michał Luterek Kryształ Werbkowice 4
63 Michał Jabłoński Kryształ Werbkowice 4
64 Antoni Jemioł Włodawianka Włodawa 4
65 Patryk Orysz Górnik II Łęczna 4
66 Mychajło Kaznokha Huczwa Tyszowce 4
67 Arkadiusz Czok Łada 1945 Biłgoraj 3
68 Mateusz Filipczuk Lewart Lubartów 3
69 Patryk Pakuła Kryształ Werbkowice 3
70 Damian Chmura Łada 1945 Biłgoraj 3
71 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 3
72 Maciej Pięta Powiślak Końskowola 3
73 Emil Poznański Kłos Chełm 3
74 Wojciech Stańczykowski Victoria Żmudź 3
75 Jakub Wasilewski MKS Ryki 3
76 Maciej Żerucha Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
77 Klim Morenkov Lublinianka Lublin 3
78 Grzegorz Mulawa Lublinianka Lublin 3
79 Paweł Dzyr Lublinianka Lublin 3
80 Paweł Osojca MKS Ryki 3
81 Rafał Giziński Powiślak Końskowola 3
82 Patryk Nieradko Kryształ Werbkowice 3
83 Kamil Sawa Victoria Żmudź 3
84 Arkadiusz Drapsa Start Krasnystaw 3
85 Igor Korczakowski Górnik II Łęczna 3
86 Michał Kuczyński Victoria Żmudź 3
87 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 3
88 Damian Rataj Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
89 Bartłomiej Kukułowicz Górnik II Łęczna 3
90 Karol Wojciechowski Start Krasnystaw 3
91 Kacper Duduś Polesie Kock 3
92 Jakub Fronc Victoria Żmudź 3
93 Mateusz Misztal Victoria Żmudź 3
94 Kamil Leszczyński Powiślak Końskowola 3
95 Mateusz Kłyk Powiślak Końskowola 3
96 Tomasz Czogała Górnik II Łęczna 3
97 Jakub Cielebąk Górnik II Łęczna 2
98 Damian Kamola Kłos Chełm 2
99 Paweł Król Kłos Chełm 2
100 Arkadiusz Adamczuk Polesie Kock 2
101 Marcin Gil Powiślak Końskowola 2
102 Oskar Leszczyński Powiślak Końskowola 2
103 Robert Kazubski Powiślak Końskowola 2
104 Piotr Waszczyński Polesie Kock 2
105 Łukasz Mietlicki Start Krasnystaw 2
106 Dominik Ptaszyński Lublinianka Lublin 2
107 Damian Kuzioła Lublinianka Lublin 2
108 Piotr Waśkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
109 Jakub Szwed MKS Ryki 2
110 Damian Baran Huczwa Tyszowce 2
111 Dariusz Kuliński Łada 1945 Biłgoraj 2
112 Arkadiusz Sas Kryształ Werbkowice 2
113 Barnor Bright Egir Polesie Kock 2
114 Wojciech Więczaszek Włodawianka Włodawa 2
115 Damian Flis Kłos Chełm 2
116 Michał Skwarek Orlęta Łuków 2
117 Norbert Raczkiewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
118 Piotr Maliszewski Huczwa Tyszowce 2
119 Krzysztof Rak Kłos Chełm 2
120 Mateusz Materna Huczwa Tyszowce 2
121 Przemysław Żmuda Hetman Zamość 2
122 Rafał Musz Włodawianka Włodawa 2
123 Jakub Bulak Orlęta Łuków 2
124 Jakub Bylina Włodawianka Włodawa 2
125 Patryk Miedźwiedź Huczwa Tyszowce 2
126 Michał Wójtowicz Start Krasnystaw 2
127 Kamil Warecki Kryształ Werbkowice 2
128 Pavlo Sheluk Włodawianka Włodawa 2
129 Hubert Taradyś MKS Ryki 2
130 Łukasz Najda Lewart Lubartów 2
131 Krzysztof Kierych Orlęta Łuków 2
132 Piotr Rogala Górnik II Łęczna 2
133 Bartłomiej Mazur Kryształ Werbkowice 2
134 Marek Szponar Start Krasnystaw 2
135 Łukasz Mruk Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
136 Karol Turek Górnik II Łęczna 2
137 Sebastian Denkiewicz Huczwa Tyszowce 1
138 Bartłomiej Długaszek MKS Ryki 1
139 Mateusz Cetnarski Górnik II Łęczna 1
140 Michał Skiba Hetman Zamość 1
141 Valerii Nikitchuk Powiślak Końskowola 1
142 Adam Czerski Orlęta Łuków 1
143 Bartosz Mroczek Górnik II Łęczna 1
144 Patryk Błaszczuk Włodawianka Włodawa 1
145 Tomasz Kamiński Polesie Kock 1
146 Szczepan Popko Górnik II Łęczna 1
147 Dmytro Nesterenko Łada 1945 Biłgoraj 1
148 Wiktor Bogusz Powiślak Końskowola 1
149 Maciej Markowski Huczwa Tyszowce 1
150 Michał Purzycki Orlęta Łuków 1
151 Marcin Pigiel Górnik II Łęczna 1
152 Patryk Słotwiński Hetman Zamość 1
153 Radosław Łeń Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
154 Kacper Jędrzejewski MKS Ryki 1
155 Oleksander Sztybel Włodawianka Włodawa 1
156 Sebastian Wrzesiński Lublinianka Lublin 1
157 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 1
158 Jakub Rojek Górnik II Łęczna 1
159 Szymon Kociuba Górnik II Łęczna 1
160 Konrad Adamiec Start Krasnystaw 1
161 Karol Sobów Start Krasnystaw 1
162 Robert Kazubski Powiślak Końskowola 1
163 Daniel Gliniak Lewart Lubartów 1
164 Tomasz Raczkiewicz Huczwa Tyszowce 1
165 Kryspin Florek Start Krasnystaw 1
166 Rafał Kabasa Start Krasnystaw 1
167 Michał Misiak Włodawianka Włodawa 1
168 Maciej Skrzypek Polesie Kock 1
169 Rustam Kiszyjew Start Krasnystaw 1
170 Michał Dudziński Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
171 Jakub Dołęga Orlęta Łuków 1
172 Andrzej Zuchowski Kryształ Werbkowice 1
173 Kamil Bętkowski Górnik II Łęczna 1
174 Paweł Sasin Górnik II Łęczna 1
175 Damian Darnia MKS Ryki 1
176 Przemysław Huk Kłos Chełm 1
177 Vadim Alochin Kryształ Werbkowice 1
178 Bartłomiej Marzęda Lewart Lubartów 1
179 Sebastian Matuszewski Orlęta Łuków 1
180 Wojciech Majewski Lewart Lubartów 1
181 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 1
182 Jakub Olszewski Górnik II Łęczna 1
183 Karol Karwacki Lewart Lubartów 1
184 Mateusz Dziurdza Łada 1945 Biłgoraj 1
185 Marcin Dycha Łada 1945 Biłgoraj 1
186 Michał Towbin Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
187 Dawid Stepaniuk Kłos Chełm 1
188 Przemysław Orzechowski Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
189 Dawid Osojca MKS Ryki 1
190 Radosław Lenard Start Krasnystaw 1
191 Paweł Chochowski Start Krasnystaw 1
192 Arkadiusz Wałczyk Kłos Chełm 1
193 Iwan Oleksiuk Łada 1945 Biłgoraj 1
194 Kamil Leonarcik MKS Ryki 1
195 Paweł Przybysz MKS Ryki 1
196 Marcin Wieliczuk Orlęta Łuków 1
197 Przemysław Sioma Huczwa Tyszowce 1
198 Karol Bukowski Huczwa Tyszowce 1
199 Grzegorz Góral Polesie Kock 1
200 Rafał Stępień Lublinianka Lublin 1
201 Miłosz Turewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
202 Dawid Daszkiewicz Hetman Zamość 1
203 Bartosz Iwanicki Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
204 Piotr Pacek Górnik II Łęczna 1
205 Karol Turek Górnik II Łęczna 1
206 Michał Wszołek Lublinianka Lublin 1