Wisła Sandomierz rozpoczęła kompletowanie kadry na nowy sezon w 3 lidze. Jak poinformował klub, jego szeregi zasilił Kamil Bełczowski, który ostatnio grał w Hutniku Kraków.


Kamil Bełczowski wrócił do trzecioligowej Wisły Sandomierz - poinformował oficjalny serwis klubu z Koseły 3a. 24-latek wiosną występował w Hutniku Kraków, w którym rozegrał sześć spotkań w eWinner 2 lidze. Jesienią zaś grał w ekipie "niebiesko-biało-czerwonych", gdzie zaliczył 20 meczów w 3 lidze gr. IV oraz strzelił osiem goli. 

Napastnik urodzony w Krakowie pierwsze kroki stawiał w OKS-ie Opatów, jednak większość dotychczasowej kariery spędził w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Ponadto był także związany z Alitem Ożarów. To nie koniec wieści z Koseły 3a, bowiem do Wisły dołączył także Dariusz Partyka, który wiosną występował w ekipie "pomarańczowo-czarnych".


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.