IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 38 89 28 5 5 103 41 62
2 Lubuszanin Trzcianka 38 83 25 8 5 88 35 53
3 Unia Swarzędz 38 77 24 5 9 79 52 27
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 38 71 20 11 7 80 53 27
5 Centra Ostrów Wielkopolski 38 64 19 7 12 73 53 20
6 LKS Gołuchów 38 63 18 9 11 76 49 27
7 Obra Kościan 38 59 17 8 13 53 47 6
8 Orkan Śmiłowo 38 56 16 8 14 63 58 5
9 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 38 55 16 7 15 56 58 -2
10 Kotwica Kórnik 38 54 15 9 14 83 71 12
11 Polonia 1912 Leszno 38 52 14 10 14 56 49 7
12 Polonia 1908 Marcinki Kępno 38 51 16 3 19 61 65 -4
13 Victoria Września 38 48 13 9 16 58 47 11
14 Tarnovia Tarnowo Podgórne 38 48 13 9 16 60 73 -13
15 KS Opatówek 38 48 13 9 16 47 66 -19
16 Warta Międzychód 38 40 10 10 18 59 77 -18
17 Sokół Pniewy 38 39 12 3 23 45 94 -49
18 Krobianka Krobia 38 30 8 6 24 41 104 -63
19 Olimpia Koło 38 21 5 6 27 45 89 -44
20 Zjednoczeni Trzemeszno 38 20 6 2 30 43 88 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lubuszanin Trzcianka 19 50 16 2 1 60 17 43
2 Unia Swarzędz 19 44 14 2 3 45 21 24
3 Nielba Wągrowiec 19 42 13 3 3 60 23 37
4 Kotwica Kórnik 19 39 11 6 2 52 24 28
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 38 11 5 3 41 24 17
6 Centra Ostrów Wielkopolski 19 36 10 6 3 42 22 20
7 Orkan Śmiłowo 19 36 11 3 5 36 22 14
8 Polonia 1908 Marcinki Kępno 19 34 11 1 7 35 20 15
9 LKS Gołuchów 19 33 10 3 6 39 22 17
10 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 31 9 4 6 33 29 4
11 Polonia 1912 Leszno 19 30 8 6 5 29 17 12
12 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 30 9 3 7 39 29 10
13 Obra Kościan 19 28 8 4 7 29 19 10
14 KS Opatówek 19 27 7 6 6 27 23 4
15 Warta Międzychód 19 26 7 5 7 34 33 1
16 Victoria Września 19 25 7 4 8 32 22 10
17 Sokół Pniewy 19 19 6 1 12 24 49 -25
18 Krobianka Krobia 19 19 5 4 10 27 46 -19
19 Zjednoczeni Trzemeszno 19 15 5 0 14 27 40 -13
20 Olimpia Koło 19 13 3 4 12 24 32 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Nielba Wągrowiec 19 47 15 2 2 43 18 25
2 Lubuszanin Trzcianka 19 33 9 6 4 28 18 10
3 Unia Swarzędz 19 33 10 3 6 34 31 3
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 19 33 9 6 4 39 29 10
5 Obra Kościan 19 31 9 4 6 24 28 -4
6 LKS Gołuchów 19 30 8 6 5 37 27 10
7 Centra Ostrów Wielkopolski 19 28 9 1 9 31 31 0
8 Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 19 24 7 3 9 23 29 -6
9 Victoria Września 19 23 6 5 8 26 25 1
10 Polonia 1912 Leszno 19 22 6 4 9 27 32 -5
11 KS Opatówek 19 21 6 3 10 20 43 -23
12 Orkan Śmiłowo 19 20 5 5 9 27 36 -9
13 Sokół Pniewy 19 20 6 2 11 21 45 -24
14 Tarnovia Tarnowo Podgórne 19 18 4 6 9 21 44 -23
15 Polonia 1908 Marcinki Kępno 19 17 5 2 12 26 45 -19
16 Kotwica Kórnik 19 15 4 3 12 31 47 -16
17 Warta Międzychód 19 14 3 5 11 25 44 -19
18 Krobianka Krobia 19 11 3 2 14 14 58 -44
19 Olimpia Koło 19 8 2 2 15 21 57 -36
20 Zjednoczeni Trzemeszno 19 5 1 2 16 16 48 -32
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Nielba Wągrowiec

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Swarzędz 0 - 0 Nielba Wągrowiec 20 listopada 2021
Unia Swarzędz 2 - 3 Nielba Wągrowiec 26 czerwca 2021
Nielba Wągrowiec 4 - 3 Unia Swarzędz 26 września 2020
Unia Swarzędz 1 - 3 Nielba Wągrowiec 27 kwietnia 2019
Lubuszanin Trzcianka 1 - 1 Nielba Wągrowiec 16 marca 2019
Nielba Wągrowiec 0 - 0 Unia Swarzędz 16 września 2018
Nielba Wągrowiec 0 - 3 Lubuszanin Trzcianka 15 sierpnia 2018
Unia Swarzędz 1 - 1 Nielba Wągrowiec 31 marca 2018
Nielba Wągrowiec 3 - 2 Lubuszanin Trzcianka 18 listopada 2017
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 26 sierpnia 2017
Lubuszanin Trzcianka 4 - 0 Nielba Wągrowiec 12 sierpnia 2017
Unia Swarzędz 6 - 2 Nielba Wągrowiec 3 czerwca 2017
Lubuszanin Trzcianka 2 - 2 Nielba Wągrowiec 31 maja 2017
Nielba Wągrowiec 5 - 0 Unia Swarzędz 11 listopada 2016
Nielba Wągrowiec 2 - 2 Lubuszanin Trzcianka 5 listopada 2016
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 14 listopada 2015
Unia Swarzędz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 12 sierpnia 2015
Unia Swarzędz 0 - 0 Nielba Wągrowiec 28 marca 2015
Nielba Wągrowiec 4 - 0 Unia Swarzędz 23 sierpnia 2014
Unia Swarzędz 2 - 1 Nielba Wągrowiec 17 maja 2014
Nielba Wągrowiec 1 - 2 Unia Swarzędz 19 października 2013

IV liga wielkopolska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Michalski Centra Ostrów Wielkopolski 29
2 Krystian Benuszak LKS Gołuchów 27
3 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 25
4 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 24
5 Gerard Pińczuk Unia Swarzędz 20
6 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 18
7 Jędrzej Wiśniewski Orkan Śmiłowo 18
8 Orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 17
9 Filip Latusek Polonia 1908 Marcinki Kępno 15
10 Tomasz Neumann Unia Swarzędz 15
11 Łukasz Walczak Polonia 1908 Marcinki Kępno 14
12 Zbigniew Zakrzewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 14
13 Tomasz Marcinkowski Obra Kościan 14
14 Marcin Szymkowiak LKS Gołuchów 13
15 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 13
16 Patryk Bordych Kotwica Kórnik 13
17 Mateusz Tatera Orkan Śmiłowo 13
18 Bartłomiej Graczyk Sokół Pniewy 13
19 Artur Krawczyk Polonia 1912 Leszno 12
20 Jacek Kopaniarz Victoria Września 11
21 Marcin Chorzępa Sokół Pniewy 10
22 Tomasz Bzdęga Nielba Wągrowiec 10
23 Błażej Wieśko Kotwica Kórnik 10
24 Łukasz Glapiak Polonia 1912 Leszno 10
25 Witold Walkowiak Kotwica Kórnik 9
26 Mateusz Piechowiak Nielba Wągrowiec 9
27 Tomasz Adamczyk Centra Ostrów Wielkopolski 9
28 Mikołaj Jankowski Victoria Września 9
29 Paweł Wicher Lubuszanin Trzcianka 9
30 Mateusz Swiergiel Unia Swarzędz 9
31 Bartosz Ślusarski Tarnovia Tarnowo Podgórne 9
32 Kacper Robaczyński Polonia 1912 Leszno 9
33 Paweł Stempień LKS Gołuchów 9
34 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 9
35 Krystian Antczak Unia Swarzędz 9
36 Patryk Smolarek Warta Międzychód 8
37 Mateusz Spychalski KS Opatówek 8
38 Michał Kucharski Centra Ostrów Wielkopolski 8
39 Przemysław Balczerzak Pogoń Nowe Skalmierzyce 8
40 Marcin Nowicki Unia Swarzędz 8
41 Daniel Kaczmarek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 8
42 Wojciech Wypusz Orkan Śmiłowo 8
43 Marcin Masełkowski Krobianka Krobia 7
44 Rafał Sarbinowski Krobianka Krobia 7
45 Dawid Zieliński Lubuszanin Trzcianka 7
46 Piotr Sarbinowski Kotwica Kórnik 7
47 Szymon Krawczyński Victoria Września 7
48 Błażej Telichowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 7
49 Adam Niedzielski Zjednoczeni Trzemeszno 7
50 Stayko Stoychev KS Opatówek 7
51 Tomasz Kempiński Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 7
52 Kamil Wysocki Zjednoczeni Trzemeszno 7
53 Miłosz Nowicki Centra Ostrów Wielkopolski 7
54 Maciej Rojewski Olimpia Koło 7
55 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 6
56 Jacek Figaszewski Nielba Wągrowiec 6
57 Kacper Grygier Lubuszanin Trzcianka 6
58 Piotr Mroziński Zjednoczeni Trzemeszno 6
59 Mateusz Poslednik Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6
60 Łukasz Wiącek Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 6
61 Damian Nowak Polonia 1912 Leszno 6
62 Bartosz Nowak Warta Międzychód 6
63 Przemysław Kaczmarek Krobianka Krobia 6
64 Błażej Nowak Lubuszanin Trzcianka 6
65 Kacper Rybka KS Opatówek 5
66 Tomasz Graczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 5
67 Szymon Słoma Obra Kościan 5
68 Radosław Barabasz Lubuszanin Trzcianka 5
69 Aleksander Woźniak Krobianka Krobia 5
70 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 5
71 Patryk Olczyk Olimpia Koło 5
72 Maurycy Niemczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 5
73 Jarosław Krysiak Warta Międzychód 5
74 Karol Skiba Kotwica Kórnik 5
75 Damian Buczek Orkan Śmiłowo 5
76 Bartosz Kowalski Olimpia Koło 5
77 Łukasz Jasiński Victoria Września 5
78 Antoni Prałat Polonia 1912 Leszno 5
79 Krystian Łukaszyk Obra Kościan 5
80 Dawid Urbanek Kotwica Kórnik 5
81 Jakub Górecki Polonia 1908 Marcinki Kępno 5
82 Kamil Jaroszewski Olimpia Koło 5
83 Krystian Feciuch Lubuszanin Trzcianka 5
84 Jędrzej Urbański Krobianka Krobia 5
85 Szymon Meller Zjednoczeni Trzemeszno 5
86 Krzysztof Chojnacki Zjednoczeni Trzemeszno 5
87 Mateusz Adamski Obra Kościan 4
88 Krzysztof Czabański LKS Gołuchów 4
89 Krzysztof Marchewka Obra Kościan 4
90 Wojciech Drygas Polonia 1908 Marcinki Kępno 4
91 Daniel Armatys Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
92 Tomasz Krakowski Centra Ostrów Wielkopolski 4
93 Ndubuisi Nnamani KS Opatówek 4
94 Paweł Koralewski Unia Swarzędz 4
95 Damian Błaszczyk Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
96 Dawid Piróg Centra Ostrów Wielkopolski 4
97 Krzysztof Stępiński Unia Swarzędz 4
98 Jakub Budrowski KS Opatówek 4
99 Filip Brzostowski Kotwica Kórnik 4
100 Michał Giecz Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
101 Mateusz Ziemiański Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
102 Maciej Szublewski Victoria Września 4
103 Dawid Guźniczak LKS Gołuchów 4
104 Jakub Borowczyk Krobianka Krobia 4
105 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 4
106 Piotr Cierlak Polonia 1908 Marcinki Kępno 4
107 Jakub Budzyń Warta Międzychód 4
108 Mateusz Szkudlarski LKS Gołuchów 3
109 Szymon Gałczyński LKS Gołuchów 3
110 Hubert Oczkowski Victoria Września 3
111 Leonardo Okeke Polonia 1908 Marcinki Kępno 3
112 Mateusz Rocławski Nielba Wągrowiec 3
113 Mateusz Sobczak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 3
114 Safian Skupiński KS Opatówek 3
115 Krystian Skorczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
116 Dawid Zając Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
117 Jakub Smura Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
118 Piotr Sznabel Obra Kościan 3
119 Kacper Serwatka Zjednoczeni Trzemeszno 3
120 Hubert Goncerzewicz Unia Swarzędz 3
121 Adrian Mikołajczak Orkan Śmiłowo 3
122 Adrian Hajdasz LKS Gołuchów 3
123 Remigiusz Hojka Polonia 1908 Marcinki Kępno 3
124 Karol Smoła Polonia 1912 Leszno 3
125 Adrian Stypczynski Tarnovia Tarnowo Podgórne 3
126 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
127 Kacper Izydorski Centra Ostrów Wielkopolski 3
128 Mariusz Woźniak Warta Międzychód 3
129 Łukasz Wesołowski Warta Międzychód 3
130 Łukasz Cyruk Lubuszanin Trzcianka 3
131 Paweł Korczak Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
132 Dominik Nowacki Unia Swarzędz 3
133 Krystian Robak Victoria Września 3
134 Szymon Sawala Warta Międzychód 3
135 Dominik Tomczyński KS Opatówek 3
136 Michał Wawszczak Lubuszanin Trzcianka 3
137 Grzegorz Kuswik KS Opatówek 3
138 Krzysztof Antczak Unia Swarzędz 3
139 Michał Górecki Polonia 1908 Marcinki Kępno 3
140 Adrian Owczarek Kotwica Kórnik 3
141 Dawid Zawadzki Olimpia Koło 2
142 Kamil Magdziarz Orkan Śmiłowo 2
143 Borys Wawrzyniak Polonia 1908 Marcinki Kępno 2
144 Karol Latusek Polonia 1908 Marcinki Kępno 2
145 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 2
146 Oskar Machowski Kotwica Kórnik 2
147 Mariusz Józefiak Obra Kościan 2
148 Adam Śniegowski Kotwica Kórnik 2
149 Konrad Juskowiak Polonia 1912 Leszno 2
150 Jakub Płotkowiak Obra Kościan 2
151 Maciej Frankowski Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
152 Dominik Rusinek Sokół Pniewy 2
153 Marcin Przybyszewski Sokół Pniewy 2
154 Mateusz Woźniak Warta Międzychód 2
155 Adrian Holak Polonia 1908 Marcinki Kępno 2
156 Grzegorz Wachowiak Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
157 Mikołaj Dobrzykowski Nielba Wągrowiec 2
158 Marcin Andukiewicz Orkan Śmiłowo 2
159 Mikołaj Czajka Olimpia Koło 2
160 Eryk Krzysztopowicz Lubuszanin Trzcianka 2
161 Sebastian Mikołajczyk Orkan Śmiłowo 2
162 Dawid Ratajczak Obra Kościan 2
163 Tomasz Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
164 Adam Kozajda Olimpia Koło 2
165 Costa Guilherme Lubuszanin Trzcianka 2
166 Szymon Bartosik Olimpia Koło 2
167 Maciej Graliński Olimpia Koło 2
168 Maksymilian Boczek Sokół Pniewy 2
169 Bartosz Kostrzyński Sokół Pniewy 2
170 Piotr Babuszkiewicz Unia Swarzędz 2
171 Piotr Ginda Kopeć Orkan Śmiłowo 2
172 Maciej Mikulski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
173 Jakub Jandy Obra Kościan 2
174 Łukasz Iskrzyński Nielba Wągrowiec 2
175 Konrad Chojnacki KS Opatówek 2
176 Michał Płocharczyk Polonia 1912 Leszno 2
177 Marek Szymanowski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 2
178 Piotr Kalak Kotwica Kórnik 2
179 Michał Gruszka Nielba Wągrowiec 2
180 Dawid Wisniewski Olimpia Koło 2
181 Michał Fertikowski Orkan Śmiłowo 2
182 Paweł Iwanicki Lubuszanin Trzcianka 2
183 Paweł Lisiecki Victoria Września 2
184 Mateusz Łowigus Sokół Pniewy 2
185 Marcin Mazurek Tarnovia Tarnowo Podgórne 2
186 Marcin Masełkowski Obra Kościan 2
187 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
188 Szymon Straczkowski Centra Ostrów Wielkopolski 2
189 Krzysztof Galas Sokół Pniewy 2
190 Paweł Powietrzyński Olimpia Koło 2
191 Paweł Majusiak LKS Gołuchów 2
192 Miłosz Urbański Krobianka Krobia 2
193 Maksymilian Gawarecki Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
194 Jakub Czapliński Lubuszanin Trzcianka 1
195 Mikołaj Łuczak Lubuszanin Trzcianka 1
196 Adam Dyzert Warta Międzychód 1
197 Patryk Bierka Warta Międzychód 1
198 Filip Soboń Unia Swarzędz 1
199 Maciej Kaniewski Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski 1
200 Patryk Krzyżanowski Victoria Września 1
201 Piotr Gąska Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
202 Witold Kamoś Polonia 1908 Marcinki Kępno 1
203 Marcin Ankudowicz Orkan Śmiłowo 1
204 Tomasz Wiśniewski Polonia 1912 Leszno 1
205 Piotr Przezak Centra Ostrów Wielkopolski 1
206 Oleksii Laban Warta Międzychód 1
207 Lago liade orlande Kpassa Lubuszanin Trzcianka 1
208 Patryk Cierniewski LKS Gołuchów 1
209 Jakub Kołak Nielba Wągrowiec 1
210 Damian Domagalski KS Opatówek 1
211 Michał Waliszewski Obra Kościan 1
212 Kamil Kosiński Orkan Śmiłowo 1
213 Łukasz Adamczak Warta Międzychód 1
214 Joachim Knapp Krobianka Krobia 1
215 Kacper Borowiak Obra Kościan 1
216 Jakub Marzyński Victoria Września 1
217 Dariusz Juracki Lubuszanin Trzcianka 1
218 Hubert Gil Krobianka Krobia 1
219 Wiktor Małecki Olimpia Koło 1
220 Adrian Śniegowski Kotwica Kórnik 1
221 Artsiom Mirayeuski Unia Swarzędz 1
222 Krasimir Kapau Unia Swarzędz 1
223 Maciej Przewłocki Obra Kościan 1
224 Jakub Jaroński Olimpia Koło 1
225 Szymon Turek Lubuszanin Trzcianka 1
226 Michał Gelert Obra Kościan 1
227 Gracjan Malinowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
228 Piotr Cerlak Polonia 1908 Marcinki Kępno 1
229 Jacek Żak Obra Kościan 1
230 Maciej Sowiński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
231 Marcin Łażewski Unia Swarzędz 1
232 Mateusz Kaczor Zjednoczeni Trzemeszno 1
233 Patryk Koler Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
234 Marcin Wandzel LKS Gołuchów 1
235 Bartosz Feret Olimpia Koło 1
236 Jakub Paziewski Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
237 Kacper Gatrzkie Olimpia Koło 1
238 Mikolaj Remlen Unia Swarzędz 1
239 Jakub Zieliński Orkan Śmiłowo 1
240 Tomasz Mikusik Olimpia Koło 1
241 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
242 Krzysztof Kmieć Sokół Pniewy 1
243 Dawid Ciążyński Zjednoczeni Trzemeszno 1
244 Mateusz Adamski Obra Kościan 1
245 Damian Garstka Victoria Września 1
246 Paweł Szczepaniak Warta Międzychód 1
247 Olekseii Tsapenko Lubuszanin Trzcianka 1
248 Paweł Lisiecki Victoria Września 1
249 Jakub Jóźwiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
250 Tomasz Węcławek Unia Swarzędz 1
251 Krzysztof Chojnacki KS Opatówek 1
252 Igor Rudawski Obra Kościan 1
253 Robert Pepliński Zjednoczeni Trzemeszno 1
254 Szymon Strączkowski Centra Ostrów Wielkopolski 1
255 Mateusz Rozmarynowski Nielba Wągrowiec 1
256 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
257 Adrian Radojewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
258 Wiesław Natkaniec Lubuszanin Trzcianka 1
259 Dawid Idzikowski LKS Gołuchów 1
260 Jacek Wojciechowski Zjednoczeni Trzemeszno 1
261 Michał Grzesiek KS Opatówek 1
262 Jakub Dohnal Unia Swarzędz 1
263 Bartosz Andrzejewski Zjednoczeni Trzemeszno 1
264 Michał Konieczny Polonia 1908 Marcinki Kępno 1
265 Jakub Kwasny Victoria Września 1
266 Mikołaj Remlen Sokół Pniewy 1
267 Mikołaj Jędrzejewski Polonia 1908 Marcinki Kępno 1
268 Damian Smigielski Nielba Wągrowiec 1
269 Hubert Siwa Zjednoczeni Trzemeszno 1
270 Tomasz Olejnik Obra Kościan 1
271 Damian Wieczorek KS Opatówek 1
272 Łukasz Bartkowiak Sokół Pniewy 1
273 Jakub Kwaśny Victoria Września 1
274 Adrian Marchel Nielba Wągrowiec 1
275 Grzegorz Kuś LKS Gołuchów 1
276 Artur Krawczyk Tarnovia Tarnowo Podgórne 1
277 Dawid Lisek Kotwica Kórnik 1
278 Błażej Matysiak Zjednoczeni Trzemeszno 1
279 Krzysztof Majchrzak Zjednoczeni Trzemeszno 1
280 Damian Matczak KS Opatówek 1
281 Wojciech Antczak Unia Swarzędz 1