IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Elbląg | 30 | 73 | 23 | 4 | 3 | 91 | 23 | 68 | |
2 | Huragan Morąg | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 74 | 30 | 44 | |
3 | Polonia Lidzbark Warmiński | 30 | 60 | 18 | 6 | 6 | 73 | 38 | 35 | |
4 | Jeziorak Iława | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 71 | 31 | 40 | |
5 | Granica Kętrzyn | 30 | 56 | 17 | 5 | 8 | 71 | 43 | 28 | |
6 | Mrągowia Mrągowo | 30 | 55 | 18 | 1 | 11 | 69 | 45 | 24 | |
7 | DKS Dobre Miasto | 30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 47 | 35 | 12 | |
8 | Olimpia II Elbląg | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 53 | 50 | 3 | |
9 | Motor Lubawa | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 43 | 48 | -5 | |
10 | Pisa Barczewo | 30 | 35 | 11 | 2 | 17 | 42 | 61 | -19 | |
11 | Polonia Iłowo | 30 | 33 | 9 | 6 | 15 | 53 | 73 | -20 | |
12 | Błękitni Pasym | 30 | 33 | 10 | 3 | 17 | 43 | 70 | -27 | |
13 | Błękitni Orneta | 30 | 30 | 9 | 3 | 18 | 37 | 76 | -39 | |
14 | Zatoka Braniewo | 30 | 27 | 8 | 3 | 19 | 39 | 62 | -23 | |
15 | MKS Korsze | 30 | 24 | 7 | 3 | 20 | 35 | 83 | -48 | |
16 | Mazur Ełk | 30 | 18 | 6 | 0 | 24 | 33 | 106 | -73 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Elbląg | 15 | 40 | 13 | 1 | 1 | 48 | 8 | 40 | |
2 | Polonia Lidzbark Warmiński | 15 | 39 | 12 | 3 | 0 | 47 | 20 | 27 | |
3 | Huragan Morąg | 15 | 35 | 11 | 2 | 2 | 43 | 15 | 28 | |
4 | Granica Kętrzyn | 15 | 32 | 10 | 2 | 3 | 37 | 20 | 17 | |
5 | Pisa Barczewo | 15 | 29 | 9 | 2 | 4 | 32 | 27 | 5 | |
6 | Jeziorak Iława | 15 | 28 | 8 | 4 | 3 | 37 | 12 | 25 | |
7 | DKS Dobre Miasto | 15 | 27 | 7 | 6 | 2 | 23 | 13 | 10 | |
8 | Olimpia II Elbląg | 15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 31 | 15 | 16 | |
9 | Błękitni Orneta | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 28 | 22 | 6 | |
10 | Zatoka Braniewo | 15 | 26 | 8 | 2 | 5 | 28 | 21 | 7 | |
11 | Mrągowia Mrągowo | 15 | 25 | 8 | 1 | 6 | 33 | 26 | 7 | |
12 | Motor Lubawa | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 28 | 25 | 3 | |
13 | Polonia Iłowo | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 31 | 36 | -5 | |
14 | Błękitni Pasym | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 21 | 31 | -10 | |
15 | MKS Korsze | 15 | 19 | 6 | 1 | 8 | 20 | 25 | -5 | |
16 | Mazur Ełk | 15 | 18 | 6 | 0 | 9 | 23 | 48 | -25 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Concordia Elbląg | 15 | 33 | 10 | 3 | 2 | 43 | 15 | 28 | |
2 | Mrągowia Mrągowo | 15 | 30 | 10 | 0 | 5 | 36 | 19 | 17 | |
3 | Jeziorak Iława | 15 | 28 | 9 | 1 | 5 | 34 | 19 | 15 | |
4 | Huragan Morąg | 15 | 26 | 7 | 5 | 3 | 31 | 15 | 16 | |
5 | Granica Kętrzyn | 15 | 24 | 7 | 3 | 5 | 34 | 23 | 11 | |
6 | DKS Dobre Miasto | 15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 24 | 22 | 2 | |
7 | Polonia Lidzbark Warmiński | 15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 26 | 18 | 8 | |
8 | Motor Lubawa | 15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 15 | 23 | -8 | |
9 | Olimpia II Elbląg | 15 | 12 | 3 | 3 | 9 | 22 | 35 | -13 | |
10 | Polonia Iłowo | 15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 22 | 37 | -15 | |
11 | Błękitni Pasym | 15 | 11 | 3 | 2 | 10 | 22 | 39 | -17 | |
12 | Pisa Barczewo | 15 | 6 | 2 | 0 | 13 | 10 | 34 | -24 | |
13 | MKS Korsze | 15 | 5 | 1 | 2 | 12 | 15 | 58 | -43 | |
14 | Błękitni Orneta | 15 | 4 | 1 | 1 | 13 | 9 | 54 | -45 | |
15 | Zatoka Braniewo | 15 | 1 | 0 | 1 | 14 | 11 | 41 | -30 | |
16 | Mazur Ełk | 15 | 0 | 0 | 0 | 15 | 10 | 58 | -48 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Czas bramek
Drużyna | 1-15 | 16-30 | 31-45+ | 46-60 | 61-75 | 76-90+ | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zatoka Braniewo | 5 | 4 | 8 | 11 | 3 | 7 | 5 | 10 | 9 | 14 | 10 | 15 |
Polonia Lidzbark Warmiński | 6 | 6 | 14 | 9 | 11 | 3 | 8 | 9 | 8 | 4 | 25 | 7 |
Polonia Iłowo | 9 | 6 | 8 | 12 | 12 | 10 | 7 | 12 | 6 | 14 | 8 | 22 |
Pisa Barczewo | 3 | 9 | 11 | 9 | 8 | 8 | 4 | 10 | 8 | 9 | 12 | 12 |
Olimpia II Elbląg | 9 | 3 | 8 | 9 | 10 | 9 | 5 | 6 | 9 | 10 | 12 | 13 |
Mrągowia Mrągowo | 10 | 9 | 9 | 9 | 13 | 3 | 10 | 7 | 16 | 6 | 12 | 10 |
Motor Lubawa | 4 | 6 | 8 | 8 | 3 | 9 | 6 | 8 | 6 | 7 | 15 | 11 |
Mazur Ełk | 2 | 11 | 5 | 12 | 5 | 14 | 9 | 14 | 6 | 20 | 7 | 26 |
MKS Korsze | 2 | 8 | 4 | 15 | 4 | 11 | 8 | 13 | 3 | 12 | 15 | 23 |
Jeziorak Iława | 12 | 1 | 12 | 6 | 9 | 11 | 7 | 4 | 16 | 2 | 15 | 7 |
Huragan Morąg | 2 | 5 | 13 | 4 | 13 | 3 | 10 | 6 | 11 | 3 | 20 | 9 |
Granica Kętrzyn | 6 | 4 | 10 | 10 | 9 | 11 | 11 | 5 | 9 | 6 | 24 | 9 |
DKS Dobre Miasto | 5 | 2 | 9 | 8 | 3 | 7 | 10 | 5 | 9 | 5 | 6 | 10 |
Concordia Elbląg | 6 | 2 | 11 | 3 | 13 | 6 | 22 | 7 | 14 | 5 | 21 | 2 |
Błękitni Pasym | 7 | 12 | 8 | 8 | 10 | 9 | 9 | 12 | 4 | 10 | 7 | 17 |
Błękitni Orneta | 5 | 5 | 7 | 12 | 9 | 14 | 7 | 10 | 4 | 11 | 6 | 22 |
- bramki zdobyte, - bramki stracone |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Średnia ilość bramek
Lp. | Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazur Ełk | 30 | 4.63 | 1.1 | 3.53 | 83.33% | 16.67% |
2 | Polonia Iłowo | 30 | 4.2 | 1.77 | 2.43 | 80% | 20% |
3 | MKS Korsze | 30 | 3.93 | 1.17 | 2.77 | 80% | 20% |
4 | Mrągowia Mrągowo | 30 | 3.8 | 2.3 | 1.5 | 80% | 20% |
5 | Granica Kętrzyn | 30 | 3.8 | 2.37 | 1.43 | 83.33% | 16.67% |
6 | Concordia Elbląg | 30 | 3.8 | 3.03 | 0.77 | 70% | 30% |
7 | Błękitni Pasym | 30 | 3.77 | 1.43 | 2.33 | 83.33% | 16.67% |
8 | Błękitni Orneta | 30 | 3.77 | 1.23 | 2.53 | 76.67% | 23.33% |
9 | Polonia Lidzbark Warmiński | 30 | 3.7 | 2.43 | 1.27 | 66.67% | 33.33% |
10 | Huragan Morąg | 30 | 3.47 | 2.47 | 1 | 60% | 40% |
11 | Pisa Barczewo | 30 | 3.43 | 1.4 | 2.03 | 63.33% | 36.67% |
12 | Olimpia II Elbląg | 30 | 3.43 | 1.77 | 1.67 | 73.33% | 26.67% |
13 | Jeziorak Iława | 30 | 3.4 | 2.37 | 1.03 | 66.67% | 33.33% |
14 | Zatoka Braniewo | 30 | 3.37 | 1.3 | 2.07 | 60% | 40% |
15 | Motor Lubawa | 30 | 3.03 | 1.43 | 1.6 | 66.67% | 33.33% |
16 | DKS Dobre Miasto | 30 | 2.73 | 1.57 | 1.17 | 53.33% | 46.67% |
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Patrycjusz Malanowski | Błękitni Pasym | 23 |
2 | Mahamadou Bah | Mrągowia Mrągowo | 22 |
3 | Jakub Branecki | Olimpia II Elbląg | 19 |
4 | Krystian Oleszko | Polonia Lidzbark Warmiński | 18 |
5 | Mateusz Szmydt | Concordia Elbląg | 17 |
6 | Kacper Nawrocki | Pisa Barczewo | 17 |
7 | Adrian Podgórski | Huragan Morąg | 17 |
8 | Joao Augusto | Concordia Elbląg | 16 |
9 | Damian Lubak | DKS Dobre Miasto | 16 |
10 | Dominik Lemanek | Polonia Iłowo | 15 |
11 | Piotr Karłowicz | Polonia Lidzbark Warmiński | 13 |
12 | Kacper Ciesielski | Polonia Iłowo | 12 |
13 | Tomasz Bobrowski | Granica Kętrzyn | 11 |
14 | Michał Bartkowski | Jeziorak Iława | 11 |
15 | Dawid Pietkiewicz | Mrągowia Mrągowo | 10 |
16 | Michał Kurywczak | Błękitni Orneta | 10 |
17 | Paweł Galik | Huragan Morąg | 10 |
18 | Patryk Wieliczko | Concordia Elbląg | 10 |
19 | Seweryn Strzelec | Granica Kętrzyn | 9 |
20 | Radosław Galas | Jeziorak Iława | 9 |
21 | Mariusz Pelc | Concordia Elbląg | 9 |
22 | Cezary Sobolewski | Motor Lubawa | 9 |
23 | Wojciech Dziemidowicz | Polonia Lidzbark Warmiński | 9 |
24 | Nikita Levenko | Zatoka Braniewo | 8 |
25 | Dawid Bogdański | Polonia Lidzbark Warmiński | 8 |
26 | Patryk Burzyński | Huragan Morąg | 8 |
27 | Patryk Czarnota | Jeziorak Iława | 8 |
28 | Tomasz Wacławski | Jeziorak Iława | 8 |
29 | Adrian Wasiak | Huragan Morąg | 8 |
30 | Oskar Rynkowski | Zatoka Braniewo | 8 |
31 | Kamil Zawalich | Granica Kętrzyn | 7 |
32 | Sergey Gurov | Polonia Lidzbark Warmiński | 7 |
33 | Paweł Sagan | Jeziorak Iława | 7 |
34 | Marcin Swacha-Sock | Granica Kętrzyn | 7 |
35 | Jakub Chojnowski | DKS Dobre Miasto | 7 |
36 | Łukasz Kopka | Concordia Elbląg | 7 |
37 | Michał Kwiatkowski | Jeziorak Iława | 7 |
38 | Cezary Januszkiewicz | Błękitni Orneta | 6 |
39 | Maciej Kotarba | Granica Kętrzyn | 6 |
40 | Bartłomiej Czerniakowski | Granica Kętrzyn | 6 |
41 | Kamil Dajnowski | Polonia Lidzbark Warmiński | 6 |
42 | Bartosz Rzeźnik | MKS Korsze | 6 |
43 | Wiktor Bojarowski | Mrągowia Mrągowo | 6 |
44 | Szymon Modrzewski | Motor Lubawa | 6 |
45 | Oskar Waszkiewicz | Mazur Ełk | 6 |
46 | Roman Śnieżawski | Motor Lubawa | 5 |
47 | Michał Rynkowski | Polonia Iłowo | 5 |
48 | Radosław Gajewski | Motor Lubawa | 5 |
49 | Piotr Błędowski | Mrągowia Mrągowo | 5 |
50 | Kamil Stawiecki | Mazur Ełk | 5 |
51 | Tomasz Zaborny | Błękitni Orneta | 5 |
52 | Łukasz Swacha-Sock | Granica Kętrzyn | 5 |
53 | Piotr Sawicki | MKS Korsze | 5 |
54 | Marcin Dwulat | Granica Kętrzyn | 5 |
55 | Cezary Nowiński | Jeziorak Iława | 5 |
56 | Marcin Łukaszewski | Błękitni Pasym | 4 |
57 | Eryk Kosek | Mrągowia Mrągowo | 4 |
58 | Łukasz Wolak | Zatoka Braniewo | 4 |
59 | Kuba Szymanowski | Zatoka Braniewo | 4 |
60 | Radosław Bukacki | Concordia Elbląg | 4 |
61 | Paweł Sawicki | MKS Korsze | 4 |
62 | Dominik Kozera | Olimpia II Elbląg | 4 |
63 | Sebastian Milanowski | Olimpia II Elbląg | 4 |
64 | Łukasz Pokrywka | Olimpia II Elbląg | 4 |
65 | Michał Kiełtyka | Huragan Morąg | 4 |
66 | Piotr Trafarski | MKS Korsze | 4 |
67 | Patryk Harasim | MKS Korsze | 4 |
68 | Norbert Nestorowicz | Concordia Elbląg | 4 |
69 | Patryk Policha | Granica Kętrzyn | 4 |
70 | Konrad Kierstan | Pisa Barczewo | 4 |
71 | Piotr Wiktorzak | Mazur Ełk | 4 |
72 | Maciej Komorowski | Polonia Iłowo | 4 |
73 | Wiktor Matracki | Huragan Morąg | 4 |
74 | Aleksander Tomasz | DKS Dobre Miasto | 4 |
75 | Jakub Kulesik | Błękitni Pasym | 3 |
76 | Bartosz Mowczyn | Zatoka Braniewo | 3 |
77 | Łukasz Szumski | Pisa Barczewo | 3 |
78 | Mykhalio Kolesnyk | Granica Kętrzyn | 3 |
79 | Mateusz Różowicz | DKS Dobre Miasto | 3 |
80 | Krzysztof Kressin | Jeziorak Iława | 3 |
81 | Maciej Banaszek | Jeziorak Iława | 3 |
82 | Edil De souza barros | Concordia Elbląg | 3 |
83 | Adrian Zasuwa | Motor Lubawa | 3 |
84 | Kacper olaf Walendykiewicz | Mrągowia Mrągowo | 3 |
85 | Sebastian Dzierzkiewicz | Błękitni Orneta | 3 |
86 | Wiktor Abramczyk | Mrągowia Mrągowo | 3 |
87 | Adrian Szantyr | Olimpia II Elbląg | 3 |
88 | Hubert Radzki | DKS Dobre Miasto | 3 |
89 | Jakub Szpakowski | Zatoka Braniewo | 3 |
90 | Sebastian Rynkowski | Polonia Iłowo | 3 |
91 | Krzysztof Dąbkowski | Motor Lubawa | 3 |
92 | Tomasz Sedlewski | Jeziorak Iława | 3 |
93 | Mariusz Dec | Huragan Morąg | 3 |
94 | Szymon Drewek | Concordia Elbląg | 3 |
95 | Piotr Wypniewski | Mrągowia Mrągowo | 3 |
96 | Radosław Dorszewski | Mazur Ełk | 3 |
97 | Tomasz Szawara | Concordia Elbląg | 3 |
98 | Sebastian Kowalski | DKS Dobre Miasto | 3 |
99 | Hubert Świder | Polonia Lidzbark Warmiński | 3 |
100 | Michał Ressel | Huragan Morąg | 3 |
101 | Michał Wołowik | MKS Korsze | 3 |
102 | Marcin Bawolik | Olimpia II Elbląg | 3 |
103 | Piotr Kosobucki | Błękitni Orneta | 3 |
104 | Kamil Skrzęta | Mrągowia Mrągowo | 3 |
105 | Szymon Zalewski | Huragan Morąg | 3 |
106 | Marcin Kwaśniewski | Polonia Iłowo | 3 |
107 | Adam Kapusta | Pisa Barczewo | 3 |
108 | Sebastian Krzywicki | Pisa Barczewo | 3 |
109 | Sebastian Tomczuk | Concordia Elbląg | 3 |
110 | Michał Gosiewski | Mazur Ełk | 3 |
111 | Marcin Śniegocki | Zatoka Braniewo | 2 |
112 | Mateusz Barszczewski | Mrągowia Mrągowo | 2 |
113 | Paweł Turczyn | Granica Kętrzyn | 2 |
114 | Marcin Dymek | Mazur Ełk | 2 |
115 | Kacper Skok | Mrągowia Mrągowo | 2 |
116 | Marek Paprocki | Pisa Barczewo | 2 |
117 | Michał Duda | Błękitni Orneta | 2 |
118 | Patryk Prochna | Zatoka Braniewo | 2 |
119 | Karol Styś | Huragan Morąg | 2 |
120 | Dawid Winiarski | Olimpia II Elbląg | 2 |
121 | Aleks Łęcki | Concordia Elbląg | 2 |
122 | Wojciech Łojeczko | Concordia Elbląg | 2 |
123 | Adam Skierkowski | Concordia Elbląg | 2 |
124 | Sebastian Zajączkowski | Polonia Lidzbark Warmiński | 2 |
125 | Mateusz Dziegielewski | Mazur Ełk | 2 |
126 | Aleksander Kruszyński | Polonia Iłowo | 2 |
127 | Radosław Grzyb | Zatoka Braniewo | 2 |
128 | Rafał Kudlak | Mrągowia Mrągowo | 2 |
129 | Krzysztof Jaskólski | Mrągowia Mrągowo | 2 |
130 | Michał Dalecki | DKS Dobre Miasto | 2 |
131 | Patryk Folga | Pisa Barczewo | 2 |
132 | Grzegorz Kochalski | Huragan Morąg | 2 |
133 | Michał Foj | Jeziorak Iława | 2 |
134 | Rafał Sosnowski | Mazur Ełk | 2 |
135 | Przemysław Ziemianowicz | Huragan Morąg | 2 |
136 | Fabian Żygielewicz | Olimpia II Elbląg | 2 |
137 | Janusz Bucholc | DKS Dobre Miasto | 2 |
138 | Damian Gerka | Motor Lubawa | 2 |
139 | Miłosz Olejniczak | Motor Lubawa | 2 |
140 | Paweł Flis | Jeziorak Iława | 2 |
141 | Mateusz Szymański | Motor Lubawa | 2 |
142 | Szymon Chrzanowski | Błękitni Pasym | 2 |
143 | Hubert Jaworski | Polonia Iłowo | 2 |
144 | Kamil Kępka | Błękitni Pasym | 2 |
145 | Noel Gucajtis | Błękitni Orneta | 2 |
146 | Marcel Zając | Olimpia II Elbląg | 2 |
147 | Tomasz Ożga | MKS Korsze | 2 |
148 | Oskar Żuk | Polonia Lidzbark Warmiński | 2 |
149 | Kacper Filipczyk | Olimpia II Elbląg | 1 |
150 | Paweł Pelc | Concordia Elbląg | 1 |
151 | Rafał Maciążek | Pisa Barczewo | 1 |
152 | Mateusz Piotrowski | Pisa Barczewo | 1 |
153 | Dawid Wierzba | Olimpia II Elbląg | 1 |
154 | Bartosz Nosowicz | Błękitni Pasym | 1 |
155 | Kacper Chojnowski | DKS Dobre Miasto | 1 |
156 | Artur Kostrubski | Pisa Barczewo | 1 |
157 | Aleksy Fabisiak | Błękitni Orneta | 1 |
158 | Daniel Wierzbowski | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
159 | Rafał Borkowski | Polonia Iłowo | 1 |
160 | Anton Kolosov | Huragan Morąg | 1 |
161 | Piotr Chmielewski | Mrągowia Mrągowo | 1 |
162 | Paweł Kazimierowski | Olimpia II Elbląg | 1 |
163 | Kamil Orzoł | Błękitni Orneta | 1 |
164 | Norbert Buchholz | Pisa Barczewo | 1 |
165 | Oskar Kordykiewicz | Huragan Morąg | 1 |
166 | Iwo Rudziński | Concordia Elbląg | 1 |
167 | Igor Kucharzewski | Concordia Elbląg | 1 |
168 | Paweł Siwek | MKS Korsze | 1 |
169 | Jakub Żukowski | Mazur Ełk | 1 |
170 | Dominik Kułakowski | MKS Korsze | 1 |
171 | Bartosz Grzela | Polonia Iłowo | 1 |
172 | Gabriel Sachajczuk | Błękitni Pasym | 1 |
173 | Filip Ruciński | Motor Lubawa | 1 |
174 | Olaf Gorczyca | Pisa Barczewo | 1 |
175 | Paweł Szymański | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
176 | Radosław Kruczkowski | Błękitni Pasym | 1 |
177 | Bartłomiej Danowski | Olimpia II Elbląg | 1 |
178 | Piotr Zaleski | Huragan Morąg | 1 |
179 | Jakub Stankiewicz | Huragan Morąg | 1 |
180 | Łukasz Goździejewski | Motor Lubawa | 1 |
181 | Adam Krajewski | MKS Korsze | 1 |
182 | Michał Łukaszewski | Błękitni Pasym | 1 |
183 | Arkadiusz Sokołowski | Błękitni Pasym | 1 |
184 | Patryk Bogacki | Polonia Iłowo | 1 |
185 | Daniel Michałowski | DKS Dobre Miasto | 1 |
186 | Bartosz Kuczyński | Motor Lubawa | 1 |
187 | Maciej Zalewski | Jeziorak Iława | 1 |
188 | Daniel Madej | Jeziorak Iława | 1 |
189 | Konrad Baran | Granica Kętrzyn | 1 |
190 | Szymon Nakielski | Błękitni Pasym | 1 |
191 | Michał Szczęśniak | Błękitni Orneta | 1 |
192 | Dawid Mikulak | Błękitni Pasym | 1 |
193 | Miłosz Piechna | Granica Kętrzyn | 1 |
194 | Marcin Chomko | Zatoka Braniewo | 1 |
195 | Oleksander Berezovskyi | Mazur Ełk | 1 |
196 | Szymon Dębek | Mazur Ełk | 1 |
197 | Kacper Frankowski | Błękitni Orneta | 1 |
198 | Paweł Ewertowski | Motor Lubawa | 1 |
199 | Rafał Wytrykowski | Pisa Barczewo | 1 |
200 | Fabian Budzyński | Błękitni Orneta | 1 |
201 | Łukasz Sarnowski | Olimpia II Elbląg | 1 |
202 | Marcin Czernis | Olimpia II Elbląg | 1 |
203 | Patryk Jędrzejewski | MKS Korsze | 1 |
204 | Kamil Warda | MKS Korsze | 1 |
205 | Rafał Jakimczuk | Zatoka Braniewo | 1 |
206 | Jakub Rogowski | Polonia Iłowo | 1 |
207 | Dominik Wasiak | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
208 | Michał Graczyk | Zatoka Braniewo | 1 |
209 | Bartłomiej Rodzeński | Polonia Lidzbark Warmiński | 1 |
210 | Dawid Skalski | Mazur Ełk | 1 |
211 | Kacper Łaszak | Olimpia II Elbląg | 1 |
212 | Adam Malinowski | Huragan Morąg | 1 |
213 | Damian Oracz | Granica Kętrzyn | 1 |
214 | Jakub Lewandowski | Mazur Ełk | 1 |
215 | Maciej Duplicki | Błękitni Pasym | 1 |
216 | Błażej Makar | Mazur Ełk | 1 |
217 | Krzysztof Piwiszkis | MKS Korsze | 1 |
218 | Jakub Brych | Granica Kętrzyn | 1 |
219 | Szymon Stanisławski | Olimpia II Elbląg | 1 |
220 | Arkadiusz Kuciński | Jeziorak Iława | 1 |
221 | Michał Błaszczyk | Concordia Elbląg | 1 |
IV liga warmińsko-mazurska sezon 2021/2022
Bramki samobójcze
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Norbert Buchholz | Pisa Barczewo | 2 |
2 | Bartłomiej Czerniakowski | Granica Kętrzyn | 1 |
3 | Marcin Dwulat | Granica Kętrzyn | 1 |
4 | Łukasz Szumski | Pisa Barczewo | 1 |
5 | Wiktor Abramczyk | Mrągowia Mrągowo | 1 |
6 | Kamil Skrzęta | Mrągowia Mrągowo | 1 |
7 | Noel Gucajtis | Błękitni Orneta | 1 |
8 | Rafał Maciążek | Pisa Barczewo | 1 |
9 | Dawid Wierzba | Olimpia II Elbląg | 1 |
10 | Bartosz Nosowicz | Błękitni Pasym | 1 |
11 | Szymon Nakielski | Błękitni Pasym | 1 |
12 | Tomasz Kisiel | Mazur Ełk | 1 |
13 | Patryk Jagiełło | Błękitni Pasym | 1 |
14 | Damian Kościński | Motor Lubawa | 1 |
15 | Bartłomiej Gorzycki | Olimpia II Elbląg | 1 |
16 | Paweł Branicki | MKS Korsze | 1 |
17 | Mariusz Gąsiorowski | MKS Korsze | 1 |
18 | Patryk Romejko | Błękitni Orneta | 1 |
19 | Daniel Jastrzębski | Zatoka Braniewo | 1 |