IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 86 28 2 1 112 30 82
2 Gwardia Koszalin 30 77 24 5 1 102 16 86
3 Bałtyk Koszalin 31 77 25 2 4 96 21 75
4 Kluczevia Stargard 30 72 23 3 4 108 26 82
5 Biali Sądów 31 54 16 6 9 69 55 14
6 Ina Goleniów 30 47 14 5 11 71 56 15
7 Perła Dygowo 31 43 11 10 10 46 55 -9
8 Błękitni II Stargard 31 42 12 6 13 50 60 -10
9 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 40 10 10 10 51 49 2
10 Olimp Gościno 30 36 11 3 16 47 67 -20
11 Darłovia Darłowo 31 33 10 3 18 47 68 -21
12 Chemik Police 30 31 7 10 13 44 57 -13
13 MKP Szczecinek 30 30 8 6 16 44 75 -31
14 Mechanik Bobolice 30 30 9 3 18 45 85 -40
15 Orzeł Wałcz 30 26 7 5 18 36 74 -38
16 Wieża Postomino 30 18 5 3 22 27 85 -58
17 Odra Chojna 30 18 5 3 22 29 89 -60
18 Unia Dolice 30 16 5 1 24 22 78 -56
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 15 43 14 1 0 57 11 46
2 Kluczevia Stargard 15 40 13 1 1 62 10 52
3 Gwardia Koszalin 15 38 12 2 1 50 10 40
4 Bałtyk Koszalin 15 38 12 2 1 58 9 49
5 Biali Sądów 16 29 9 2 5 42 27 15
6 Ina Goleniów 16 29 9 2 5 40 27 13
7 Błękitni II Stargard 16 24 7 3 6 34 24 10
8 Perła Dygowo 16 21 5 6 5 25 27 -2
9 Chemik Police 16 20 5 5 6 27 28 -1
10 Mechanik Bobolice 15 19 6 1 8 20 30 -10
11 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 16 4 4 7 24 28 -4
12 Darłovia Darłowo 15 16 5 1 9 31 32 -1
13 Orzeł Wałcz 15 15 4 3 8 20 31 -11
14 Olimp Gościno 15 14 4 2 9 23 34 -11
15 MKP Szczecinek 14 13 3 4 7 18 32 -14
16 Odra Chojna 15 11 3 2 10 16 36 -20
17 Wieża Postomino 14 7 2 1 11 14 42 -28
18 Unia Dolice 15 7 2 1 12 12 35 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 16 43 14 1 1 55 19 36
2 Gwardia Koszalin 15 39 12 3 0 52 6 46
3 Bałtyk Koszalin 16 39 13 0 3 38 12 26
4 Kluczevia Stargard 15 32 10 2 3 46 16 30
5 Biali Sądów 15 25 7 4 4 27 28 -1
6 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 15 24 6 6 3 27 21 6
7 Perła Dygowo 15 22 6 4 5 21 28 -7
8 Olimp Gościno 15 22 7 1 7 24 33 -9
9 Ina Goleniów 14 18 5 3 6 31 29 2
10 Błękitni II Stargard 15 18 5 3 7 16 36 -20
11 Darłovia Darłowo 16 17 5 2 9 16 36 -20
12 MKP Szczecinek 16 17 5 2 9 26 43 -17
13 Chemik Police 14 11 2 5 7 17 29 -12
14 Mechanik Bobolice 15 11 3 2 10 25 55 -30
15 Orzeł Wałcz 15 11 3 2 10 16 43 -27
16 Wieża Postomino 16 11 3 2 11 13 43 -30
17 Unia Dolice 15 9 3 0 12 10 43 -33
18 Odra Chojna 15 7 2 1 12 13 53 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wybrzeże Rewalskie Rewal 4 0 3 2 3 1 9 1 3 1 7 3
Wieża Postomino 0 3 3 2 2 9 2 5 0 3 2 11
Unia Dolice 0 3 1 1 1 10 1 7 0 2 0 9
Perła Dygowo 2 0 3 1 3 4 6 2 7 1 4 3
Orzeł Wałcz 2 5 2 2 0 1 0 6 1 6 2 6
Olimp Gościno 2 3 2 5 2 8 2 3 1 3 2 3
Odra Chojna 1 1 2 3 1 3 0 6 0 9 1 3
Mechanik Bobolice 1 1 0 2 4 6 2 1 2 5 2 9
MKP Szczecinek 2 4 5 3 2 6 0 2 4 3 2 8
Kluczevia Stargard 5 0 6 1 7 2 7 1 5 1 11 1
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1 2 2 3 4 3 4 1 4 4 8 3
Ina Goleniów 2 4 4 3 6 6 3 4 3 5 3 3
Gwardia Koszalin 4 1 7 1 13 0 2 0 10 0 14 0
Darłovia Darłowo 0 3 2 4 4 5 0 7 0 2 6 4
Chemik Police 1 2 0 6 6 2 2 2 3 2 4 5
Błękitni II Stargard 1 3 2 4 2 2 2 2 2 2 2 6
Biali Sądów 6 5 5 5 5 2 4 2 1 3 4 2
Bałtyk Koszalin 6 0 0 1 6 1 6 0 7 1 8 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wybrzeże Rewalskie Rewal 31 4.58 3.61 0.97 87.1% 12.9%
2 Kluczevia Stargard 30 4.47 3.6 0.87 86.67% 13.33%
3 Mechanik Bobolice 30 4.33 1.5 2.83 83.33% 16.67%
4 Ina Goleniów 30 4.23 2.37 1.87 76.67% 23.33%
5 Biali Sądów 31 4 2.23 1.77 77.42% 22.58%
6 MKP Szczecinek 30 3.97 1.47 2.5 76.67% 23.33%
7 Odra Chojna 30 3.93 0.97 2.97 70% 30%
8 Gwardia Koszalin 30 3.93 3.4 0.53 73.33% 26.67%
9 Olimp Gościno 30 3.8 1.57 2.23 76.67% 23.33%
10 Bałtyk Koszalin 31 3.77 3.1 0.68 70.97% 29.03%
11 Wieża Postomino 30 3.73 0.9 2.83 76.67% 23.33%
12 Darłovia Darłowo 31 3.71 1.52 2.19 74.19% 25.81%
13 Orzeł Wałcz 30 3.67 1.2 2.47 73.33% 26.67%
14 Błękitni II Stargard 31 3.55 1.61 1.94 70.97% 29.03%
15 Chemik Police 30 3.37 1.47 1.9 66.67% 33.33%
16 Unia Dolice 30 3.33 0.73 2.6 60% 40%
17 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 3.33 1.7 1.63 66.67% 33.33%
18 Perła Dygowo 31 3.26 1.48 1.77 64.52% 35.48%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Banachewicz Ina Goleniów 13
2 Miłosz Stępnik Bałtyk Koszalin 10
3 Adrian Cybula Gwardia Koszalin 10
4 Wiktor Sawicki Wybrzeże Rewalskie Rewal 9
5 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 8
6 Jakub Pożyczka Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8
7 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 7
8 Borys Sobstyl-Jałoszyński Wybrzeże Rewalskie Rewal 7
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 6
10 Fabian Pach Kluczevia Stargard 6
11 Sebastian Milanowski Gwardia Koszalin 6
12 Kamil Schab Mechanik Bobolice 6
13 Sebastian Inczewski Biali Sądów 6
14 Cezary Zalewski Gwardia Koszalin 6
15 Mateusz Górny MKP Szczecinek 6
16 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 6
17 Bartosz Stadnik Olimp Gościno 5
18 Łukasz Wiśniewski Perła Dygowo 5
19 Mikołaj Duwe Perła Dygowo 5
20 Maksym Krutin Biali Sądów 5
21 Michał Masłowski Gwardia Koszalin 5
22 Patryk Baranowski Kluczevia Stargard 4
23 Piotr Surma Kluczevia Stargard 4
24 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 4
25 Viktor Kolesnyk Biali Sądów 4
26 Patryk Błaszczyk Błękitni II Stargard 4
27 Vladyslav Sandrak-Vinnytskyi Wieża Postomino 4
28 Radosław Mikołajczak Bałtyk Koszalin 4
29 Mateusz Bień Perła Dygowo 4
30 Dominik Dziąbek Kluczevia Stargard 4
31 Rafał Maćkowski Gwardia Koszalin 4
32 Marcin Gozdal Olimp Gościno 3
33 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 3
34 Dominik Grochowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3
35 Daniel Czerwiński MKP Szczecinek 3
36 Jakub Poznański Perła Dygowo 3
37 Bartosz Stankiewicz Darłovia Darłowo 3
38 Illia Sobol Biali Sądów 3
39 Damian Mosiejko Gwardia Koszalin 3
40 Przemysław Brzeziański Kluczevia Stargard 3
41 Daniel Chyła Wybrzeże Rewalskie Rewal 3
42 Karol Zarembski Chemik Police 3
43 Dominik Lis Chemik Police 3
44 Hubert Górka Perła Dygowo 3
45 Adrian Rutkowski Olimp Gościno 2
46 Paweł Krawiec Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
47 Łukasz Szymański Perła Dygowo 2
48 Grzegorz Magnuski Biali Sądów 2
49 Damian Gałosz Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
50 Kacper Piotrowski Wybrzeże Rewalskie Rewal 2
51 Mateusz Myśliński Darłovia Darłowo 2
52 Michał Janicki Chemik Police 2
53 Marek Hermanowicz Orzeł Wałcz 2
54 Karol Ogórek Biali Sądów 2
55 Konrad Data Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
56 Olivier Albiński Gwardia Koszalin 2
57 Patryk Ściurkowski Orzeł Wałcz 2
58 Gabriel Szygenda Gwardia Koszalin 2
59 Patryk Smykowski Gwardia Koszalin 2
60 Bartłomiej Babiak Kluczevia Stargard 2
61 Dominik Dąbrowski Chemik Police 2
62 Oskar Jarocha Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
63 Dominik Mazurkiewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2
64 Yauheni Savastsynau Kluczevia Stargard 2
65 Krystian Wójcik Biali Sądów 2
66 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
67 Marcin Misiek Unia Dolice 2
68 Dawid Frączczak Perła Dygowo 2
69 Daniel Wólkiewicz Darłovia Darłowo 2
70 Rafał Bulanda Ina Goleniów 1
71 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
72 Łukasz Włodarczyk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
73 Krzysztof Lisiak Perła Dygowo 1
74 Michał Szałek Wieża Postomino 1
75 Patryk Korewo Wieża Postomino 1
76 Antoni Bochan Chemik Police 1
77 Bartłomiej Białek Chemik Police 1
78 Bartłomiej Zdunek Błękitni II Stargard 1
79 Bartosz Mikuć Odra Chojna 1
80 Maksymilian Gregoruk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
81 Jakub Geldner Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
82 Patryk Kozioł Mechanik Bobolice 1
83 Karol Saganowski Mechanik Bobolice 1
84 Dmytro Shevchuk Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
85 Karol Wąchała Odra Chojna 1
86 Vladyslav Kushnir Biali Sądów 1
87 Michał Świercz Biali Sądów 1
88 Konrad Romańczyk Darłovia Darłowo 1
89 Jakub Kulon Darłovia Darłowo 1
90 Krzysztof Wólczyński Darłovia Darłowo 1
91 Kacper Szaflarski Bałtyk Koszalin 1
92 Paweł Gejdyk Odra Chojna 1
93 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
94 Wiktor Kurzawa Chemik Police 1
95 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
96 Olivier Kliś Błękitni II Stargard 1
97 Radosław Stępień Gwardia Koszalin 1
98 Krystian Ryfa Darłovia Darłowo 1
99 Daniel Sidor Wieża Postomino 1
100 Maciej Sobczyk MKP Szczecinek 1
101 Jakub Janeda Błękitni II Stargard 1
102 Dawid Wróbel Błękitni II Stargard 1
103 Tomasz Żoła Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
104 Miłosz Kraśniewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
105 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
106 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
107 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
108 Miłosz Kiciński Błękitni II Stargard 1
109 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
110 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 1
111 Hubert Dublinowski Gwardia Koszalin 1
112 Marcel Graczyk Mechanik Bobolice 1
113 Otari Giorgobiani Unia Dolice 1
114 Anton Holiaka Chemik Police 1
115 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
116 Yevhenii Zadereiko Wybrzeże Rewalskie Rewal 1
117 Olegi Kurtanidze Ina Goleniów 1
118 Tomasz Borucki Ina Goleniów 1
119 Cezary Burak Orzeł Wałcz 1
120 Kacper Orman Odra Chojna 1
121 Norbert Kornaga Darłovia Darłowo 1
122 Jan Lewandowski Chemik Police 1
123 Danylo Tobctyxa Wieża Postomino 1
124 Kacper Tokarewicz Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
125 Leszek Jaruzel Bałtyk Koszalin 1
126 Kazimierz Misztal Mechanik Bobolice 1
127 Wojciech Gersztyn Mechanik Bobolice 1
128 Michał Czarny Gwardia Koszalin 1
129 Marcin Konopski Błękitni II Stargard 1
130 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
131 Maksymilian Kuzio Kluczevia Stargard 1
132 Michał Kochanowski Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
133 Adam Jabłoński MKP Szczecinek 1
134 Marcin Borczyński Odra Chojna 1
135 Mateusz Poczwardowski Błękitni II Stargard 1
136 Dawid Grochowski Bałtyk Koszalin 1
137 Oliwier Żulicki Bałtyk Koszalin 1
138 Patryk Wojtasiak Kluczevia Stargard 1

IV liga zachodniopomorska sezon 2023/2024

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adam Dyczewski Chemik Police 1
2 Julian Kniaziuk Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1
3 Bartosz Jarzębski Olimp Gościno 1
4 Szymon Wójtów MKP Szczecinek 1
5 Szymon Andrik Wieża Postomino 1