IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 30 86 28 2 0 113 17 96
2 Moravia Morawica 30 65 21 2 7 75 36 39
3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 63 20 3 7 74 35 39
4 GKS Rudki 30 60 19 3 8 64 34 30
5 Granat Skarżysko-Kamienna 30 58 18 4 8 68 31 37
6 Neptun Końskie 29 46 14 4 11 55 37 18
7 Klimontowianka Klimontów 29 44 12 8 9 43 38 5
8 Wierna Małogoszcz 28 43 12 7 9 69 50 19
9 Pogoń 1945 Staszów 29 42 12 6 11 50 40 10
10 Alit Ożarów 30 38 11 5 14 39 54 -15
11 Spartakus Daleszyce 30 37 9 10 11 43 56 -13
12 Orlęta Kielce 30 36 11 3 16 57 58 -1
13 AKS 1947 Busko Zdrój 30 35 9 8 13 44 49 -5
14 Stal Kunów 30 31 9 4 17 45 88 -43
15 GKS Górno 29 29 8 5 16 34 72 -38
16 Nida Pińczów 30 17 4 5 21 27 79 -52
17 Sparta Kazimierza Wielka 30 16 4 4 22 28 100 -72
18 Orlicz Suchedniów 30 12 3 3 24 36 90 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 15 41 13 2 0 54 8 46
2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 38 12 2 1 45 14 31
3 Moravia Morawica 15 36 12 0 3 44 15 29
4 GKS Rudki 15 34 11 1 3 27 12 15
5 Granat Skarżysko-Kamienna 15 32 10 2 3 39 13 26
6 Neptun Końskie 15 30 9 3 3 36 14 22
7 Klimontowianka Klimontów 14 26 8 2 4 23 18 5
8 Wierna Małogoszcz 15 25 7 4 4 41 24 17
9 Spartakus Daleszyce 15 23 6 5 4 20 21 -1
10 Orlęta Kielce 15 22 7 1 7 31 29 2
11 Pogoń 1945 Staszów 14 20 6 2 6 23 18 5
12 AKS 1947 Busko Zdrój 15 18 4 6 5 21 26 -5
13 Stal Kunów 15 18 5 3 7 19 32 -13
14 GKS Górno 14 16 5 1 8 22 32 -10
15 Alit Ożarów 15 15 4 3 8 21 34 -13
16 Sparta Kazimierza Wielka 15 8 2 2 11 16 56 -40
17 Nida Pińczów 15 6 1 3 11 11 36 -25
18 Orlicz Suchedniów 15 4 1 1 13 18 51 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 15 45 15 0 0 59 9 50
2 Moravia Morawica 15 29 9 2 4 31 21 10
3 GKS Rudki 15 26 8 2 5 37 22 15
4 Granat Skarżysko-Kamienna 15 26 8 2 5 29 18 11
5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 25 8 1 6 29 21 8
6 Alit Ożarów 15 23 7 2 6 18 20 -2
7 Pogoń 1945 Staszów 15 22 6 4 5 27 22 5
8 Klimontowianka Klimontów 15 18 4 6 5 20 20 0
9 Wierna Małogoszcz 13 18 5 3 5 28 26 2
10 AKS 1947 Busko Zdrój 15 17 5 2 8 23 23 0
11 Neptun Końskie 14 16 5 1 8 19 23 -4
12 Spartakus Daleszyce 15 14 3 5 7 23 35 -12
13 Orlęta Kielce 15 14 4 2 9 26 29 -3
14 Stal Kunów 15 13 4 1 10 26 56 -30
15 GKS Górno 15 13 3 4 8 12 40 -28
16 Nida Pińczów 15 11 3 2 10 16 43 -27
17 Sparta Kazimierza Wielka 15 8 2 2 11 12 44 -32
18 Orlicz Suchedniów 15 8 2 2 11 18 39 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wierna Małogoszcz 13 3 9 6 8 12 9 5 9 7 18 16
Star Starachowice 9 4 13 1 16 1 13 2 15 2 32 4
Stal Kunów 5 9 9 12 2 10 7 13 10 12 11 21
Spartakus Daleszyce 9 1 7 5 7 6 2 7 6 18 8 13
Sparta Kazimierza Wielka 2 17 3 17 6 14 7 15 5 12 4 17
Pogoń 1945 Staszów 6 4 8 10 6 2 5 6 6 8 13 7
Orlęta Kielce 8 7 10 6 10 9 4 7 10 9 11 14
Orlicz Suchedniów 8 14 5 8 0 16 7 12 6 16 5 20
Nida Pińczów 2 11 3 11 2 7 5 13 8 8 7 18
Neptun Końskie 3 11 4 3 8 4 10 1 9 5 10 15
Moravia Morawica 9 4 9 7 11 5 9 6 13 11 18 4
Klimontowianka Klimontów 4 4 2 9 3 8 7 3 11 8 13 5
Granat Skarżysko-Kamienna 5 3 10 3 12 5 11 4 13 8 13 7
GKS Rudki 11 1 6 7 10 5 10 5 9 6 12 7
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 4 8 2 11 3 10 5 13 4 18 9
GKS Górno 2 12 6 5 6 12 8 11 3 8 6 20
Alit Ożarów 7 5 5 6 5 10 4 10 6 9 9 11
AKS 1947 Busko Zdrój 8 6 3 2 7 1 6 9 10 11 10 10
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Stal Kunów 30 4.43 1.5 2.93 80% 20%
2 Star Starachowice 30 4.33 3.77 0.57 73.33% 26.67%
3 Sparta Kazimierza Wielka 30 4.27 0.93 3.33 80% 20%
4 Wierna Małogoszcz 28 4.25 2.46 1.79 71.43% 28.57%
5 Orlicz Suchedniów 30 4.2 1.2 3 80% 20%
6 Orlęta Kielce 30 3.83 1.9 1.93 80% 20%
7 Moravia Morawica 30 3.7 2.5 1.2 66.67% 33.33%
8 GKS Górno 29 3.66 1.17 2.48 55.17% 44.83%
9 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 3.63 2.47 1.17 76.67% 23.33%
10 Nida Pińczów 30 3.53 0.9 2.63 70% 30%
11 Spartakus Daleszyce 30 3.3 1.43 1.87 60% 40%
12 Granat Skarżysko-Kamienna 30 3.3 2.27 1.03 56.67% 43.33%
13 GKS Rudki 30 3.27 2.13 1.13 66.67% 33.33%
14 Neptun Końskie 29 3.17 1.9 1.28 62.07% 37.93%
15 Pogoń 1945 Staszów 29 3.1 1.72 1.38 58.62% 41.38%
16 Alit Ożarów 30 3.1 1.3 1.8 56.67% 43.33%
17 AKS 1947 Busko Zdrój 30 3.1 1.47 1.63 53.33% 46.67%
18 Klimontowianka Klimontów 29 2.79 1.48 1.31 51.72% 48.28%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 26
2 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 25
3 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 24
4 Dorian Buczek AKS 1947 Busko Zdrój 18
5 Szymon Kot GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 18
6 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 17
7 Piotr Mikos Star Starachowice 15
8 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 14
9 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13
10 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 13
11 Adam Zawierucha Pogoń 1945 Staszów 13
12 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 12
13 Michał Rybus Moravia Morawica 12
14 Mateusz Zębala GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12
15 Marcin Dynarek Stal Kunów 12
16 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 12
17 Michał Grunt Star Starachowice 11
18 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 11
19 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 10
20 Maciej Pokora Moravia Morawica 10
21 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 10
22 Michał Zawadzki Moravia Morawica 10
23 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 9
24 Andriej Iwanienko Alit Ożarów 9
25 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 8
26 Krzysztof Słaby GKS Rudki 8
27 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 7
28 Michał Smolarczyk Star Starachowice 7
29 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 7
30 Damian Grudnik Neptun Końskie 7
31 Łukasz Swat Stal Kunów 7
32 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 7
33 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 7
34 Szymon Hajduk Star Starachowice 7
35 Kamil Łokieć GKS Rudki 7
36 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 7
37 Hubert Wojsa Pogoń 1945 Staszów 7
38 Kacper Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 6
39 Andrzej Paprocki AKS 1947 Busko Zdrój 6
40 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 6
41 Kacper Gadowski GKS Górno 6
42 Piotr Gardynik GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
43 Kevin Castillo Neptun Końskie 6
44 Michał Kamiński Alit Ożarów 6
45 Dawid Tutaj Nida Pińczów 6
46 Krystian Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 6
47 Robert Radek GKS Górno 5
48 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 5
49 Jakub Smoliński GKS Rudki 5
50 Jakub Kapsa Alit Ożarów 5
51 Włodzimierz Puton Star Starachowice 5
52 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
53 Tomasz Staszewski GKS Górno 5
54 Karol Gilewski Moravia Morawica 5
55 Mychajło Łuczak GKS Rudki 5
56 Mateusz Wawrylak Pogoń 1945 Staszów 5
57 Jakub Moskal Orlęta Kielce 5
58 Konrad Woźniakowski Stal Kunów 5
59 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 5
60 Gabriel Skrzypek Klimontowianka Klimontów 4
61 Bartłomiej Lasak GKS Górno 4
62 Kamil Blicharski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
63 Damian Kita Orlicz Suchedniów 4
64 Patryk Zygmunt Orlicz Suchedniów 4
65 Filip Kaczmarski Granat Skarżysko-Kamienna 4
66 Krzysztof Rzeszowski Orlicz Suchedniów 4
67 Paweł Markowicz Neptun Końskie 4
68 Patryk Raczyński Neptun Końskie 4
69 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
70 Bartosz Gębura Star Starachowice 4
71 Konrad Małaczek Stal Kunów 4
72 Jakub Banasik Neptun Końskie 4
73 Mariusz Adamczyk Sparta Kazimierza Wielka 4
74 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 4
75 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 4
76 Jakub Nowocień Star Starachowice 4
77 Michał Cedro Orlęta Kielce 4
78 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 4
79 Kacper Rak Alit Ożarów 4
80 Piotr Stefański Star Starachowice 4
81 Marek Banaczkowski Orlicz Suchedniów 3
82 Jakub Rabiej Moravia Morawica 3
83 Dawid Słabosz AKS 1947 Busko Zdrój 3
84 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 3
85 Wiktor Brożyna Spartakus Daleszyce 3
86 Danila Kravchenko Nida Pińczów 3
87 Filip Imiełowski Stal Kunów 3
88 Bartosz Daszyk Alit Ożarów 3
89 Robert Szymański Wierna Małogoszcz 3
90 Oskar Jabłoński Nida Pińczów 3
91 Adrian Uniat Granat Skarżysko-Kamienna 3
92 Sebastian Maderak Sparta Kazimierza Wielka 3
93 Dawid Zalewski Alit Ożarów 3
94 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 3
95 Danylo Hurenko Nida Pińczów 3
96 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 3
97 Wojciech Gębka Star Starachowice 3
98 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 3
99 Jan Bilski Orlicz Suchedniów 3
100 Mateusz Madej Nida Pińczów 3
101 Szymon Czerwiak Pogoń 1945 Staszów 3
102 Sebastian Hajduk GKS Rudki 3
103 Igor Jas Stal Kunów 3
104 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 3
105 Jakub Stachura GKS Rudki 3
106 Artur Karasek Nida Pińczów 3
107 Jakub Hińcza Granat Skarżysko-Kamienna 3
108 Marcin Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 3
109 Kacper Wiecha Star Starachowice 3
110 Mateusz Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 3
111 Piotr Poński Orlęta Kielce 2
112 Adrian Morsztyn Sparta Kazimierza Wielka 2
113 Adam Witek Stal Kunów 2
114 Dominik Baka GKS Rudki 2
115 Maciej Styczyński Star Starachowice 2
116 Alan Piskorz Pogoń 1945 Staszów 2
117 Filip Stępień Alit Ożarów 2
118 Bartosz Kuznicow Wierna Małogoszcz 2
119 Jakub Jaśkiewicz Orlęta Kielce 2
120 Kostiantyn Holovchenko Moravia Morawica 2
121 Maksym Matysek GKS Rudki 2
122 Patryk Zawierucha Orlęta Kielce 2
123 Piotr Mądzik Orlicz Suchedniów 2
124 Kamil Grudziński Pogoń 1945 Staszów 2
125 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
126 Kamil Wochniak Klimontowianka Klimontów 2
127 Arakdiusz Kosno Klimontowianka Klimontów 2
128 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 2
129 Stanislav Mokrosnop Spartakus Daleszyce 2
130 Wiktor Rękas Klimontowianka Klimontów 2
131 Patryk Hernik Spartakus Daleszyce 2
132 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 2
133 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 2
134 Karol Skrzypek GKS Rudki 2
135 Sebastian Debniak Stal Kunów 2
136 Patryk Kowalczyk AKS 1947 Busko Zdrój 2
137 Michał Hołody Klimontowianka Klimontów 2
138 Jakub Polniak Pogoń 1945 Staszów 2
139 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 2
140 Carlos Moreno Klimontowianka Klimontów 2
141 Oskar Gwóźdź Granat Skarżysko-Kamienna 2
142 Kamil Cholewiński Alit Ożarów 2
143 Marcin Kaczmarek Star Starachowice 2
144 Michał Krzak Nida Pińczów 2
145 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
146 Kacper Grzela Spartakus Daleszyce 2
147 John Echezona Ezeh Sparta Kazimierza Wielka 2
148 Mateusz Zacharski AKS 1947 Busko Zdrój 2
149 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
150 Dominik Kaczmarczyk Klimontowianka Klimontów 2
151 Łukasz Bęben GKS Górno 2
152 Kacper Chudecki Spartakus Daleszyce 2
153 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 2
154 Michał Bednarski GKS Rudki 1
155 Bartłomiej Wielgus Stal Kunów 1
156 Jakub Przeworski Orlicz Suchedniów 1
157 Ernest Jopkiewicz Moravia Morawica 1
158 Piotr Nowak AKS 1947 Busko Zdrój 1
159 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 1
160 Mateusz Zając II Star Starachowice 1
161 Michał Prus Orlęta Kielce 1
162 Mateusz Kawęcki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
163 Krystian Bożęcki GKS Górno 1
164 Dominik Szymkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 1
165 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 1
166 Zufarjon Akbarov Neptun Końskie 1
167 Piotr Solnica Orlęta Kielce 1
168 Artem Sedko Klimontowianka Klimontów 1
169 Łukasz Dziewięcki Nida Pińczów 1
170 Jacek Safian Granat Skarżysko-Kamienna 1
171 Konrad Głowacki Spartakus Daleszyce 1
172 Filip Gnap Sparta Kazimierza Wielka 1
173 Kamil Kowalski Stal Kunów 1
174 Krzysztof Pluciński Pogoń 1945 Staszów 1
175 Igor Wasik Neptun Końskie 1
176 Damian Piwowarczyk GKS Górno 1
177 Kacper Serek GKS Górno 1
178 Dmytro Yefimenko Star Starachowice 1
179 Wiktor Szewczak Sparta Kazimierza Wielka 1
180 Marcel Motyl Orlęta Kielce 1
181 Damian Cholewiński Stal Kunów 1
182 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1
183 Tomasz Miernik Orlicz Suchedniów 1
184 Jan Kowalski GKS Rudki 1
185 Danylo Saienko Neptun Końskie 1
186 Michał Bała Wierna Małogoszcz 1
187 Maksym Petelicki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
188 Dawid Szymański Pogoń 1945 Staszów 1
189 Marcin Wroński Wierna Małogoszcz 1
190 Konrad Musielewicz Neptun Końskie 1
191 Łukasz Wojna Neptun Końskie 1
192 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
193 Maksymilian Bator Granat Skarżysko-Kamienna 1
194 Kacper Halik GKS Rudki 1
195 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
196 Kamil Hałat Klimontowianka Klimontów 1
197 Filip Rogoziński Moravia Morawica 1
198 Jakub Sobstyl Neptun Końskie 1
199 Jakub Turek Klimontowianka Klimontów 1
200 Michał Tomasik Nida Pińczów 1
201 Mateusz Brela GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
202 Krystian Wierzchanowski Granat Skarżysko-Kamienna 1
203 Michał Bator Orlicz Suchedniów 1
204 Damian Domański Stal Kunów 1
205 Karol Parlicki Nida Pińczów 1
206 Olaf Grad AKS 1947 Busko Zdrój 1
207 Dawid Szałas Moravia Morawica 1
208 Kacper Pawłowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
209 Jakub Ostrowski Stal Kunów 1
210 Łukasz Kraj GKS Górno 1
211 Mateusz Jagiełło Star Starachowice 1
212 Szymon Wójciak Neptun Końskie 1
213 Jarosław Kaczor Stal Kunów 1
214 Jakub Wasilewski Moravia Morawica 1
215 Kyryło Knysz Alit Ożarów 1
216 Patryk Kosztowniak Star Starachowice 1
217 Kacper Marcinkowski Neptun Końskie 1
218 Aleksander Szumilas AKS 1947 Busko Zdrój 1
219 Bartosz Kralka Moravia Morawica 1
220 Daniel Gładysz Orlęta Kielce 1
221 Damian Piotrowicz GKS Górno 1
222 Mateusz Szabat Neptun Końskie 1
223 Maciej Walkowiak Granat Skarżysko-Kamienna 1
224 Kacper Tumulec Orlicz Suchedniów 1
225 Maciej Żądło Pogoń 1945 Staszów 1
226 Kamil Kłoda Sparta Kazimierza Wielka 1
227 Damian Pietras GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Morsztyn Sparta Kazimierza Wielka 1
2 Dominik Baka GKS Rudki 1
3 Kamil Cholewiński Alit Ożarów 1
4 Oliwier Piątkowski Spartakus Daleszyce 1
5 Piotr Gniaździński Orlicz Suchedniów 1
6 Miłosz Wawer Nida Pińczów 1
7 Błażej Turski Orlicz Suchedniów 1