IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 38 83 25 8 5 97 36 61
2 JKS Jarosław 38 79 23 10 5 81 37 44
3 Izolator Boguchwała 38 78 22 12 4 86 31 55
4 Karpaty Krosno 38 70 20 10 8 61 30 31
5 Polonia Przemyśl 38 65 19 8 11 61 60 1
6 Głogovia Głogów Małopolski 38 64 19 7 12 60 43 17
7 Igloopol Dębica 38 59 18 5 15 68 59 9
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 38 58 18 4 16 78 58 20
9 Stal Łańcut 38 58 17 7 14 66 54 12
10 Wisłok Wiśniowa 38 54 15 9 14 69 56 13
11 Legion Pilzno 38 53 15 8 15 47 51 -4
12 Ekoball Stal Sanok 38 51 13 12 13 42 41 1
13 Stal II Mielec 38 51 16 3 19 69 89 -20
14 Sokół Kamień 38 47 13 8 17 54 55 -1
15 Błękitni Ropczyce 38 47 13 8 17 58 64 -6
16 Orzeł Przeworsk 38 43 12 7 19 48 62 -14
17 Piast Tuczempy 38 43 12 7 19 46 62 -16
18 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 38 38 11 5 22 58 78 -20
19 MKS Kańczuga 38 21 5 6 27 36 115 -79
20 Czarni Trześń 38 4 0 4 34 23 127 -104
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 19 44 13 5 1 56 18 38
2 JKS Jarosław 19 44 14 2 3 39 15 24
3 Izolator Boguchwała 19 42 12 6 1 49 15 34
4 Karpaty Krosno 19 41 13 2 4 41 12 29
5 Igloopol Dębica 19 36 11 3 5 38 19 19
6 Polonia Przemyśl 19 34 10 4 5 34 28 6
7 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 34 11 1 7 52 25 27
8 Głogovia Głogów Małopolski 19 32 9 5 5 34 20 14
9 Legion Pilzno 19 31 9 4 6 27 22 5
10 Sokół Kamień 19 31 8 7 4 28 21 7
11 Wisłok Wiśniowa 19 29 9 2 8 41 27 14
12 Ekoball Stal Sanok 19 28 7 7 5 21 17 4
13 Stal II Mielec 19 28 9 1 9 39 38 1
14 Stal Łańcut 19 27 8 3 8 33 28 5
15 Błękitni Ropczyce 19 25 7 4 8 31 29 2
16 Orzeł Przeworsk 19 23 6 5 8 26 27 -1
17 Piast Tuczempy 19 23 6 5 8 19 20 -1
18 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 19 18 5 3 11 29 41 -12
19 MKS Kańczuga 19 9 2 3 14 15 59 -44
20 Czarni Trześń 19 2 0 2 17 13 62 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 19 39 12 3 4 41 18 23
2 Izolator Boguchwała 19 36 10 6 3 37 16 21
3 JKS Jarosław 19 35 9 8 2 42 22 20
4 Głogovia Głogów Małopolski 19 32 10 2 7 26 23 3
5 Polonia Przemyśl 19 31 9 4 6 27 32 -5
6 Stal Łańcut 19 31 9 4 6 33 26 7
7 Karpaty Krosno 19 29 7 8 4 20 18 2
8 Wisłok Wiśniowa 19 25 6 7 6 28 29 -1
9 Sokół Kolbuszowa Dolna 19 24 7 3 9 26 33 -7
10 Igloopol Dębica 19 23 7 2 10 30 40 -10
11 Ekoball Stal Sanok 19 23 6 5 8 21 24 -3
12 Stal II Mielec 19 23 7 2 10 30 51 -21
13 Legion Pilzno 19 22 6 4 9 20 29 -9
14 Błękitni Ropczyce 19 22 6 4 9 27 35 -8
15 Orzeł Przeworsk 19 20 6 2 11 22 35 -13
16 Piast Tuczempy 19 20 6 2 11 27 42 -15
17 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 19 20 6 2 11 29 37 -8
18 Sokół Kamień 19 16 5 1 13 26 34 -8
19 MKS Kańczuga 19 12 3 3 13 21 56 -35
20 Czarni Trześń 19 2 0 2 17 10 65 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

KS Wiązownica

Gospodarze Wynik Goście Data
KS Wiązownica 2 - 2 Stal Łańcut 16 czerwca 2022
Izolator Boguchwała 5 - 0 KS Wiązownica 11 czerwca 2022
Orzeł Przeworsk 0 - 3 KS Wiązownica 8 czerwca 2022
KS Wiązownica 1 - 0 Sokół Kamień 4 czerwca 2022
Igloopol Dębica 0 - 2 KS Wiązownica 28 maja 2022
KS Wiązownica 4 - 1 MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 25 maja 2022
Legion Pilzno 2 - 1 KS Wiązownica 21 maja 2022
KS Wiązownica 4 - 1 Ekoball Stal Sanok 14 maja 2022
Sokół Kolbuszowa Dolna 1 - 2 KS Wiązownica 11 maja 2022
KS Wiązownica 3 - 0 Czarni Trześń 7 maja 2022
Polonia Przemyśl 2 - 0 KS Wiązownica 30 kwietnia 2022
KS Wiązownica 5 - 1 Stal II Mielec 24 kwietnia 2022
Wisłok Wiśniowa 1 - 3 KS Wiązownica 20 kwietnia 2022
KS Wiązownica 6 - 1 Błękitni Ropczyce 16 kwietnia 2022
MKS Kańczuga 0 - 5 KS Wiązownica 9 kwietnia 2022
KS Wiązownica 4 - 0 Piast Tuczempy 2 kwietnia 2022
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 1 KS Wiązownica 26 marca 2022
KS Wiązownica 2 - 0 Karpaty Krosno 19 marca 2022
JKS Jarosław 2 - 0 KS Wiązownica 12 marca 2022
Stal Łańcut 0 - 3 KS Wiązownica 21 listopada 2021
KS Wiązownica 0 - 0 Izolator Boguchwała 14 listopada 2021
KS Wiązownica 4 - 2 Orzeł Przeworsk 11 listopada 2021
Sokół Kamień 2 - 2 KS Wiązownica 7 listopada 2021
KS Wiązownica 2 - 2 Igloopol Dębica 30 października 2021
MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 0 - 5 KS Wiązownica 24 października 2021
KS Wiązownica 2 - 2 Legion Pilzno 16 października 2021
Ekoball Stal Sanok 0 - 2 KS Wiązownica 9 października 2021
KS Wiązownica 1 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 2 października 2021
Czarni Trześń 0 - 7 KS Wiązownica 25 września 2021
KS Wiązownica 5 - 1 Polonia Przemyśl 18 września 2021
Stal II Mielec 1 - 1 KS Wiązownica 15 września 2021
KS Wiązownica 5 - 0 Wisłok Wiśniowa 12 września 2021
Błękitni Ropczyce 1 - 2 KS Wiązownica 4 września 2021
KS Wiązownica 4 - 1 MKS Kańczuga 1 września 2021
Piast Tuczempy 0 - 1 KS Wiązownica 28 sierpnia 2021
KS Wiązownica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 22 sierpnia 2021
Karpaty Krosno 1 - 1 KS Wiązownica 18 sierpnia 2021
KS Wiązownica 1 - 1 JKS Jarosław 14 sierpnia 2021

IV liga podkarpacka sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patryk Zieliński KS Wiązownica 38
2 Radosław Macnar MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 29
3 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 26
4 Konrad Buć Stal Łańcut 24
5 Adrian Nowak Wisłok Wiśniowa 22
6 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 22
7 Adrian Brzostowski Igloopol Dębica 19
8 Patryk Róg Stal Łańcut 17
9 Michał Daniel Izolator Boguchwała 17
10 Sebastian Pawlak JKS Jarosław 16
11 Kacper Rop KS Wiązownica 16
12 Krystian Kardyś Stal II Mielec 15
13 Kamil Bała JKS Jarosław 14
14 Kacper Piechniak Sokół Kamień 13
15 Igor Tarała Igloopol Dębica 12
16 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 12
17 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 12
18 Tomasz Barycza Legion Pilzno 12
19 Michał Mistrzyk Sokół Kamień 11
20 Bartłomiej Buczek Orzeł Przeworsk 11
21 Kostiantyn Chernii Polonia Przemyśl 11
22 Dawid Król Karpaty Krosno 11
23 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 10
24 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 10
25 Mateusz Buczkowski Piast Tuczempy 9
26 Damian Pyryt Stal II Mielec 9
27 Paweł Hass JKS Jarosław 9
28 Piotr Syguła Legion Pilzno 9
29 Jakub Zięba Wisłok Wiśniowa 9
30 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 9
31 Przemysław Pyrdek Głogovia Głogów Małopolski 9
32 Tomasz Płonka Karpaty Krosno 9
33 Hryhoriy Zanko Polonia Przemyśl 9
34 Grzegorz Gawle Karpaty Krosno 8
35 Dawid Czyrny Orzeł Przeworsk 8
36 Marek Wójciak Czarni Trześń 8
37 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 8
38 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 8
39 Arkadiusz Gil Głogovia Głogów Małopolski 8
40 Dawid Pałys-Rydzik Głogovia Głogów Małopolski 8
41 Kornel Kordas KS Wiązownica 8
42 Krzysztof Smusz Sokół Kamień 8
43 Maciej Rurak Sokół Kamień 8
44 Andrei Trukhan Ekoball Stal Sanok 7
45 Szymon Słysz Ekoball Stal Sanok 7
46 Kamil Aab Sokół Kolbuszowa Dolna 7
47 Sylwester Kielich MKS Kańczuga 7
48 Felipe Gonzalez Piast Tuczempy 7
49 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 7
50 Wojciech Soboń Czarni Trześń 7
51 David Poreba Stal II Mielec 7
52 Rafał Michalik KS Wiązownica 7
53 Wiktor Majewski Karpaty Krosno 7
54 Kamil Duszkiewicz Stal II Mielec 7
55 Bartłomiej Raba JKS Jarosław 6
56 Maksymilian Maik Wisłok Wiśniowa 6
57 Harrison Perea Espana MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 6
58 Kamil Matofij Karpaty Krosno 6
59 Przemysław Nalepka Izolator Boguchwała 6
60 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 6
61 Marek Fundakowski Karpaty Krosno 6
62 Mateusz Prokop Sokół Kolbuszowa Dolna 6
63 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 6
64 Karol Wajs Karpaty Krosno 6
65 Jakub Kądziołka KS Wiązownica 6
66 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 5
67 Tomasz Nalepka Izolator Boguchwała 5
68 Oskar Mazur Legion Pilzno 5
69 Aleks Kopcio JKS Jarosław 5
70 Dawid Bieniasz Stal Łańcut 5
71 Edwin Struś MKS Kańczuga 5
72 Damian Niemczyk Ekoball Stal Sanok 5
73 Arkadiusz Staszczak KS Wiązownica 5
74 Jakub Głuszko Polonia Przemyśl 5
75 Igor Maliarenko JKS Jarosław 5
76 Oleg Moskalets MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 5
77 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 5
78 Eliasz Płocica Izolator Boguchwała 5
79 Georgelas Lukanzu Izolator Boguchwała 5
80 Kamil Janas Polonia Przemyśl 5
81 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 5
82 Mateusz Wanat Polonia Przemyśl 5
83 Filip Leśniak Izolator Boguchwała 4
84 Kamil Kasprzykowski Igloopol Dębica 4
85 Kamil Tyrka Legion Pilzno 4
86 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 4
87 Dawid Stypa Orzeł Przeworsk 4
88 Michał Bogacz Izolator Boguchwała 4
89 Jacek Flis Orzeł Przeworsk 4
90 Michel Cardenas JKS Jarosław 4
91 Grzegorz Janiczak KS Wiązownica 4
92 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 4
93 Marcin Dec Sokół Kamień 4
94 Mateusz Kowalski Polonia Przemyśl 4
95 Piotr Boratyn Orzeł Przeworsk 4
96 Jakub Kloc KS Wiązownica 4
97 Adrian Szczutowski Stal II Mielec 4
98 Damian Demski Piast Tuczempy 4
99 Valerii Nikitchuk Błękitni Ropczyce 4
100 Waldemar Znamieńczyków MKS Kańczuga 4
101 Krzysztof Weres Sokół Kamień 4
102 Rafał Noga Piast Tuczempy 4
103 Roman Ilnitskij Sokół Kolbuszowa Dolna 3
104 Kacper Wydra KS Wiązownica 3
105 Karol Wilk Orzeł Przeworsk 3
106 Michał Hałucha Igloopol Dębica 3
107 Oskar Majda Stal Łańcut 3
108 Michał Worosz Izolator Boguchwała 3
109 Dawid Skupiński Sokół Kolbuszowa Dolna 3
110 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 3
111 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 3
112 Bartosz Boduch Wisłok Wiśniowa 3
113 Maximilian Cetnarski Wisłok Wiśniowa 3
114 Roman Bobak Piast Tuczempy 3
115 Dawid Rokita Igloopol Dębica 3
116 Bartosz Ochab Igloopol Dębica 3
117 Patryk Andreasik Polonia Przemyśl 3
118 Patryk Broda Orzeł Przeworsk 3
119 Łukasz Cyran Igloopol Dębica 3
120 Kamil Miśko Sokół Kolbuszowa Dolna 3
121 Karol Ptasznik JKS Jarosław 3
122 Jakub Turczyn Legion Pilzno 3
123 Andrew Rivera Ekoball Stal Sanok 3
124 Dawid Przybyło Głogovia Głogów Małopolski 3
125 Dawid Maziarz Czarni Trześń 3
126 Marcin Babieczko Polonia Przemyśl 3
127 Sebastian Sobolewski JKS Jarosław 3
128 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 3
129 Kamil Walaszczyk MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3
130 Kamil Adamiak Ekoball Stal Sanok 3
131 Kacper Sadłocha Stal II Mielec 3
132 Mateusz Załucki Głogovia Głogów Małopolski 3
133 Bartosz Góra Stal Łańcut 3
134 Radosław Socha JKS Jarosław 3
135 Przemysław Zieliński Piast Tuczempy 3
136 Mirza Basić MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 3
137 Krystian Kalemba Ekoball Stal Sanok 3
138 Daniel Ostrzywilk MKS Kańczuga 3
139 Wiktor Kłos Stal II Mielec 3
140 Dawid Dziedzic MKS Kańczuga 3
141 Bartosz Bajorek Stal II Mielec 3
142 Damian Cyran Igloopol Dębica 2
143 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 2
144 Bartosz Sieradzki Ekoball Stal Sanok 2
145 Mateusz Padiasek Ekoball Stal Sanok 2
146 Karol Czelny MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2
147 Patryk Wójcik Stal Łańcut 2
148 Igor Ivaniuk Izolator Boguchwała 2
149 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 2
150 Szymon Majcher Błękitni Ropczyce 2
151 Szymon Urbaniak Izolator Boguchwała 2
152 Maciej Rychel Sokół Kamień 2
153 Kacper Sumara MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 2
154 Robert Cieleń MKS Kańczuga 2
155 Jakub Stec Sokół Kolbuszowa Dolna 2
156 Kamil Pilecki Głogovia Głogów Małopolski 2
157 Bartosz Złamaniec Wisłok Wiśniowa 2
158 Michał Smoleń Karpaty Krosno 2
159 Patryk Strawa Piast Tuczempy 2
160 Dominik Sas Piast Tuczempy 2
161 Jonasz Piękoś Izolator Boguchwała 2
162 Bartłomiej Makowski Stal Łańcut 2
163 Bernard Stopa Polonia Przemyśl 2
164 Paweł Gurak MKS Kańczuga 2
165 Dmytrii Sychevsky Polonia Przemyśl 2
166 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 2
167 Piotr Balawender Stal Łańcut 2
168 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 2
169 Arkadiusz Noga Stal Łańcut 2
170 Sebastian Wanat Igloopol Dębica 2
171 Mateusz Dopart Czarni Trześń 2
172 Paweł Bartnik JKS Jarosław 2
173 Bartłomiej Miazga Sokół Kolbuszowa Dolna 2
174 Dominik Buczek Stal II Mielec 2
175 Krzysztof Orzech Wisłok Wiśniowa 2
176 Marcin Dudek Stal Łańcut 2
177 Hubert Bednarz Orzeł Przeworsk 2
178 Bartłomiej Darłak Błękitni Ropczyce 2
179 Mateusz Wyjadłowski Stal II Mielec 2
180 Maksymilian Popek Piast Tuczempy 2
181 Hubert Tarnowski Głogovia Głogów Małopolski 2
182 Piotr Szkolnik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
183 Konrad Guca Stal II Mielec 2
184 Aleksander Szumilas Stal II Mielec 2
185 Maciej Lech Orzeł Przeworsk 2
186 Lucjan Frydrych Karpaty Krosno 2
187 Klaudiusz Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 2
188 Tomasz Reichel Sokół Kamień 2
189 Bartosz Waszczuk Błękitni Ropczyce 2
190 Hubert Wiącek Piast Tuczempy 2
191 Maksym Gąsior Igloopol Dębica 1
192 Michał Kukla Błękitni Ropczyce 1
193 Jakub Wójcik Stal II Mielec 1
194 Maciej Zagórda Ekoball Stal Sanok 1
195 Miłosz Chmura Legion Pilzno 1
196 Konrad Domoń Orzeł Przeworsk 1
197 Bartosz Mucha Czarni Trześń 1
198 Michał Stankiewicz JKS Jarosław 1
199 Jakub Ząbkiewicz Ekoball Stal Sanok 1
200 Dominik Kielich MKS Kańczuga 1
201 Wojciech Kubicki MKS Kańczuga 1
202 Adrian Halwa Błękitni Ropczyce 1
203 Maksymilian Piestrak MKS Kańczuga 1
204 Andrzej Skowron Sokół Kolbuszowa Dolna 1
205 Adrian Czyż Legion Pilzno 1
206 Jarosław Aksamit JKS Jarosław 1
207 Mateusz Babiarz MKS Kańczuga 1
208 Mateusz Kocur Orzeł Przeworsk 1
209 Mateusz Gul Karpaty Krosno 1
210 Paweł Kmuk Stal Łańcut 1
211 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
212 Karol Wiszyński Igloopol Dębica 1
213 Vladyslav Valihura MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
214 Kamil Jakubowski Głogovia Głogów Małopolski 1
215 Michał Sitek KS Wiązownica 1
216 Nikodem Paczocha MKS Kańczuga 1
217 Patryk Wąs Czarni Trześń 1
218 Jakub Pelczar Karpaty Krosno 1
219 Radosław Gil Wisłok Wiśniowa 1
220 Arkadiusz Wielgosz Piast Tuczempy 1
221 Łukasz Bujak MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
222 Przemysław Bednarz Sokół Kamień 1
223 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 1
224 Patryk Maciosek Błękitni Ropczyce 1
225 Hubert Białogłowicz Wisłok Wiśniowa 1
226 Jakub Wawszczyk Stal II Mielec 1
227 Konrad Kornas Igloopol Dębica 1
228 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 1
229 Szymon Bogacz Orzeł Przeworsk 1
230 Michał Pyryt Stal II Mielec 1
231 Kacper Słysz Ekoball Stal Sanok 1
232 Łukasz Piotrowski Ekoball Stal Sanok 1
233 Bartosz Markiewicz JKS Jarosław 1
234 Bartłomiej Gliniak KS Wiązownica 1
235 Kamil Swietoń Błękitni Ropczyce 1
236 Jakub Kos Piast Tuczempy 1
237 Jakub Szomko Ekoball Stal Sanok 1
238 Piotr Suberlak Piast Tuczempy 1
239 Ruslan Kovtok Wisłok Wiśniowa 1
240 Michael Wyparło Stal II Mielec 1
241 Sebastian Suszko Ekoball Stal Sanok 1
242 Hanson Kumah-Doe MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
243 Marcin Lonczak Stal II Mielec 1
244 Kacper Najsarek Orzeł Przeworsk 1
245 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
246 Konrad Hus Głogovia Głogów Małopolski 1
247 Dawid Cichy MKS Kańczuga 1
248 Patryk Sajdak Wisłok Wiśniowa 1
249 Paweł Ziemba MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
250 Kacper Kogut Piast Tuczempy 1
251 Robert Kurosz Orzeł Przeworsk 1
252 Dawid Kort Stal II Mielec 1
253 Dawid Chruściel Czarni Trześń 1
254 Mateusz Kowal Orzeł Przeworsk 1
255 Konrad Lamparty Igloopol Dębica 1
256 Paweł Sosiński Stal II Mielec 1
257 Sebastian Sobolak Ekoball Stal Sanok 1
258 Kamil Mach Stal Łańcut 1
259 Jacek Broda Piast Tuczempy 1
260 Adrian Chamera Głogovia Głogów Małopolski 1
261 Kacper Benc Piast Tuczempy 1
262 Damian Barszczak Orzeł Przeworsk 1
263 Michał Cach Izolator Boguchwała 1
264 Wiktor Szczepański Stal II Mielec 1
265 Bartosz Darłak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
266 Marek Zięba MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
267 Przemysław Kudła MKS Kańczuga 1
268 Tomasz Walat Stal Łańcut 1
269 Mikołaj Szczurek MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
270 Filip Fundanicz MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
271 Fabian Winnicki MKS Arłamów Ustrzyki Dolne 1
272 Aleksander Ligęzka Igloopol Dębica 1
273 Miłosz Buras Legion Pilzno 1
274 Seweryn Kędzior Legion Pilzno 1
275 Krystian Maniecki Legion Pilzno 1
276 Łukasz Seweryn Stal II Mielec 1
277 Arkadiusz Zięba Stal II Mielec 1
278 Adrian Piekut Sokół Kamień 1
279 Radosław Łeń Sokół Kamień 1
280 Maciej Mikłasz MKS Kańczuga 1
281 Bartosz Horajecki Sokół Kamień 1
282 Bartłomiej Fluda Orzeł Przeworsk 1
283 Mateusz Skała Stal Łańcut 1
284 Kamil Rokita Igloopol Dębica 1
285 Marcin Sobol Piast Tuczempy 1
286 Krystian Solarz Polonia Przemyśl 1
287 Remigiusz Błahuciak Polonia Przemyśl 1
288 Paweł Dziedzic Sokół Kolbuszowa Dolna 1
289 Mariusz Wiktor Wisłok Wiśniowa 1