IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 9 22 7 1 1 28 7 21
2 Jeziorak Iława 9 20 6 2 1 29 16 13
3 Polonia Lidzbark Warmiński 9 18 6 0 3 30 14 16
4 Mamry Giżycko 9 18 6 0 3 23 18 5
5 Mrągowia Mrągowo 9 15 5 0 4 22 18 4
6 Znicz Biała Piska 9 14 4 2 3 20 15 5
7 Granica Kętrzyn 9 13 3 4 2 16 13 3
8 Tęcza Biskupiec 9 13 4 1 4 16 14 2
9 Motor Lubawa 9 13 3 4 2 16 17 -1
10 DKS Dobre Miasto 9 10 3 1 5 22 21 1
11 Olimpia Olsztynek 9 10 3 1 5 11 17 -6
12 Polonia Iłowo 9 10 3 1 5 13 23 -10
13 Olimpia II Elbląg 8 7 2 1 5 16 20 -4
14 Rominta Gołdap 8 7 2 1 5 10 24 -14
15 Huragan Morąg 9 7 2 1 6 13 28 -15
16 Pisa Barczewo 9 5 1 2 6 10 30 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 5 15 5 0 0 18 1 17
2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 12 4 0 0 16 3 13
3 Znicz Biała Piska 5 12 4 0 1 15 7 8
4 Jeziorak Iława 4 9 3 0 1 15 6 9
5 Mamry Giżycko 5 9 3 0 2 14 12 2
6 Polonia Iłowo 4 7 2 1 1 10 6 4
7 Mrągowia Mrągowo 4 6 2 0 2 10 10 0
8 Olimpia II Elbląg 4 6 2 0 2 10 10 0
9 Huragan Morąg 4 6 2 0 2 9 11 -2
10 Granica Kętrzyn 4 5 1 2 1 6 7 -1
11 Motor Lubawa 4 5 1 2 1 6 8 -2
12 Tęcza Biskupiec 5 4 1 1 3 8 11 -3
13 DKS Dobre Miasto 4 4 1 1 2 8 7 1
14 Olimpia Olsztynek 6 4 1 1 4 6 13 -7
15 Rominta Gołdap 5 4 1 1 3 4 12 -8
16 Pisa Barczewo 4 2 0 2 2 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jeziorak Iława 5 11 3 2 0 14 10 4
2 Mamry Giżycko 4 9 3 0 1 9 6 3
3 Mrągowia Mrągowo 5 9 3 0 2 12 8 4
4 Tęcza Biskupiec 4 9 3 0 1 8 3 5
5 Granica Kętrzyn 5 8 2 2 1 10 6 4
6 Motor Lubawa 5 8 2 2 1 10 9 1
7 GKS Wikielec 4 7 2 1 1 10 6 4
8 Polonia Lidzbark Warmiński 5 6 2 0 3 14 11 3
9 DKS Dobre Miasto 5 6 2 0 3 14 14 0
10 Olimpia Olsztynek 3 6 2 0 1 5 4 1
11 Polonia Iłowo 5 3 1 0 4 3 17 -14
12 Rominta Gołdap 3 3 1 0 2 6 12 -6
13 Pisa Barczewo 5 3 1 0 4 8 16 -8
14 Znicz Biała Piska 4 2 0 2 2 5 8 -3
15 Olimpia II Elbląg 4 1 0 1 3 6 10 -4
16 Huragan Morąg 5 1 0 1 4 4 17 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jeziorak Iława

Gospodarze Wynik Goście Data
Jeziorak Iława 0 - 0 GKS Wikielec 12 listopada 2022
Rominta Gołdap 0 - 0 Jeziorak Iława 5 listopada 2022
Jeziorak Iława 0 - 0 Znicz Biała Piska 29 października 2022
Tęcza Biskupiec 0 - 0 Jeziorak Iława 22 października 2022
Jeziorak Iława 0 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński 15 października 2022
Granica Kętrzyn 0 - 0 Jeziorak Iława 8 października 2022
Jeziorak Iława 5 - 2 DKS Dobre Miasto 1 października 2022
Mrągowia Mrągowo 4 - 5 Jeziorak Iława 24 września 2022
Jeziorak Iława 5 - 1 Huragan Morąg 18 września 2022
Polonia Iłowo 1 - 3 Jeziorak Iława 11 września 2022
Motor Lubawa 1 - 1 Jeziorak Iława 3 września 2022
Jeziorak Iława 4 - 1 Pisa Barczewo 27 sierpnia 2022
Olimpia Olsztynek 1 - 1 Jeziorak Iława 20 sierpnia 2022
Jeziorak Iława 1 - 2 Mamry Giżycko 13 sierpnia 2022
Olimpia II Elbląg 3 - 4 Jeziorak Iława 7 sierpnia 2022

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 9
2 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 8
3 Kentaro Arai GKS Wikielec 6
4 Dominik Lemanek Polonia Iłowo 6
5 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 6
6 Wiktor Preuss GKS Wikielec 5
7 Paweł Drażba Mamry Giżycko 5
8 Michał Bartkowski Jeziorak Iława 5
9 Damian Lubak DKS Dobre Miasto 5
10 Błażej Drężek Mamry Giżycko 4
11 Marceli Kowalski Tęcza Biskupiec 4
12 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 4
13 Marcin Spirydon Pisa Barczewo 4
14 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 4
15 Kota Imamoto Jeziorak Iława 4
16 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 4
17 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 4
18 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 4
19 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
20 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 4
21 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 4
22 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 4
23 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 3
24 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
25 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 3
26 Rafał Kujawa GKS Wikielec 3
27 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 3
28 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 3
29 Paweł Sagan Jeziorak Iława 3
30 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 3
31 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 3
32 Jakub Chojnowski DKS Dobre Miasto 3
33 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 3
34 Mahamadou Bah Polonia Lidzbark Warmiński 2
35 Przemysław Ziemianowicz Huragan Morąg 2
36 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
37 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
38 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 2
39 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 2
40 Mateusz Kosiński Olimpia Olsztynek 2
41 Rafał Wawrzyniak Olimpia Olsztynek 2
42 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
43 Jakub Górski Jeziorak Iława 2
44 Adrian Morawski Mrągowia Mrągowo 2
45 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
46 Jakub Stankiewicz Huragan Morąg 2
47 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 2
48 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 2
49 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 2
50 Michał Berdyk DKS Dobre Miasto 2
51 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
52 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
53 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 2
54 Cezary Januszkiewicz Huragan Morąg 2
55 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 2
56 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
57 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 2
58 Hubert Racki DKS Dobre Miasto 2
59 Olaf Gorczyca Pisa Barczewo 2
60 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
61 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 2
62 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
63 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 2
64 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
65 Piotr Zaleski Huragan Morąg 1
66 Marcin Zdunek Motor Lubawa 1
67 Michał Żukowski GKS Wikielec 1
68 Adrian Wasiak GKS Wikielec 1
69 Kacper Górny Polonia Iłowo 1
70 Paweł Galik Tęcza Biskupiec 1
71 Dzmitry Mulkevich GKS Wikielec 1
72 Radosław Pisarkiewicz Olimpia Olsztynek 1
73 Michał Benedyk DKS Dobre Miasto 1
74 Grzegorz Ewertowski Motor Lubawa 1
75 Adrian Podgórski Tęcza Biskupiec 1
76 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 1
77 Michał Kwiatkowski Jeziorak Iława 1
78 Piotr Pluciński Mamry Giżycko 1
79 Konrad Baran Granica Kętrzyn 1
80 Paweł Turczyn Granica Kętrzyn 1
81 Szymon Nakielski DKS Dobre Miasto 1
82 Maksymilian Szafrański DKS Dobre Miasto 1
83 Jakub Szczepański Motor Lubawa 1
84 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 1
85 Sebastian Krzywicki Motor Lubawa 1
86 Szymon Zelmański Motor Lubawa 1
87 Mateusz Dec Huragan Morąg 1
88 Damian Gerka Motor Lubawa 1
89 Yudai Nawate Pisa Barczewo 1
90 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 1
91 Kamil Tomczuk Tęcza Biskupiec 1
92 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 1
93 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 1
94 Rafał Maciążek Polonia Lidzbark Warmiński 1
95 Marcin Czernis Olimpia II Elbląg 1
96 Konrad Krogól Olimpia Olsztynek 1
97 Patryk Folga Pisa Barczewo 1
98 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 1
99 Wojciech Wachowski Olimpia Olsztynek 1
100 Mateusz Waszczyn Mamry Giżycko 1
101 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 1
102 Łukasz Wróblewski Polonia Iłowo 1
103 Maciej Famulak Olimpia II Elbląg 1
104 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
105 Grzegorz Walkiewicz Olimpia Olsztynek 1
106 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 1
107 Mariusz Łapiński Znicz Biała Piska 1
108 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 1
109 Michał Mościński Rominta Gołdap 1
110 Adam Kapusta Huragan Morąg 1
111 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
112 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
113 Michał Duda Huragan Morąg 1
114 Piotr Zmiarowski Huragan Morąg 1
115 Mateusz Bartnowski Motor Lubawa 1
116 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
117 Grzegorz Kochalski Jeziorak Iława 1
118 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
119 Michał Rynkowski Polonia Iłowo 1
120 Sebastian Szczepański Polonia Iłowo 1
121 Jakub Chludziński Pisa Barczewo 1
122 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
123 Rafał Kruczkowski Jeziorak Iława 1
124 Dzmitry Baiduk Znicz Biała Piska 1
125 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 1
126 Wojciech Trznadel Pisa Barczewo 1
127 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
128 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1