IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 34 85 27 4 3 125 41 84
2 Mrągowia Mrągowo 34 78 25 3 6 84 37 47
3 Polonia Lidzbark Warmiński 34 68 21 5 8 98 45 53
4 Motor Lubawa 34 67 20 7 7 69 38 31
5 Jeziorak Iława 34 56 16 8 10 89 61 28
6 Granica Kętrzyn 34 54 16 6 12 65 50 15
7 Olimpia II Elbląg 34 53 16 5 13 65 51 14
8 MKS Korsze 34 52 15 7 12 66 60 6
9 Mazur Ełk 34 49 14 7 13 58 45 13
10 Zatoka Braniewo 34 49 15 4 15 66 65 1
11 Pisa Barczewo 34 48 14 6 14 75 77 -2
12 Błękitni Pasym 34 44 13 5 16 64 80 -16
13 Błękitni Orneta 34 32 7 11 16 43 56 -13
14 Tęcza Biskupiec 34 30 9 3 22 48 104 -56
15 GSZS Rybno 34 29 8 5 21 53 101 -48
16 Warmia Olsztyn 34 29 8 5 21 44 99 -55
17 Olimpia Olsztynek 34 23 6 5 23 47 102 -55
18 Stomil II Olsztyn 34 21 5 6 23 47 94 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 17 45 14 3 0 68 16 52
2 Mrągowia Mrągowo 17 42 13 3 1 48 17 31
3 Polonia Lidzbark Warmiński 17 42 14 0 3 57 15 42
4 Jeziorak Iława 17 36 11 3 3 58 23 35
5 Motor Lubawa 17 35 11 2 4 33 15 18
6 Olimpia II Elbląg 17 33 10 3 4 40 17 23
7 MKS Korsze 17 32 10 2 5 39 26 13
8 Błękitni Pasym 17 32 10 2 5 47 32 15
9 Granica Kętrzyn 17 30 9 3 5 37 24 13
10 Mazur Ełk 17 29 9 2 6 36 22 14
11 Zatoka Braniewo 17 29 9 2 6 39 26 13
12 Pisa Barczewo 17 25 7 4 6 40 34 6
13 Tęcza Biskupiec 17 21 6 3 8 31 36 -5
14 Błękitni Orneta 17 18 4 6 7 23 26 -3
15 GSZS Rybno 17 16 4 4 9 23 39 -16
16 Olimpia Olsztynek 17 15 4 3 10 25 42 -17
17 Warmia Olsztyn 17 13 4 1 12 26 57 -31
18 Stomil II Olsztyn 17 8 1 5 11 20 49 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 17 40 13 1 3 57 25 32
2 Mrągowia Mrągowo 17 36 12 0 5 36 20 16
3 Motor Lubawa 17 32 9 5 3 36 23 13
4 Polonia Lidzbark Warmiński 17 26 7 5 5 41 30 11
5 Granica Kętrzyn 17 24 7 3 7 28 26 2
6 Pisa Barczewo 17 23 7 2 8 35 43 -8
7 Jeziorak Iława 17 20 5 5 7 31 38 -7
8 Olimpia II Elbląg 17 20 6 2 9 25 34 -9
9 MKS Korsze 17 20 5 5 7 27 34 -7
10 Mazur Ełk 17 20 5 5 7 22 23 -1
11 Zatoka Braniewo 17 20 6 2 9 27 39 -12
12 Warmia Olsztyn 17 16 4 4 9 18 42 -24
13 Błękitni Orneta 17 14 3 5 9 20 30 -10
14 GSZS Rybno 17 13 4 1 12 30 62 -32
15 Stomil II Olsztyn 17 13 4 1 12 27 45 -18
16 Błękitni Pasym 17 12 3 3 11 17 48 -31
17 Tęcza Biskupiec 17 9 3 0 14 17 68 -51
18 Olimpia Olsztynek 17 8 2 2 13 22 60 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pisa Barczewo

Gospodarze Wynik Goście Data
Pisa Barczewo 7 - 3 Warmia Olsztyn 8 maja 2021
Pisa Barczewo 3 - 2 Stomil II Olsztyn 10 kwietnia 2021
Warmia Olsztyn 1 - 3 Pisa Barczewo 18 września 2020
Stomil II Olsztyn 1 - 2 Pisa Barczewo 26 sierpnia 2020
Pisa Barczewo 1 - 1 Warmia Olsztyn 9 listopada 2019
Stomil II Olsztyn 5 - 0 Pisa Barczewo 20 października 2019
Pisa Barczewo 0 - 2 Stomil II Olsztyn 24 kwietnia 2016
Stomil II Olsztyn 5 - 0 Pisa Barczewo 6 września 2015
Pisa Barczewo 3 - 3 Stomil II Olsztyn 23 maja 2015
Warmia Olsztyn 2 - 2 Pisa Barczewo 3 kwietnia 2015
Stomil II Olsztyn 4 - 1 Pisa Barczewo 5 października 2014
Pisa Barczewo 3 - 0 Warmia Olsztyn 23 sierpnia 2014
Pisa Barczewo 2 - 3 Stomil II Olsztyn 14 czerwca 2014
Stomil II Olsztyn 5 - 0 Pisa Barczewo 20 października 2013

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 25
2 Wojciech Figurski Jeziorak Iława 22
3 Mahamadou Bah Mrągowia Mrągowo 22
4 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 21
5 Patrycjusz Malanowski Błękitni Pasym 18
6 Paweł Wiśniewski Warmia Olsztyn 18
7 Adrian Podgórski Pisa Barczewo 17
8 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 17
9 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 16
10 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 14
11 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 14
12 Paweł Drażba Mamry Giżycko 14
13 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 14
14 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 13
15 Kacper Nawrocki Pisa Barczewo 13
16 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 13
17 Oskar Rynkowski Zatoka Braniewo 13
18 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 13
19 Filip Rusiak Mamry Giżycko 12
20 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 12
21 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 12
22 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 12
23 Patryk Rozentalski GSZS Rybno 12
24 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 12
25 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 11
26 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 11
27 Radosław Gajewski Motor Lubawa 11
28 Michał Kwiatkowski Jeziorak Iława 11
29 Piotr Trafarski MKS Korsze 11
30 Dawid Skalski Mazur Ełk 11
31 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 11
32 Damian Lubak Polonia Lidzbark Warmiński 11
33 Daniel Madej Jeziorak Iława 11
34 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 10
35 Krystian Sadocha Mamry Giżycko 10
36 Michał Świderski Mamry Giżycko 10
37 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 10
38 Piotr Sawicki MKS Korsze 9
39 Marcin Sawicki Zatoka Braniewo 9
40 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 8
41 Daniel Orzechowski GSZS Rybno 8
42 Nikita Torgashov Granica Kętrzyn 8
43 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 8
44 Paweł Flis MKS Korsze 8
45 Mariusz Szatkiewicz GSZS Rybno 8
46 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 8
47 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 8
48 Bartosz Dobroński Olimpia Olsztynek 8
49 Michał Romańczuk Tęcza Biskupiec 7
50 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 7
51 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 7
52 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 7
53 Łukasz Malanowski Pisa Barczewo 7
54 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 7
55 Damian Tokarski Jeziorak Iława 7
56 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 7
57 Szymon Chrzanowski Błękitni Pasym 6
58 Filip Sobiecki Olimpia II Elbląg 6
59 Piotr Kosobucki Błękitni Orneta 6
60 Piotr Żórański Olimpia Olsztynek 6
61 Łukasz Borkowski Stomil II Olsztyn 6
62 Piotr Karłowicz Tęcza Biskupiec 6
63 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 6
64 Patryk Kowalewski Błękitni Pasym 6
65 Mateusz Jońca Stomil II Olsztyn 6
66 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 6
67 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 6
68 Bartosz Florek Stomil II Olsztyn 6
69 Hubert Szramka Stomil II Olsztyn 6
70 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 5
71 Aleksander Dobrzyński Błękitni Pasym 5
72 Radosław Kruczkowski Warmia Olsztyn 5
73 Wiktor Abramczyk Mrągowia Mrągowo 5
74 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 5
75 Marek Paprocki Pisa Barczewo 5
76 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 5
77 Piotr Wiktorzak Mazur Ełk 5
78 Bartosz Nosowicz Błękitni Pasym 5
79 Radosław Galas Jeziorak Iława 5
80 Jakub Kulesik Błękitni Pasym 5
81 Michał Szymborski Warmia Olsztyn 5
82 Sebastian Dzierzkiewicz Błękitni Orneta 5
83 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 5
84 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 5
85 Daniel Gołaszewski Błękitni Pasym 5
86 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 4
87 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 4
88 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 4
89 Jakub Jurczak Stomil II Olsztyn 4
90 Arkadiusz Konicz GSZS Rybno 4
91 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 4
92 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 4
93 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 4
94 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 4
95 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 4
96 Mateusz Szymański Motor Lubawa 4
97 Dariusz Wieliczko Zatoka Braniewo 4
98 Mateusz Zieliński GSZS Rybno 4
99 Jakub Stanikowski Jeziorak Iława 4
100 Patryk Czarnota Jeziorak Iława 4
101 Kamil Dajnowski Stomil II Olsztyn 4
102 Patryk Harasim MKS Korsze 4
103 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 4
104 Patryk Rosiński Mazur Ełk 4
105 Oskar Bohm Olimpia II Elbląg 4
106 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 4
107 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 4
108 Paweł Sawicki MKS Korsze 4
109 Kamil Synowczyk MKS Korsze 4
110 Adam Krajewski MKS Korsze 4
111 Tomasz Jagielski Olimpia Olsztynek 4
112 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 3
113 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 3
114 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 3
115 Michał Gosiewski Mazur Ełk 3
116 Hubert Leszczenko Pisa Barczewo 3
117 Daniel Kogut Błękitni Orneta 3
118 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 3
119 Damian Poliński Olimpia II Elbląg 3
120 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 3
121 Maciej Kotarba Granica Kętrzyn 3
122 Adam Gąsiorowski MKS Korsze 3
123 Marceli Kowalski Tęcza Biskupiec 3
124 Arkadiusz Mroczkowski Mamry Giżycko 3
125 Patryk Jędrzejewski MKS Korsze 3
126 Paweł Szymański Polonia Lidzbark Warmiński 3
127 Rafał Raiński Mamry Giżycko 3
128 Denis Diemishev Motor Lubawa 3
129 Rafał Darda Mamry Giżycko 3
130 Paweł Sagan Jeziorak Iława 3
131 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 3
132 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 3
133 Maciej Balcerzak Błękitni Pasym 3
134 Łukasz Wietecha GSZS Rybno 3
135 Piotr Dominik Granica Kętrzyn 3
136 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 3
137 Kacper Golks Olimpia Olsztynek 3
138 Maksymilian Kukałowicz Błękitni Orneta 3
139 Mateusz Gruz Zatoka Braniewo 3
140 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 2
141 Paweł Szantar Olimpia Olsztynek 2
142 Adrian Kucharski Mamry Giżycko 2
143 Michał Żukowski Stomil II Olsztyn 2
144 Bartosz Kulik Mamry Giżycko 2
145 Maciej Krajewski Błękitni Orneta 2
146 Jakub Słomski Jeziorak Iława 2
147 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
148 Kacper olaf Walendykiewicz Stomil II Olsztyn 2
149 Łukasz Sarnowski Olimpia II Elbląg 2
150 Szymon Dowgiałło Stomil II Olsztyn 2
151 Oskar Kottlenga Olimpia II Elbląg 2
152 Jan Wojciechowski Olimpia Olsztynek 2
153 Radosław Pisarkiewicz Olimpia Olsztynek 2
154 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 2
155 Dawid Ejza Mazur Ełk 2
156 Piotr Pluciński Błękitni Orneta 2
157 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 2
158 Kamil Kępka Błękitni Pasym 2
159 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 2
160 Bazyli Jabłonowski GSZS Rybno 2
161 Maciej Izdebski Warmia Olsztyn 2
162 Adrian Szantyr Olimpia II Elbląg 2
163 Sebastian Puszkar Stomil II Olsztyn 2
164 Orest Tkachuk Olimpia II Elbląg 2
165 Szymon Dębek Mazur Ełk 2
166 Aleksander Lipowski MKS Korsze 2
167 Klaudiusz Krasa Olimpia II Elbląg 2
168 Wiktor Perlejewski Olimpia II Elbląg 2
169 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 2
170 Adrian Płoski GSZS Rybno 2
171 Patryk Romejko Błękitni Orneta 2
172 Konrad Kierstan Pisa Barczewo 2
173 Paweł Siwek MKS Korsze 2
174 Michał Gorgiel Warmia Olsztyn 2
175 Radosław Wolski GSZS Rybno 2
176 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
177 Maciej Serbintowicz Stomil II Olsztyn 2
178 Karol Styś Olimpia II Elbląg 2
179 Dawid Mikulak Błękitni Pasym 2
180 Jakub Brdak Stomil II Olsztyn 2
181 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
182 Bartosz Ciechacki Tęcza Biskupiec 2
183 Miłosz Drzewiński GSZS Rybno 2
184 Mariusz Bucio Olimpia II Elbląg 2
185 Jarosław Rogoziński Tęcza Biskupiec 2
186 Cezary Nowiński Jeziorak Iława 1
187 Adrian Zasadzki GSZS Rybno 1
188 Wojciech Zęgota Mrągowia Mrągowo 1
189 Szymon Nakielski Mrągowia Mrągowo 1
190 Konrad Baran Granica Kętrzyn 1
191 Błażej Drężek Mamry Giżycko 1
192 Daniel Michałowski Tęcza Biskupiec 1
193 Michał Skarbek Polonia Lidzbark Warmiński 1
194 Maciej Duplicki Błękitni Pasym 1
195 Zbigniew Marchlewski Warmia Olsztyn 1
196 Michał Dmochowski Warmia Olsztyn 1
197 Arkadiusz Sokołowski Błękitni Pasym 1
198 Hubert Obuchowicz Warmia Olsztyn 1
199 Ignacy Bukowski MKS Korsze 1
200 Cezary Januszkiewicz Błękitni Orneta 1
201 Jakub Mosakowski Stomil II Olsztyn 1
202 Patryk Biesadziński Błękitni Orneta 1
203 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
204 Paweł Choma GSZS Rybno 1
205 Konrad Laszuk Warmia Olsztyn 1
206 Grzegorz Ewertowski Motor Lubawa 1
207 Dawid Cwalina Mazur Ełk 1
208 Łukasz Margalski GSZS Rybno 1
209 Szymon Świniarski Jeziorak Iława 1
210 Szymon Łątkowski GSZS Rybno 1
211 Mateusz Sobotka Stomil II Olsztyn 1
212 Radosław Krzewski Błękitni Pasym 1
213 Michał Wołowik MKS Korsze 1
214 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 1
215 Adam Łoszkowski Tęcza Biskupiec 1
216 Dariusz Boczko Polonia Lidzbark Warmiński 1
217 Piotr Rykaczewski Motor Lubawa 1
218 Kacper Zalewski GSZS Rybno 1
219 Dominik Lejman Warmia Olsztyn 1
220 Paweł Cichy Mazur Ełk 1
221 Krzysztof Łokietek Mrągowia Mrągowo 1
222 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 1
223 Filip Szymański Stomil II Olsztyn 1
224 Oskar Żuk Polonia Lidzbark Warmiński 1
225 Damian Gerka Motor Lubawa 1
226 Mateusz Złotowski Motor Lubawa 1
227 Grzegorz Stańczak Błękitni Pasym 1
228 Fabian Budzyński Błękitni Orneta 1
229 Cezary Trzebiński Mrągowia Mrągowo 1
230 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 1
231 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 1
232 Marcin Bawolik Olimpia II Elbląg 1
233 Kacper Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
234 Kacper Grzeszczyk Stomil II Olsztyn 1
235 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 1
236 Jakub Kowalczuk Błękitni Orneta 1
237 Marcin Filipowicz MKS Korsze 1
238 Aleksy Fabisiak Błękitni Orneta 1
239 Damian Prusinowski Mazur Ełk 1
240 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
241 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
242 Piotr Chmielewski Motor Lubawa 1
243 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
244 Piotr Wanda Polonia Lidzbark Warmiński 1
245 Jakub Szczepański Jeziorak Iława 1
246 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
247 Sebastian Tomczuk Zatoka Braniewo 1
248 Mykhalio Kolesnyk Granica Kętrzyn 1
249 Michał Sajnach Pisa Barczewo 1
250 Mateusz Gójski Olimpia II Elbląg 1
251 Tomasz Zahorski Pisa Barczewo 1
252 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
253 Mateusz Cyliński MKS Korsze 1
254 Piotr Sobótka Motor Lubawa 1
255 Rafał Kudlak Mrągowia Mrągowo 1
256 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 1
257 Dawid Kowalczyk Olimpia Olsztynek 1
258 Kamil Schlass Granica Kętrzyn 1
259 Paweł Bociej MKS Korsze 1
260 Michał Nosowicz Błękitni Pasym 1
261 Jan Miązek Jeziorak Iława 1
262 Dominik Niestępski Pisa Barczewo 1
263 Piotr Młotkowski Błękitni Pasym 1
264 Sebastian Tomczyk Zatoka Braniewo 1
265 Kacper Koniecko Mazur Ełk 1
266 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 1
267 Michał Ressel Olimpia II Elbląg 1