Do rozpocząecia rozgrywek LOTTO Ekstraklasy pozostało osiemnaście dni, a miasto nie przedłużyło umowy dzierżawy Stadionu Miejskiego z Wisłą Kraków. Wychodzi na to, że "Biała Gwiazda" nie ma gdzie grać.

Joan Carrillo nie jest już trenerem Wisły Kraków

Jak poinformowała oficjalna strona Wisły Kraków obecny szkoleniowiec Joan Carrillo rozwiązał kontrakt. Głównym kandydatem do jego zastąpienia ma być Maciej Stolarczyk.

więcej →

Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków i zagra w Europejskich Pucharach

Górnik Zabrze pokonał Wisłę Kraków i zapewnił sobie czwarte miejsce w lidze premiujące udziałem w eliminacjach do Europejskich Pucharach.

więcej →

FOTOGALERIA: Wisła Kraków - Lech Poznań 1-1 [ZDJĘCIA]

Zobaczcie fotogalerię z meczu Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1.

więcej →

Korona Kielce wysoko przegrała z Wisłą Kraków

Korona Kielce przegrała aż 0-3 z krakowską Wisłą. Biała Gwiazda przeskoczyła więc swojego rywala i obecnie z dorobkiem 51. punktów zajmuje szóstą lokatę w LOTTO Ekstraklasie.

więcej →

Przy Reymonta bezradna Wisła Kraków uległa Legii

W ostatnim niedzielnym spotkaniu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków przy Reymonta podejmowała drużynę Legii Warszawa. Drużyna Legii wywiozła z Krakowa trzy punkty 0-1 (0-1).

więcej →

Wisła Kraków przegrała z Lechem Hattrick Gytkjaera

Wisła Kraków przegrała na własnym stadionie z Lechem Poznań 1-3 (1-1) w 29. kolejce LOTTO Ekstraklasy. Dwie bramki zdobył napastnik Kolejorza Christian Gytkjaer.

więcej →

Wisła Kraków pokonała Śląsk Wrocław

W drugim piątkowym spotkaniu 27. Kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała Śląsk Wrocław 3-1 (1-1) Trzy bramki w tym spotkaniu zdobył najlepszy napastnik Wisły Kraków Carlos Lopez Carlitos. Dzięki tym...

więcej →

Jagiellonia wygrała z Wisłą Kraków

W ostatnim meczu 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok wygrała u siebie z Wisłą Kraków 2-0 po golach Przemysława Frankowskiego i Nemanji Mitrovića zachowując tym samym fotel lidera.

więcej →

Wisła Kraków zremisowała z Koroną Kielce 1-1 (1-1)

Wisła Kraków zremisowała z Koroną Kielce 1-1 (1-1) w meczu 25. Kolejki LOTTO Ekstraklasy. Carlitos w 36. minucie spotkania nie wykorzystał rzutu karnego. Od 75. minuty piłkarze Korony grali w...

więcej →

Piast zremisował z Wisłą Kraków

Piast Gliwice zremisował bezbramkowo na własnym stadionie z krakowską Wisłą. Gospodarze po raz kolejny nie potrafili strzelić gola u siebie, a wielka w tym zasługa bramkarza Białej Gwiazdy.