III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 13 27 8 3 2 29 16 13
2 Stal Kraśnik 13 24 7 3 3 23 12 11
3 Siarka Tarnobrzeg 13 23 6 5 2 21 10 11
4 Hutnik Kraków 13 22 6 4 3 24 21 3
5 Wisłoka Dębica 13 21 5 6 2 18 9 9
6 Motor Lublin 13 21 5 6 2 21 13 8
7 Wólczanka Wólka Pełkińska 13 21 5 6 2 18 12 6
8 Avia Świdnik 13 19 5 4 4 17 19 -2
9 Sokół Sieniawa 13 18 5 3 5 12 13 -1
10 Wisła Puławy 13 17 4 5 4 14 15 -1
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 16 4 4 5 15 15 0
12 Podhale Nowy Targ 13 16 4 4 5 13 14 -1
13 Hetman Zamość 13 15 4 3 6 18 19 -1
14 Wisła Sandomierz 13 14 3 5 5 19 17 2
15 Orlęta Radzyń Podlaski 13 12 2 6 5 8 14 -6
16 Jutrzenka Giebułtów 13 10 2 4 7 11 22 -11
17 Chełmianka Chełm 13 8 1 5 7 12 26 -14
18 Podlasie Biała Podlaska 13 7 1 4 8 17 43 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 7 15 5 0 2 16 6 10
2 Sokół Sieniawa 7 15 4 3 0 8 4 4
3 Wisłoka Dębica 7 14 4 2 1 14 6 8
4 Siarka Tarnobrzeg 7 13 4 1 2 13 7 6
5 Motor Lublin 6 12 3 3 0 14 7 7
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7 12 3 3 1 10 6 4
7 Podhale Nowy Targ 6 12 4 0 2 8 6 2
8 Stal Kraśnik 7 11 3 2 2 11 7 4
9 Avia Świdnik 6 11 3 2 1 8 5 3
10 Hetman Zamość 7 11 3 2 2 12 8 4
11 Wisła Puławy 7 10 2 4 1 8 5 3
12 Hutnik Kraków 6 9 2 3 1 10 7 3
13 Orlęta Radzyń Podlaski 7 8 2 2 3 5 8 -3
14 Chełmianka Chełm 7 7 1 4 2 11 13 -2
15 Jutrzenka Giebułtów 7 6 1 3 3 5 10 -5
16 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 5 1 2 2 7 8 -1
17 Podlasie Biała Podlaska 5 4 1 1 3 6 16 -10
18 Wisła Sandomierz 6 3 0 3 3 5 10 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wólczanka Wólka Pełkińska 8 16 4 4 0 11 4 7
2 Stal Kraśnik 6 13 4 1 1 12 5 7
3 Hutnik Kraków 7 13 4 1 2 14 14 0
4 Korona II Kielce 6 12 3 3 0 13 10 3
5 Wisła Sandomierz 7 11 3 2 2 14 7 7
6 Siarka Tarnobrzeg 6 10 2 4 0 8 3 5
7 Motor Lublin 7 9 2 3 2 7 6 1
8 Avia Świdnik 7 8 2 2 3 9 14 -5
9 Wisłoka Dębica 6 7 1 4 1 4 3 1
10 Wisła Puławy 6 7 2 1 3 6 10 -4
11 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 6 4 1 1 4 5 9 -4
12 Podhale Nowy Targ 7 4 0 4 3 5 8 -3
13 Hetman Zamość 6 4 1 1 4 6 11 -5
14 Orlęta Radzyń Podlaski 6 4 0 4 2 3 6 -3
15 Jutrzenka Giebułtów 6 4 1 1 4 6 12 -6
16 Sokół Sieniawa 6 3 1 0 5 4 9 -5
17 Podlasie Biała Podlaska 8 3 0 3 5 11 27 -16
18 Chełmianka Chełm 6 1 0 1 5 1 13 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Hutnik Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Hutnik Kraków 0 - 0 Avia Świdnik 9 listopada 2019
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Hutnik Kraków 5 października 2019
Avia Świdnik 1 - 1 Hutnik Kraków 1 czerwca 2019
Hutnik Kraków 1 - 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 kwietnia 2019
Hutnik Kraków 1 - 0 Avia Świdnik 10 listopada 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 1 Hutnik Kraków 23 września 2018
Hutnik Kraków 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 kwietnia 2016
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 0 Hutnik Kraków 19 września 2015
Hutnik Kraków 1 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 20 maja 2015
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Hutnik Kraków 18 października 2014
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 - 2 Hutnik Kraków 12 kwietnia 2014
Hutnik Kraków 1 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 września 2013

III liga, gr. IV sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Rafał Król Stal Kraśnik 13
2 Krzysztof Ropski Siarka Tarnobrzeg 12
3 Wojciech Białek Avia Świdnik 9
4 Michał Paluch Motor Lublin 7
5 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 7
6 Krzysztof Zawiślak Wisła Sandomierz 6
7 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 6
8 Kamil Oziemczuk Hetman Zamość 6
9 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
10 Artur Piróg Korona II Kielce 5
11 Volodymyr Hladkyy Chełmianka Chełm 5
12 Paweł Myśliwiecki Hetman Zamość 5
13 Mateusz Sowiński Korona II Kielce 4
14 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 4
15 Krystian Puton Wisła Puławy 4
16 Bartłomiej Buczek Sokół Sieniawa 4
17 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 4
18 Sebastian Fedan Wisłoka Dębica 4
19 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 4
20 Michał Żyro Korona II Kielce 4
21 Maciej Wojczuk Wisła Puławy 4
22 Kamil Król Stal Kraśnik 3
23 Patryk Kołodziej Hutnik Kraków 3
24 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 3
25 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
26 Tomasz Chałas KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
27 Vitalii Dachnowski Wisła Sandomierz 3
28 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 3
29 Dawid Linca Hutnik Kraków 3
30 Kamil Sobala Hutnik Kraków 3
31 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 3
32 Volodymyr Khorolskyi Wólczanka Wólka Pełkińska 3
33 Patryk Kapuściński Siarka Tarnobrzeg 3
34 Mateusz Gamrot Hutnik Kraków 3
35 Bruno Wacławek Hetman Zamość 3
36 Wiktor Kłos Wólczanka Wólka Pełkińska 3
37 Damian Łanucha Wisłoka Dębica 3
38 Paweł Mróz Siarka Tarnobrzeg 2
39 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
40 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
41 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 2
42 Mateusz Chyła Orlęta Radzyń Podlaski 2
43 Piotr Prędota Avia Świdnik 2
44 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
45 Damian Lubera Wisłoka Dębica 2
46 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 2
47 Dominik Kunca Motor Lublin 2
48 Marcin Mączka Podhale Nowy Targ 2
49 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 2
50 Tomasz Palonek Podhale Nowy Targ 2
51 Michał Domański Wisłoka Dębica 2
52 Norbert Myszka Chełmianka Chełm 2
53 Lukáš Hruška Podhale Nowy Targ 2
54 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 2
55 Ivan Marquez Korona II Kielce 2
56 Patryk Wilk Wisła Sandomierz 2
57 Dawid Lisowski Korona II Kielce 2
58 Łukasz Skrzypek Sokół Sieniawa 2
59 Sławomir Duda Motor Lublin 2
60 Paweł Wolski Chełmianka Chełm 2
61 Artur Renkowski Orlęta Radzyń Podlaski 2
62 Piotr Pierzchała Korona II Kielce 2
63 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 2
64 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 1
65 Rodrigo Zalazar Martínez Korona II Kielce 1
66 Kamil Rębisz Wisłoka Dębica 1
67 Mirosław Kmiotek Wisła Sandomierz 1
68 Maciej Tonia Podhale Nowy Targ 1
69 Dariusz Zapotoczny Podhale Nowy Targ 1
70 Mateusz Zając Jutrzenka Giebułtów 1
71 Dawid Litewka Jutrzenka Giebułtów 1
72 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 1
73 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 1
74 Olaf Martynek Podlasie Biała Podlaska 1
75 Bartłomiej Wiktor Siarka Tarnobrzeg 1
76 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
77 Michał Skiba Hetman Zamość 1
78 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
79 Kamil Kumoch Motor Lublin 1
80 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
81 Arkadiusz Garzeł Hutnik Kraków 1
82 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 1
83 Rafał Domaradzki Jutrzenka Giebułtów 1
84 Dominik Maluga Avia Świdnik 1
85 Damian Lepiarz Podhale Nowy Targ 1
86 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
87 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 1
88 Adam Nowak Motor Lublin 1
89 Wato Arweladze Korona II Kielce 1
90 Tomasz Wojcinowicz Wisła Sandomierz 1
91 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 1
92 Kamil Buzun Podlasie Biała Podlaska 1
93 Arkadiusz Górka Avia Świdnik 1
94 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 1
95 Krzysztof Michalec Jutrzenka Giebułtów 1
96 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 1
97 Michał Grunt Motor Lublin 1
98 Marcin Michota Motor Lublin 1
99 Matej Pučko Korona II Kielce 1
100 Adrian Gębalski Siarka Tarnobrzeg 1
101 Bartosz Prętnik Korona II Kielce 1
102 Paweł Komar Podlasie Biała Podlaska 1
103 Jakub Czelej Stal Kraśnik 1
104 Kacper Józefiak Siarka Tarnobrzeg 1
105 Krzysztof Wrzosek Wisłoka Dębica 1
106 Mateusz Ozimek Avia Świdnik 1
107 Dariusz Brągiel Wisła Sandomierz 1
108 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 1
109 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 1
110 Damian Szpak Avia Świdnik 1
111 Tomasz Nieścieruk Podlasie Biała Podlaska 1
112 Vladyslav Kudryavtsev Stal Kraśnik 1
113 Kacper Nastałek Stal Kraśnik 1
114 Tomasz Ogar Hutnik Kraków 1
115 Uroš Đuranović Korona II Kielce 1
116 Ivan Jukić Korona II Kielce 1
117 Marcin Kaczmarek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
118 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
119 Jan Imiołek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
120 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
121 Kamil Kargulewicz Siarka Tarnobrzeg 1
122 Piotr Zmorzyński Wisła Puławy 1
123 Bartosz Tetych Hutnik Kraków 1
124 Rafał Kursa Hetman Zamość 1
125 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 1
126 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
127 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 1
128 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
129 Kacper Maik Wisłoka Dębica 1
130 Tomasz Persona KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
131 Jakub Kmita Stal Kraśnik 1
132 Piotr Darmochwał Motor Lublin 1
133 Damian Gałązka Orlęta Radzyń Podlaski 1
134 Jakub Gajewski Stal Kraśnik 1
135 Oktawian Skrzecz Korona II Kielce 1
136 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 1
137 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 1
138 Dominik Zawadzki Jutrzenka Giebułtów 1
139 Rafał Kycko Hetman Zamość 1
140 Julien Tadrowski Stal Kraśnik 1
141 Michał Kobiałka Wisła Puławy 1
142 Krystian Żelisko Wisła Puławy 1
143 Dawid Olejarka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
144 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
145 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
146 Maciej Miłek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1