IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 23 51 16 3 4 59 24 35
2 Stal Łańcut 23 50 15 5 3 54 26 28
3 Pogoń-Sokół Lubaczów 23 48 14 6 3 42 13 29
4 Legion Pilzno 23 44 13 5 5 38 29 9
5 Ekoball Stal Sanok 23 41 13 2 8 39 28 11
6 Sokół Kamień 23 38 11 5 7 45 46 -1
7 Igloopol Dębica 23 37 11 4 8 40 30 10
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 23 36 11 3 9 49 32 17
9 Izolator Boguchwała 23 36 11 3 9 43 31 12
10 Głogovia Głogów Małopolski 23 36 11 3 9 32 34 -2
11 Wisłok Wiśniowa 23 34 9 7 7 48 36 12
12 Stal II Rzeszów 23 30 9 3 11 54 40 14
13 JKS Jarosław 23 30 9 3 11 33 31 2
14 Resovia II 23 26 8 2 13 34 47 -13
15 Błękitni Ropczyce 23 22 6 4 13 37 49 -12
16 Polonia Przemyśl 23 20 5 5 13 28 39 -11
17 Lechia Sędziszów Małopolski 23 9 3 0 20 20 72 -52
18 Korona Rzeszów 23 1 0 1 22 14 102 -88
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Cosmos Nowotaniec 11 33 11 0 0 39 12 27
2 Stal Łańcut 12 31 10 1 1 31 8 23
3 Legion Pilzno 11 24 8 0 3 18 13 5
4 Głogovia Głogów Małopolski 12 23 7 2 3 18 16 2
5 JKS Jarosław 13 23 7 2 4 23 13 10
6 Izolator Boguchwała 11 22 7 1 3 25 12 13
7 Pogoń-Sokół Lubaczów 10 21 6 3 1 16 4 12
8 Stal II Rzeszów 10 20 6 2 2 31 16 15
9 Ekoball Stal Sanok 12 19 6 1 5 13 13 0
10 Sokół Kamień 11 19 5 4 2 22 22 0
11 Igloopol Dębica 11 19 6 1 4 20 13 7
12 Sokół Kolbuszowa Dolna 12 19 6 1 5 29 17 12
13 Wisłok Wiśniowa 12 19 5 4 3 29 19 10
14 Resovia II 13 14 4 2 7 17 19 -2
15 Błękitni Ropczyce 11 13 3 4 4 17 16 1
16 Polonia Przemyśl 11 9 2 3 6 13 20 -7
17 Lechia Sędziszów Małopolski 12 6 2 0 10 12 30 -18
18 Korona Rzeszów 12 1 0 1 11 13 60 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 27 8 3 2 26 9 17
2 Ekoball Stal Sanok 11 22 7 1 3 26 15 11
3 Legion Pilzno 12 20 5 5 2 20 16 4
4 Stal Łańcut 11 19 5 4 2 23 18 5
5 Sokół Kamień 12 19 6 1 5 23 24 -1
6 Cosmos Nowotaniec 12 18 5 3 4 20 12 8
7 Igloopol Dębica 12 18 5 3 4 20 17 3
8 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 17 5 2 4 20 15 5
9 Wisłok Wiśniowa 11 15 4 3 4 19 17 2
10 Izolator Boguchwała 12 14 4 2 6 18 19 -1
11 Głogovia Głogów Małopolski 11 13 4 1 6 14 18 -4
12 Resovia II 10 12 4 0 6 17 28 -11
13 Polonia Przemyśl 12 11 3 2 7 15 19 -4
14 Stal II Rzeszów 13 10 3 1 9 23 24 -1
15 Błękitni Ropczyce 12 9 3 0 9 20 33 -13
16 JKS Jarosław 10 7 2 1 7 10 18 -8
17 Lechia Sędziszów Małopolski 11 3 1 0 10 8 42 -34
18 Korona Rzeszów 11 0 0 0 11 1 42 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Głogovia Głogów Małopolski

Gospodarze Wynik Goście Data
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Resovia II 15 czerwca 2024
Sokół Kolbuszowa Dolna 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 8 czerwca 2024
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Korona Rzeszów 1 czerwca 2024
Wisłok Wiśniowa 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 29 maja 2024
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Ekoball Stal Sanok 25 maja 2024
Stal Łańcut 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 18 maja 2024
Polonia Przemyśl 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 11 maja 2024
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski 4 maja 2024
JKS Jarosław 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 27 kwietnia 2024
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 0 Pogoń-Sokół Lubaczów 24 kwietnia 2024
Sokół Kamień 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 20 kwietnia 2024
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Cosmos Nowotaniec 13 kwietnia 2024
Izolator Boguchwała 2 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 6 kwietnia 2024
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 2 Igloopol Dębica 30 marca 2024
Legion Pilzno 0 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 23 marca 2024
Stal II Rzeszów 6 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 17 marca 2024
Błękitni Ropczyce 4 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 9 marca 2024
Resovia II 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 18 listopada 2023
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 0 Sokół Kolbuszowa Dolna 11 listopada 2023
Korona Rzeszów 1 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 4 listopada 2023
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 2 Wisłok Wiśniowa 29 października 2023
Ekoball Stal Sanok 0 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 21 października 2023
Głogovia Głogów Małopolski 4 - 2 Stal Łańcut 15 października 2023
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 Polonia Przemyśl 7 października 2023
Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Głogovia Głogów Małopolski 30 września 2023
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 0 JKS Jarosław 23 września 2023
Pogoń-Sokół Lubaczów 1 - 0 Głogovia Głogów Małopolski 17 września 2023
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Sokół Kamień 9 września 2023
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Głogovia Głogów Małopolski 2 września 2023
Głogovia Głogów Małopolski 2 - 1 Izolator Boguchwała 30 sierpnia 2023
Igloopol Dębica 1 - 3 Głogovia Głogów Małopolski 26 sierpnia 2023
Głogovia Głogów Małopolski 1 - 1 Legion Pilzno 19 sierpnia 2023
Głogovia Głogów Małopolski 0 - 3 Stal II Rzeszów 16 sierpnia 2023
Głogovia Głogów Małopolski 3 - 2 Błękitni Ropczyce 11 sierpnia 2023

IV liga podkarpacka sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kacper Piechniak Sokół Kamień 21
2 Wojciech Reiman Stal Łańcut 18
3 Paweł Piątek Wisłok Wiśniowa 15
4 Adrian Nowak Sokół Kolbuszowa Dolna 15
5 Nazar Verbny Cosmos Nowotaniec 13
6 Konrad Buć Stal Łańcut 12
7 Krystian Kalemba Cosmos Nowotaniec 11
8 Oskar Majda Stal Łańcut 10
9 Marcin Krajewski Izolator Boguchwała 10
10 Marcin Stefanik Igloopol Dębica 10
11 Aleksander Gajdek Izolator Boguchwała 9
12 Piotr Syguła Legion Pilzno 9
13 Patryk Szczurek Sokół Kolbuszowa Dolna 8
14 Mateusz Bieniek Błękitni Ropczyce 8
15 Kacper Rop Pogoń-Sokół Lubaczów 8
16 Tomasz Barycza Legion Pilzno 8
17 Tomasz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 8
18 Miłosz Gierczak Ekoball Stal Sanok 7
19 Arkadiusz Staszczak Głogovia Głogów Małopolski 7
20 Kamil Wesołowski Lechia Sędziszów Małopolski 7
21 Mateusz Jędryas Sokół Kamień 7
22 Jakub Maćkowiak Błękitni Ropczyce 7
23 Kacper Drelich Sokół Kolbuszowa Dolna 7
24 Hubert Siepierski Błękitni Ropczyce 7
25 Dawid Czyrny Ekoball Stal Sanok 7
26 Viktor Khomchenko Cosmos Nowotaniec 7
27 Szymon Dziadosz Pogoń-Sokół Lubaczów 7
28 Oliwier Pilch JKS Jarosław 7
29 Paweł Hass Pogoń-Sokół Lubaczów 7
30 Jakub Szewczyk Legion Pilzno 7
31 Patryk Róg Stal Łańcut 6
32 Kacper Wywrót Błękitni Ropczyce 6
33 Mikołaj Marciniec Resovia II 6
34 Piotr Pindak JKS Jarosław 6
35 Wiktor Majewski Wisłok Wiśniowa 6
36 Arsen Hrosu Stal II Rzeszów 6
37 Kacper Plichta Stal II Rzeszów 5
38 Karol Czelny Wisłok Wiśniowa 5
39 Mateusz Jezierski Pogoń-Sokół Lubaczów 5
40 Krystian Wilk Izolator Boguchwała 5
41 Kacper Sadłocha Stal II Rzeszów 5
42 Wojciech Kos Igloopol Dębica 5
43 Krystian Majka Sokół Kamień 5
44 Konrad Kowal Izolator Boguchwała 5
45 Kamil Janas Polonia Przemyśl 5
46 Mikołaj Jasiński Polonia Przemyśl 5
47 Jarosław Czernysz Wisłok Wiśniowa 5
48 David Jezuit Lechia Sędziszów Małopolski 5
49 Kacper Zborowski Stal II Rzeszów 5
50 Kyryło Senko Cosmos Nowotaniec 5
51 Szymon Płocica Ekoball Stal Sanok 5
52 Stanislav Mykytsey Cosmos Nowotaniec 5
53 Mateusz Kasprzyk Izolator Boguchwała 5
54 Maciej Maślany Ekoball Stal Sanok 4
55 Kacper Karcz Resovia II 4
56 Michał Szymański Wisłok Wiśniowa 4
57 Grzegorz Płonka Głogovia Głogów Małopolski 4
58 Szymon Piwowar Błękitni Ropczyce 4
59 Filip Krępa Wisłok Wiśniowa 4
60 Patryk Wójcik Stal Łańcut 4
61 Przemysław Zieliński Korona Rzeszów 4
62 Victor Guedes Stal II Rzeszów 4
63 Piotr Buda Igloopol Dębica 4
64 Sammy Y'tai Korona Rzeszów 4
65 Rafał Dusiło JKS Jarosław 4
66 Dominik Kędzior Legion Pilzno 3
67 Jakub Chrupcała JKS Jarosław 3
68 Mateusz Peda Igloopol Dębica 3
69 Kamil Matofij Pogoń-Sokół Lubaczów 3
70 Mateusz Gdowik Sokół Kamień 3
71 Dmytro Pirnych Resovia II 3
72 Mateusz Bondarenko Resovia II 3
73 Konrad Domoń Głogovia Głogów Małopolski 3
74 Hanauer Ribas Duilio Igloopol Dębica 3
75 Kacper Pieniążek Cosmos Nowotaniec 3
76 Jakub Zych Stal II Rzeszów 3
77 Marcin Tubek Legion Pilzno 3
78 Filip Mikrut Resovia II 3
79 Kacper Nytko Legion Pilzno 3
80 Jakub Kloc Ekoball Stal Sanok 3
81 Radosław Socha JKS Jarosław 3
82 Matheusa Carvalho Resende Polonia Przemyśl 3
83 Krystian Basznianin Pogoń-Sokół Lubaczów 3
84 Aleksander Okoń Igloopol Dębica 3
85 Kamil Woźniak Głogovia Głogów Małopolski 3
86 Patryk Cyganowski Igloopol Dębica 3
87 Hubert Pieszczoch Cosmos Nowotaniec 3
88 Karol Wojtyło Igloopol Dębica 3
89 Michał Synoś Stal II Rzeszów 2
90 Szymon Salamon Stal II Rzeszów 2
91 Kamil Rębisz Pogoń-Sokół Lubaczów 2
92 Kacper Wydra Sokół Kamień 2
93 Jakub Krok Wisłok Wiśniowa 2
94 Szymon Majcher Cosmos Nowotaniec 2
95 Piotr Lorenc Ekoball Stal Sanok 2
96 Vladislav Rosylakov Pogoń-Sokół Lubaczów 2
97 Mateusz Bielenda Resovia II 2
98 Damian Kotecki Resovia II 2
99 Łukasz Stefanik Igloopol Dębica 2
100 Alan Nowogrodzki JKS Jarosław 2
101 Kacper Cyganowski Sokół Kolbuszowa Dolna 2
102 Volodymyr Khorolskyi Sokół Kolbuszowa Dolna 2
103 Kacper Marszalik Sokół Kolbuszowa Dolna 2
104 Viktor Lykhovydko Cosmos Nowotaniec 2
105 Marcos Antonio Dos Santos Oliviera Igloopol Dębica 2
106 Adrian Brodowicz JKS Jarosław 2
107 Mykyta Havryk Polonia Przemyśl 2
108 Kacper Zbyradowski Sokół Kamień 2
109 Mirosław Kmiotek Głogovia Głogów Małopolski 2
110 Filip Czop Głogovia Głogów Małopolski 2
111 Bartłomiej Karczewski Lechia Sędziszów Małopolski 2
112 Bartosz Szymański Wisłok Wiśniowa 2
113 Piotr Kuźniar Polonia Przemyśl 2
114 Paweł Mytych Głogovia Głogów Małopolski 2
115 Bruno Henrique De Morais Crespo Cosmos Nowotaniec 2
116 Mateusz Padiasek Ekoball Stal Sanok 2
117 Dominik Janas Polonia Przemyśl 2
118 Dawid Zawiślak Błękitni Ropczyce 2
119 Maciej Grabowski Pogoń-Sokół Lubaczów 2
120 Ihor Nahornyi Cosmos Nowotaniec 2
121 Viacheslav Komarovskyi Polonia Przemyśl 2
122 Karol Walczyszewski Polonia Przemyśl 2
123 Krzysztof Kasperkowicz Wisłok Wiśniowa 2
124 Dominik Ochał Błękitni Ropczyce 2
125 Arkadiusz Baran Sokół Kolbuszowa Dolna 2
126 Patryk Zieliński Ekoball Stal Sanok 2
127 Jakub Lorek Stal II Rzeszów 2
128 Michał Musik Stal II Rzeszów 1
129 Grzegorz Gawle Pogoń-Sokół Lubaczów 1
130 Krzysztof Pietluch JKS Jarosław 1
131 Yevgeniy Nemtinov JKS Jarosław 1
132 Artur Gaża Stal II Rzeszów 1
133 Igor Kilian Sokół Kolbuszowa Dolna 1
134 Lucjan Frydrych Izolator Boguchwała 1
135 Lucas Guedes Pogoń-Sokół Lubaczów 1
136 Kacper Szymkiewicz Resovia II 1
137 Lucio Ceci Resovia II 1
138 Tomasz Nalepka Błękitni Ropczyce 1
139 Łukasz Tabisz Ekoball Stal Sanok 1
140 Krystian Kazek Polonia Przemyśl 1
141 Krystian Motyl Sokół Kolbuszowa Dolna 1
142 Damian Bożek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
143 Kacper Sumara Ekoball Stal Sanok 1
144 Oliwier Pociask Błękitni Ropczyce 1
145 Paweł Bartnik JKS Jarosław 1
146 Ruslan Kovtok Wisłok Wiśniowa 1
147 Mateusz Augustyn Stal II Rzeszów 1
148 Kacper Piątek Stal II Rzeszów 1
149 Kamil Bartkowiak Stal II Rzeszów 1
150 Michał Mazurek Sokół Kolbuszowa Dolna 1
151 Przemysław Pyrdek Lechia Sędziszów Małopolski 1
152 Dawid Król Pogoń-Sokół Lubaczów 1
153 Sebastian Kuźniar Korona Rzeszów 1
154 Dawid Gałka Korona Rzeszów 1
155 Norbert Nędza Błękitni Ropczyce 1
156 Paweł Koczela Wisłok Wiśniowa 1
157 Przemysław Kanach Lechia Sędziszów Małopolski 1
158 Dawid Adamski Igloopol Dębica 1
159 Marcin Sobol Ekoball Stal Sanok 1
160 Rafał Domaradzki Ekoball Stal Sanok 1
161 Marcin Mokrzycki Sokół Kolbuszowa Dolna 1
162 Mateusz Gul Pogoń-Sokół Lubaczów 1
163 Patryk Pakuła JKS Jarosław 1
164 Jakub Więcek Stal Łańcut 1
165 Wiktor Maciejewski Wisłok Wiśniowa 1
166 Igor Tarała Stal Łańcut 1
167 Sebastian Fedan Pogoń-Sokół Lubaczów 1
168 Bartosz Czyjt Legion Pilzno 1
169 Kornel Kołacz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
170 Rafał Walas Izolator Boguchwała 1
171 Wojciech Rusinek Korona Rzeszów 1
172 Antoni Synoś Sokół Kamień 1
173 Bartosz Markiewicz Sokół Kolbuszowa Dolna 1
174 Wiktor Łuczyk Sokół Kolbuszowa Dolna 1
175 Dominik Oreńczuk Izolator Boguchwała 1
176 Michał Hałucha Izolator Boguchwała 1
177 Łukasz Piotrowski Cosmos Nowotaniec 1
178 Bartłomiej Sztuka Legion Pilzno 1
179 Patryk Marut Sokół Kamień 1
180 Filip Leśniak Igloopol Dębica 1
181 Aleksander Czółno Lechia Sędziszów Małopolski 1
182 Vladyslav Yatsura Polonia Przemyśl 1
183 Jakub Wilk Izolator Boguchwała 1
184 Marcin Krzywonos Izolator Boguchwała 1
185 Kacper Misiak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
186 Grzegorz Rychel Sokół Kamień 1
187 Kacper Paśko Stal II Rzeszów 1
188 Vadym Yavorskyi Stal II Rzeszów 1
189 Patryk Tetlak Sokół Kolbuszowa Dolna 1
190 Aliaksei Shyla Korona Rzeszów 1
191 Karol Chuchro Resovia II 1
192 Michał Stopyra Stal Łańcut 1
193 Oskar Sowa Stal Łańcut 1
194 Mikołaj Gawlewicz Ekoball Stal Sanok 1
195 Jakub Lesiński Lechia Sędziszów Małopolski 1
196 Hubert Podolak Sokół Kamień 1
197 Oskar Ćwiczak Lechia Sędziszów Małopolski 1
198 Rafał Bober Korona Rzeszów 1
199 Jakub Lorenc Pogoń-Sokół Lubaczów 1
200 Jakub Szczybło Pogoń-Sokół Lubaczów 1
201 Jakub Jaroch Resovia II 1
202 Karol Rębisz Resovia II 1
203 Luigi Manzo Legion Pilzno 1
204 Aleks Kopcio JKS Jarosław 1
205 Klaudiusz Kapusta Izolator Boguchwała 1
206 Krzysztof Szymański Sokół Kolbuszowa Dolna 1
207 Miłosz Chmura Legion Pilzno 1
208 Gabriel Souto Stal II Rzeszów 1
209 Ivan Hura Cosmos Nowotaniec 1
210 Dominik Pikiel Izolator Boguchwała 1
211 Damian Barszczak Ekoball Stal Sanok 1
212 Michał Ogrodnik Błękitni Ropczyce 1