IV liga podkarpacka sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosmos Nowotaniec | 20 | 47 | 15 | 2 | 3 | 51 | 18 | 33 | |
2 | Stal Łańcut | 20 | 46 | 14 | 4 | 2 | 49 | 23 | 26 | |
3 | Legion Pilzno | 20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 34 | 25 | 9 | |
4 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 20 | 39 | 11 | 6 | 3 | 32 | 10 | 22 | |
5 | Igloopol Dębica | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 37 | 27 | 10 | |
6 | Głogovia Głogów Małopolski | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 29 | 30 | -1 | |
7 | Ekoball Stal Sanok | 20 | 32 | 10 | 2 | 8 | 34 | 26 | 8 | |
8 | Sokół Kamień | 20 | 32 | 9 | 5 | 6 | 38 | 37 | 1 | |
9 | Izolator Boguchwała | 20 | 30 | 9 | 3 | 8 | 38 | 27 | 11 | |
10 | Wisłok Wiśniowa | 20 | 29 | 8 | 5 | 7 | 41 | 32 | 9 | |
11 | JKS Jarosław | 20 | 29 | 9 | 2 | 9 | 28 | 24 | 4 | |
12 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 42 | 31 | 11 | |
13 | Stal II Rzeszów | 20 | 26 | 8 | 2 | 10 | 45 | 36 | 9 | |
14 | Resovia II | 20 | 22 | 7 | 1 | 12 | 23 | 43 | -20 | |
15 | Polonia Przemyśl | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 27 | 34 | -7 | |
16 | Błękitni Ropczyce | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 29 | 42 | -13 | |
17 | Lechia Sędziszów Małopolski | 20 | 9 | 3 | 0 | 17 | 14 | 59 | -45 | |
18 | Korona Rzeszów | 20 | 1 | 0 | 1 | 19 | 13 | 80 | -67 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podkarpacka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosmos Nowotaniec | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 32 | 8 | 24 | |
2 | Stal Łańcut | 10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 27 | 6 | 21 | |
3 | Legion Pilzno | 10 | 24 | 8 | 0 | 2 | 17 | 11 | 6 | |
4 | JKS Jarosław | 11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 20 | 9 | 11 | |
5 | Głogovia Głogów Małopolski | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 16 | 14 | 2 | |
6 | Izolator Boguchwała | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 23 | 11 | 12 | |
7 | Stal II Rzeszów | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 29 | 14 | 15 | |
8 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 11 | 3 | 8 | |
9 | Igloopol Dębica | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 19 | 12 | 7 | |
10 | Sokół Kamień | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 19 | 20 | -1 | |
11 | Wisłok Wiśniowa | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 24 | 17 | 7 | |
12 | Ekoball Stal Sanok | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 10 | 12 | -2 | |
13 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 24 | 16 | 8 | |
14 | Resovia II | 11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 16 | 16 | 0 | |
15 | Błękitni Ropczyce | 10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | |
16 | Polonia Przemyśl | 10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 13 | 18 | -5 | |
17 | Lechia Sędziszów Małopolski | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 10 | 24 | -14 | |
18 | Korona Rzeszów | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 12 | 44 | -32 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga podkarpacka sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21 | 7 | 14 | |
2 | Ekoball Stal Sanok | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 24 | 14 | 10 | |
3 | Stal Łańcut | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 22 | 17 | 5 | |
4 | Cosmos Nowotaniec | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 19 | 10 | 9 | |
5 | Legion Pilzno | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 17 | 14 | 3 | |
6 | Sokół Kamień | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 19 | 17 | 2 | |
7 | Igloopol Dębica | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 18 | 15 | 3 | |
8 | Wisłok Wiśniowa | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 17 | 15 | 2 | |
9 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 18 | 15 | 3 | |
10 | Głogovia Głogów Małopolski | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 13 | 16 | -3 | |
11 | Izolator Boguchwała | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 15 | 16 | -1 | |
12 | Polonia Przemyśl | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 14 | 16 | -2 | |
13 | Resovia II | 9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 7 | 27 | -20 | |
14 | Błękitni Ropczyce | 10 | 9 | 3 | 0 | 7 | 18 | 26 | -8 | |
15 | JKS Jarosław | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 8 | 15 | -7 | |
16 | Stal II Rzeszów | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 16 | 22 | -6 | |
17 | Lechia Sędziszów Małopolski | 10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 35 | -31 | |
18 | Korona Rzeszów | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 36 | -35 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Głogovia Głogów Małopolski
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Resovia II | 15 czerwca 2024 |
Sokół Kolbuszowa Dolna | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 8 czerwca 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Korona Rzeszów | 1 czerwca 2024 |
Wisłok Wiśniowa | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 29 maja 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Ekoball Stal Sanok | 25 maja 2024 |
Stal Łańcut | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 18 maja 2024 |
Polonia Przemyśl | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 11 maja 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Lechia Sędziszów Małopolski | 4 maja 2024 |
JKS Jarosław | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 27 kwietnia 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Pogoń-Sokół Lubaczów | 24 kwietnia 2024 |
Sokół Kamień | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 20 kwietnia 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Cosmos Nowotaniec | 13 kwietnia 2024 |
Izolator Boguchwała | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 6 kwietnia 2024 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 0 | Igloopol Dębica | 30 marca 2024 |
Legion Pilzno | 0 - 3 | Głogovia Głogów Małopolski | 23 marca 2024 |
Stal II Rzeszów | 6 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | 17 marca 2024 |
Błękitni Ropczyce | 4 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | 9 marca 2024 |
Resovia II | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 18 listopada 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 0 | Sokół Kolbuszowa Dolna | 11 listopada 2023 |
Korona Rzeszów | 1 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | 4 listopada 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 2 | Wisłok Wiśniowa | 29 października 2023 |
Ekoball Stal Sanok | 0 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 21 października 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 4 - 2 | Stal Łańcut | 15 października 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | Polonia Przemyśl | 7 października 2023 |
Lechia Sędziszów Małopolski | 0 - 2 | Głogovia Głogów Małopolski | 30 września 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 0 | JKS Jarosław | 23 września 2023 |
Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 - 0 | Głogovia Głogów Małopolski | 17 września 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Sokół Kamień | 9 września 2023 |
Cosmos Nowotaniec | 2 - 1 | Głogovia Głogów Małopolski | 2 września 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 2 - 1 | Izolator Boguchwała | 30 sierpnia 2023 |
Igloopol Dębica | 1 - 3 | Głogovia Głogów Małopolski | 26 sierpnia 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 1 - 1 | Legion Pilzno | 19 sierpnia 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 0 - 3 | Stal II Rzeszów | 16 sierpnia 2023 |
Głogovia Głogów Małopolski | 3 - 2 | Błękitni Ropczyce | 11 sierpnia 2023 |
IV liga podkarpacka sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Kacper Piechniak | Sokół Kamień | 17 |
2 | Wojciech Reiman | Stal Łańcut | 15 |
3 | Adrian Nowak | Sokół Kolbuszowa Dolna | 15 |
4 | Paweł Piątek | Wisłok Wiśniowa | 14 |
5 | Konrad Buć | Stal Łańcut | 12 |
6 | Krystian Kalemba | Cosmos Nowotaniec | 10 |
7 | Nazar Verbny | Cosmos Nowotaniec | 10 |
8 | Marcin Stefanik | Igloopol Dębica | 10 |
9 | Oskar Majda | Stal Łańcut | 9 |
10 | Aleksander Gajdek | Izolator Boguchwała | 9 |
11 | Piotr Syguła | Legion Pilzno | 9 |
12 | Marcin Krajewski | Izolator Boguchwała | 8 |
13 | Tomasz Płonka | Głogovia Głogów Małopolski | 7 |
14 | Szymon Dziadosz | Pogoń-Sokół Lubaczów | 7 |
15 | Oliwier Pilch | JKS Jarosław | 7 |
16 | Paweł Hass | Pogoń-Sokół Lubaczów | 7 |
17 | Jakub Szewczyk | Legion Pilzno | 7 |
18 | Viktor Khomchenko | Cosmos Nowotaniec | 6 |
19 | Miłosz Gierczak | Ekoball Stal Sanok | 6 |
20 | Piotr Pindak | JKS Jarosław | 6 |
21 | Dawid Czyrny | Ekoball Stal Sanok | 6 |
22 | Tomasz Barycza | Legion Pilzno | 6 |
23 | Wiktor Majewski | Wisłok Wiśniowa | 6 |
24 | Hubert Siepierski | Błękitni Ropczyce | 6 |
25 | Arsen Hrosu | Stal II Rzeszów | 6 |
26 | Mateusz Jędryas | Sokół Kamień | 6 |
27 | Mateusz Bieniek | Błękitni Ropczyce | 6 |
28 | Krystian Majka | Sokół Kamień | 5 |
29 | Kacper Drelich | Sokół Kolbuszowa Dolna | 5 |
30 | Konrad Kowal | Izolator Boguchwała | 5 |
31 | Kamil Janas | Polonia Przemyśl | 5 |
32 | Mikołaj Jasiński | Polonia Przemyśl | 5 |
33 | Kacper Rop | Pogoń-Sokół Lubaczów | 5 |
34 | Arkadiusz Staszczak | Głogovia Głogów Małopolski | 5 |
35 | Jarosław Czernysz | Wisłok Wiśniowa | 5 |
36 | David Jezuit | Lechia Sędziszów Małopolski | 5 |
37 | Mikołaj Marciniec | Resovia II | 5 |
38 | Kacper Wywrót | Błękitni Ropczyce | 5 |
39 | Patryk Róg | Stal Łańcut | 5 |
40 | Kacper Zborowski | Stal II Rzeszów | 5 |
41 | Kyryło Senko | Cosmos Nowotaniec | 5 |
42 | Szymon Płocica | Ekoball Stal Sanok | 5 |
43 | Stanislav Mykytsey | Cosmos Nowotaniec | 5 |
44 | Mateusz Kasprzyk | Izolator Boguchwała | 5 |
45 | Patryk Szczurek | Sokół Kolbuszowa Dolna | 4 |
46 | Kacper Sadłocha | Stal II Rzeszów | 4 |
47 | Grzegorz Płonka | Głogovia Głogów Małopolski | 4 |
48 | Wojciech Kos | Igloopol Dębica | 4 |
49 | Szymon Piwowar | Błękitni Ropczyce | 4 |
50 | Filip Krępa | Wisłok Wiśniowa | 4 |
51 | Patryk Wójcik | Stal Łańcut | 4 |
52 | Przemysław Zieliński | Korona Rzeszów | 4 |
53 | Victor Guedes | Stal II Rzeszów | 4 |
54 | Piotr Buda | Igloopol Dębica | 4 |
55 | Sammy Y'tai | Korona Rzeszów | 4 |
56 | Mateusz Jezierski | Stal II Rzeszów | 4 |
57 | Rafał Dusiło | JKS Jarosław | 4 |
58 | Jakub Maćkowiak | Resovia II | 4 |
59 | Maciej Maślany | Ekoball Stal Sanok | 3 |
60 | Konrad Domoń | Głogovia Głogów Małopolski | 3 |
61 | Hanauer Ribas Duilio | Igloopol Dębica | 3 |
62 | Kacper Pieniążek | Cosmos Nowotaniec | 3 |
63 | Kacper Plichta | Stal II Rzeszów | 3 |
64 | Jakub Zych | Stal II Rzeszów | 3 |
65 | Marcin Tubek | Legion Pilzno | 3 |
66 | Filip Mikrut | Resovia II | 3 |
67 | Kacper Nytko | Legion Pilzno | 3 |
68 | Jakub Kloc | Ekoball Stal Sanok | 3 |
69 | Radosław Socha | JKS Jarosław | 3 |
70 | Matheusa Carvalho Resende | Polonia Przemyśl | 3 |
71 | Krystian Basznianin | Pogoń-Sokół Lubaczów | 3 |
72 | Kacper Karcz | Resovia II | 3 |
73 | Aleksander Okoń | Igloopol Dębica | 3 |
74 | Kamil Woźniak | Głogovia Głogów Małopolski | 3 |
75 | Krystian Wilk | Izolator Boguchwała | 3 |
76 | Patryk Cyganowski | Igloopol Dębica | 3 |
77 | Hubert Pieszczoch | Cosmos Nowotaniec | 3 |
78 | Karol Wojtyło | Igloopol Dębica | 3 |
79 | Kacper Cyganowski | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 |
80 | Volodymyr Khorolskyi | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 |
81 | Kacper Marszalik | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 |
82 | Karol Czelny | Wisłok Wiśniowa | 2 |
83 | Viktor Lykhovydko | Cosmos Nowotaniec | 2 |
84 | Marcos Antonio Dos Santos Oliviera | Igloopol Dębica | 2 |
85 | Mateusz Peda | Igloopol Dębica | 2 |
86 | Kamil Wesołowski | Lechia Sędziszów Małopolski | 2 |
87 | Michał Szymański | Wisłok Wiśniowa | 2 |
88 | Dominik Kędzior | Legion Pilzno | 2 |
89 | Adrian Brodowicz | JKS Jarosław | 2 |
90 | Mykyta Havryk | Polonia Przemyśl | 2 |
91 | Dmytro Pirnych | Resovia II | 2 |
92 | Kacper Zbyradowski | Sokół Kamień | 2 |
93 | Mirosław Kmiotek | Głogovia Głogów Małopolski | 2 |
94 | Filip Czop | Głogovia Głogów Małopolski | 2 |
95 | Mateusz Gdowik | Sokół Kamień | 2 |
96 | Bartłomiej Karczewski | Lechia Sędziszów Małopolski | 2 |
97 | Bartosz Szymański | Wisłok Wiśniowa | 2 |
98 | Jakub Chrupcała | JKS Jarosław | 2 |
99 | Piotr Kuźniar | Polonia Przemyśl | 2 |
100 | Paweł Mytych | Głogovia Głogów Małopolski | 2 |
101 | Bruno Henrique De Morais Crespo | Cosmos Nowotaniec | 2 |
102 | Mateusz Padiasek | Ekoball Stal Sanok | 2 |
103 | Dominik Janas | Polonia Przemyśl | 2 |
104 | Dawid Zawiślak | Błękitni Ropczyce | 2 |
105 | Maciej Grabowski | Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 |
106 | Ihor Nahornyi | Cosmos Nowotaniec | 2 |
107 | Viacheslav Komarovskyi | Polonia Przemyśl | 2 |
108 | Karol Walczyszewski | Polonia Przemyśl | 2 |
109 | Kamil Matofij | Pogoń-Sokół Lubaczów | 2 |
110 | Krzysztof Kasperkowicz | Wisłok Wiśniowa | 2 |
111 | Dominik Ochał | Błękitni Ropczyce | 2 |
112 | Arkadiusz Baran | Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 |
113 | Patryk Zieliński | Ekoball Stal Sanok | 2 |
114 | Jakub Lorek | Stal II Rzeszów | 2 |
115 | Krystian Kazek | Polonia Przemyśl | 1 |
116 | Krystian Motyl | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
117 | Damian Bożek | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
118 | Kacper Sumara | Ekoball Stal Sanok | 1 |
119 | Oliwier Pociask | Błękitni Ropczyce | 1 |
120 | Paweł Bartnik | JKS Jarosław | 1 |
121 | Alan Nowogrodzki | JKS Jarosław | 1 |
122 | Ruslan Kovtok | Wisłok Wiśniowa | 1 |
123 | Kacper Wydra | Sokół Kamień | 1 |
124 | Mateusz Augustyn | Stal II Rzeszów | 1 |
125 | Kacper Piątek | Stal II Rzeszów | 1 |
126 | Kamil Bartkowiak | Stal II Rzeszów | 1 |
127 | Michał Mazurek | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
128 | Przemysław Pyrdek | Lechia Sędziszów Małopolski | 1 |
129 | Dawid Król | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
130 | Sebastian Kuźniar | Korona Rzeszów | 1 |
131 | Dawid Gałka | Korona Rzeszów | 1 |
132 | Norbert Nędza | Błękitni Ropczyce | 1 |
133 | Paweł Koczela | Wisłok Wiśniowa | 1 |
134 | Przemysław Kanach | Lechia Sędziszów Małopolski | 1 |
135 | Dawid Adamski | Igloopol Dębica | 1 |
136 | Marcin Sobol | Ekoball Stal Sanok | 1 |
137 | Rafał Domaradzki | Ekoball Stal Sanok | 1 |
138 | Piotr Lorenc | Ekoball Stal Sanok | 1 |
139 | Marcin Mokrzycki | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
140 | Mateusz Gul | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
141 | Patryk Pakuła | JKS Jarosław | 1 |
142 | Jakub Więcek | Stal Łańcut | 1 |
143 | Wiktor Maciejewski | Wisłok Wiśniowa | 1 |
144 | Igor Tarała | Stal Łańcut | 1 |
145 | Sebastian Fedan | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
146 | Bartosz Czyjt | Legion Pilzno | 1 |
147 | Kornel Kołacz | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
148 | Łukasz Stefanik | Igloopol Dębica | 1 |
149 | Rafał Walas | Izolator Boguchwała | 1 |
150 | Wojciech Rusinek | Korona Rzeszów | 1 |
151 | Szymon Majcher | Cosmos Nowotaniec | 1 |
152 | Mateusz Bielenda | Resovia II | 1 |
153 | Antoni Synoś | Sokół Kamień | 1 |
154 | Bartosz Markiewicz | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
155 | Wiktor Łuczyk | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
156 | Dominik Oreńczuk | Izolator Boguchwała | 1 |
157 | Michał Hałucha | Izolator Boguchwała | 1 |
158 | Łukasz Piotrowski | Cosmos Nowotaniec | 1 |
159 | Bartłomiej Sztuka | Legion Pilzno | 1 |
160 | Patryk Marut | Sokół Kamień | 1 |
161 | Filip Leśniak | Igloopol Dębica | 1 |
162 | Aleksander Czółno | Lechia Sędziszów Małopolski | 1 |
163 | Vladyslav Yatsura | Polonia Przemyśl | 1 |
164 | Jakub Wilk | Izolator Boguchwała | 1 |
165 | Marcin Krzywonos | Izolator Boguchwała | 1 |
166 | Kacper Misiak | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
167 | Grzegorz Rychel | Sokół Kamień | 1 |
168 | Kacper Paśko | Stal II Rzeszów | 1 |
169 | Vadym Yavorskyi | Stal II Rzeszów | 1 |
170 | Patryk Tetlak | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
171 | Aliaksei Shyla | Korona Rzeszów | 1 |
172 | Karol Chuchro | Resovia II | 1 |
173 | Michał Stopyra | Stal Łańcut | 1 |
174 | Oskar Sowa | Stal Łańcut | 1 |
175 | Mikołaj Gawlewicz | Ekoball Stal Sanok | 1 |
176 | Jakub Lesiński | Lechia Sędziszów Małopolski | 1 |
177 | Hubert Podolak | Sokół Kamień | 1 |
178 | Oskar Ćwiczak | Lechia Sędziszów Małopolski | 1 |
179 | Mateusz Bondarenko | Resovia II | 1 |
180 | Rafał Bober | Korona Rzeszów | 1 |
181 | Jakub Lorenc | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
182 | Jakub Szczybło | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
183 | Jakub Jaroch | Resovia II | 1 |
184 | Karol Rębisz | Resovia II | 1 |
185 | Luigi Manzo | Legion Pilzno | 1 |
186 | Aleks Kopcio | JKS Jarosław | 1 |
187 | Klaudiusz Kapusta | Izolator Boguchwała | 1 |
188 | Krzysztof Szymański | Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 |
189 | Jakub Krok | Wisłok Wiśniowa | 1 |
190 | Miłosz Chmura | Legion Pilzno | 1 |
191 | Gabriel Souto | Stal II Rzeszów | 1 |
192 | Ivan Hura | Cosmos Nowotaniec | 1 |
193 | Dominik Pikiel | Izolator Boguchwała | 1 |
194 | Vladislav Rosylakov | Pogoń-Sokół Lubaczów | 1 |
195 | Damian Barszczak | Ekoball Stal Sanok | 1 |
196 | Michał Ogrodnik | Błękitni Ropczyce | 1 |