IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 17 48 16 0 1 69 18 51
2 Kluczevia Stargard 16 40 13 1 2 41 12 29
3 Bałtyk Koszalin 16 37 12 1 3 53 14 39
4 Gwardia Koszalin 16 35 11 2 3 38 23 15
5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 16 31 10 1 5 25 22 3
6 Rasel Dygowo 16 26 7 5 4 28 27 1
7 Błękitni II Stargard 16 24 8 0 8 36 31 5
8 Wieża Postomino 17 23 6 5 6 35 34 1
9 MKP Szczecinek 16 20 6 2 8 30 42 -12
10 Hutnik Szczecin 17 19 5 4 8 24 31 -7
11 Chemik Police 16 19 6 1 9 22 39 -17
12 Biali Sądów 16 18 5 3 8 27 32 -5
13 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 17 5 2 9 27 31 -4
14 Olimp Gościno 16 17 5 2 9 24 39 -15
15 Mechanik Bobolice 16 15 4 3 9 27 40 -13
16 Orzeł Wałcz 16 12 3 3 10 26 41 -15
17 Gavia Choszczno 17 9 2 3 12 21 56 -35
18 Dąb Dębno 16 8 2 2 12 22 43 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kluczevia Stargard 9 27 9 0 0 30 3 27
2 Flota Świnoujście 8 24 8 0 0 38 7 31
3 Bałtyk Koszalin 9 24 8 0 1 40 7 33
4 Błękitni II Stargard 7 18 6 0 1 23 7 16
5 Gwardia Koszalin 6 16 5 1 0 15 4 11
6 MKP Szczecinek 9 16 5 1 3 22 19 3
7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 15 5 0 4 13 17 -4
8 Wieża Postomino 8 15 4 3 1 19 9 10
9 Hutnik Szczecin 9 15 4 3 2 18 10 8
10 Rasel Dygowo 8 14 4 2 2 13 14 -1
11 Chemik Police 8 13 4 1 3 12 16 -4
12 Mechanik Bobolice 9 11 3 2 4 20 19 1
13 Wybrzeże Rewalskie Rewal 9 10 3 1 5 14 16 -2
14 Orzeł Wałcz 7 8 2 2 3 16 13 3
15 Gavia Choszczno 10 8 2 2 6 15 23 -8
16 Biali Sądów 7 7 2 1 4 14 15 -1
17 Olimp Gościno 7 6 2 0 5 6 17 -11
18 Dąb Dębno 7 4 1 1 5 11 20 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 9 24 8 0 1 31 11 20
2 Gwardia Koszalin 10 19 6 1 3 23 19 4
3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7 16 5 1 1 12 5 7
4 Kluczevia Stargard 7 13 4 1 2 11 9 2
5 Bałtyk Koszalin 7 13 4 1 2 13 7 6
6 Rasel Dygowo 8 12 3 3 2 15 13 2
7 Biali Sądów 9 11 3 2 4 13 17 -4
8 Olimp Gościno 9 11 3 2 4 18 22 -4
9 Wieża Postomino 9 8 2 2 5 16 25 -9
10 Wybrzeże Rewalskie Rewal 7 7 2 1 4 13 15 -2
11 Błękitni II Stargard 9 6 2 0 7 13 24 -11
12 Chemik Police 8 6 2 0 6 10 23 -13
13 MKP Szczecinek 7 4 1 1 5 8 23 -15
14 Hutnik Szczecin 8 4 1 1 6 6 21 -15
15 Mechanik Bobolice 7 4 1 1 5 7 21 -14
16 Orzeł Wałcz 9 4 1 1 7 10 28 -18
17 Dąb Dębno 9 4 1 1 7 11 23 -12
18 Gavia Choszczno 7 1 0 1 6 6 33 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

MKP Szczecinek

Gospodarze Wynik Goście Data
Błękitni II Stargard 0 - 0 MKP Szczecinek 20 listopada 2022
MKP Szczecinek 2 - 1 Biali Sądów 12 listopada 2022
Gwardia Koszalin 3 - 1 MKP Szczecinek 5 listopada 2022
MKP Szczecinek 3 - 0 Rasel Dygowo 29 października 2022
Kluczevia Stargard 6 - 1 MKP Szczecinek 22 października 2022
MKP Szczecinek 1 - 2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 października 2022
MKP Szczecinek 0 - 4 Chemik Police 8 października 2022
Mechanik Bobolice 1 - 1 MKP Szczecinek 1 października 2022
MKP Szczecinek 2 - 3 Hutnik Szczecin 24 września 2022
Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 - 3 MKP Szczecinek 17 września 2022
MKP Szczecinek 1 - 0 Gavia Choszczno 10 września 2022
Bałtyk Koszalin 1 - 0 MKP Szczecinek 3 września 2022
MKP Szczecinek 5 - 3 Orzeł Wałcz 31 sierpnia 2022
Flota Świnoujście 7 - 1 MKP Szczecinek 27 sierpnia 2022
MKP Szczecinek 5 - 3 Dąb Dębno 20 sierpnia 2022
Wieża Postomino 4 - 1 MKP Szczecinek 13 sierpnia 2022
MKP Szczecinek 3 - 3 Olimp Gościno 6 sierpnia 2022

IV liga zachodniopomorska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Stasiak Flota Świnoujście 13
2 Adrian Cybula Bałtyk Koszalin 11
3 Kamil Poźniak Flota Świnoujście 11
4 Kacper Dudek Kluczevia Stargard 11
5 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11
6 Fabian Słowiński Wieża Postomino 10
7 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 9
8 Jakub Kuzio MKP Szczecinek 9
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 9
10 Oliwier Kliś Błękitni II Stargard 9
11 Karol Jabłoński Mechanik Bobolice 8
12 Michał Świercz Biali Sądów 8
13 Wiktor Sawicki Gwardia Koszalin 8
14 Daniel Kowalczyk Hutnik Szczecin 8
15 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 7
16 Kostiantyn Karaman Flota Świnoujście 7
17 Sebastian Inczewski Biali Sądów 7
18 Łukasz Włodarczyk Rasel Dygowo 7
19 Krystian Peda Flota Świnoujście 6
20 Michał Janicki Chemik Police 6
21 Marcin Gozdal Olimp Gościno 6
22 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
23 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 6
24 Paweł Kulesa Gavia Choszczno 6
25 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 6
26 Wojciech Wójcik Wieża Postomino 6
27 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 5
28 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 5
29 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 5
30 Krzysztof Filipowicz Dąb Dębno 5
31 Marcin Ćwiek Gavia Choszczno 5
32 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 5
33 Daniel Augusto Hutnik Szczecin 5
34 Piotr Surma Kluczevia Stargard 5
35 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
36 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 5
37 Mateusz Frankowski Błękitni II Stargard 5
38 Jacek Magdziński Wybrzeże Rewalskie Rewal 4
39 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 4
40 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 4
41 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 4
42 Aron Michalak Biali Sądów 4
43 Konrad Mularczyk Orzeł Wałcz 4
44 Kamil Kocieniewski Wybrzeże Rewalskie Rewal 4
45 Jakub Poznański Rasel Dygowo 4
46 Marcin Gawron Gwardia Koszalin 4
47 Adam Wiejkuć Flota Świnoujście 4
48 Tomasz Tomczak Orzeł Wałcz 4
49 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 4
50 Maciej Góra MKP Szczecinek 4
51 Dominik Dąbrowski Chemik Police 4
52 Adrian Krzywicki Hutnik Szczecin 4
53 Karol Ława Wybrzeże Rewalskie Rewal 4
54 Patryk Steciak Orzeł Wałcz 4
55 Błażej Jezierski Flota Świnoujście 3
56 Krzysztof Lisiak Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
57 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 3
58 Krzysztof Bątkowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
59 Seweryn Fijołek Bałtyk Koszalin 3
60 Alan Błajewski Dąb Dębno 3
61 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 3
62 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 3
63 Alan Krauze Bałtyk Koszalin 3
64 Szymon Januszke Gavia Choszczno 3
65 Krzysztof Jabłoński Mechanik Bobolice 3
66 Tomasz Antczak Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
67 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 3
68 Andrzej Łyszyk Wieża Postomino 3
69 Mateusz Bień Rasel Dygowo 3
70 Filip Głasek Bałtyk Koszalin 3
71 Wiktor Kurzawa Chemik Police 2
72 Kacper Chawawko Dąb Dębno 2
73 Bartosz Sitkowski Kluczevia Stargard 2
74 Roman Dziuba Flota Świnoujście 2
75 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 2
76 Grzegorz Basisty Gavia Choszczno 2
77 Marcin Słoboda Olimp Gościno 2
78 Przemysław Rodak Olimp Gościno 2
79 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 2
80 Paweł Szmytkiewicz Wieża Postomino 2
81 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 2
82 Grzegorz Szczepanik Dąb Dębno 2
83 Jakub Koczorowski Błękitni II Stargard 2
84 Bartosz Sobinek Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
85 Marcin Nowicki Olimp Gościno 2
86 Witold Klym Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
87 Dawid Iwanicki Dąb Dębno 2
88 Dawid Szala Chemik Police 2
89 Shunta Hikosaka Chemik Police 2
90 Damian Pawłowski Bałtyk Koszalin 2
91 Samir Galmami Błękitni II Stargard 2
92 Maciej Rodzoch Błękitni II Stargard 2
93 Piotr Czapka Rasel Dygowo 2
94 Konrad Żulpo Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
95 Michał Szubert Rasel Dygowo 2
96 Oskar Ryk Błękitni II Stargard 2
97 Jakub Karpiński Gwardia Koszalin 2
98 Maksymilian Boczek Gwardia Koszalin 2
99 Mikołaj Duwe Rasel Dygowo 2
100 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
101 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 2
102 Patryk Bil Kluczevia Stargard 2
103 Kornel Seniuk Błękitni II Stargard 2
104 Hubert Górka Bałtyk Koszalin 2
105 Grzegorz Gicewicz Biali Sądów 2
106 Dawid Drumlak Flota Świnoujście 2
107 Jakub Graf Flota Świnoujście 2
108 Kacper Karman Hutnik Szczecin 1
109 Jakub Pacała Kluczevia Stargard 1
110 Dawid Zieliński Dąb Dębno 1
111 Dawid Garbicz Gavia Choszczno 1
112 Wojciech Suślik Orzeł Wałcz 1
113 Jakub Jaworek MKP Szczecinek 1
114 Bartosz Nowicki Błękitni II Stargard 1
115 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 1
116 Marcel Kmieć Gavia Choszczno 1
117 Yevheni Izdebskyi Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
118 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
119 Konrad Korczyński Kluczevia Stargard 1
120 Bartosz Wojciechowski MKP Szczecinek 1
121 Miłosz Iżewski Kluczevia Stargard 1
122 Mariusz Korcz Biali Sądów 1
123 Kacper Szumski Mechanik Bobolice 1
124 Filip Ratajczyk Chemik Police 1
125 Marcin Becmer Rasel Dygowo 1
126 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 1
127 Kacper Masny Bałtyk Koszalin 1
128 Adriano Renato Chegancas Chemik Police 1
129 Robert Żywulski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
130 Damian Pawłowski Dąb Dębno 1
131 Filip Adamski Flota Świnoujście 1
132 Miłosz Płomiński Rasel Dygowo 1
133 Jakub Szynkielewski Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
134 Maksymilian Turajski Flota Świnoujście 1
135 Mateusz Błaszczyk Hutnik Szczecin 1
136 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 1
137 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
138 Bartosz Bielak Dąb Dębno 1
139 Karol Ogórek Biali Sądów 1
140 Mikołaj Gorajski Mechanik Bobolice 1
141 Patryk Kowalczuk Orzeł Wałcz 1
142 Terumas Honda Chemik Police 1
143 Tomasz Pustelnik Błękitni II Stargard 1
144 Marcin Krysztoforski Mechanik Bobolice 1
145 Paweł Bugaj MKP Szczecinek 1
146 Savastsynau Yauheni Kluczevia Stargard 1
147 Mikita Kozytski Biali Sądów 1
148 Paweł Marczuk Hutnik Szczecin 1
149 Rafał Załoga Rasel Dygowo 1
150 Gracjan Zwoliński Gavia Choszczno 1
151 Krystian Wójcik Biali Sądów 1
152 Kamil Pieszko Biali Sądów 1
153 Łukasz Szymański Gwardia Koszalin 1
154 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
155 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
156 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
157 Kacper Twardowski Gavia Choszczno 1
158 Ricat Karaev MKP Szczecinek 1
159 Patryk Harkot Flota Świnoujście 1
160 Jakub Jermołowicz Rasel Dygowo 1
161 Fabian Walaszczyk Gwardia Koszalin 1
162 Radosław Marcyniuk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
163 Dawid Dziewiński Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
164 Michał Protasiewicz Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
165 Kacper Jendruch Wieża Postomino 1
166 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
167 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 1
168 Damian Mrówczyński MKP Szczecinek 1
169 Kacper Kalinowski Dąb Dębno 1
170 Jakub Berliński Dąb Dębno 1
171 Mateusz Niedźwiedzki Dąb Dębno 1
172 Aleksander Szulc Rasel Dygowo 1
173 Karol Kowalik Orzeł Wałcz 1
174 Kamil Bieniek Chemik Police 1
175 Dawid Pasowicz Olimp Gościno 1
176 Daniel Szymański MKP Szczecinek 1
177 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
178 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
179 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
180 Mateusz Kwiatkowski Dąb Dębno 1