Podhale Nowy Targ nie zatrzymuje się i kontraktuje kolejnych graczy. Dziś klub ogłosił pozyskanie Patryka Kapuścińskiego z TEXOM Sokoła Sieniawa.


Patryk Kapuściński podpisał umowę z trzecioligowym Podhalem Nowy Targ. 28-latek w minionym sezonie był związany z TEXOM Sokołem Sieniawa, z którym zajął 3. miejsce w 3 lidze gr. IV. Pomocnik rozegrał rozegrał 38 spotkań oraz zdobył trzy gole. Nowy zawodnik "Szarotek" pierwsze kroki stawiał Gliniku/Karpatii Gorlice. Następnie przed sezonem 2008/09 przeniósł się do Stali Mielec, a ponadto grał także w Stali Rzeszów, KS-ie Zaczernie, Karpatach Krosno oraz Siarce Tarnobrzeg.

To nie koniec informacji z Nowego Targu. Podhale prócz wyżej wspomnianego Kapuścińskiego, pozyskało Olafa Nowaka oraz Grzegorza Płatka. Pierwszy ostatnio grał w Chojniczance Chojnice, w której uzbierał 17 spotkań w eWinner 2 lidze oraz strzelił jednego gola. Płatek zaś wiosną grał Olimpii Grudziądz, dla której rozegrał osiemnaście meczów. Jesienią natomiast był piłkarzem Apklan Resovii, w której jedenastokrotnie pojawiał się na boiska Fortuna 1 ligi oraz zdobył jedną bramkę.


Foto: Magdalena Piela

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.