II liga sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wigry Suwałki 9 22 7 1 1 15 5 10
2 Górnik Polkowice 9 21 7 0 2 22 7 15
3 Chojniczanka Chojnice 10 20 6 2 2 17 7 10
4 Stal Rzeszów 10 20 6 2 2 16 7 9
5 Skra Częstochowa 10 19 6 1 3 13 9 4
6 GKS Katowice 9 17 5 2 2 20 10 10
7 Sokół Ostróda 9 13 4 1 4 13 12 1
8 Pogoń Siedlce 9 13 4 1 4 15 17 -2
9 Bytovia Bytów 9 12 3 3 3 14 11 3
10 KKS 1925 Kalisz 9 12 4 0 5 11 12 -1
11 Śląsk II Wrocław 9 11 3 2 4 11 12 -1
12 Znicz Pruszków 10 11 3 2 5 8 16 -8
13 Hutnik Kraków 10 10 3 1 6 14 20 -6
14 Olimpia Grudziądz 9 10 3 1 5 8 16 -8
15 Błękitni Stargard 9 10 3 1 5 7 20 -13
16 Garbarnia Kraków 8 9 2 3 3 10 14 -4
17 Motor Lublin 8 7 1 4 3 9 12 -3
18 Olimpia Elbląg 10 6 1 3 6 9 17 -8
19 Lech II Poznań 8 3 1 0 7 14 22 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Chojniczanka Chojnice 5 15 5 0 0 14 3 11
2 Wigry Suwałki 5 13 4 1 0 7 2 5
3 Skra Częstochowa 5 13 4 1 0 7 1 6
4 Górnik Polkowice 5 12 4 0 1 14 4 10
5 GKS Katowice 4 8 2 2 0 11 4 7
6 Stal Rzeszów 5 7 2 1 2 5 7 -2
7 Bytovia Bytów 5 7 2 1 2 6 5 1
8 Znicz Pruszków 5 7 2 1 2 5 6 -1
9 Hutnik Kraków 3 7 2 1 0 8 5 3
10 Sokół Ostróda 4 6 2 0 2 4 3 1
11 Pogoń Siedlce 4 6 2 0 2 6 6 0
12 KKS 1925 Kalisz 5 6 2 0 3 5 8 -3
13 Błękitni Stargard 4 6 2 0 2 3 9 -6
14 Garbarnia Kraków 5 5 1 2 2 6 9 -3
15 Śląsk II Wrocław 5 4 1 1 3 3 7 -4
16 Lech II Poznań 4 3 1 0 3 10 11 -1
17 Motor Lublin 4 2 0 2 2 4 8 -4
18 Olimpia Elbląg 6 2 0 2 4 5 12 -7
19 Olimpia Grudziądz 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 5 13 4 1 0 11 0 11
2 Olimpia Grudziądz 5 10 3 1 1 6 5 1
3 Wigry Suwałki 4 9 3 0 1 8 3 5
4 Górnik Polkowice 4 9 3 0 1 8 3 5
5 GKS Katowice 5 9 3 0 2 9 6 3
6 Sokół Ostróda 5 7 2 1 2 9 9 0
7 Pogoń Siedlce 5 7 2 1 2 9 11 -2
8 Śląsk II Wrocław 4 7 2 1 1 8 5 3
9 Skra Częstochowa 5 6 2 0 3 6 8 -2
10 KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 6 4 2
11 Chojniczanka Chojnice 5 5 1 2 2 3 4 -1
12 Bytovia Bytów 4 5 1 2 1 8 6 2
13 Motor Lublin 4 5 1 2 1 5 4 1
14 Znicz Pruszków 5 4 1 1 3 3 10 -7
15 Błękitni Stargard 5 4 1 1 3 4 11 -7
16 Garbarnia Kraków 3 4 1 1 1 4 5 -1
17 Olimpia Elbląg 4 4 1 1 2 4 5 -1
18 Hutnik Kraków 7 3 1 0 6 6 15 -9
19 Lech II Poznań 4 0 0 0 4 4 11 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Hutnik Kraków

Gospodarze Wynik Goście Data
Hutnik Kraków 0 - 0 Sokół Ostróda 5 czerwca 2021
Hutnik Kraków 0 - 0 Lech II Poznań 13 marca 2021
Sokół Ostróda 0 - 0 Hutnik Kraków 12 grudnia 2020
Lech II Poznań 6 - 3 Hutnik Kraków 5 września 2020

II liga sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Eryk Sobków Górnik Polkowice 8
2 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 8
3 Kamil Adamek Wigry Suwałki 8
4 Marcin Urynowicz GKS Katowice 7
5 Adrian Błąd GKS Katowice 5
6 Hubert Sobol Lech II Poznań 5
7 Dawid Wolny Sokół Ostróda 5
8 Piotr Giel Bytovia Bytów 5
9 Bartosz Brodziński Pogoń Siedlce 5
10 Filip Kozłowski I GKS Katowice 4
11 Dawid Olejarka Stal Rzeszów 4
12 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 4
13 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 4
14 Kacper Wełniak Wigry Suwałki 4
15 Piotr Janczukowicz Olimpia Grudziądz 4
16 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 4
17 Janusz Surdykowski Olimpia Elbląg 3
18 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 3
19 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 3
20 Tomasz Swędrowski Motor Lublin 3
21 Bartłomiej Maćczak KKS 1925 Kalisz 3
22 Marcin Bawolik Olimpia Elbląg 2
23 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
24 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 2
25 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
26 Paweł Zawistowski Bytovia Bytów 2
27 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 2
28 Ernest Terpiłowski Górnik Polkowice 2
29 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 2
30 Robert Ziętarski Chojniczanka Chojnice 2
31 Krystian Wachowiak Chojniczanka Chojnice 2
32 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
33 José Embaló Olimpia Grudziądz 2
34 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
35 Przemysław Brzeziański Błękitni Stargard 2
36 Błażej Radwanek Garbarnia Kraków 2
37 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 2
38 Filip Baranowski Górnik Polkowice 2
39 Piotr Marciniec Pogoń Siedlce 2
40 Krystian Pieczara Stal Rzeszów 2
41 Franciszek Wróblewski Pogoń Siedlce 2
42 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 2
43 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
44 Jakub Bąk Garbarnia Kraków 2
45 Dawid Polkowski Błękitni Stargard 2
46 Oskar Ryk Błękitni Stargard 2
47 Serhii Napolov Chojniczanka Chojnice 2
48 Mateusz Baszak Górnik Polkowice 2
49 Filip Wójcik Motor Lublin 2
50 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 2
51 Jan Sýkora Lech II Poznań 2
52 Piotr Stawarczyk Hutnik Kraków 2
53 Michał Skóraś Lech II Poznań 2
54 Kacper Sezonienko Bytovia Bytów 2
55 Denis Gojko Wigry Suwałki 2
56 Dominik Kościelniak GKS Katowice 1
57 Konrad Andrzejczak Sokół Ostróda 1
58 Maciej Wichtowski Znicz Pruszków 1
59 Piotr Pierzchała Pogoń Siedlce 1
60 Jakub Kowalski Garbarnia Kraków 1
61 Patryk Czułowski Wigry Suwałki 1
62 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
63 Rafał Makowski Śląsk II Wrocław 1
64 Kamil Sobala Hutnik Kraków 1
65 Oskar Sikorski Bytovia Bytów 1
66 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 1
67 Tomasz Hołota KKS 1925 Kalisz 1
68 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 1
69 Jakub Mosakowski Błękitni Stargard 1
70 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
71 Adrian Łuszkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
72 Jakub Chojnowski KKS 1925 Kalisz 1
73 Fabian Hiszpański KKS 1925 Kalisz 1
74 Marcel Kotwica Stal Rzeszów 1
75 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
76 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 1
77 Grzegorz Wojtkowiak Lech II Poznań 1
78 Adrian Bielawski Bytovia Bytów 1
79 Patryk Kieliś Hutnik Kraków 1
80 Kacper Falon Pogoń Siedlce 1
81 Eryk Kryg Lech II Poznań 1
82 Oskar Repka Pogoń Siedlce 1
83 Mikołaj Gabor Olimpia Grudziądz 1
84 Wiktor Kłos Stal Rzeszów 1
85 Damian Michalik Stal Rzeszów 1
86 Błażej Szczepanek Stal Rzeszów 1
87 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 1
88 Filip Dymerski Bytovia Bytów 1
89 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 1
90 Jan Klimek Garbarnia Kraków 1
91 Fabian Piasecki Śląsk II Wrocław 1
92 Tomasz Lewandowski Olimpia Elbląg 1
93 Marcin Bochenek Znicz Pruszków 1
94 Rafał Siemaszko Sokół Ostróda 1
95 Eryk Kobza Sokół Ostróda 1
96 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 1
97 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 1
98 Omid Popalzay Olimpia Grudziądz 1
99 Mateusz Zając II Hutnik Kraków 1
100 Kamil Sabiłło KKS 1925 Kalisz 1
101 Maciej Górski Pogoń Siedlce 1
102 Tomasz Gajda Sokół Ostróda 1
103 Adam Dobosz Sokół Ostróda 1
104 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
105 Rafał Król Motor Lublin 1
106 Kamil Kuczak Garbarnia Kraków 1
107 Krzysztof Bąk Bytovia Bytów 1
108 Jakub Ryś Bytovia Bytów 1
109 Jakub Karbownik Lech II Poznań 1
110 Krystian Sanocki GKS Katowice 1
111 Donatas Nakrošius Garbarnia Kraków 1
112 Orest Tkachuk Olimpia Elbląg 1
113 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
114 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
115 Szymon Emche Chojniczanka Chojnice 1
116 Łukasz Szramowski Lech II Poznań 1
117 Mateusz Ozimek Hutnik Kraków 1
118 Paweł Tarnowski Znicz Pruszków 1
119 Przemysław Antoniak Hutnik Kraków 1
120 Patryk Kubicki Znicz Pruszków 1
121 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 1
122 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 1
123 Bartłomiej Olszewski Pogoń Siedlce 1
124 Piotr Okuniewicz Sokół Ostróda 1
125 Michał Zimmer Sokół Ostróda 1