Trzecioligowy KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski ogłosiło w piątek dwa wzmocnienia. Do ekipy dowodzonej przez Tadeusza Krawca dołączyli Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz.


Mateusz Zając oraz Matthew Korziewicz podpisali umowy z trzecioligowym KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Korziewicz ma 24 lata i jest bramkarzem, a ostatnio był zawodnikiem Stali Stalowa Wola, w której barwach uzbierał osiem meczów w 3 lidze gr. IV oraz dwa w Fortuna Pucharze Polski. Zając natomiast ma 23 lata i jest obrońcą. Jesienią w Hutniku Kraków rozegrał jedenaście spotkań w 2 lidze, w których zdobył jednego gola.

Pierwszym klubem Korziewicza była Stali Rzeszów, a ponadto występował także w Izolatorze Boguchwała oraz w TEXOM Sokole Sieniawa. Zając natomiast jest wychowankiem Wisły Kraków, a związany był także z AS Néa Salamís Ammochóstou, Podhalem Nowy Targ, Legionovią Legionowo, Radomiakiem Radom, Watrą Białka Tatrzańska, Jutrzenką Giebułtów oraz Unią Tarnów.


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.