IV liga lubelska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 15 35 11 2 2 34 11 23
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 15 33 10 3 2 46 13 33
3 Włodawianka Włodawa 15 33 11 0 4 29 19 10
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 30 9 3 3 30 15 15
5 Powiślak Końskowola 15 27 8 3 4 24 17 7
6 Granit Bychawa 15 26 7 5 3 27 15 12
7 Lublinianka Lublin 15 23 7 2 6 20 23 -3
8 Łada 1945 Biłgoraj 15 20 5 5 5 21 19 2
9 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 18 4 6 5 15 22 -7
10 Orlęta Łuków 15 18 5 3 7 19 31 -12
11 Victoria Żmudź 15 17 5 2 8 19 29 -10
12 Kryształ Werbkowice 15 16 4 4 7 17 23 -6
13 Unia Hrubieszów 15 13 4 1 10 21 34 -13
14 Kłos Chełm 15 11 3 2 10 18 26 -8
15 Huczwa Tyszowce 15 10 3 1 11 28 56 -28
16 Górnik II Łęczna 15 9 3 0 12 19 34 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 20 6 2 0 16 4 12
2 Lewart Lubartów 7 19 6 1 0 18 3 15
3 Powiślak Końskowola 8 19 6 1 1 15 5 10
4 Włodawianka Włodawa 7 18 6 0 1 16 7 9
5 Granit Bychawa 8 17 5 2 1 16 7 9
6 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 16 5 1 1 24 6 18
7 Orlęta Łuków 8 14 4 2 2 17 13 4
8 Lublinianka Lublin 8 10 3 1 4 9 12 -3
9 Łada 1945 Biłgoraj 8 10 3 1 4 14 14 0
10 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 10 2 4 1 8 10 -2
11 Unia Hrubieszów 8 7 2 1 5 10 13 -3
12 Kłos Chełm 7 7 2 1 4 7 8 -1
13 Huczwa Tyszowce 8 7 2 1 5 19 27 -8
14 Kryształ Werbkowice 7 5 1 2 4 7 14 -7
15 Victoria Żmudź 7 4 1 1 5 7 15 -8
16 Górnik II Łęczna 7 3 1 0 6 11 15 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 17 5 2 1 22 7 15
2 Lewart Lubartów 8 16 5 1 2 16 8 8
3 Włodawianka Włodawa 8 15 5 0 3 13 12 1
4 Lublinianka Lublin 7 13 4 1 2 11 11 0
5 Victoria Żmudź 8 13 4 1 3 12 14 -2
6 Kryształ Werbkowice 8 11 3 2 3 10 9 1
7 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 10 3 1 3 14 11 3
8 Łada 1945 Biłgoraj 7 10 2 4 1 7 5 2
9 Granit Bychawa 7 9 2 3 2 11 8 3
10 Powiślak Końskowola 7 8 2 2 3 9 12 -3
11 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 8 2 2 4 7 12 -5
12 Unia Hrubieszów 7 6 2 0 5 11 21 -10
13 Górnik II Łęczna 8 6 2 0 6 8 19 -11
14 Orlęta Łuków 7 4 1 1 5 2 18 -16
15 Kłos Chełm 8 4 1 1 6 11 18 -7
16 Huczwa Tyszowce 7 3 1 0 6 9 29 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lublinianka Lublin

Gospodarze Wynik Goście Data
Sparta Rejowiec Fabryczny 0 - 0 Lublinianka Lublin 26 października 2019
Lublinianka Lublin 3 - 1 Powiślak Końskowola 21 września 2019
Lublinianka Lublin 3 - 2 Powiślak Końskowola 23 marca 2019
Powiślak Końskowola 3 - 3 Lublinianka Lublin 19 sierpnia 2018
Lublinianka Lublin 1 - 0 Powiślak Końskowola 1 maja 2018
Powiślak Końskowola 1 - 1 Lublinianka Lublin 24 września 2017
Lublinianka Lublin 1 - 2 Powiślak Końskowola 11 marca 2017
Powiślak Końskowola 2 - 2 Lublinianka Lublin 7 sierpnia 2016

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 16
2 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 11
3 Igor Paczuski Huragan Międzyrzec Podlaski 9
4 Konrad Nowak Lewart Lubartów 9
5 Jarosław Milcz Lublinianka Lublin 9
6 Wesley vincent Cain Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
7 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 8
8 Damian Koprucha Powiślak Końskowola 8
9 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 7
10 Piotr Pacek Włodawianka Włodawa 7
11 Andrzej Głowacki Sparta Rejowiec Fabryczny 6
12 Jurij Furta Victoria Żmudź 6
13 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 6
14 Łukasz Strug Granit Bychawa 6
15 Łukasz Wierzbicki Granit Bychawa 5
16 Bartłomiej Greniuk Unia Hrubieszów 5
17 Arkadiusz Drapsa Unia Hrubieszów 5
18 Krzysztof Rybak Lublinianka Lublin 5
19 Łukasz Mirończuk Huragan Międzyrzec Podlaski 5
20 Jakub Szymala Granit Bychawa 5
21 Hubert Łukanowski Huragan Międzyrzec Podlaski 5
22 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 5
23 Patryk Błaszczuk Włodawianka Włodawa 5
24 Łukasz Najda Lewart Lubartów 4
25 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 4
26 Piotr Chodziutko Włodawianka Włodawa 4
27 Mariusz Podgórski Unia Hrubieszów 4
28 Radosław Szustek Orlęta Łuków 4
29 Sławomir Radzikowski Powiślak Końskowola 4
30 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 4
31 Adam Wiraszka Huragan Międzyrzec Podlaski 4
32 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 4
33 Kazimierz Bala Kłos Chełm 4
34 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 3
35 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 3
36 Jakub Pryliński Powiślak Końskowola 3
37 Andrzej Zuchowski Kryształ Werbkowice 3
38 Sebastian Całka Huragan Międzyrzec Podlaski 3
39 Mateusz Misztal Granit Bychawa 3
40 Łukasz Mruk Huczwa Tyszowce 3
41 Dariusz Michna Lewart Lubartów 3
42 Rafał Szady Górnik II Łęczna 3
43 Wojciech Gęborys Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
44 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 3
45 Jewgienij Grui Unia Hrubieszów 3
46 Paweł Wiciejowski Huczwa Tyszowce 3
47 Cezary Pęcak Granit Bychawa 3
48 Jakub Rojek Górnik II Łęczna 3
49 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 3
50 Krystian Mroczek Victoria Żmudź 2
51 Jakub Kawalec Włodawianka Włodawa 2
52 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
53 Sebastian Wrzesiński Lublinianka Lublin 2
54 Kacper Kowalski Kłos Chełm 2
55 Dawid Bereda Kłos Chełm 2
56 Adrian Dudkowski Powiślak Końskowola 2
57 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
58 Dominik Struk Granit Bychawa 2
59 Łukasz Drzewicki Kłos Chełm 2
60 Krystian Kobus Powiślak Końskowola 2
61 Kacper Chudowolski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
62 Patryk Nieradko Kryształ Werbkowice 2
63 Piotr Waszczyński Włodawianka Włodawa 2
64 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
65 Hubert Kotowicz Lewart Lubartów 2
66 Marcin Gil Powiślak Końskowola 2
67 Bartosz Grasza Łada 1945 Biłgoraj 2
68 Yurii Podo Łada 1945 Biłgoraj 2
69 Mateusz Ebert Orlęta Łuków 2
70 Michał Towbin Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
71 Miłosz Turewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
72 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 2
73 Paweł Fornal Kłos Chełm 2
74 Michał Budzyński Lewart Lubartów 2
75 Emil Poznański Kłos Chełm 2
76 Jakub Cielebąk Górnik II Łęczna 2
77 Andrii Boiko Huczwa Tyszowce 2
78 Adrian Rapa Lublinianka Lublin 2
79 Michał Budzyński Włodawianka Włodawa 2
80 Patryk Pakuła Huragan Międzyrzec Podlaski 2
81 Przemysław Krzyszycha Łada 1945 Biłgoraj 2
82 Jakub Jaroszyński Górnik II Łęczna 2
83 Władysław Magdysz Włodawianka Włodawa 2
84 Jakub Sawa Victoria Żmudź 1
85 Dariusz Kuliński Łada 1945 Biłgoraj 1
86 Damian Osoba Sparta Rejowiec Fabryczny 1
87 Vadim Alokhin Kryształ Werbkowice 1
88 Maciej Pięta Powiślak Końskowola 1
89 Kacper Weregowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
90 Iwo Czumer Huragan Międzyrzec Podlaski 1
91 Karol Lewczuk Granit Bychawa 1
92 Ivan Litwiniuk Powiślak Końskowola 1
93 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 1
94 Rafał Jaworski Orlęta Łuków 1
95 Jakub Świderski Granit Bychawa 1
96 Krzysztof Rak Kłos Chełm 1
97 Konrad Klejda Sparta Rejowiec Fabryczny 1
98 Marcel Sobiesiak Górnik II Łęczna 1
99 Piotr Lecki Victoria Żmudź 1
100 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 1
101 Kamil Łappo Kryształ Werbkowice 1
102 Jakub Sobstyl Lublinianka Lublin 1
103 Maciej Stożek Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
104 Mateusz Pańko Unia Hrubieszów 1
105 Kacper Naumiuk Włodawianka Włodawa 1
106 Adrian Wołoch Kryształ Werbkowice 1
107 Paweł Szatała Huczwa Tyszowce 1
108 Krystian Wołoch Kryształ Werbkowice 1
109 Jacek Paździor Sparta Rejowiec Fabryczny 1
110 Dawid Stepaniuk Kłos Chełm 1
111 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
112 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
113 Mateusz Łakomy Powiślak Końskowola 1
114 Damian Rataj Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
115 Mateusz Oleszczuk Unia Hrubieszów 1
116 Łukasz Kamiński Unia Hrubieszów 1
117 Michał Luterek Kryształ Werbkowice 1
118 Karol Banachiewicz Granit Bychawa 1
119 Mateusz Adamiec Sparta Rejowiec Fabryczny 1
120 Dominik Lewandowski Górnik II Łęczna 1
121 Przemysław Banaszak Górnik II Łęczna 1
122 Jakub Zagórski Górnik II Łęczna 1
123 Rafał Musz Włodawianka Włodawa 1
124 Adrian Rejmak Lublinianka Lublin 1
125 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
126 Anton Sara Huczwa Tyszowce 1
127 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 1
128 Daniel Goławski Orlęta Łuków 1
129 Damian Ścibior Victoria Żmudź 1
130 Maciej Skrzypek Włodawianka Włodawa 1
131 Paweł Żwirbla Kłos Chełm 1
132 Kacper Grochowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
133 Szymon Dec Kryształ Werbkowice 1
134 Mark Kharmushka Orlęta Łuków 1
135 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 1
136 Kacper Persona Victoria Żmudź 1
137 Jakub Olszewski Górnik II Łęczna 1
138 Rafał Bronowicki Lewart Lubartów 1
139 Dawid Dworak Huczwa Tyszowce 1
140 Kacper Czarnota Włodawianka Włodawa 1
141 Kacper Waniowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
142 Łukasz Kiryło Orlęta Łuków 1
143 Mateusz Wołos Sparta Rejowiec Fabryczny 1
144 Damian Kamola Kłos Chełm 1
145 Dawid Dzięgielewski Górnik II Łęczna 1