III liga, gr. III sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 34 79 25 4 5 81 32 49
2 Ślęza Wrocław 34 66 20 6 8 68 33 35
3 Zagłębie II Lubin 34 64 19 7 8 70 32 38
4 Rekord Bielsko-Biała 34 57 16 9 9 52 42 10
5 Gwarek Tarnowskie Góry 34 54 15 9 10 53 43 10
6 Górnik II Zabrze 34 52 14 10 10 57 49 8
7 Ruch Zdzieszowice 34 52 15 7 12 49 44 5
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 49 13 10 11 50 38 12
9 Piast Żmigród 34 49 13 10 11 49 50 -1
10 Miedź II Legnica 34 45 13 6 15 51 54 -3
11 Foto-Higiena Gać 34 44 12 8 14 52 54 -2
12 Stal Brzeg 34 43 12 7 15 51 47 4
13 MKS Kluczbork 34 42 11 9 14 33 41 -8
14 Warta Gorzów Wielkopolski 34 37 10 7 17 35 47 -12
15 Agroplon Głuszyna 34 34 9 7 18 40 73 -33
16 Ruch Radzionków 34 32 8 8 18 38 72 -34
17 Lechia Dzierżoniów 34 26 6 8 20 43 74 -31
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 25 7 4 23 29 76 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 17 44 14 2 1 47 16 31
2 Ślęza Wrocław 17 37 12 1 4 37 14 23
3 Zagłębie II Lubin 17 35 10 5 2 37 14 23
4 Rekord Bielsko-Biała 17 35 10 5 2 32 13 19
5 Piast Żmigród 17 30 9 3 5 26 21 5
6 Gwarek Tarnowskie Góry 17 29 8 5 4 31 22 9
7 Ruch Zdzieszowice 17 28 8 4 5 28 25 3
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 25 6 7 4 21 15 6
9 Miedź II Legnica 17 24 7 3 7 24 21 3
10 Foto-Higiena Gać 17 24 7 3 7 32 33 -1
11 Stal Brzeg 17 23 7 2 8 29 23 6
12 MKS Kluczbork 17 21 6 3 8 22 21 1
13 Agroplon Głuszyna 17 21 6 3 8 19 26 -7
14 Warta Gorzów Wielkopolski 17 20 5 5 7 17 25 -8
15 Ruch Radzionków 17 20 5 5 7 24 34 -10
16 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 20 6 2 9 14 27 -13
17 Górnik II Zabrze 17 17 3 8 6 27 31 -4
18 Lechia Dzierżoniów 17 11 3 2 12 19 34 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 17 35 11 2 4 34 16 18
2 Górnik II Zabrze 17 35 11 2 4 30 18 12
3 Ślęza Wrocław 17 29 8 5 4 31 19 12
4 Zagłębie II Lubin 17 29 9 2 6 33 18 15
5 Gwarek Tarnowskie Góry 17 25 7 4 6 22 21 1
6 Ruch Zdzieszowice 17 24 7 3 7 21 19 2
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 24 7 3 7 29 23 6
8 Rekord Bielsko-Biała 17 22 6 4 7 20 29 -9
9 Miedź II Legnica 17 21 6 3 8 27 33 -6
10 MKS Kluczbork 17 21 5 6 6 11 20 -9
11 Foto-Higiena Gać 17 20 5 5 7 20 21 -1
12 Stal Brzeg 17 20 5 5 7 22 24 -2
13 Piast Żmigród 17 19 4 7 6 23 29 -6
14 Warta Gorzów Wielkopolski 17 17 5 2 10 18 22 -4
15 Lechia Dzierżoniów 17 15 3 6 8 24 40 -16
16 Agroplon Głuszyna 17 13 3 4 10 21 47 -26
17 Ruch Radzionków 17 12 3 3 11 14 38 -24
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 5 1 2 14 15 49 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 8 3 8 5 11 6 7 5 7 7 25 7
Zagłębie II Lubin 7 5 3 5 15 6 15 7 6 2 21 5
Warta Gorzów Wielkopolski 1 4 5 5 9 8 5 6 6 7 9 11
Stal Brzeg 6 6 5 3 4 4 5 10 12 8 13 11
Ruch Zdzieszowice 11 4 9 9 5 9 3 11 9 6 11 5
Ruch Radzionków 3 11 6 10 4 9 1 14 7 12 15 14
Rekord Bielsko-Biała 5 10 8 9 9 6 9 5 7 4 12 6
Pniówek Pawłowice Śląskie 6 5 6 2 9 9 8 4 2 6 10 11
Piast Żmigród 1 7 5 5 10 7 10 5 10 8 12 18
Miedź II Legnica 6 8 6 6 8 8 9 8 10 6 12 16
MKS Kluczbork 4 3 5 7 7 6 1 5 4 3 9 15
Lechia Dzierżoniów 6 11 7 10 6 10 9 8 4 10 11 15
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6 9 2 8 2 7 12 15 1 11 7 18
Górnik Polkowice 12 3 17 5 14 5 3 8 9 3 15 8
Górnik II Zabrze 8 3 14 7 5 16 11 3 5 7 5 12
Gwarek Tarnowskie Góry 8 6 10 6 7 8 11 2 6 3 9 15
Foto-Higiena Gać 9 5 6 9 9 7 4 9 8 5 14 17
Agroplon Głuszyna 0 4 4 15 6 9 11 9 5 10 12 18
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Lechia Dzierżoniów 34 3.44 1.26 2.18 64.71% 35.29%
2 Górnik Polkowice 34 3.32 2.38 0.94 58.82% 41.18%
3 Agroplon Głuszyna 34 3.32 1.18 2.15 55.88% 44.12%
4 Ruch Radzionków 34 3.24 1.12 2.12 58.82% 41.18%
5 Górnik II Zabrze 34 3.12 1.68 1.44 58.82% 41.18%
6 Foto-Higiena Gać 34 3.12 1.53 1.59 61.76% 38.24%
7 Miedź II Legnica 34 3.09 1.5 1.59 64.71% 35.29%
8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 3.09 0.85 2.24 61.76% 38.24%
9 Zagłębie II Lubin 34 3 2.06 0.94 52.94% 47.06%
10 Ślęza Wrocław 34 2.97 2 0.97 52.94% 47.06%
11 Piast Żmigród 34 2.91 1.44 1.47 58.82% 41.18%
12 Stal Brzeg 34 2.88 1.5 1.38 52.94% 47.06%
13 Gwarek Tarnowskie Góry 34 2.82 1.56 1.26 50% 50%
14 Rekord Bielsko-Biała 34 2.76 1.53 1.24 47.06% 52.94%
15 Ruch Zdzieszowice 34 2.74 1.44 1.29 50% 50%
16 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 2.59 1.47 1.12 41.18% 58.82%
17 Warta Gorzów Wielkopolski 34 2.41 1.03 1.38 47.06% 52.94%
18 MKS Kluczbork 34 2.18 0.97 1.21 32.35% 67.65%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 26
2 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 21
3 Damian Celuch Stal Brzeg 17
4 Eryk Sobków Zagłębie II Lubin 14
5 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 13
6 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 12
7 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 12
8 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 11
9 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 10
10 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 10
11 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 10
12 Maciej Wróbel Rekord Bielsko-Biała 9
13 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 9
14 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 9
15 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 8
16 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 8
17 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 8
18 Oskar Trzepacz Lechia Dzierżoniów 8
19 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 7
20 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 7
21 Sebastian Jarosz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7
22 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 7
23 Marcin Kozina Rekord Bielsko-Biała 7
24 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 7
25 Mateusz Jaros Piast Żmigród 7
26 Przemysław Oziębała Gwarek Tarnowskie Góry 7
27 Michał Orzechowski Lechia Dzierżoniów 7
28 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 7
29 Patryk Makuch Miedź II Legnica 7
30 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 7
31 Kornel Ciupka Górnik Polkowice 7
32 Jakub Berkowicz Ślęza Wrocław 6
33 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 6
34 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 6
35 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 6
36 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 6
37 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 6
38 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 6
39 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 6
40 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 6
41 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 6
42 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
43 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 5
44 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 5
45 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 5
46 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 5
47 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 5
48 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 5
49 Szymon Lewkot Ślęza Wrocław 5
50 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 5
51 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 5
52 Marek Opałacz Górnik Polkowice 5
53 Dawid Krzemień Ruch Radzionków 5
54 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 5
55 Tomasz Gajda Stal Brzeg 5
56 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
57 Marcin Garuch Miedź II Legnica 5
58 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 4
59 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 4
60 Przemysław Porębski Miedź II Legnica 4
61 Eryk Moryson Piast Żmigród 4
62 Oskar Majbroda Lechia Dzierżoniów 4
63 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 4
64 Jehor Tarnow Foto-Higiena Gać 4
65 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 4
66 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 4
67 Tomasz Żyliński Miedź II Legnica 4
68 Piotr Stępień Stal Brzeg 4
69 Marcel Surowiak Agroplon Głuszyna 4
70 Rafał Adamski Miedź II Legnica 4
71 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 4
72 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 4
73 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 4
74 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
75 Marek Gancarczyk Foto-Higiena Gać 4
76 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
77 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 4
78 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 4
79 Karol Żmijewski Zagłębie II Lubin 3
80 Patryk Poręba Miedź II Legnica 3
81 Filip Kędzia Piast Żmigród 3
82 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 3
83 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 3
84 Tomasz Dzida Pniówek Pawłowice Śląskie 3
85 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 3
86 Arkadiusz Kozłowski Ruch Zdzieszowice 3
87 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 3
88 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 3
89 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 3
90 Dawid Świdwa Górnik Polkowice 3
91 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 3
92 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 3
93 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 3
94 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 3
95 Joshua Balogun Kayode Agroplon Głuszyna 3
96 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 3
97 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
98 Michał Przybyła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
99 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 3
100 Konrad Zaradny Górnik II Zabrze 3
101 Michał Sypek Ruch Zdzieszowice 3
102 Michał Chyrek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
103 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 3
104 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 3
105 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 3
106 Damian Czech Agroplon Głuszyna 3
107 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 2
108 Miłosz Kubacki Foto-Higiena Gać 2
109 Dominik Pisarek Górnik II Zabrze 2
110 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 2
111 Aleksander Jelonek MKS Kluczbork 2
112 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
113 Stanisław Dębski Ruch Zdzieszowice 2
114 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 2
115 Michał Szewczyk MKS Kluczbork 2
116 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 2
117 Cezary Kępczyński Piast Żmigród 2
118 Bartosz Zychowicz Agroplon Głuszyna 2
119 Jakub Czajkowski Ruch Zdzieszowice 2
120 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 2
121 Paweł Kohut Piast Żmigród 2
122 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 2
123 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 2
124 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 2
125 Patryk Szysz Zagłębie II Lubin 2
126 Maciej Ambrosiewicz Górnik II Zabrze 2
127 Michał Kuriata Stal Brzeg 2
128 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 2
129 Kamil Lewandowski Agroplon Głuszyna 2
130 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 2
131 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 2
132 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 2
133 Maciej Magdziak Górnik Polkowice 2
134 Jakub Okuszko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
135 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
136 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 2
137 Michał Pakuła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
138 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 2
139 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 2
140 Myroslaw Taranenko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
141 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 2
142 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 2
143 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 2
144 Michał Chrabąszcz Gwarek Tarnowskie Góry 2
145 Elton brak Agroplon Głuszyna 2
146 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 2
147 Mateusz Duchowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
148 Dawid Molski Ślęza Wrocław 2
149 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
150 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
151 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
152 Łukasz Żeliszewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
153 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
154 Tomasz Dyr MKS Kluczbork 2
155 Piotr Makowski MKS Kluczbork 2
156 Fabian Piasecki Miedź II Legnica 2
157 Marcin Nowacki Stal Brzeg 2
158 Janusz Gancarczyk Foto-Higiena Gać 2
159 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
160 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 2
161 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
162 Michał Koj Górnik II Zabrze 2
163 Szymon Krocz Foto-Higiena Gać 2
164 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 2
165 Michał Prusek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
166 Mariusz Idzik Miedź II Legnica 2
167 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
168 Łukasz Szukiełowicz Lechia Dzierżoniów 1
169 Filip Skórnica Ślęza Wrocław 1
170 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 1
171 Maciej Warpas Zagłębie II Lubin 1
172 Michał Koźlik Piast Żmigród 1
173 Miłosz Reisch MKS Kluczbork 1
174 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
175 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 1
176 Wiktor Witt Warta Gorzów Wielkopolski 1
177 Grzegorz Fonfara Gwarek Tarnowskie Góry 1
178 Filip Śliwiński Miedź II Legnica 1
179 Aleks Ławniczak Miedź II Legnica 1
180 Dominik Więcek Zagłębie II Lubin 1
181 Szymon Dymińczuk Agroplon Głuszyna 1
182 Kamil Szubertowski Stal Brzeg 1
183 Maciej Kowalski-Haberek Górnik Polkowice 1
184 Szymon Stasik Piast Żmigród 1
185 Filip Barski Foto-Higiena Gać 1
186 Damian Kasprzak Zagłębie II Lubin 1
187 Patryk Gołębiewski Piast Żmigród 1
188 Sebastian Surmaj Warta Gorzów Wielkopolski 1
189 Jan Jakacki Foto-Higiena Gać 1
190 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
191 Kamil Banaś Ruch Radzionków 1
192 Ernest Terpiłowski Lechia Dzierżoniów 1
193 Jakub Horański Stal Brzeg 1
194 Szymon Fron Piast Żmigród 1
195 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 1
196 Maciej Kolasa Warta Gorzów Wielkopolski 1
197 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
198 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
199 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 1
200 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 1
201 Kamil Zapolnik Górnik II Zabrze 1
202 Szymon Brzezicki Lechia Dzierżoniów 1
203 Adrian Repski Ślęza Wrocław 1
204 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
205 Kevin Rocki Ruch Radzionków 1
206 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
207 Damian Zajączkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
208 Szymon Kuśnierz Lechia Dzierżoniów 1
209 Josiah Chukwudi Miedź II Legnica 1
210 Marcin Jantos MKS Kluczbork 1
211 Jakub Dyląg Gwarek Tarnowskie Góry 1
212 Jakub Dziwniel Zagłębie II Lubin 1
213 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 1
214 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
215 Maciej Węglarz MKS Kluczbork 1
216 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
217 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
218 Kacper Kamiński Agroplon Głuszyna 1
219 Łukasz Staroń Foto-Higiena Gać 1
220 Krzysztof Staśkiewicz Górnik Polkowice 1
221 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
222 Michał Maj Stal Brzeg 1
223 Adam Raczkowski Górnik II Zabrze 1
224 Paweł Stępień Stal Brzeg 1
225 Myrosław Taranenko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
226 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
227 Patryk Nidecki KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
228 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
229 Mateusz Szczepaniak Miedź II Legnica 1
230 Jakub Tosik Zagłębie II Lubin 1
231 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 1
232 Dawid Wolski Ślęza Wrocław 1
233 Knopik Dastin MKS Kluczbork 1
234 Damian Sadowski Ruch Radzionków 1
235 Pałach Mateusz Agroplon Głuszyna 1
236 Łukasz Janoszka Zagłębie II Lubin 1
237 Pach Sławomir Gwarek Tarnowskie Góry 1
238 Elton Dos Santos Agroplon Głuszyna 1
239 Dawid Śliwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
240 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 1
241 Ihor Nahornyj Stal Brzeg 1
242 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 1
243 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
244 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
245 Remigiusz Cupryło Gwarek Tarnowskie Góry 1
246 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
247 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
248 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
249 Kacper Michalski Górnik II Zabrze 1
250 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
251 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
252 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
253 Kamil Piątkowski Zagłębie II Lubin 1
254 Michał Mojasek Miedź II Legnica 1
255 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 1
256 Mateusz Cybulski Górnik II Zabrze 1
257 Daniel Sroka Ruch Radzionków 1
258 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
259 Patryk Baran Górnik II Zabrze 1
260 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 1
261 Michał Gołaszewski Foto-Higiena Gać 1
262 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
263 Łukasz Garguła Miedź II Legnica 1
264 Jakub Ryś Zagłębie II Lubin 1
265 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
266 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
267 Michael Zuzel Agroplon Głuszyna 1
268 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
269 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
270 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 1
271 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
272 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
273 Saša Balić Zagłębie II Lubin 1
274 Kacper Osiadły Górnik Polkowice 1
275 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 1
2 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
3 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
4 Wiktor Witt Warta Gorzów Wielkopolski 1
5 Maciej Kowalski-Haberek Górnik Polkowice 1
6 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
7 Jan Szpaderski Miedź II Legnica 1
8 Krzysztof Kaczmarczyk KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
9 Mateusz Kulanek Górnik II Zabrze 1
10 Paweł Zieliński Miedź II Legnica 1