Bez ligi sezon 2010/2011

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Turbia 34 94 31 1 2 120 17 103
2 Tłoki Gorzyce 34 84 26 6 2 99 29 70
3 Resovia II Rzeszów 30 77 25 2 3 83 18 65
4 Wisan Skopanie 30 76 24 4 2 104 28 76
5 LKS Podleszany 28 74 23 5 0 109 13 96
6 Gryf Mielec 28 71 23 2 3 104 21 83
7 Cosmos Nowotaniec 30 71 22 5 3 90 32 58
8 Igloopol Dębica 30 71 22 5 3 65 14 51
9 Jeziorak Chwałowice 30 69 21 6 3 82 24 58
10 LKS Nagoszyn 30 68 22 2 6 86 37 49
11 Start Pruchnik 30 67 20 7 3 101 33 68
12 Orzeł Rudnik 30 67 21 4 5 94 28 66
13 Czuwaj Przemyśl 30 67 21 4 5 76 34 42
14 Monis Bielowy 30 67 21 4 5 59 26 33
15 Tęcza Kosienice 30 66 20 6 4 87 47 40
16 LKS Czaszyn 26 65 20 5 1 93 24 69
17 Victoria Budy Głogowskie 26 65 21 2 3 91 29 62
18 Błękitni Ropczyce 30 65 20 5 5 78 21 57
19 LKS Miękisz Nowy 26 64 20 4 2 91 28 63
20 Jasiołka Jaśliska 26 64 20 4 2 83 24 59
21 Azalia Wola Zarczycka 30 64 21 1 8 84 54 30
22 KP Zabajka 26 63 20 3 3 126 27 99
23 Iskra Jawornik Polski 26 63 20 3 3 69 24 45
24 Pogórze Dubiecko 30 63 18 9 3 78 40 38
25 Victoria Czermin 26 63 20 3 3 50 18 32
26 Makovia Makowisko 24 62 20 2 2 103 23 80
27 Sanna Zaklików 30 62 19 5 6 100 37 63
28 Hetman Laszki 30 62 19 5 6 91 46 45
29 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 62 19 5 6 65 26 39
30 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 62 18 8 4 62 37 25
31 PKS UNUM Babice 24 61 20 1 3 102 25 77
32 Cosmos II Nowotaniec 26 61 20 1 5 91 38 53
33 Wisłok Strzyżów 26 61 19 4 3 82 31 51
34 Werynianka Werynia 26 61 19 4 3 73 23 50
35 Polonia II Przemyśl 30 61 18 7 5 68 35 33
36 Victoria Pakoszówka 24 60 19 3 2 84 22 62
37 Polonia Kopytowa 26 60 19 3 4 78 35 43
38 LKS Moderówka 24 60 19 3 2 69 26 43
39 Juventus Poraż 26 59 19 2 5 104 38 66
40 KS Koniaczów 24 59 19 2 3 80 35 45
41 Łęg Łowce 30 59 18 5 7 90 57 33
42 LKS Lubatowa 26 59 19 2 5 65 32 33
43 Olimpia Pysznica 34 59 18 5 11 71 47 24
44 Głogovia Głogów Małopolski 26 58 18 4 4 67 24 43
45 Sokół Sieniawa 30 57 17 6 7 69 26 43
46 Bukowianka Bukowsko 26 57 17 6 3 68 26 42
47 LKS Głowaczowa 20 57 19 0 1 58 17 41
48 Zdrój Horyniec 26 57 18 3 5 71 34 37
49 Markiewicza Krosno 26 57 18 3 5 71 35 36
50 Sanoczanka Święte 30 57 17 6 7 64 37 27
51 Złotsan Kuryłówka 22 56 18 2 2 83 23 60
52 LKS Hłudno 24 56 18 2 4 87 32 55
53 Iskra Cieszacin Wielki 24 56 18 2 4 79 25 54
54 Grabowianka Grabówka 26 56 17 5 4 74 24 50
55 Pionier Średnia Wieś 26 56 17 5 4 72 23 49
56 Orzeł Lubla 24 56 18 2 4 74 29 45
57 LZS Rzeczyca Długa 29 56 18 2 9 73 47 26
58 Łęk Ostrów 30 56 16 8 6 63 37 26
59 Sokół Grodzisko 24 55 17 4 3 73 26 47
60 SKS Racławice 22 55 18 1 3 62 23 39
61 Dąb Dobkowice 30 55 17 4 9 83 52 31
62 Wisłok Wiśniowa 30 55 14 13 3 60 33 27
63 KS Wiązownica 30 55 17 4 9 57 39 18
64 Retman Ulanów 22 54 18 0 4 102 24 78
65 Czarni Czudec 24 54 17 3 4 83 24 59
66 Sanovia Michałówka 24 54 17 3 4 80 33 47
67 Podlesianka Kamień 22 54 17 3 2 70 23 47
68 Tempo Nienaszów 26 54 17 3 6 86 42 44
69 Radomyślanka Radomyśl Wielki 26 54 17 3 6 70 38 32
70 Grunwald Padew Narodowa 28 54 16 6 6 64 32 32
71 Górnovia Górno 30 54 15 9 6 55 30 25
72 Cresovia Krzeczowice 26 54 17 3 6 39 18 21
73 Kotwica Korczyna 26 54 17 3 6 46 27 19
74 Leśnik Bircza 30 54 15 9 6 58 43 15
75 Górnik Strachocina 30 54 16 6 8 52 38 14
76 Start Wola Mielecka 30 54 16 6 8 48 34 14
77 Gwiazda Wielkie Oczy 22 53 17 2 3 77 26 51
78 Smoczanka Mielec 28 53 17 2 9 74 36 38
79 Iskra Łączki Brzeskie 26 53 16 5 5 73 35 38
80 Grom Wyszatyce 22 53 17 2 3 57 20 37
81 Szarotka Rogóżno 26 53 16 5 5 62 31 31
82 Korona II Rzeszów 26 53 16 5 5 61 36 25
83 San Wrzawy 34 53 15 8 11 59 52 7
84 Sokół II Nisko 22 52 17 1 4 111 26 85
85 JKS II Jarosław 24 52 17 1 6 93 36 57
86 KS Przybyszówka Rzeszów 26 52 15 7 4 72 25 47
87 Liwocz Brzyska 24 52 16 4 4 72 30 42
88 Nurt Potok 26 52 16 4 6 77 38 39
89 Baszta Zawada 22 52 16 4 2 70 32 38
90 LKS Hucina 26 52 15 7 4 63 29 34
91 Płomień Zagorzyce 24 52 16 4 4 66 35 31
92 KS Zarzecze 24 52 16 4 4 52 23 29
93 LKS Mołodycz 24 52 16 4 4 67 42 25
94 KS Stobierna 26 52 17 1 8 64 47 17
95 Junak Rzeszów 26 51 16 3 7 105 48 57
96 KS Węgierka 24 51 16 3 5 66 31 35
97 Stal II Sanok 26 51 15 6 5 46 19 27
98 Sparta Jeżowe 30 51 14 9 7 73 48 25
99 KS Dzikowiec 30 51 15 6 9 50 30 20
100 LZS Przędzel 29 51 16 3 10 56 39 17
101 Sokół Sokolniki 30 51 15 6 9 66 53 13
102 Sawa Sonina 30 51 14 9 7 34 24 10
103 Czarni Bolestraszyce 30 51 15 6 9 66 60 6
104 Borkovia Borek Wielki 22 50 16 2 4 70 25 45
105 Sokół II Kolbuszowa Dolna 26 50 15 5 6 83 47 36
106 KS Kisielów-Pełnatycze 25 50 16 2 7 55 28 27
107 Gorliczanka Gorliczyna 24 50 15 5 4 64 39 25
108 Grom Handzlówka 26 50 15 5 6 63 47 16
109 Unia Skowierzyn 30 50 14 8 8 48 35 13
110 Granica Stubno 30 50 15 5 10 47 37 10
111 Bukowa Jastkowice 34 50 15 5 14 48 57 -9
112 WKS Majdan Sieniawski 24 49 15 4 5 84 33 51
113 Pogórze Husów 26 49 14 7 5 76 36 40
114 Łęg Stany 20 49 16 1 3 67 28 39
115 Fenix Leszno 22 49 15 4 3 66 32 34
116 Błękitni Wierzbna 24 49 16 1 7 66 36 30
117 ULKS Czerteż 26 49 15 4 7 67 40 27
118 Tanew Wólka Tanewska 22 49 16 1 5 58 34 24
119 Orzeł Bieździedza 26 49 14 7 5 55 32 23
120 Zacisze Trześń 26 49 15 4 7 64 44 20
121 Novi Nosówka 26 49 15 4 7 54 35 19
122 LKS Duńkowice 30 49 14 7 9 64 54 10
123 LZS Ździary 34 49 15 4 15 47 38 9
124 Wspólnota Serbinów Tarnobrzeg 20 48 15 3 2 71 20 51
125 Partyzant II Targowiska 24 48 16 0 8 81 42 39
126 ŁKS Łukowa 22 48 15 3 4 70 32 38
127 KS II Zaczernie 26 48 15 3 8 80 49 31
128 Barka Breń Osuchowski 28 48 15 3 10 55 30 25
129 Astra Medynia Głogowska 26 48 14 6 6 53 29 24
130 LKS Wola Dalsza 26 48 15 3 8 55 40 15
131 LKS Dębiaki 28 48 15 3 10 66 54 12
132 Florian Rymanów Zdrój 26 48 15 3 8 51 40 11
133 Beskid Równe 26 48 14 6 6 47 37 10
134 Strzelec Dąbrowica 34 48 13 9 12 57 49 8
135 Staromieszczanka Stare Miasto 30 48 14 6 10 63 56 7
136 Iskra Sobów Tarnobrzeg 34 48 15 3 16 59 52 7
137 Trotyl Zarębki 26 47 15 2 9 77 44 33
138 Rolnik Wólka Krowicka 22 47 15 2 5 68 37 31
139 LKS Stobierna Krzywe 26 47 14 5 7 60 33 27
140 Start Rymanów 26 47 14 5 7 54 29 25
141 Tempo Cmolas 26 47 15 2 9 58 36 22
142 Pogórze Rokietnica 30 47 14 5 11 55 41 14
143 Borowiec Straszęcin 30 47 13 8 9 52 38 14
144 San Hurko/Hureczko 30 47 14 5 11 64 51 13
145 Iwełka Iwla 26 47 14 5 7 49 37 12
146 Huragan Gniewczyna 30 47 13 8 9 53 43 10
147 Syrenka Roźwienica 30 47 14 5 11 48 38 10
148 Bizon Medyka 30 47 15 2 13 55 51 4
149 OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg 34 47 14 5 15 58 60 -2
150 LZS Wydrza 18 46 15 1 2 69 17 52
151 Unia Łukawiec 22 46 15 1 6 66 32 34
152 Grunwald Rzeszów 26 46 14 4 8 62 34 28
153 JKS Jasionów 26 46 14 4 8 63 40 23
154 Sitowianka Budy Łańcuckie 26 46 14 4 8 59 37 22
155 Palkovia Palikówka 26 46 15 1 10 61 43 18
156 OKS Sobniów Jasło 26 46 13 7 6 46 28 18
157 LKS Brzeźnica 30 46 14 4 12 50 45 5
158 Victoria Ocieka 30 46 13 7 10 45 43 2
159 Rzędzian Rzędzianowice 28 46 13 7 8 61 62 -1
160 LKS Batycze 22 45 14 3 5 52 19 33
161 Bratek Bratkowice 26 45 14 3 9 80 55 25
162 Start Brzóza Stadnicka 26 45 13 6 7 58 36 22
163 Iskra Iskrzynia 24 45 14 3 7 59 39 20
164 Burza Rogi 26 45 13 6 7 49 31 18
165 Bieszczady Ustrzyki Dolne 30 45 12 9 9 45 29 16
166 Gaudium Łężyny 26 45 13 6 7 48 34 14
167 Tuszymka Tuszyma 26 45 14 3 9 55 43 12
168 Płomień Morawsko 30 45 13 6 11 62 53 9
169 Galicja Chmielnik 26 45 13 6 7 39 34 5
170 Stal II Rzeszów 30 45 13 6 11 47 47 0
171 Chemik Pustków 30 45 14 3 13 47 48 -1
172 KP Zarzecze 34 45 12 9 13 51 59 -8
173 Orkan Markowce 26 44 14 2 10 81 45 36
174 Kłyż Tarnogóra 22 44 14 2 6 68 43 25
175 Markovia Markowa 26 44 12 8 6 63 38 25
176 Wisłok Sieniawa 26 44 13 5 8 51 30 21
177 Strumyk Hawłowice 24 44 13 5 6 61 47 14
178 Przełom Besko 30 44 13 5 12 54 44 10
179 LZS Kotowa Wola 30 44 13 5 12 57 50 7
180 Błażowianka Błażowa 30 44 12 8 10 41 34 7
181 LKS Pustków 30 44 13 5 12 58 53 5
182 Bieszczady Jankowce 26 44 13 5 8 58 53 5
183 CCC Dąbrówki 30 44 12 8 10 41 40 1
184 Dynovia Dynów 30 44 14 2 14 51 51 0
185 Przełęcz Dukla 30 44 13 5 12 40 44 -4
186 LZS Jadachy 30 44 14 2 14 54 59 -5
187 Iskra Zgłobień 26 43 13 4 9 77 44 33
188 Błękitni Maćkówka 24 43 13 4 7 69 42 27
189 Santos Piwoda 26 43 14 1 11 69 42 27
190 Szarotka Nowosielce 26 43 13 4 9 63 40 23
191 San Gorzyce 26 43 12 7 7 52 33 19
192 LKS Izdebki II 24 43 14 1 9 56 38 18
193 LKS Górki 24 43 14 1 9 54 42 12
194 LKS Skołoszów 30 43 11 10 9 36 27 9
195 Orzeł Harta 26 43 13 4 9 50 43 7
196 Leśna Wólka Podleśna 26 43 13 4 9 52 46 6
197 MKS Radymno 30 43 13 4 13 44 39 5
198 KS Jarocin 30 43 13 4 13 85 81 4
199 Raniżovia Raniżów 30 43 12 7 11 55 53 2
200 Victoria Kobylany 26 43 13 4 9 45 44 1
201 ŁKS Łowisko 30 43 13 4 13 51 51 0
202 LKS Skołyszyn 30 43 13 4 13 42 44 -2
203 Iwonka Iwonicz 30 43 13 4 13 56 61 -5
204 Sokół Kamień 34 43 12 7 15 59 73 -14
205 Słowianin Grębów 34 43 12 7 15 54 79 -25
206 Walter Opaka 22 42 12 6 4 57 29 28
207 Herman Hermanowa 26 42 12 6 8 48 26 22
208 Huragan Przedbórz 22 42 13 3 6 57 39 18
209 Orzeł Wysoka Głogowska 26 42 11 9 6 54 39 15
210 Głuchowianka Głuchów 26 42 12 6 8 44 29 15
211 Jasiołka Świerzowa 26 42 13 3 10 58 44 14
212 San Ostrów 30 42 13 3 14 50 38 12
213 Zorza Zarzecze 26 42 11 9 6 39 27 12
214 Trzcianka Trzciana 26 42 13 3 10 60 49 11
215 Victoria Dobieszyn 26 42 12 6 8 45 39 6
216 Remix Niebieszczany 26 42 13 3 10 70 65 5
217 Czarni Trześń 26 42 13 3 10 51 46 5
218 Tatyna Dylągówka 26 42 13 3 10 67 64 3
219 Advit Łętownia 30 42 12 6 12 52 49 3
220 Pitmark Jaślany 28 42 13 3 12 53 51 2
221 Pogoń Małkowice 30 42 12 6 12 41 39 2
222 Sokół Kolbuszowa Dolna 30 42 11 9 10 46 45 1
223 Brzostowianka Brzostek 30 42 12 6 12 45 46 -1
224 Kolejarz Knapy 30 42 13 3 14 60 62 -2
225 Strażak Lubzina 30 42 12 6 12 53 55 -2
226 ŁKS Łańcut 30 42 12 6 12 49 53 -4
227 San Kłyżów 34 42 12 6 16 56 66 -10
228 Czerwoni Cewków 22 41 13 2 7 83 40 43
229 Junior Zakrzów 20 41 13 2 5 61 32 29
230 Plon Klęczany 26 41 13 2 11 85 58 27
231 Rzemieślnik Strażów 26 41 12 5 9 53 38 15
232 Tanew Harasiuki 30 41 10 11 9 67 57 10
233 Herkules Trzebuska 26 41 12 5 9 48 38 10
234 LKS Łęki Górne 30 41 11 8 11 45 40 5
235 ŁKS Łukawiec 26 41 12 5 9 51 47 4
236 Czarnovia Czarna 30 41 12 5 13 36 50 -14
237 Kolbuszowianka II Kolbuszowa 26 40 11 7 8 59 39 20
238 Atut Podborze 26 40 12 4 10 53 40 13
239 Wisznia Nienowice 24 40 11 7 6 69 57 12
240 Nieplanka Niepla 24 40 12 4 8 49 38 11
241 Zalew Stary Lubliniec 22 40 12 4 6 45 34 11
242 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 40 11 7 12 45 37 8
243 Piast Nowosielce 26 40 12 4 10 47 40 7
244 Inter Gnojnica 22 40 12 4 6 44 37 7
245 Ursus Dachnów 26 40 12 4 10 55 51 4
246 Jawornik Czarna 26 40 10 10 6 51 49 2
247 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 40 10 10 10 42 40 2
248 Roztocze Ruda Różaniecka 26 40 12 4 10 56 55 1
249 Graniczni Krowica 26 40 12 4 10 51 51 0
250 Sanovia Lesko 30 40 12 4 14 44 47 -3
251 KS Podwolina 34 40 11 7 16 46 77 -31
252 Korona Bojanów 20 39 11 6 3 51 31 20
253 Victoria Kidałowice 24 39 12 3 9 55 45 10
254 Paszczyniak Paszczyna 22 39 12 3 7 41 32 9
255 Plantator Nienadówka 26 39 11 6 9 48 41 7
256 Iskra Przysietnica 26 39 10 9 7 34 28 6
257 Czardasz Osiek Jasielski 26 39 12 3 11 57 52 5
258 Strug Tyczyn 30 39 12 3 15 51 46 5
259 GKS II Krościenko Wyżne/Pustyny 26 39 11 6 9 45 44 1
260 Sobol Niżatyce 24 39 12 3 9 54 54 0
261 LKS Brzyska Wola 30 39 10 9 11 56 58 -2
262 Szarotka Uherce 30 39 10 9 11 41 46 -5
263 LKS Łopuchowa 30 39 11 6 13 51 63 -12
264 Koniczynka Ocice Tarnobrzeg 30 39 12 3 15 47 61 -14
265 Strażak Przyszów 34 39 11 6 17 46 61 -15
266 Korona Rzeszów 30 39 11 6 13 37 52 -15
267 Victoria Giedlarowa 23 38 12 2 9 45 32 13
268 Sparta Draganowa 26 38 11 5 10 57 49 8
269 Korona Trójczyce 22 38 11 5 6 38 30 8
270 Zamczysko Mrukowa 26 38 11 5 10 46 39 7
271 Rudzik Rudna Mała 26 38 10 8 8 51 51 0
272 Izolator II Boguchwała 30 38 11 5 14 44 46 -2
273 Potok Dobrynin 26 38 11 5 10 50 53 -3
274 Błękitni Żeglce 26 38 11 5 10 49 53 -4
275 Francesco Jelna 30 38 11 5 14 44 49 -5
276 LKS Trzebownisko 30 38 10 8 12 45 56 -11
277 Orkan Zapałów 30 38 12 2 16 61 74 -13
278 Viking Orły 30 38 11 5 14 51 64 -13
279 Wiar Huwniki 30 38 11 5 14 36 56 -20
280 Standart Święcany 24 37 10 7 7 57 39 18
281 Diament Pstrągowa 24 37 11 4 9 54 41 13
282 Kamieniarz Golemki 20 37 12 1 7 38 25 13
283 Sokół Pobiedno 26 37 10 7 9 56 51 5
284 Kłos Kawęczyn 30 37 9 10 11 55 51 4
285 LKS Izdebki 26 37 11 4 11 43 42 1
286 Błękit Żołynia 26 37 11 4 11 40 43 -3
287 Azalia Brzóza Królewska 30 37 10 7 13 56 60 -4
288 Tornado Wrocanka 26 37 11 4 11 48 52 -4
289 SZiK Wola Rafałowska 26 37 12 1 13 57 63 -6
290 OKS Wielowieś Tarnobrzeg 30 37 11 4 15 62 74 -12
291 Fort Jaksmanice 30 37 11 4 15 62 75 -13
292 Błękitni Jaślany 28 37 11 4 13 56 72 -16
293 Sokół Krzywa 30 37 11 4 15 45 63 -18
294 Piast Nowa Wieś 26 36 11 3 12 61 50 11
295 Huragan Kozłówek 24 36 10 6 8 56 48 8
296 LKS Głowienka 26 36 9 9 8 48 42 6
297 Ostoja Kołaczyce 26 36 10 6 10 36 30 6
298 Bumar Rudenka 26 36 10 6 10 55 50 5
299 Czarni Lipa 30 36 9 9 12 50 46 4
300 Stal II Mielec 30 36 11 3 16 43 41 2
301 Zorza Jagiełła 25 36 10 6 9 43 43 0
302 LKS Lubatówka 26 36 11 3 12 48 49 -1
303 Chlebianka Chlebna 26 36 11 3 12 50 53 -3
304 Sokół Domaradz 26 36 11 3 12 50 53 -3
305 Pogórze Wielopole Skrzyńskie 30 36 10 6 14 46 49 -3
306 Czarni Kraczkowa 26 36 10 6 10 45 50 -5
307 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 36 11 3 12 44 49 -5
308 Zorza 03 Łubienko 26 36 11 3 12 60 68 -8
309 Nafta Jedlicze 30 36 10 6 14 47 56 -9
310 Wiar Krówniki 30 36 10 6 14 48 59 -11
311 Ikarus-Sokół Tuszów-Malinie 30 36 10 6 14 34 45 -11
312 Termopol Żabno 18 35 11 2 5 47 22 25
313 Jedność Niechobrz 26 35 9 8 9 57 40 17
314 Przełęcz II Dukla 26 35 11 2 13 76 65 11
315 Juwenia Cieszanów 26 35 9 8 9 51 43 8
316 Ikarus-Sokół II Malinie 26 35 10 5 11 40 41 -1
317 LKS Haczów 26 35 9 8 9 30 33 -3
318 Sokół Studzian 26 35 11 2 13 43 50 -7
319 Wisłok Czarna 26 35 10 5 11 49 57 -8
320 Orion Pielnia 26 35 10 5 11 36 44 -8
321 Płomień Zmiennica 26 35 10 5 11 37 46 -9
322 Grodzisko Wietrzno 26 35 10 5 11 36 45 -9
323 Kaskada Kamionka 30 35 10 5 15 41 53 -12
324 Fredro Surochów 30 35 10 5 15 54 74 -20
325 Orły Borowa 30 35 11 2 17 53 79 -26
326 Jamnica Dulcza Wielka 20 34 11 1 8 57 28 29
327 Wesoła Zadąbrowie 22 34 11 1 10 56 48 8
328 Team Przecław 26 34 10 4 12 50 42 8
329 Grabniak Hucisko 22 34 11 1 10 51 44 7
330 Zorza Trzeboś 26 34 9 7 10 36 34 2
331 Zimowit Rzeszów 26 34 10 4 12 65 65 0
332 Korona Dobrzechów 24 34 9 7 8 43 49 -6
333 Błażowianka II Błażowa 26 34 10 4 12 41 48 -7
334 LKS Trześniów 26 34 10 4 12 51 60 -9
335 Nowy Dwór Makowiska 26 34 10 4 12 50 60 -10
336 Huragan Basznia Dolna 26 34 9 7 10 35 45 -10
337 Biało-Czerwoni Kaszyce 30 34 10 4 16 40 52 -12
338 Korona Majdan Królewski 34 34 9 7 18 56 75 -19
339 Zbydniowianka Zbydniów 18 33 10 3 5 55 32 23
340 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 22 33 10 3 9 63 50 13
341 Wisłoczanka Tryńcza 26 33 9 6 11 46 43 3
342 Wiraż Chłopice 24 33 10 3 11 48 52 -4
343 Promyk Urzejowice 26 33 10 3 13 43 48 -5
344 Leśnik Baligród 30 33 9 6 15 46 53 -7
345 LKS Długie 26 33 9 6 11 36 43 -7
346 Victoria Niebocko 24 33 10 3 11 41 53 -12
347 Wisłoka Nowy Żmigród 30 33 9 6 15 42 55 -13
348 LKS Pisarowce 30 33 9 6 15 61 76 -15
349 Zorza Łęki Dukielskie 26 33 9 6 11 40 55 -15
350 Ostrovia Wola Buchowska 30 33 10 3 17 47 71 -24
351 Rotunda Krzeszów 34 33 9 6 19 56 81 -25
352 LKS Jodłowa 20 32 10 2 8 42 30 12
353 Dragon Nowy Glinik 24 32 9 5 10 49 39 10
354 Płomień Trześń 18 32 10 2 6 28 23 5
355 LKS Płowce/Stróże Małe 26 32 10 2 14 61 61 0
356 Wisłok Świętoniowa 26 32 8 8 10 39 39 0
357 Sparta Osobnica 26 32 8 8 10 49 50 -1
358 Karpaty Klimkówka 26 32 8 8 10 40 42 -2
359 Łazowianka Łazy 24 32 10 2 12 52 55 -3
360 Jawor Krzemienica 26 32 8 8 10 29 32 -3
361 LKS Ujkowice 30 32 8 8 14 51 56 -5
362 Ostrovia Ostrowy Baranowskie 26 32 9 5 12 41 46 -5
363 Błękitni Jasienica Rosielna 26 32 10 2 14 42 52 -10
364 Zryw Młodów 26 32 10 2 14 35 46 -11
365 Radosan Radomyśl 30 32 8 8 14 56 69 -13
366 LKS Tarnawa 26 32 9 5 12 47 61 -14
367 ULKS Hermanowice 30 32 8 8 14 39 54 -15
368 Krokus Ropienka 26 32 8 8 10 52 72 -20
369 Orzeł Faliszówka 26 32 10 2 14 47 71 -24
370 Granit Wysoka Strzyżowska 26 32 10 2 14 34 62 -28
371 Jagiełło Pilchów 30 32 10 2 18 53 87 -34
372 Orzeł Biedaczów 23 31 9 4 10 54 41 13
373 Dąbrówka Stara Jastrząbka 20 31 10 1 9 38 29 9
374 Brzozovia Brzozów 26 31 7 10 9 42 40 2
375 Gród Będziemyśl 22 31 10 1 11 39 38 1
376 Korona Olszany 22 31 9 4 9 41 41 0
377 Ostra Gumniska 30 31 7 10 13 50 52 -2
378 Nelson Polańczyk 26 31 8 7 11 32 41 -9
379 Orzeł Kosowy 26 31 9 4 13 40 52 -12
380 Błękitni Grzęska 30 31 9 4 17 46 60 -14
381 LKS Czeluśnica 26 31 9 4 13 40 56 -16
382 Wrzos Krempna 26 31 9 4 13 46 64 -18
383 Start Lisie Jamy 26 31 9 4 13 43 65 -22
384 Błękitni Zalesie 22 30 8 6 8 59 35 24
385 Nafta Chorkówka 26 30 8 6 12 56 56 0
386 LKS Odrzechowa 24 30 9 3 12 49 49 0
387 Wilga Widełka 26 30 9 3 14 45 46 -1
388 Złotniczanka Złotniki 26 30 9 3 14 42 44 -2
389 Tęcza Zręcin 26 30 9 3 14 40 43 -3
390 Gacovia Gać 26 30 7 9 10 28 36 -8
391 Czarni Oleszyce 26 30 8 6 12 45 55 -10
392 Błękitni Futory 26 30 8 6 12 50 61 -11
393 Luzax Lutków 24 30 10 0 14 63 75 -12
394 Zgoda Zarszyn 26 30 8 6 12 35 47 -12
395 LKS Łęki Strzyżowskie 24 30 9 3 12 42 56 -14
396 Czarni Pawłosiów 30 30 8 6 16 45 62 -17
397 Wisełka Siennów 26 30 7 9 10 35 55 -20
398 Pogórze Srogów Górny 25 30 9 3 13 52 73 -21
399 LKS Głębokie 26 30 8 6 12 39 61 -22
400 Delin Munina 24 30 9 3 12 45 68 -23
401 Alabaster Łopuszka Wielka 24 30 9 3 12 43 70 -27
402 LZS Wola Rzeczycka 18 29 8 5 5 51 40 11
403 LKS Manasterz 24 29 8 5 11 46 39 7
404 LKS Warzyce 24 29 8 5 11 48 48 0
405 Tajfun Łubno Szlacheckie 24 29 8 5 11 46 47 -1
406 Pogórze Bachórz 26 29 7 8 11 45 46 -1
407 Dąb Żdżary 20 29 8 5 7 34 41 -7
408 Jawor Nehrybka 22 29 8 5 9 41 50 -9
409 KS Wietlin III 24 29 8 5 11 41 61 -20
410 LZS Krzątka 20 28 9 1 10 52 39 13
411 Aramix Niebylec 24 28 7 7 10 38 36 2
412 LKS Wiewiórka 20 28 8 4 8 37 37 0
413 Korona Góra Ropczycka 22 28 8 4 10 34 34 0
414 LKS Góra Motyczna 20 28 9 1 10 38 41 -3
415 Vigor Trzęsówka 26 28 9 1 16 50 56 -6
416 Orzeł Glinianka 22 28 9 1 12 48 55 -7
417 LKS Nakło 30 28 7 7 16 41 53 -12
418 LKS Golcowa 26 28 8 4 14 53 66 -13
419 Orzeł Wysoka Łańcucka 26 28 9 1 16 37 54 -17
420 Sokół Sokołów Małopolski 26 28 8 4 14 40 58 -18
421 Piast Miejsce Piastowe 30 28 8 4 18 40 63 -23
422 Dragon Korzeniów 30 28 8 4 18 49 73 -24
423 Osława Zagórz 26 28 8 4 14 38 63 -25
424 Florian Ostrowy Tuszowskie 26 28 8 4 14 46 77 -31
425 San Jarosław 30 28 8 4 18 42 76 -34
426 Technik Trzcinica 24 28 9 1 14 31 67 -36
427 Czarni II Jasło 30 28 9 1 20 31 68 -37
428 Łęg Kopcie 30 28 9 1 20 48 95 -47
429 Arka Albigowa 26 27 6 9 11 37 38 -1
430 Staroniwa Rzeszów 26 27 8 3 15 52 56 -4
431 LKS Bobrowa 20 27 8 3 9 35 39 -4
432 Błękitni Rudołowice 24 27 8 3 13 38 43 -5
433 Jutrzenka Dębno 22 27 7 6 9 44 54 -10
434 LKS Kombornia 26 27 8 3 15 40 50 -10
435 Orzeł Bażanówka 26 27 7 6 13 36 48 -12
436 Husaria Dukla 26 27 8 3 15 44 60 -16
437 Mrowlanka Mrowla 26 27 7 6 13 42 59 -17
438 KS Manasterz 24 27 8 3 13 45 65 -20
439 Korona Tuchla 30 27 6 9 15 46 71 -25
440 LKS Olszanica 26 27 8 3 15 45 72 -27
441 Jutrzenka Kopki 30 27 7 6 17 57 86 -29
442 Zryw Dydnia 24 27 9 0 15 43 73 -30
443 LZS Cygany 20 26 8 2 10 41 41 0
444 Walawianka Walawa 22 26 6 8 8 36 37 -1
445 Guzikówka Krosno 26 26 8 2 16 46 49 -3
446 Grom Mogielnica 24 26 7 5 12 42 46 -4
447 Przedmieście Jarosław 24 26 7 5 12 45 60 -15
448 Błyskawica Rozbórz 24 26 7 5 12 35 51 -16
449 Górnik Grabownica Starzeńska 26 26 6 8 12 28 50 -22
450 LKS Tarnowska Wola 30 26 7 5 18 34 58 -24
451 Wisłoka Niegłowice 24 26 7 5 12 38 63 -25
452 Wiśnia Trzciana 26 26 8 2 16 34 78 -44
453 Jedność Hucisko 26 25 8 1 17 45 69 -24
454 Wisłoka Borowa 28 25 7 4 17 41 65 -24
455 LKS Ryszkowa Wola 26 25 7 4 15 28 59 -31
456 Budowlani Szówsko 30 25 5 10 15 30 63 -33
457 Otryt Lutowiska 26 25 7 4 15 48 92 -44
458 Start Lubenia 24 24 7 3 14 53 66 -13
459 Sokół Hucisko 22 24 7 3 12 38 54 -16
460 Nafciarz Bóbrka 26 24 7 3 16 45 62 -17
461 Huragan Rozbórz Długi 24 24 6 6 12 49 67 -18
462 Jodła Przychojec 22 24 6 6 10 33 51 -18
463 Żuraw Żurawiczki 26 24 6 6 14 32 53 -21
464 Włókniarz Rakszawa 30 24 5 9 16 35 57 -22
465 Błękitni Komorów 20 24 8 0 12 38 62 -24
466 Beskid Posada Górna 24 24 7 3 14 36 62 -26
467 Jutrzenka Ławnica 30 24 5 9 16 28 57 -29
468 LKS Jasionka 26 24 6 6 14 32 66 -34
469 Tanew Wola Wielka 22 24 8 0 14 43 79 -36
470 LKS Wzdów 24 24 8 0 16 33 71 -38
471 San Wierzawice 22 23 6 5 11 46 44 2
472 LZS Majdan Zbydniowski 18 23 6 5 7 32 44 -12
473 Motor Grochowce 22 23 6 5 11 27 46 -19
474 Błękitni Bobrówka 24 23 7 2 15 44 66 -22
475 Plon Kawęczyn 28 23 5 8 15 48 71 -23
476 Błysk Górki 28 23 6 5 17 26 63 -37
477 Polonia Korczowa 30 23 7 2 21 39 84 -45
478 Błękitni Siedlanka 26 23 7 2 17 40 90 -50
479 Huragan Zdziechowice 18 22 6 4 8 22 28 -6
480 LKS Korzenica 24 22 6 4 14 53 70 -17
481 Dąb Kosina 26 22 5 7 14 33 50 -17
482 Nafta Gaz Jodłówka 23 22 6 4 13 54 74 -20
483 LZS Bieliniec 22 22 7 1 14 38 67 -29
484 Wenecjanka Lecka 26 22 7 1 18 38 68 -30
485 Cisy Jabłonica Polska 26 22 6 4 16 41 72 -31
486 LKS Żyraków 30 22 4 10 16 26 58 -32
487 Orlew Krosno 26 22 6 4 16 37 75 -38
488 Strzelec Frysztak 30 22 5 7 18 35 73 -38
489 Drewiarz II Rzepedź 26 22 6 4 16 44 92 -48
490 Świlczanka Świlcza 26 22 7 1 18 37 88 -51
491 LKS Ostrów 22 21 5 6 11 42 54 -12
492 Maraton Tarnowiec 26 21 5 6 15 43 59 -16
493 Dąb Cetula 22 21 7 0 15 36 57 -21
494 Milenium Bieliny 22 21 6 3 13 45 68 -23
495 Leśnik Płazów 22 21 6 3 13 43 67 -24
496 Start Mirocin 26 21 5 6 15 38 66 -28
497 Lotniarz Bezmiechowa 26 21 6 3 17 41 72 -31
498 Gabry Łukowe 26 21 6 3 17 54 95 -41
499 Jasiołka Szebnie 26 21 6 3 17 40 81 -41
500 Dromader Chrząstów 28 21 6 3 19 40 88 -48
501 Tęcza Orłów 28 21 6 3 19 36 84 -48
502 Marmury Przyłęk 26 21 6 3 17 27 77 -50
503 Transdźwig Stale 20 20 6 2 12 41 54 -13
504 LKS Stasiówka 22 20 5 5 12 36 49 -13
505 Huragan Jasionka 26 20 5 5 16 34 56 -22
506 LZS Mała 22 20 5 5 12 32 54 -22
507 Wisła Baranów Sandomierski 20 20 6 2 12 28 50 -22
508 Olimpia Nockowa 22 20 6 2 14 28 50 -22
509 Polonia Hyżne 26 20 6 2 18 38 67 -29
510 Strażak Sośnica 24 20 5 5 14 26 59 -33
511 Agro Chotyniec 24 20 5 5 14 24 58 -34
512 LKS II Łąka 26 20 6 2 18 23 61 -38
513 Tęcza Jankowice 24 20 6 2 16 34 74 -40
514 Strażak Rzemień 26 20 6 2 18 37 81 -44
515 Czarni Sójkowa 30 20 6 2 22 33 95 -62
516 Tęcza Ujezna 23 19 5 4 14 38 52 -14
517 WKS Zabrnie 18 19 5 4 9 25 39 -14
518 Rada Orzechowce 22 19 5 4 13 32 52 -20
519 Rędzinianka Wojaszówka 24 19 4 7 13 37 59 -22
520 Grodzisko Trepcza 26 19 4 7 15 42 67 -25
521 Atlantic Chałupki Dębniańskie 22 19 6 1 15 30 73 -43
522 KS Biała Rzeszów 26 19 6 1 19 45 101 -56
523 Drewiarz Rzepedź 26 18 4 6 16 42 77 -35
524 FC Roźwienica 24 18 5 3 16 25 79 -54
525 LKS Wesoła 24 17 5 2 17 43 78 -35
526 LKS Zabiała-Stare Sioło 22 17 5 2 15 26 66 -40
527 Szkło Młyny 24 17 5 2 17 37 80 -43
528 Płomień Chmielów 20 17 5 2 13 24 67 -43
529 LKS Babicha 26 16 5 1 20 30 73 -43
530 Albatros Szufnarowa 24 15 4 3 17 33 73 -40
531 Szarotka Borek Nowy 26 15 4 3 19 23 78 -55
532 Piast Wadowice Górne 30 15 4 3 23 20 86 -66
533 Tęcza Wysock 30 15 4 3 23 43 114 -71
534 Victoria Stary Dzików 26 14 3 5 18 27 72 -45
535 Ceramika Hadykówka 30 14 3 5 22 26 109 -83
536 Artmax Pikulice 22 13 3 4 15 31 58 -27
537 Emaus Gorzyce 18 13 4 1 13 31 65 -34
538 Cresovia Kalników 22 13 4 1 17 25 69 -44
539 Olchovia Olchowa 22 13 4 1 17 22 71 -49
540 Orzeł Torki 30 13 3 4 23 26 82 -56
541 Kempus Kępie Zaleszańskie 34 13 2 7 25 26 96 -70
542 Herman II Hermanowa 24 13 4 1 19 27 100 -73
543 Wisła Gliny Małe 28 13 3 4 21 26 117 -91
544 Zimowit II Rzeszów 26 12 3 3 20 28 80 -52
545 Dąb Dąbrowa 26 12 4 0 22 31 98 -67
546 Pogoń-Sokół Lubaczów 30 12 3 3 24 25 92 -67
547 Skarbek Gogołów 24 12 3 3 18 41 110 -69
548 WKS Kurzyna 22 11 3 2 17 23 71 -48
549 LKS Łąka 30 11 3 2 25 24 93 -69
550 Orzeł Milcza 26 10 2 4 20 39 92 -53
551 Dębowczanka Dębowiec 26 10 2 4 20 25 78 -53
552 Wiktoria Wolina 22 10 3 1 18 18 78 -60
553 KS Sarzyna 30 9 2 3 25 22 108 -86
554 KS Koziarnia 22 9 3 0 19 39 130 -91
555 LKS Zasów-Mokre 20 8 2 2 16 28 67 -39
556 Bodzos Podgrodzie 20 8 2 2 16 17 68 -51
557 Brzeg Białobrzegi 26 8 2 2 22 30 88 -58
558 Las Zalesie 26 8 2 2 22 29 91 -62
559 Wisłoka Podole 26 8 2 2 22 19 82 -63
560 KS Wola Baranowska 20 7 2 1 17 30 80 -50
561 Unia Zaleska Wola 24 7 2 1 21 19 96 -77
562 LKS Brzezówka 24 6 1 3 20 21 76 -55
563 Tyrawia Tyrawa Solna 24 6 1 3 20 21 86 -65
564 Lechia Pantalowice 24 6 1 3 20 22 101 -79
565 Grom Sanoczek 26 5 1 2 23 23 116 -93
566 LZS Furmany 18 4 1 1 16 13 63 -50
567 Roztocze Narol 30 4 1 1 28 26 118 -92
568 LKS Piskorowice 22 3 1 0 21 5 104 -99
569 Rudnianka Rudna Wielka 26 3 1 0 25 23 227 -204
570 Brak drużyny 1 1 0 1 0 3 3 0
571 Orkan Załuże 22 0 0 0 22 7 108 -101
572 Płomyk Lutoryż 26 0 0 0 26 14 118 -104
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Bez ligi sezon 2010/2011

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LZS Turbia 17 48 16 0 1 64 9 55
2 Tłoki Gorzyce 17 47 15 2 0 66 15 51
3 Resovia II Rzeszów 15 45 15 0 0 43 3 40
4 Jeziorak Chwałowice 15 41 13 2 0 48 11 37
5 Polonia II Przemyśl 15 41 13 2 0 39 8 31
6 LKS Nagoszyn 15 40 13 1 1 55 19 36
7 Start Pruchnik 16 40 12 4 0 67 19 48
8 Wisan Skopanie 15 39 12 3 0 48 11 37
9 San Wrzawy 17 39 12 3 2 39 19 20
10 LKS Podleszany 14 38 12 2 0 63 5 58
11 Orzeł Rudnik 14 38 12 2 0 51 5 46
12 Cosmos Nowotaniec 15 37 11 4 0 49 16 33
13 LKS Czaszyn 13 37 12 1 0 48 7 41
14 Jasiołka Jaśliska 13 37 12 1 0 40 10 30
15 Hetman Laszki 15 37 12 1 2 52 18 34
16 Igloopol Dębica 15 36 11 3 1 27 4 23
17 Czuwaj Przemyśl 15 36 11 3 1 41 14 27
18 Victoria Budy Głogowskie 13 36 12 0 1 46 11 35
19 LKS Miękisz Nowy 14 36 11 3 0 55 14 41
20 KP Zabajka 13 36 12 0 1 81 14 67
21 Polonia Kopytowa 13 36 12 0 1 39 10 29
22 Dąb Dobkowice 15 36 11 3 1 51 24 27
23 Błękitni Ropczyce 15 35 11 2 2 48 8 40
24 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 35 11 2 2 40 12 28
25 Tempo Nienaszów 13 35 11 2 0 59 17 42
26 Gryf Mielec 14 34 11 1 2 50 12 38
27 Azalia Wola Zarczycka 15 34 11 1 3 38 20 18
28 Makovia Makowisko 12 34 11 1 0 61 8 53
29 Cosmos II Nowotaniec 13 34 11 1 1 42 14 28
30 Juventus Poraż 13 34 11 1 1 59 18 41
31 KS Koniaczów 12 34 11 1 0 50 14 36
32 Głogovia Głogów Małopolski 13 34 11 1 1 37 7 30
33 Zdrój Horyniec 13 34 11 1 1 40 12 28
34 Leśnik Bircza 15 34 10 4 1 36 22 14
35 Pogórze Dubiecko 15 33 10 3 2 44 22 22
36 Sanna Zaklików 15 33 10 3 2 48 17 31
37 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 15 33 10 3 2 28 18 10
38 PKS UNUM Babice 12 33 11 0 1 63 14 49
39 Wisłok Strzyżów 13 33 11 0 2 43 16 27
40 Łęk Ostrów 15 33 10 3 2 35 13 22
41 SKS Racławice 11 33 11 0 0 40 12 28
42 Bizon Medyka 15 33 11 0 4 28 15 13
43 Monis Bielowy 15 32 10 2 3 33 15 18
44 Victoria Pakoszówka 12 32 10 2 0 51 11 40
45 Łęg Łowce 15 32 10 2 3 52 25 27
46 Sokół Sieniawa 15 32 10 2 3 42 13 29
47 Sanoczanka Święte 15 32 10 2 3 37 19 18
48 Nurt Potok 13 32 10 2 1 44 15 29
49 LKS Mołodycz 13 32 10 2 1 44 15 29
50 Tęcza Kosienice 15 31 9 4 2 49 22 27
51 Iskra Jawornik Polski 13 31 10 1 2 35 14 21
52 Werynianka Werynia 13 31 10 1 2 39 9 30
53 LKS Moderówka 12 31 10 1 1 34 16 18
54 LKS Lubatowa 13 31 10 1 2 30 10 20
55 Złotsan Kuryłówka 11 31 10 1 0 41 11 30
56 LKS Hłudno 12 31 10 1 1 50 15 35
57 Pionier Średnia Wieś 13 31 9 4 0 44 11 33
58 Wisłok Wiśniowa 15 31 9 4 2 37 20 17
59 Radomyślanka Radomyśl Wielki 13 31 10 1 2 40 16 24
60 Górnovia Górno 15 31 9 4 2 29 13 16
61 Cresovia Krzeczowice 13 31 10 1 2 25 8 17
62 Korona II Rzeszów 13 31 10 1 2 33 11 22
63 Sawa Sonina 15 31 9 4 2 17 8 9
64 Unia Skowierzyn 15 31 10 1 4 31 21 10
65 ŁKS Łukowa 11 31 10 1 0 40 12 28
66 Strzelec Dąbrowica 17 31 9 4 4 33 18 15
67 Strug Tyczyn 15 31 10 1 4 39 18 21
68 LKS Głowaczowa 10 30 10 0 0 32 6 26
69 LZS Rzeczyca Długa 15 30 10 0 5 39 23 16
70 Retman Ulanów 11 30 10 0 1 57 9 48
71 Czarni Czudec 12 30 10 0 2 55 11 44
72 Start Wola Mielecka 15 30 9 3 3 22 11 11
73 Sokół II Nisko 11 30 10 0 1 62 7 55
74 Liwocz Brzyska 12 30 10 0 2 41 15 26
75 Baszta Zawada 12 30 9 3 0 47 18 29
76 KS Stobierna 13 30 10 0 3 32 19 13
77 Stal II Sanok 13 30 9 3 1 24 4 20
78 KS Dzikowiec 15 30 9 3 3 32 14 18
79 KS Kisielów-Pełnatycze 13 30 10 0 3 35 12 23
80 Granica Stubno 15 30 9 3 3 28 17 11
81 Partyzant II Targowiska 12 30 10 0 2 46 11 35
82 Syrenka Roźwienica 15 30 9 3 3 29 15 14
83 Iskra Iskrzynia 12 30 10 0 2 38 19 19
84 Victoria Czermin 13 29 9 2 2 27 12 15
85 Bukowianka Bukowsko 13 29 9 2 2 36 15 21
86 Grabowianka Grabówka 14 29 9 2 3 37 11 26
87 Sokół Grodzisko 12 29 9 2 1 33 5 28
88 Kotwica Korczyna 13 29 9 2 2 26 11 15
89 Górnik Strachocina 15 29 9 2 4 27 17 10
90 Iskra Łączki Brzeskie 13 29 9 2 2 47 18 29
91 KS Węgierka 12 29 9 2 1 38 12 26
92 Sparta Jeżowe 15 29 8 5 2 48 23 25
93 LZS Przędzel 14 29 9 2 3 28 10 18
94 Sokół Sokolniki 15 29 9 2 4 34 21 13
95 Orzeł Bieździedza 13 29 9 2 2 39 19 20
96 LKS Duńkowice 15 29 9 2 4 41 29 12
97 LKS