IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 30 77 25 2 3 105 26 79
2 AKS 1947 Busko Zdrój 30 62 19 5 6 76 37 39
3 Alit Ożarów 30 62 20 2 8 65 34 31
4 Orlęta Kielce 30 56 16 8 6 69 36 33
5 Klimontowianka Klimontów 30 53 15 8 7 63 42 21
6 GKS Rudki 29 51 16 3 10 56 32 24
7 Łysica Bodzentyn 30 50 15 5 10 75 47 28
8 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 49 15 4 11 70 39 31
9 Moravia Morawica 30 48 15 3 12 89 45 44
10 Neptun Końskie 29 46 13 7 9 44 37 7
11 Wierna Małogoszcz 30 43 12 7 11 55 39 16
12 Granat Skarżysko-Kamienna 29 40 11 7 11 56 44 12
13 Arka Pawłów 30 38 11 5 14 58 55 3
14 Spartakus Daleszyce 30 32 9 5 16 37 59 -22
15 Pogoń 1945 Staszów 30 17 3 8 19 37 69 -32
16 Hetman Włoszczowa 30 13 3 4 23 40 94 -54
17 Wisła Sandomierz 29 13 3 4 22 18 182 -164
18 Stal Kunów 30 10 3 1 26 24 120 -96
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 15 45 15 0 0 47 7 40
2 Klimontowianka Klimontów 15 31 9 4 2 37 19 18
3 Łysica Bodzentyn 15 31 9 4 2 37 16 21
4 Alit Ożarów 15 29 9 2 4 34 17 17
5 Orlęta Kielce 15 29 8 5 2 34 15 19
6 AKS 1947 Busko Zdrój 15 28 8 4 3 44 19 25
7 GKS Rudki 14 28 9 1 4 35 15 20
8 Moravia Morawica 15 27 9 0 6 51 23 28
9 Neptun Końskie 14 27 8 3 3 21 11 10
10 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 26 8 2 5 45 23 22
11 Arka Pawłów 15 25 8 1 6 33 31 2
12 Granat Skarżysko-Kamienna 15 24 7 3 5 30 19 11
13 Wierna Małogoszcz 15 19 5 4 6 25 17 8
14 Spartakus Daleszyce 15 17 5 2 8 20 32 -12
15 Pogoń 1945 Staszów 15 12 3 3 9 22 32 -10
16 Hetman Włoszczowa 15 12 3 3 9 26 33 -7
17 Wisła Sandomierz 15 9 2 3 10 12 95 -83
18 Stal Kunów 15 9 3 0 12 15 45 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS 1947 Busko Zdrój 15 34 11 1 3 32 18 14
2 Alit Ożarów 15 33 11 0 4 31 17 14
3 Korona II Kielce 15 32 10 2 3 58 19 39
4 Orlęta Kielce 15 27 8 3 4 35 21 14
5 Wierna Małogoszcz 15 24 7 3 5 30 22 8
6 GKS Rudki 15 23 7 2 6 21 17 4
7 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 15 23 7 2 6 25 16 9
8 Klimontowianka Klimontów 15 22 6 4 5 26 23 3
9 Moravia Morawica 15 21 6 3 6 38 22 16
10 Łysica Bodzentyn 15 19 6 1 8 38 31 7
11 Neptun Końskie 15 19 5 4 6 23 26 -3
12 Granat Skarżysko-Kamienna 14 16 4 4 6 26 25 1
13 Spartakus Daleszyce 15 15 4 3 8 17 27 -10
14 Arka Pawłów 15 13 3 4 8 25 24 1
15 Pogoń 1945 Staszów 15 5 0 5 10 15 37 -22
16 Wisła Sandomierz 14 4 1 1 12 6 87 -81
17 Hetman Włoszczowa 15 1 0 1 14 14 61 -47
18 Stal Kunów 15 1 0 1 14 9 75 -66
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Łysica Bodzentyn 6 5 6 6 14 5 6 3 10 6 24 7
Wisła Sandomierz 2 15 3 10 0 13 0 15 3 21 1 19
Wierna Małogoszcz 4 0 6 4 7 5 2 5 6 4 6 4
Stal Kunów 1 9 1 9 2 15 2 11 2 9 2 11
Spartakus Daleszyce 3 3 1 4 8 7 5 2 5 9 6 5
Pogoń 1945 Staszów 3 8 3 8 2 8 4 8 5 6 3 11
Orlęta Kielce 5 2 4 1 7 5 9 3 9 6 9 4
Neptun Końskie 2 3 6 1 3 6 1 2 3 4 9 6
Moravia Morawica 13 1 6 2 10 1 9 7 9 2 12 10
Korona II Kielce 4 2 6 0 12 3 8 3 4 3 17 6
Klimontowianka Klimontów 2 3 7 2 10 3 11 3 7 0 8 3
Hetman Włoszczowa 2 8 4 7 2 13 5 8 0 7 3 13
Granat Skarżysko-Kamienna 2 3 2 7 4 4 8 3 4 1 5 5
GKS Rudki 4 4 5 2 5 4 1 5 8 4 7 5
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 2 7 8 8 6 3 3 4 2 6 9
Arka Pawłów 5 4 3 6 5 12 3 4 6 8 4 11
Alit Ożarów 6 3 9 5 17 3 4 3 9 4 11 5
AKS 1947 Busko Zdrój 9 2 7 4 5 8 8 1 6 4 9 8
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Wisła Sandomierz 29 6.9 0.62 6.28 89.66% 10.34%
2 Stal Kunów 30 4.8 0.8 4 90% 10%
3 Moravia Morawica 30 4.47 2.97 1.5 80% 20%
4 Hetman Włoszczowa 30 4.47 1.33 3.13 86.67% 13.33%
5 Korona II Kielce 30 4.37 3.5 0.87 73.33% 26.67%
6 Łysica Bodzentyn 30 4.07 2.5 1.57 70% 30%
7 Arka Pawłów 30 3.77 1.93 1.83 73.33% 26.67%
8 AKS 1947 Busko Zdrój 30 3.77 2.53 1.23 73.33% 26.67%
9 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 30 3.63 2.33 1.3 70% 30%
10 Pogoń 1945 Staszów 30 3.53 1.23 2.3 66.67% 33.33%
11 Orlęta Kielce 30 3.5 2.3 1.2 56.67% 43.33%
12 Klimontowianka Klimontów 30 3.5 2.1 1.4 66.67% 33.33%
13 Granat Skarżysko-Kamienna 29 3.45 1.93 1.52 68.97% 31.03%
14 Alit Ożarów 30 3.3 2.17 1.13 66.67% 33.33%
15 Spartakus Daleszyce 30 3.2 1.23 1.97 70% 30%
16 Wierna Małogoszcz 30 3.13 1.83 1.3 70% 30%
17 GKS Rudki 29 3.03 1.93 1.1 58.62% 41.38%
18 Neptun Końskie 29 2.79 1.52 1.28 44.83% 55.17%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Rybus Moravia Morawica 22
2 Jakub Mażysz Alit Ożarów 21
3 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 15
4 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 15
5 Kamil Bełczowski Alit Ożarów 12
6 Bartłomiej Książek Granat Skarżysko-Kamienna 12
7 Mirosław Kalista Arka Pawłów 12
8 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 11
9 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 11
10 Kamil Uciński Łysica Bodzentyn 11
11 Maciej Pokora AKS 1947 Busko Zdrój 11
12 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 10
13 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 10
14 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 9
15 Mychajło Łuczak GKS Rudki 9
16 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 9
17 Danił Pryjmaczenko Łysica Bodzentyn 7
18 Piotr Wójcik Alit Ożarów 7
19 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 7
20 Maciej Żądło AKS 1947 Busko Zdrój 7
21 Jakub Jaśkiewicz Orlęta Kielce 7
22 Adrian Chrząszcz Pogoń 1945 Staszów 7
23 Michał Smolarczyk Neptun Końskie 7
24 Szymon Hajduk Łysica Bodzentyn 6
25 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 6
26 Gabriel Skrzypek Klimontowianka Klimontów 6
27 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
28 Filip Kaczmarski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
29 Michał Mikosa Łysica Bodzentyn 6
30 Szymon Czerwiak Łysica Bodzentyn 6
31 Jakub Nowocień Arka Pawłów 6
32 Kacper Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 6
33 Paweł Rogula Korona II Kielce 6
34 Aliaksei Piatrenka Klimontowianka Klimontów 6
35 Bartosz Szydłowski Łysica Bodzentyn 6
36 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 5
37 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 5
38 Wiktor Pluta Granat Skarżysko-Kamienna 5
39 Filip Stępień Alit Ożarów 5
40 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 5
41 Kamil Łokieć Orlęta Kielce 5
42 Adam Chojecki Korona II Kielce 5
43 Jakub Stachura GKS Rudki 5
44 Michał Zawadzki Moravia Morawica 5
45 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
46 Michał Rybus Moravia Morawica 5
47 Karol Gilewski Moravia Morawica 5
48 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5
49 Piotr Ferens Klimontowianka Klimontów 5
50 Konrad Małaczek GKS Rudki 4
51 Michał Hołody Wisła Sandomierz 4
52 Igor Wójcik Hetman Włoszczowa 4
53 Hubert Szulc Korona II Kielce 4
54 Łukasz Swat Wisła Sandomierz 4
55 Andrij Szakalec Klimontowianka Klimontów 4
56 Kacper Rak Arka Pawłów 4
57 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 4
58 Konrad Głowacki Spartakus Daleszyce 4
59 Jakub Kapsa Alit Ożarów 4
60 Rafał Kujawa Łysica Bodzentyn 4
61 Damian Grudnik Neptun Końskie 4
62 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 4
63 Mateusz Zębala GKS Rudki 4
64 Piotr Poński Orlęta Kielce 4
65 Mateusz Kawęcki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
66 Jakub Pawlik Klimontowianka Klimontów 3
67 Jakub Makówczyński Stal Kunów 3
68 Mykoła Terianyk Łysica Bodzentyn 3
69 Grzegorz Kowalczyk Spartakus Daleszyce 3
70 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 3
71 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
72 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 3
73 Kacper Serek Wierna Małogoszcz 3
74 Kacper Kościelecki Moravia Morawica 3
75 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 3
76 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 3
77 Kacper Gąsior GKS Rudki 3
78 Kacper Tumulec Łysica Bodzentyn 2
79 Jakub Wódz Alit Ożarów 2
80 Stanislav Mokrosnop Spartakus Daleszyce 2
81 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 2
82 Mikołaj Jasiński Alit Ożarów 2
83 Tomasz Persona Alit Ożarów 2
84 Irakli Meskha Spartakus Daleszyce 2
85 Ernest Jopkiewicz Moravia Morawica 2
86 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 2
87 Igor Wódz Alit Ożarów 2
88 Seweryn Kaleta Spartakus Daleszyce 2
89 Wojciech Śmieszek Wisła Sandomierz 2
90 Wojciech Gębka Arka Pawłów 2
91 Kamil Skiba AKS 1947 Busko Zdrój 2
92 Adam Zawierucha Korona II Kielce 2
93 Jakub Wojtachnio Klimontowianka Klimontów 2
94 Łukasz Dziewięcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
95 Szymon Gałązka Korona II Kielce 2
96 Mikołaj Toboła Moravia Morawica 2
97 Danylo Saienko Klimontowianka Klimontów 2
98 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
99 Wiktor Wilk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
100 Jakub Przybysławski Korona II Kielce 2
101 Adam Szlązak AKS 1947 Busko Zdrój 2
102 Artsiom Siadzko Neptun Końskie 2
103 Patryk Boksiński Łysica Bodzentyn 2
104 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
105 Michał Pokora Korona II Kielce 2
106 Maksym Matysek GKS Rudki 2
107 Łukasz Chuptyś Hetman Włoszczowa 1
108 Cezary Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
109 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 1
110 Rafał Kowalski Spartakus Daleszyce 1
111 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 1
112 Mateusz Michalski Wisła Sandomierz 1
113 Wojciech Śmigalski Łysica Bodzentyn 1
114 Kacper Gładyś Arka Pawłów 1
115 Jakub Banasik Neptun Końskie 1
116 Łukasz Palimąka Hetman Włoszczowa 1
117 Michał Gajos Orlęta Kielce 1
118 Filip Anduła GKS Rudki 1
119 Bartosz Pańtak Neptun Końskie 1
120 Krystian Wierzchanowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
121 Kamil Hałat Klimontowianka Klimontów 1
122 Karol Turek Korona II Kielce 1
123 Serhij Kosiuk Klimontowianka Klimontów 1
124 Bartłomiej Wielgus Stal Kunów 1
125 Władysław Kołosow Hetman Włoszczowa 1
126 Mateusz Gruszczyński Neptun Końskie 1
127 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 1
128 Marcin Sudy Klimontowianka Klimontów 1
129 Artiom Kozaczok Spartakus Daleszyce 1
130 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
131 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
132 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
133 Dawid Zalewski Stal Kunów 1
134 Grzegorz Małek Hetman Włoszczowa 1
135 Jewgienij Szykawka Korona II Kielce 1
136 Oskar Gwóźdź AKS 1947 Busko Zdrój 1
137 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
138 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
139 Robert Szymański Wierna Małogoszcz 1
140 Wojciech Karbownik Wierna Małogoszcz 1
141 Wojciech Wyrazik Pogoń 1945 Staszów 1
142 Radosław Turek Korona II Kielce 1
143 Emil Kania Korona II Kielce 1
144 Jakub Rabiej Moravia Morawica 1
145 Dominik Pasternak Moravia Morawica 1
146 Rostyslav Pryimak Orlęta Kielce 1
147 Maciej Moskwa Łysica Bodzentyn 1
148 Kamil Kobryń Łysica Bodzentyn 1
149 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 1
150 Paweł Nowakowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
151 Piotr Solnica Orlęta Kielce 1
152 Mikołaj Susło Orlęta Kielce 1
153 Eryk Szymański Korona II Kielce 1
154 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
155 Marcin Dynarek Stal Kunów 1
156 Radosław Dawidowicz Arka Pawłów 1
157 Krystian Pająk Klimontowianka Klimontów 1
158 Piotr Maniara Łysica Bodzentyn 1
159 Tomasz Matuszewski Hetman Włoszczowa 1
160 Igor Górski Hetman Włoszczowa 1
161 Patryk Turlej Moravia Morawica 1
162 Paweł Ślefarski AKS 1947 Busko Zdrój 1
163 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 1
164 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
165 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 1
166 Bartłomiej Niedbała Stal Kunów 1
167 Kamil Kowalski Stal Kunów 1
168 Igor Jas Klimontowianka Klimontów 1

IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mikołaj Jasiński Alit Ożarów 1
2 Łukasz Chuptyś Hetman Włoszczowa 1
3 Michał Stala Pogoń 1945 Staszów 1
4 Marcin Kaczmarek Łysica Bodzentyn 1
5 Dominik Baka GKS Rudki 1
6 Rafał Mamla Korona II Kielce 1
7 Adam Kubicz Hetman Włoszczowa 1